Drabužiai nutukusioms moterims

Suknelės grindyse su ilgomis rankovėmis

Suknelės grindyse su ilgomis rankovėmis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Įvairiais atvejais
 3. Ką dėvėti?
 4. Patarimai

Ilga suknelė galbūt yra moteriškiausia iš visų galimų suknelių. Bet kokios amžiaus ir bet kokio kūno dydžio moteris atrodo kaip tikroji pasakų herojė tokioje suknelėje. Puikios formos nėra priežastis atsisakyti tokios suknelės, nes ilga suknelė su ilgomis rankovėmis turi nuostabų gebėjimą užmaskuoti figūros trūkumus ir pabrėžti jo nuopelnus.

Grindys ant grindų bus paslėptos pūkų kojos ir klubai, o tinkamai parinkta iškirptė paryškins prabangią krūtinę ir pailgins kaklą.

Jei manote, kad jūsų probleminė sritis yra pilnas rankų ir pečių, reikia atkreipti dėmesį į modelius su ilgomis rankovėmis. Ši apranga leidžia jaustis patogesniam ir pasitikėjimui. Be to, suknelės su ilgomis rankovėmis yra puiki galimybė žiemai, nes tai leidžia daryti be striukės ar megztinio net esant šaltai dienai.

Privalumai

 • Ilga suknelė su rankovėmis būtų tinkama įvairiose situacijose. Ši suknelė gali būti ne tik šventinė, bet ir kasdienė ar darbo galimybė - tai priklauso nuo pasirinkto stiliaus ir suknelės medžiagos.
 • Šaltuoju metų laiku suknelė su ilgomis rankovėmis ir sijonas prie grindų, pagaminta iš storo, šilto audinio, bus puiki alternatyva kelnių kostiumui. Moteriškesnis vaizdas, net ir verslo aplinkoje, padės jums jaustis kitaip.
 • Rankovės yra ne tik funkcionali drabužių detalė, bet ir dekoratyvinis elementas. Originali rankovė gali būti pagrindinis jūsų aprangos elementas. Pažiūrėkite, kaip gražios ir neįprastos išvaizdos puff sleeves arba permatomos suknelės.
 • Ilgas sijonas ir rankovė, kuri apima didžiąją dalį rankų, yra puikus būdas paslėpti keletą figūrų trūkumų, dėl kurių mergaitės dažniausiai patiria: apkūnus ginklus, klubus, veršelius ir išsikišusią pilvą.

Įvairiais atvejais

Vakarinės suknelės

Ilgos suknelės, skirtos iškilmingiems išėjimams, paprastai siuvamos iš šviesių, tekančių audinių - šifono, organos ir kt. Tokios suknelės rankovės gali būti pagamintos iš kitos medžiagos, pavyzdžiui, guipure arba trikotažo. Šiuo atveju rankovės paprastai yra susiaurintos, o ne ilgos - modeliai, padengiantys ranką ant ¾, yra labiau populiarūs.

Vasaros suknelė

Karšto sezono metu ilgas sijonas ir rankovė puikiai apsaugo odą nuo degančios saulės. Šiltuoju sezonu suknelės turėtų būti siuvamos iš šviesių, natūralių audinių, pavyzdžiui, smėlio ar smulkios medvilnės. Vasaros suknelė su sijonu grindyse ir ilgomis rankovėmis gali būti sukurta kaip nacionalinė apranga, pavyzdžiui, rusiška suknelė su marškiniais arba japonų kimono.

Verslo suknelės

Jei biuro aprangos kodą reikia uždengti rankoms net šiltesniais mėnesiais, nėra reikalo apriboti savo darbo drabužių spinta tik prie marškinių ir švarkų. Griežta ilga suknelė su rankovėmis yra puiki galimybė biurui. Pasirinkite aprangą žemos spalvos spalva, išsamią informaciją apie vyriškus drabužius: odinį diržą, apatinį apykaklę ir ant kaklo esančius mygtukus.

Ką dėvėti?

Beveik kiekviena suknelė turi turėti kulnų batus - o prabangių formų savininkams šis reikalavimas yra ypač svarbus. Dėl ilgos suknelės ant platformos galite dėvėti sandalus (vasaros aprangos atveju), klasikinius batus (vakare), patogius batus ar batus su pastoviu kulnu (biuro dienai).

Su ilgomis rankovėmis sukurtomis suknelėmis beveik visada derinamos odos dirželiai ir mažos piniginės. Batai taip pat gali būti kontrastingi spalvomis - šiandien ji laikoma gera forma.Kadangi šios suknelės dengia didžiąją dalį kūno, galite sau leisti tik porą papuošalų, pavyzdžiui, didelius auskarus ir didžiulį žiedą.

Patarimai

 • Ilga suknelė su rankovėmis pilnoms mergaitėms turėtų būti kuo paprastesnė ir turėti ne daugiau kaip vieną intriguojamą detalę. Pavyzdžiui, jei suknelė yra neįprastos formos, visa kita turėtų būti glausta. Vienas dalykas turėtų būti pasirinktas tarp originalių rankovių ir asimetrinio apvalkalo.
 • Nebijokite žaisti su spalva - ilga suknelė neturi būti monofoninė. Moteriškos suknelės sijonas ir karkasas gali būti skirtingų spalvų, o rankovės gali būti kontrastingos spalvos. Prabangių formų savininkams, modeliai su dideliais modeliais, pavyzdžiui, narve ar juostelėje, atrodo įspūdingi.
Komentarai
 1. Tikėjimas
  17.02.2016

  Kokie gražūs modeliai! Mes, pyshechek, dažniausiai patraukli sodrus krūtinė. Čia reikėtų pabrėžti įvairius gabalus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys