Sandalai

Turkis Sandalai

Turkis Sandalai

prisijungti prie diskusijos

 

Turkis yra viena iš mėgstamiausių ir populiariausių pasaulio mergaičių drabužių spinta. Dabar pirmąją vietą užima ryškios, sočios spalvos, todėl turkio spalva tapo mastu Hev. Tai matoma ne tik drabužių ir avalynės, bet ir aksesuarų, manikiūro ir net dekoratyvinės kosmetikos kolekcijose.

Ką aš galiu dėvėti su turkis?

Turkio sandalai yra puikus priedas prie daugelio lankų, nepaisant jų ryškios spalvos. Aukštas kulnas tinka vakarinei suknelei, o mažas - puikiai tinka atsitiktinei išvaizdai. Vyriški sandalai puikiai dera su šviesa ir plaukiojančiu viršumi. Ypač populiarus tokiuose batuose yra natūralios medžiagos - medžio ar kamščio - platforma. Šis derinys primena paplūdimį ir mėlyną dangų.

Turkio sandalai puikiai dera su įvairių rūšių drabužiais. Jie gali būti įdomios biuro išvaizdos dalis ir gali būti derinami su įvairių ilgių, sijonų ir džinsų suknelėmis. Žiūrėkite labai gražiai su vidutinio ilgio tunikomis ir susiaurintais kelniais. Maža juoda suknelė kartu su bolero ar šviesia striukė yra dar viena iškilmingo susitikimo ar datos versija.

Spalvų deriniai

Turkio spalva yra universalus ir gali papildyti bet kokį vaizdą, net ir drąsiausią. Yra daug veislių turkis - nuo šviesiai mėlynos iki jūros žalios. Kadangi šis atspalvis yra šaltas, jis bus gerai su mėlyna, violetine, elektrine, mėlyna. Galite pasirinkti vieną šios spalvos drabužių elementą ir galite pridėti vaizdą su šalto tono priedais ir dekoracijomis.

Gražiai turkio spalva ir šiltas gamas - geltona, oranžinė, ruda. Įdomią išvaizdą galima pasiekti dėvint ryškiai geltoną suknelę su turkio sandalais. Šiuo atveju batų spalvą geriau pasirinkti aksesuarai ir papuošalai. Tačiau su prisotinto raudonos spalvos atspalviais geriau nebandyti eksperimentuoti. Jie nėra labai suderinti su turkiu, bet juos galima lengvai pakeisti koralu ar rausvu.

Klasikinis juodas, baltas ir smėlio spalvos derinys su turkiu padės sukurti įspūdingus vaizdus. Visos šios spalvos puikiai tinka viena kitai. Ta pati taisyklė taikoma ir pasteliniams atspalviams. Kartu su ramiomis viršūnėmis ryškūs batai yra tiesiog nepakeičiami, nes aplinkiniai žmonės nedelsdami pastebės ir įvertins jūsų stilių.

Turkiniai sandalai yra batai, kurie mėgsta aksesuarus. Nesvarbu, kokį vaizdą pasirinksite, dizaineriai rekomenduoja pridėti būtinai originalius šaltų spalvų dekoracijas, rankinę, saulės akinius turkio rėme arba skara.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys