Motinystės drabužiai

Motinystės džinsai

Motinystės džinsai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Patarimai, kaip pasirinkti
  4. Ką dėvėti?

Vaiko laukimo laikotarpiu ypač sunku pasirinkti drabužius. Nėščiosios motinos nori atrodyti patrauklios ir stilingai apsirengti, tačiau pasikeitęs skaičius ne visada leidžia jums dėvėti pažįstamus drabužius. Paprastai didžiausia problema yra tinkamų kelnių parinkimas, nes nėštumo metu neturėtumėte leisti daryti spaudimo skrandžiui, o tai reiškia, kad jūsų mėgstami liesieji džinsai ir kelnės turėtų būti laikinai atidėtos.

Prieš specializuotų parduotuvių, parduodančių drabužius nėščioms moterims, ateitis ateities mamos daugiausia dėvėjo kombinezonas ar be matmenų. Šiuolaikinės mergaitės yra laimingesnės - tai patogūs drabužiai su elastingais įdėklais, specialiai skirti tummies auginimui.

Šiandieniniame straipsnyje mes jums pasakysime apie vieną iš populiariausių nėščiųjų drabužių modelių - madingi džinsai, draugai.

Savybės

Draugai yra neginčijama naujos mados sezono tendencija. Kai džinsai tik pradėjo savo triumfo procesiją visame pasaulyje, džinsinių vyrų kelnės buvo gana įprastos, nes dar nebuvo moterų modelių.

Po kurio laiko džinsai tapo pažįstama moterų drabužių spinta, o mergaičių modelių pasirinkimas tapo tiesiog didžiulis. Dabar, atlikus kitą posūkį, mados pasikartojimo istorija. Vyrų džinsai, kurie gavo beveik oficialų pavadinimą „draugai“, vėl tapo neįtikėtinai madingi.

Vaikinai džinsai - tokios savybės, kaip žemas kilimas ir silpnas siluetas. Jie netelpa ir nepagrindžia skaičiaus, todėl vaizdas yra šiek tiek androgninis.

Be to, šiuolaikiniai draugų modeliai paprastai yra puošiami spragomis ir kliūtimis. Kartojant neseniai vyriškos mados, mergaitės dėvi tokius džinsus, šiek tiek juos sukdami, o tai leidžia jums parodyti elegantiškas kulkšnis.

Draugai nėščioms moterims skiriasi tik tuo, kad jie yra sodinami ant didelio elastingumo gumos. Šis guma puikiai palaiko skrandį, o ne visiškai nespausti. Būsimoms motinoms tai ideali galimybė.

Džinsai nėščioms moterims yra suprojektuoti taip, kad elastinga guma yra visiškai nematoma po drabužiais: ji sukuria visišką iliuziją, kad mergaitė nešioja reguliarias kelnes ant įtempto diržo.

Modeliai

Moterų nėščioms moterims modelis yra labai įvairus. Jei šiandien kalbame apie dabartinius draugus, yra keletas šio modelio veislių, kurios yra populiariausios ir ateities mamos.

Klasikinis

Klasikiniai džinsai yra naudingi kiekvienai progai. Klasikinis yra ryškiai mėlynos spalvos, standartinio ilgio, be ašarų, nuplėšimų ir kitų medžiagų priedų. Šiuos džinsus pasirenka tie, kurie yra įpratę suknelę diskretiškai ir elegantiškai.

Sukimba

Ripped džinsai - tai viena iš naujausių mados tendencijų pastaraisiais metais. Ypač įspūdingos skylės ir blauzdos atrodo tiksliai ant kelnių, draugų.

Šie džinsai gali būti pagaminti savarankiškai: daugiau informacijos skaitykite straipsnyje „Kaip padaryti, kad nugrimzdę džinsai su savo rankomis?“.

Spalvotas

Tradicinė džinsinio drabužių spalva yra mėlyna ir visi jos atspalviai, nuo šviesiai mėlynos iki rašalo. Tačiau, jei norite išsiskirti iš minios, šviesūs džinsai bus labai naudingi.

Pažiūrėkite, kaip neįprasti berniukai atrodo neįprastos spalvos, pvz., Rausvos, baltos ar žalios spalvos.

Džinsai su šoninėmis plokštėmis

Tai modelis, sukurtas specialiai būsimoms motinoms.

Jie skiriasi nuo kitų „nėščių“ džinsų, nes vietoj aukšto elastingumo juostos jie yra pasodinti ant kieto diržo, kuris gali ištempti dėl guminių įdėklų šonuose. Iš išorės šie džinsai nesiskiria nuo įprastų modelių.

Patarimai, kaip pasirinkti

  1. Nėštumo metu moterys dažnai turi iliuziją, kad jų įprastas drabužių dydis padidėjo keliais punktais. Paprastai tai nėra tiesa: daugumai merginų tik pilvas padidėja, krūtys ir klubai gauna šiek tiek riebalų. Drabužių dydis paprastai yra tas pats. Norėdami atrodyti tobulai, pasirinkite savo džinsus tiksliai, nes nėščioms moterims ir taip turi reikiamą maržą vis didėjančiam pilvui.
  2. Prieš perkant, būtinai pabandykite dar kartą į savo mėgstamą modelį. Perkelkite: sėdi, vaikščioti aplink.
  3. Stebėkite savo jausmus: džinsai neturėtų išspausti skrandžio ir klubų. Kūdikio laukimo laikotarpiui rekomenduojama teikti pirmenybę modeliams su kelnių kojomis, kurios nėra tvirtos prie kojų. Iš tiesų, šiuo metu jūsų kūnas ir pan. Patiria papildomą naštą, o jo darbas nėra jo verta.

Ką dėvėti?

Nėščioms moterims draugai derinami su tais pačiais dalykais, kaip ir reguliariai džinsai - čia nėra griežtų apribojimų ir rekomendacijų. Svarbiausia, kad būsima motina būtų patogi, taigi jums reikia klausytis ne tik stilistų, bet ir kūno patarimų.

Kiekvienas žino, kad vaiko vežimo laikotarpiu turite būti iš batų su kulnais, todėl pirmenybė turėtų būti teikiama sportiniams bateliams, sportiniams bateliams, mokasinams ir baleto butams. Be to, jums reikia vengti grimzlės ir hipotermijos, todėl viršūnes, užklijuoti pilvą, atidėti iki geresnių laikų.

Laisvi marškinėliai, tunikos, marškiniai ir megztiniai bus puiki jūsų draugo džinsai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys