Sandalai

Sporto sandalai

Sporto sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Stiliai ir privalumai
  2. Įžymūs prekės ženklo gamintojai

Sporto sandalai visada, nepaisant mados, buvo populiarūs. Galų gale, jie yra labai praktiški, patogūs, paprasčiausiai nepakeičiami megalopolio sąlygomis, kai mūsų dviejose dienomis turime keliauti dideliu atstumu.

Štai kodėl jie nustojo būti išskirtinai sportui ir sklandžiai persikėlė į kasdienius.

Stiliai ir privalumai

Sportiniai sandalai arba sandalai yra pagaminti iš minkštos dilimui atsparios medžiagos. Jų padai yra stori, grioveliai, šonuose šonuose, siekiant išvengti dulkių ir purvo. Paprastai jis yra ortopedinis.

Ši ypatybė leidžia dėvėti tokius batus visą dieną: kojos nebus pavargusios. Sandalai tvirtinami ant kojos dėl plačių diržų su velcro. Tokių sandalų kojos nėra prakaituojamos, nes jos turi skyles, kurios užtikrina vėdinimą.

Paprastai visi sportiniai sandalai turi aiškią grafiką. Tai yra jų išskirtinis bruožas. Padas gali būti net ant platformos. Bet viršuje yra kitoks: jis gali būti kurčias, kai visa koja uždaryta, išskyrus snapelį; Koją galima atidaryti, kaip ir įprastuose sandaluose, kai šonuose, priekyje ir gale yra išpjovos.

Viršutinė medžiaga taip pat skiriasi: minkšta kvėpuojanti su tinkleliu, oda, oda, tekstilė. Šio sezono naujovės yra sportinių sandalų džinsiniai modeliai.

Bet visuose modeliuose jis išlieka viena iš savybių - stora.

Įžymūs prekės ženklo gamintojai

Adidas

Šis prekės ženklas rinkoje jau beveik šimtą metų - nuo XX a. 20-ojo dešimtmečio. Lengvas sporto modelis. Virš pirštų plotis yra reguliuojamas ir pritvirtintas prie velcro. Perforuota padas. Cape and heel šiek tiek pakeltas, apsaugo kojas nuo dulkių ir purvo.

Nike

Rinkoje nuo 1960 m. Yra parduotuvių visame pasaulyje. Čia yra žiauresnis variantas: patikimi sandalai su sustiprintu kulnu. Perforuota padas ir reguliuojamas pilnumas.

Reebok

Išverstas reiškia „Afrikos antilopė“. Ji veikia labai greitai. Dabar tai yra įmonės „Adidas“ padalinys. Šviesus modelis kiekvieną dieną. Minimalios dalys, turinčios daug privalumų: lengvas, beveik nesvarbus, glaustas, lankstus, reguliuojamas diržas.

Geox

Rinkoje nuo 2000 m. Bendrovės šūkis yra „Batai, kurie kvėpuoja“. Šviesus kasdienis odos tono modelis. Grakštus. Nepastebimas pėsčiomis.

Salomonas

Rinkoje nuo 1947 m. Patikimas sportinis modelis su sustiprintu grioveliu. Puiki galimybė žygiuoti kalnuose.

„Ecco“

Rinkoje nuo 1963 m. Elegantiška baltos ir raudonos miesto versija. Minkštas ir patogus.

Sportinių moterų sandalų pasirinkimas yra didžiulis - už kiekvieną kaprizą. Pasirinkimas yra jūsų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys