Sandalai

Kamščių sandalai

Kamščių sandalai

prisijungti prie diskusijos

 

Mada turi nuostabų bruožą - periodiškai grįžta. Taigi, šiandien 70-ojo dešimtmečio populiarūs kamštienos sandalai yra atgaivinti. Šis modelis puikiai tinka vasaros stiliaus boho ir safari.

Savybės

Kamštis yra natūrali medžio kilmės medžiaga, kuri yra lengva. Dėl šios priežasties batai su kamščiu yra praktiškai nesvarūs - kiekvienas sandalas sveria ne daugiau kaip 200 gramų. Tuo pačiu metu produktai yra stabilūs ir praktiški.

Kamštienos pado privalumas yra tai, kad jis prisitaiko prie pėdos anatominės formos ir jos padėties.

Tokie sandalų modeliai dėl vienintelės medžiagos medžiagos atrodo originalūs. Tačiau ši savybė gali būti dar labiau sumušta pasirenkant mados spalvų gaminį (pavyzdžiui, metalinį arba su gyvūnine spauda) arba pasirinkdami sudėtingus diržus.

Modeliai

Kamščių sandalai šiandien pateikiami įvairiuose modeliuosekurios, visų pirma, skiriasi vienintelio diržo veikimu. Pasirinkite tinkamą variantą, atsižvelgiant į jų gyvenimo būdą ir asmeninius pageidavimus.

Patogūs sandalai ant lygaus kieto dugno, pvz., Avtoledi ir mergaitės, vedančios dinamišką gyvenimo būdą. Atkreipkite dėmesį, kad, priklausomai nuo platformos storio, šie batai gali būti suvaržyti ir labai šokiruojantys. Platformos pranašumas yra tas, kad jis tolygiai paskirsto apkrovą visai pėdai ir nesiremia jokia jo dalimi.

Stilingas modelis - kamštiniai sandalai ant didelio storio pleišto (paprastai jie turi platformą nosies srityje, ne mažesnėje kaip 4 cm pločio). Tokie batai vizualiai pailgina kojas ir daro paveikslą labiau ploną. Be estetinių funkcijų, toks minkštas padas užtikrina gerą amortizaciją.

Maža pleištas yra mažiau populiarus tarp mados moterų. Keista, kad jis yra mažiau stabilus ir ne toks patrauklus, kaip aukštas kolega.

Stilingi ir paryškinti sandalai ant didelio traktoriaus pado, pagaminto iš kamščio. Toks agresyvus stilius nepraranda savo populiarumo. Tokie gatvės stiliaus batai paradoksaliai derina šiurkštumą ir moteriškumą. Protektoriaus padas gali būti sujungtas su aukščiu arba žemu kulnu, bet visada platus ir stabilus.

Spalvos

Šiuolaikiniai kamštienos sandalai pateikiami įvairiomis spalvomis. Klasikinės juodos ir baltos versijos visada reikalingos, kurias galima lengvai sujungti su įvairiais drabužių spinta.

Universalios spalvos apima įvairius rudos atspalvius, nuo lengviausio, arti odos tono iki gilaus.

Jaunimo aplinkoje visada yra populiarios spalvos kamščiai, nes tokie dažai ypač svarbūs vasarą. Atkreipkite dėmesį, kad šiandien tendencija prisotinta alyvinė ir žalia, Marsala spalva. Šie batai gali paversti viliojančiu moters vaizdu. Metaliniai atspalviai visada atrodo įspūdingi.

Sandalai ant kamštienos vieneto atrodo originalūs, jei jų viršus yra pagamintas iš plėšrūninės plėvelės. Tokie batai bus pagyvinti ir praskiesti net nuobodžiausią aprangą. Tuo pačiu metu, mažas gėlių modelis atrodo mielas.

Ką dėvėti

Kamščių sandalai puikiai tinka į ansamblį etniniu ar liaudišku stiliumi. Jie idealiai papildo platų sijoną su grioveliais, daugiasluoksnėmis suknelėmis arba sundress į grindis.

Safari stilius taip pat turėtų būti specialiai sukurtas šiam batui. Patogus kostiumas su sijonais ar šortais gali būti puikiai derinamas su kamščiu.

Jei dėvėsite reguliariai apkarpytus liesus džinsus, su lengvu švarku su aukštais pleištais, jūsų išvaizda iš karto įgis papildomą moteriškumą. Tokie batai puikiai atrodo duete, kuriame yra bet kokio stiliaus miniskirtis.

Kamščių sandalai - puikus sprendimas kitiems. Todėl sujunkite juos su trumpomis suknelėmis jūrų stiliaus, atvirų paplūdimio džemperių.

Svarbu prisiminti, kad šie patogūs batai nėra derinami su klasikinio stiliaus drabužiais.

Stilingi vaizdai

Stilinga vasaros išvaizda, jungianti komfortą ir eleganciją. Plonos, baltos kelnės, kurios atrodo įspūdingos dėl lieknų kojų, papildomos laisva tos pačios spalvos viršūnė su saldus atspaudais. Šios spalvos dalykai atrodo ypač įspūdingi raugintos odos fone. Originalus šio ansamblio užrašas yra ryškiai raudoni sandalai ant didelio pleišto. Batų dizainas apjungia atvirą kepurę ir plonų juostų susipynimą. Batų spalva atspindi merginos nagų lako viršutinę ir spalvą. Šią madingą išvaizdą užbaigia nedidelė šviesiai mėlyna rankinė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys