Motinystės drabužiai

Nėščios moterys nėščioms moterims

Nėščios moterys nėščioms moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Patarimai, kaip pasirinkti

Net jei moteris laukia kūdikio, ji nori likti aktyvi. Daugelis merginų tęsia sportinę veiklą ar ilgus pasivaikščiojimus gryname ore iki paskutinių nėštumo dienų. Ir tai yra visiškai teisinga, nes sveikas gyvenimo būdas iš esmės lemia tylų nėštumo eigą ir normalų vaiko vystymąsi.

Todėl ateities motinų drabužių gamintojai skiria daug dėmesio sporto ir lauko veiklos modeliams.

Šiuolaikiniai drabužiai nėščioms moterims yra ne tik patogūs, bet ir labai stilingi, nes tie, kurie ruošiasi tapti motina, nori ieškoti madingų ir gražių.

Šiandienos straipsnis skirtas problemoms, susijusioms su nėrinių pasirinkimu. Sužinoję apie tai, ką turėtumėte atkreipti dėmesį perkant šį drabužį, taip pat sužinosite, kokių windbreakers yra prieinamos nėščioms motinoms.

Modeliai

Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ateities motinų drabužiai yra monotoniški. Iš tiesų, specializuotose parduotuvėse yra dalykų kiekvienam skoniui, įvairiais stiliais. Taip pat gana didelė yra vėtrų pasirinkimas nėščioms moterims. Siūlome susipažinti su įdomiausiais ir populiariausiais modeliais.

„2 in 1“

Daugiafunkcinis bangeris, kuris tikrai bus jums patogus net ir tada, kai kūdikis gimsta. Ši patogi ir praktiška striukė yra suprojektuota taip, kad tuo pačiu metu galėtų atlikti diržo vaidmenį. Taigi vaikščioti ar apsipirkti vaikas bus patogiai įrengtas ant krūtinės.

Sporto windbreaker

Tai yra dalykas, kuris turėtų būti kiekvienos mergaitės spinta ir nėščios moterys - tai ne išimtis. Lengvas sportinis švarkas apsaugo jus nuo lietaus ir vėjo, paliekant visišką judėjimo laisvę. Jei nėštumo metu tęsite aktyvų gyvenimo būdą, tuomet ši galimybė yra jums.

Treniruočių paltai

Tai kryžius tarp lietpaltės ir striukės. Šis modelis yra elegantiškesnis nei sportinės striukės ir gaubtai. Jį galima dėvėti su suknelėmis ir sijonais, taip pat su griežtomis kelnėmis. Mergaitėms, kurios mėgsta verslą ir klasikinius drabužių stilius, turėtų būti pasirenkama vėjo kirpykla.

Izoliuoti modeliai

Idealiai tinka ne sezono metu, kai striukė vis dar yra karšta, bet lietaus paltelėje arba ploname striukės viduje nebetinka. Patys praktiškiausi modeliai yra tvirti gaubtai ir aukštas apykaklė, leidžiantys tai padaryti be šaliko ir dangtelio.

Atkreipkite dėmesį į dabartinę dygsniuotą švarką - jie yra labai šilti ir labai stilingi.

Hoodies

Hoodies taip pat galima laikyti viena iš „windbreakers“ veislių. Tie modeliai, kurie turi gaubtą, yra tinkami vėjuotam orui. Tačiau gaubtai neišgelbės nuo lietaus, nes jie paprastai yra siuvami iš trikotažo. Vėsiomis dienomis, būsima mama bus labai patogi šiltoje megztinėje, ant vilnos ar poraštės.

Patarimai, kaip pasirinkti

Nėštumo metu moteris labai keičiasi. Kiekvieną dieną galite švęsti naujus pokyčius, o tai ne tik augantis pilvas, bet ir kita laikysena, plastikiniai judesiai ir tt Todėl mergaičių drabužiai, esantys padėtyje, turėtų būti kuo patogesni ir atsižvelgti į visas jų būklės savybes.

Medžiaga „Windbreakers“ turėtų būti natūralūs arba bent kiek įmanoma mažiau sintetinių pluoštų. Nėščioms moterims būdingos alerginės reakcijos ir odos dirginimas, todėl šį laikotarpį geriau atsisakyti dirbtinių audinių. Be to, rekomenduojama iš lengvos medžiagos pasirinkti vėjo skydelį, nes sunkieji audiniai yra papildoma apkrova stuburui.

Pasirinkite „windbreaker“ dydžio taip pat labai svarbu.Motinystės drabužiai paprastai turi elastingus įdėklus, todėl vieną dalyką paprastai galima dėvėti visą nėštumo laikotarpį. Įsitikinkite, kad dantenų ant vėjo skydelio nėra išspausti pilvo. Striukė turi palikti laisvą judėti, tačiau tuo pačiu metu patikimai apsaugoti nuo šalto vėjo, todėl pernelyg erdvūs modeliai netinka.

Ilgis Svarbios yra ir ateities motinų vėtrai.

Madingi dabar sutrumpinti modeliai geriausiai pašalinami spintoje iki to momento, kai jūsų kūdikis gimsta.

Nėščios moterys turėtų dėvėti drabužius, kurie visiškai uždengia pilvą. Atvėrusiais orais rekomenduojama ne trumpiau nei šlaunies viduryje dėvėti windbreakers. Visa tai yra būtinos atsargumo priemonės, kurios gali apsaugoti jus nuo rimtų sveikatos problemų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys