Sandalai

Balti sandalai

Balti sandalai

prisijungti prie diskusijos

 

Baltos spalvos yra klasikinis vasaros batams. Daugelio madingų moterų drabužių spinta yra elegantiški vasaros sandalai. Šį sezoną matome milžinišką modelių įvairovę ant ratų ir masės rinkoje: sandalai ant styginių ir storų kulnų, sandalai ant pleišto ir ant traktoriaus padų, su uždaromis smailėmis ar uždarais kulnais, dekoruotais dekoratyviniais elementais. Populiarūs kaip labai uždari modeliai ir sandalai, susidedantys tik iš kelių plonų diržų.

Modeliai

Pradėjus vasaros sezoną, visos moterys, nepriklausomai nuo jų amžiaus, nori atnaujinti savo drabužių spintą ir ją papildyti gera avalyne. Sėkmingai bus batai, kurie geriausiai atitiks jūsų poreikius ir puikiai tinka jūsų individualiam stiliui.

Pasirenkant sandalus pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kur norite eiti į juos.

Baltos stiletinės kulniukai būtų tinkamas skelbti ar šventiniam renginiui. Šis modelis tinka ilgai vakarinei suknelei arba griežtai kelnėms.

Praktiškesni balti sandalai su aukštais storais kulnais. Jie tinka verslo ir romantiškiems drabužiams.

Baltieji sandalai ant mažo kvadratinio kulno nepamirškite savo madingų pozicijų, būkite tendencingas kelis sezonus iš eilės. Patogūs, bet tuo pačiu metu moteriški, jie gali tilpti beveik bet kokioje aprangoje kaip atsitiktinis, bus svarbūs biure ar mokykloje, pėsčiomis ir dieną.

Baltos pleišto sandalai bus puiki galimybė pasivaikščioti ar pasivaikščioti vasaros kavinėje. Jie suteiks malonę ir kelis centimetrus augimo, bet bus daug stabilesni sandalai su kulnais. Šis puikus modelis puikiai tinka merginoms su pilnomis kojomis.

Jei jūs vedate labai aktyvų gyvenimo būdą ir pageidaujate patogumo ir patogumo, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į modelį be kulno. Jie gali būti ant labai plonos padangos arba, priešingai, ant aukštos platformos arba traktoriaus pado. Tokiu atveju traktoriaus padas bus patogiausias variantas dėl didelio nusidėvėjimo.

Be mados svorio šviesos sandalai be kulnų, kurie tinka vaikščioti palei jūros promenadą.

Šiek tiek daugiau uždarų modelių su plačiais dirželiais ir jų neįprasti audiniai bus tinkami kavinėje ir biure be aprangos kodo.

Tačiau balti sandalai, kurie tik šiek tiek atveria kulną ar kojų pirštą, greitai tampa madingi. Tinka lauko užsiėmimams, pasivaikščiojimams.

Vasaros sandalai skiriasi ne tik nuo kulno aukščio, bet ir iš medžiagos, iš kurios jie pagaminti. Patogiausias ir lengviausias prižiūrimas bus baltos odos sandalai. Jie yra tvirti ir patvarūs, tinkami produkcijai ir kiekvieną dieną. Lakuoti sandalai, sandalai iš lygios arba tekstūruotos odos - pasirinkimas yra pakankamai didelis, kad galėtumėte rasti modelį pagal skonį.

Tačiau kulno medžiaga gali būti labai įvairi: ant gatvelių matome sandales ant kamščio pleišto arba ant storo medinio kulno, ant traktoriaus pado, pagaminto iš polietileno putų, ir ant skaidrių kulnų, tarsi pagaminti iš kristalo. Baltos sandalai ant metalinio ultra-plono plaukų segtuko, pateikto prekės ženklo „Chanel“ kolekcijoje, neišeina iš mados. Ir mados namų „Valentino“ kolekcijoje matome sandalus ant žemo kulno su dekoru, dekoruotu kaip filigranas. Kita kūrybinė jaunimo idėja Valentino dizaineriams yra balti sandalai ant vaivorykštės pleišto kulno.

Mados tendencijos

Viena iš šios vasaros tendencijų bus juodos ir baltos spalvos sandalai. Ir grafinė juosta, ir zebra spausdinimas, arba juodos ir baltos spalvos sandalai spalvos bloko stiliuje bus madingi.

Dar viena madinga batų mados tendencija - balti traktoriaus padai. Tuo pačiu metu jų viršutinė dalis yra pagaminta iš pastelinės spalvos odos: kukurūzų, mėlynos, koralų ir šviesios alyvos.

Mados namai „Christian Louboutin“ siūlo šį sezoną nukreipti dėmesį į kojines ir dekoruoti ant sandalų kulno. Baltas stiletinis sandalas su šifono „uodega“ yra ryškus pavyzdys.

Sandalai su aštriu uždaru nosimi ir podiume, ir masinės prekybos parduotuvėse. Šis modelis atrodo įspūdingas be dekoro ar drąsių šuolių kontūro ir diržų, pavyzdžiui, Valentino sandalų.

Raudona ir balta sandalai

Atskirai norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad batai sujungia raudoną ir baltą. Raudonasis padas iš krikščionių Louboutin arba raudoni vidpadžiai, flirtuoti nykstantys pirštais, raudonais kulniukais ar raudonais dirželiais ... dizaineriai pakeitė šią mados tendenciją įvairiems stiliams ir skoniams. Daugelyje kolekcijų randama kruizinio stiliaus raudona ir balta pleišto sandalai. Raudonos ir baltos spalvos dryžuotos, raižytos arba polka taškeliai taip pat populiarūs klientams.

Dizaineriai naudoja ne tik raudonas ir baltas spalvas, bet ir priduria juodos arba mėlynos spalvos detales. „Christian Louboutin“ savo gerbėjams siūlo sandalus, jungiančius raudonos ir baltos spalvos su leopardo spauda.

Ką dėvėti?

Visų pirma, balti sandalai tinka mergaitėms, kurių balta spalva yra pagrindinė. Likusi, galbūt, turėtų pasirinkti pieno, šviesiai pilkos, šviesios smėlio atspalvių sandalus, atkreipti dėmesį į modelį su baltos spalvos ar spalvotojo stiliaus sandalais, kuriuose baltos spalvos nėra dominuojančios, bet papildomos. Sandalai, kurie sujungia baltą su metalo fragmentais, atrodo stilingi ir madingi. Tarp sidabro, bronzos, auksinių variantų turėtumėte rinktis tą, kuris geriausiai atitinka jūsų odos toną.

Sandalų su storomis kojinėmis arba golfu derinys nėra iš mados. Su baltais sandalais, giliai prisotintų spalvų kojinės ar turtingos vasaros spalvos atrodo labiausiai naudingos. Svarbiausia yra tai, kad kojinės ir kelio viršūnės yra kontrastuojamos su sandalais ir nėra sujungtos su jais.

Stilistai ir dizaineriai mano, kad neturėtumėte pasiimti batų į maišą. Jei norite sujungti lengvą maišelį ir baltus sandalus, atkreipkite dėmesį, kad jie yra iš skirtingų kolekcijų, o ne pakartokite vieni kitų linijų ir dekoro. Su baltais sandalais puikiai atrodys juodas ir baltas krepšys arba krepšys su spauda, ​​taip pat šviežių vasaros tonų maišelis ir net odinė kuprinė.

Stilingų vaizdų idėjos

Gražūs balti sandalai yra universalūs batai, jie gali būti sėkmingai įvesti į įvairias vasaros rinkinius.

  • Baltas sandalai bus gražus ir madingas papildymas pastelinių spalvų paveiksluose: subtilus persikų, kukurūzų ir karamelės-rožinės spalvos spalvos puikiai suderinamos su baltu.
  • Baltieji sandalai taip pat gali palaikyti tik vieną baltą daiktą rinkinyje, nesvarbu, ar tai yra plaukiojanti plunksna, šviesa, ar trumpi šortai.
  • Baltos spalvos sandalai tinka kelnėms, sijonams ir suknelėms su baltu fonu.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys