Sandalai

Odiniai sandalai

Odiniai sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Odiniai sandalai
  2. Suede sandalai
  3. Kaip pasirinkti?

Kiekvienos mados moters arsenale turėtų būti odiniai sandalai, tai ne tik gražūs ir madingi batai, bet ir patogūs ir praktiški. Apsvarstykite, kurie stiliai bus ypač populiarūs artėjančiame sezone.

Odiniai sandalai

„Etno-chic“ stiliaus

Tai labai originalus ir patrauklus pasirinkimas. Modelis pateikiamas ant plokščios padangos etiketės stiliaus. Idėja sukurti tokius batus atėjo pas mus iš istorinių sandalų, kuriuos dėvėjo graikai ir egiptiečiai. Tokie sandalai pasižymi visiškai plokščiu padu ir daugybe diržų. Kartais jie gali atrodyti kaip plokštės, turinčios patogią membraną pirštams. Tokie modeliai yra labai madingi.

Ateityje sezono metu net kasdieniniai sandalai turėtų būti pagaminti iš aukštos kokybės odos, ryškių spalvų. Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas dekorui. Tai yra visų rūšių gėlės, lankai, grandinės, rhinestones ir karoliukai. Stilingas ir madingas lakas ar metalo tekstūra, auksas arba sidabras. Tokius batus galima derinti su spinta, kuri nėra perkrauta ryškiais akcentais.

Elegantiškas stilius

Mergaitėms, kurios mėgsta klasikinį stilių, gamintojai pataria neutraliems elegantiškiems variantams. Tokie batai turėtų būti sumanūs ir purūs. Įdomus variantas yra sandalai su plačia skersine membrana kojoje. Ši detalė vizualiai sumažina pėdos dydį. Tokių sandalų spalva gali būti bet kokia, remiantis savininko skoniu.

Suede sandalai

Pleištai

Šis modelis atgaivina atsitiktinį stilių, nes su juo kiekvienas apranga bus kitokia. Suede atrodo elegantiška, o pleištas taip pat yra patogus.

Storas kulnas

Nors toks kulnas atrodo drąsus, reikalingas balansas pasiekiamas kartu su subtiliu zomšiniu. Dėl šios priežasties odos storio kulno sandalai atrodo stilingi.

Šis modelis yra visiškai naujas ir turi savo mados tendencijas.

  1. Tradicinės medžiagos - nestandartinės formos. Metalinis, medinis, skaidrus arba nepermatomas plastikas ir gumos kulnas atrodo originalūs. Ypatingas dėmesys suteikia neįprastą kulno formą. Jis yra spiralės, beveled arba panašus į bet kurį objektą.
  2. Spalvotas kulnas. Tai ne paslaptis, kad juoda zomša atrodo griežtai ir glaustai. Ją galite atskiesti ryškiais intarpais. Su spalvotu kulno, jis bus visiškai kitokia išvaizda. Populiariausi atspalviai yra mėlyni ir rožiniai. Pasirinkite suknelę, kuri atitiks, ir jūs būsite nenugalimi!
  3. Mėlyna-juoda spalva. Šios spalvos batai gali būti tinkami kaip šventinė suknelė ir verslas. Tai stilinga artėjančio sezono tendencija. Tokie sandalai nematyti, jie gali būti derinami su drabužiais, pagamintais iš lengvų audinių.

Kaip pasirinkti?

Nepamirškite, kad batai yra kasdien ir vakare. Pirkdami odinius sandalus, turite nuspręsti, kokiais atvejais jie turi dėvėti.

  • Jei jums reikia laisvalaikio batų, bet jums patinka kulniukai, tada pažvelgti į modelius ant pleišto ar ant platformos;
  • Tiems, kurie nemėgsta aukšti kulniukai, rekomenduojama atkreipti dėmesį į sandalus, pagamintus iš natūralios odos ant lygaus pagrindo;
  • Norėdami sukurti vakaro išvaizdą, atkreipkite dėmesį į aprangą. Pavyzdžiui, elegantiški auksiniai ar sidabriniai sandalai su aukštais kulniukais tinka iš šilko arba šifono suknelei. Dėl trumpos suknelės pasirinkite batus su kulnais;
  • Baltos odos sandalai suteikia lengvumo ir nesvarumo. Jie puikiai tinka romantiškam išvaizdai ar vasaros komplektams.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys