Sandalai

Sandalai ant platformos: ką dėvėti

Sandalai ant platformos: ką dėvėti

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Platformos sandalai puikiai tinka:
  2. Mes deriname su suknelė
  3. Patarimai, kaip pasirinkti

Atvykus vasarai, galima dėvėti atvirus batus.

Sandalai ant platformos - puikus papildymas daugelio rūšių drabužiams, įskaitant sukneles. Kuris vaizdas pageidaujamas? Kokią suknelę rinktis žiūrėti tik į datą, biurą ir vakarienę?

Platformos sandalai puikiai tinka:

Džinsai siauri ir klasikiniai, blizgantys, modeliai „draugai“.

Tik geriau palikti sportą kitiems batus.

Siauri antblauzdžiai.

Dviprasmiška galimybė.

Atidžiai apsvarstykite galimybę pasirinkti išėjimo ir viršutinės dalies pasirinkimą. Kadangi glaudus dugnas harmonijoje su laisvu viršuje, tada derinio parinkimui, pasirinkite viršūnes, marškinėliai, tunikas, palaidines ir marškinius.

Sijonai.

Renkantis trumpą sijoną, pasirinkite sandalus su didele kilme, jei sijonas yra trumpas ir pūkuotas, galite geriau pabrėžti sandalų vaizdą ant puoštosios flirtavimo platformos.

Silpnos merginos, užsukite į baliono sijoną. Ji kartu su sandalais puikiai pabrėžia jūsų siluetą.

Maxi sijonas yra universalus. Pasirinkite savo modelį pagal savo pasirinkimą. Tai gali būti metų sijonas, laisvas ir tvirtas žuvų modelis.

Įvairių spalvų ir stilių kelnės.

Sandalai su plataus liemeniu puikiai tinka kelnėms.

Biuro versijai pritaikyti klasikiniai modeliai, mažinantys žemyn. Rodyklės ant kelnių gali būti arba nėra. Baltos kelnės ir baltos spalvos batai bus puiki vasaros galimybė.

Šortai

Platformos ir šortų derinys vizualiai padidina kojų ilgį.

Marškinėlių šortai yra puikus derinys vasarą. Džinsiniai šortai puikiai tinka ryškiam marškiniui ar viršutinei, šviesiai medvilnei - į šifono leopardo spausdintinę palaidinę, polka dot modelį arba gėlių.

Kombinezonai.

Ši sudėtinga išvaizda puikiai papildo spalvingą sankabos maišelį, aksesuarus ir skrybėlę.

Mes deriname su suknelė

Suknelės puikiai papuošia merginą.

Pakeiskite įprastus batelius ant platformos, o jūs gaunate naują vaizdą su patogiais ir atvirais batais. Šie batai puikiai tinka maxi suknelėms. Jūsų siluetas vizualiai pasirodys plonesni ir plonesni. Žinoma, batai su tokiu deriniu pasirodys kitų akims tik retkarčiais, tačiau jūsų asmeniui skiriamas dėmesys.

Ant platformos pagaminti sandalai yra suderinami su beveik visomis trumpomis suknelėmis.

Turi būti atsižvelgta į šiuos dalykus: „Artsy“ ir „ekstravagantiški“ batai reikalauja glaustumo. Leiskite suknelė supjaustyti kuo paprastesnę, sumažinkite priedų skaičių. Vizualiai diržui „nešukti“ koja, kai dėvite mini sukneles, labai atsargiai pasirinkite sandalus su skersiniais diržais.

Šviesių ir šviesių vasaros suknelių pasirinkimas įvairina kasdienį ekskursiją.

Įrengta šilko suknelė su nėriniais ir romantiška vešlia suknelė puikiai derinama su sandalais ant aukštos, ne per storos platformos.

Jūs turėtumėte apsvarstyti ir pasirinkti sukneles iš šifono, chintzų, nėrinių ir satino. Trumpas pūkuotas suknelė yra puikus pasirinkimas datai ar vakarienei su draugais.

Jei aprangos kodas leidžia darbe pasirodyti ant platformos batų, pirmenybė teikiama jos pasirinkimui neutraliais tonais.

Vidutinio ilgio suknelės tinka biurui. Idealus modelis yra apvalkalo apranga.

Dėl vakaro atrodo tinkamos bet kokios ilgio suknelės.

Atkreipkite dėmesį, kad trumpas suknelė su visais patrauklumu reikalauja sumaniai naudoti papildomus priedus, leidžiančius nukreipti dėmesį tik nuo vakarinės suknelės ilgio.

„Dress maxi“ pasirinkti vieną, kuri netrukdys vaikščioti. Midi suknelės šiuo atžvilgiu yra tik tobulos.

Patarimai, kaip pasirinkti

Skelbimui geriau pasirinkti elegantiškus dekoruotus sandalus.

Siauresnė platforma, rhinestones, blizgučiai pritrauks, taigi ir dėmesys jums. Raskite vietą savo kolekcijoje aukso ir skaidrių sandalų gamybai. Jie padarys jūsų vakarą nepamirštamą.

Spalvingas sprendimas jūsų mėgstamiausiems sandalams kasdieniniame produkte - neutralus atspalvis.

Jie puikiai sugeba padaryti porą daugeliui dalykų iš savo drabužių spintos. Bet jei norite atkreipti dėmesį į savo kojas, suraskite jiems ryškius batus ir dekoruotus.

Elegantiškas baltas yra universalus sandalų pasirinkimas.

Jis sukurs harmoningą įvaizdį su įvairiomis drabužių parinktimis. Dėvėkite baltą porą, jei norite pabrėžti papuošalus ar rankinę, taip pat dėvėti ryškius ir spalvingus daiktus su raudona ir mėlyna spalva.

Beige batai yra puikus būdas vizualiai pailginti kojas.

Su smėlio spalvos sandalais ant platformos galite sukurti romantišką stilių. Trumpas šifono suknelė, suknelė grindyse ar sijonas - saulė jam labiau tinka nei bet kada.

Tokios pačios spalvos suknelė puikiai derinama su tokiais sandalais, o juoda suknelė, smėlio spalvos batai ir kūno triko sukurs vakarui nepakeičiamą vaizdą.

Ruda sandalai atitiks raudoną, oranžinę, žalią suknelę ir idealiai derins su mėlynos spalvos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys