Sandalai

Baltoji sandalai ant platformos

Baltoji sandalai ant platformos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Platforminiai sandalai
  2. Ką dėvėti?

Nepriklausomai nuo išgalvotų tendencijų, vyraujančių mados antklodėse, balti batai visada buvo ir lieka bet kurios moters stiliaus ir skonio rodiklis. Ši spalva yra ypač tinkama ir įspūdinga lengvų vasaros batų atveju.

Per pastaruosius sezonus, balti sandalai ant platformos - tai tikras privalumas kiekvienos mados moters garderoboje.

Platforminiai sandalai

Paprastai, kai kalbama apie batus ant platformos, dauguma žmonių įsivaizduoja didelę batų porą, kurios pagrindas yra didžiulis monolitinis padas, tas pats aukštis ant kojų ir kulno.

Tokie agresyviai suprojektuoti batai, iš pirmo žvilgsnio, gali pridėti brutalumą net ir trapiausiai ir švelnioms merginoms. Iš tiesų, beveik visose spalvų schemose tai būtų lygiai taip pat, bet yra viena laiminga išimtis - balti sandalai sumažina formų ryškumą.

Dar didesnį vizualinį lengvumą galima pasiekti pasirenkant modelį ant tvirto pagrindo su viršutine dalimi, kurioje nėra didelių detalių ir sudarytas iš siaurų diržų. Ją taip pat gerai išryškina grubus kulkšnies ir sandalų plonas odos juostelės, apvyniotas aplink koją ir pasiekia kulkšnį - tokie batai idealiai tinka atsitiktinio stiliaus vaizdams.

Platformų batų atveju dizaineriai dažnai eksperimentuoja su įvairiais medžiagų ir atspalvių deriniais. Pavyzdžiui, pastaraisiais metais itin populiarūs balti sandalai su kitokia kamštienos platforma. Natūrali šios medžiagos spalva ir unikalus lengvumas iš tikrųjų skraidina bet kurią panele.

Tuo pačiu metu balti sandalai ant kamštienos platformos iš tikrųjų netenka galimų savininkų amžiaus ribų ir yra svarbūs tiek vidurinėje mokykloje, tiek aukščiausio lygio vadovo biure.

Kita šviežia mados tendencija gali būti laikoma sandalai ant platformos, kartu su kulnu. Pagrindinis tokių batų „triukas“ yra gilus protektorius, panašus į sunkiųjų cisternų ar traktorių vėžes. Angliškai kalbančiose šalyse šis modelis vadinamas stambiu kulnu.

Rusijoje prie jų buvo pritvirtintas „traktoriaus platformos sandalai“. Iššūkis, intriguojantis, bet tuo pat metu labai moteriškas ir jausmingas - tokiose avalynėse nė viena mergaitė negali nepastebėti.

Ką dėvėti?

Tokie akį traukiantys ir akį traukiantys batai, kaip antai platformos balti sandalai, reikalauja gerai apgalvoto požiūrio į bendrą įvaizdį.

Tačiau stilistai visada pasiruošę ateiti į gelbėjimo darbus ir paraginti geriausius iš jų aprangos ir aksesuarų „pagal sandales“.

Stiprių vaizdų mėgėjams baltais sandalais rekomenduojama pasirinkti juodos arba baltos spalvos spintą. Be to, ekspertai pataria apsvarstyti galimybę pasirinkti drabužius jūriniame stiliuje - ši spalvų schema naudinga tik kaimynystėje su baltais batais.

Klasikiniai balto sandalų modeliai ant platformos atitiks įvairius moterų drabužių spintos elementus, pradedant nuo tiesios pjaustytos sijono iki sudėtingų šifono suknelių. Jei batai yra „įrengti“ su traktoriaus padu, geriausia pabrėžti jo originalumą vasaros šortų ar pūkuotos mini sijono pagalba.

Tačiau geriau užmiršti apie „į grindis“ sukneles ir kelnes - platforma turėtų būti matoma, kitaip paprasčiausiai prarandama tokių sandalų dėvėjimas.

Jei sandalai yra pagaminti iš elementų, ne tik baltų, bet ir kitų atspalvių priedų, tai bus teisingiau pabrėžti šį dualizmą drabužiuose, pabrėžiant abu spalvas, kai sudaromas galutinis vaizdas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys