Suknelių spalvos

Kaip pasirinkti sukneles suknelei?

Kaip pasirinkti sukneles suknelei?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pėdkelnių spalvos
 2. Kaip pasirinkti suknelę
 3. Pėdkelnės suknelės spalvoje
 4. Kaip pasirinkti vestuvių suknelę
 5. Odinės suknelės spalvos

Po to, kai dvidešimtojo amžiaus viduryje atsirado pėdkelnių poreikis, šis drabužių spintos elementas ne tik liko spintoje, bet tapo vienu iš pagrindinių suknelės papildymų. Todėl noriu pasidalinti tuo, ką dėvėti pėdkelnėmis ir ką pasirinkti.

Pėdkelnių spalvos

Yra daug spalvų ir spalvų kojinių ir paletė papildoma kasmet. Juoda ir pilka, balta ir smėlio spalvos, mėlyna ir raudona, žalia ir ruda, dryžuotos ir languotos, su raštais ir be triko, tapo neatskiriama mūsų drabužių spinta.

Pakalbėkime apie populiariausias spalvas:

 • Juoda pėdkelnės plonos kojos, vizualiai jas vėlesnės ir ilgesnės.
 • Kūno trikotažo atspalviai priklauso mados klasikai ir tinka beveik visoms suknelėms ar kostiumams.
 • Spalvoti pėdkelnės su modeliu yra populiarūs šaltuoju metų laiku. Jie puikiai tinka mini suknelėms, pabrėžiant kojas ir paryškindami siluetą.

Kaip pasirinkti suknelę

Renkantis suknelės suknelei, turėtumėte atkreipti dėmesį į kelias taisykles:

 1. Prie monofoninės suknelės trikotažo požiūris į tankį ir spalvą. Ir ryškios spalvos suknelė - tik paprastos pėdkelnės.
 2. Kuo storesnė suknelė, tuo skaidresnės pėdkelnės.
 3. Pėdkelnių atranka turėtų būti atidžiai stebima ir išskirti baudą tarp stiliaus ir blogo skonio. Pėdkelnės ir apranga turi turėti panašią spalvų schemą ir harmoningai suderinti.
 4. Stiprioms suknelėms pasiimkite besiūlių pėdkelnių.

Pėdkelnės suknelės spalvoje

Juoda

Juoda suknelė tinka bet kokio tankio juodos pėdkelnės, lygios, su modeliu arba su rodyklėmis.

Puikus tandemas gaunamas turtingomis spalvomis ir netgi baltu.

Mėlyna

Į paprastą tamsiai mėlyną suknelę galite įdėti bordo, tamsiai raudonos, violetinės, vyšnios arba tamsiai pilkos pėdkelnės.

Klasikinis variantas būtų mėlynos suknelės ir juodos, baltos arba smėlio pėdkelnių derinys.

Norėdami sukurti šokiruojantį vaizdą, galite pasiimti spalvotas pėdkelnes su ryškiomis spalvomis ir pastelinėmis spalvomis. Mėlynos spalvos rožinė-pilka ir violetinė mėlyna.

Raudona

Į aistringą raudoną suknelę dažnai pasirenkamos pėdkelnės kojinės, nes jos yra savarankiškos. Tačiau mados šou galite patenkinti ryškias pėdkelnių spalvas.

Jei norite suteikti dramos įvaizdį, tada dėvėkite juodas pėdkelnes.

Mini suknelėms galite pasiimti rausvas pėdkelnes.

Balta

Pėdkelnės nėra reikalingos subtiliai baltai suknelei, bet jei ketinate išvykti per šaltojo valandų laiką, bet kokios spalvos matinės pėdkelnės jus sušildys ir padarys išvaizdą pilną.

Baltos spalvos suknelė su nėrinių pėdkelnėmis, dryžuotomis ir spygliuotomis atrodo neįprasta. Dažytos spalvos yra ypač naudingos, kai yra baltos spalvos.

Žalia

Žalia suknelė gali pasiimti žalias pėdkelnes ant kelių tonų, kurie yra lengvesni nei suknelė, bet be juodų batų.

Pilka

Pilka apranga yra ypač gera su smėlio, mėsos, pilkos ir juodos pėdkelnės.

Smėlio spalvos

Labiausiai optimalus derinys - spalva lengvai susiduria su bet kokiais pėdkelnių atspalviais.

Dėl išskirtinės išvaizdos pasirinkite ryškią spalvą: raudoną, oranžinę, bordo spalvą. Dėl oficialaus renginio tinkamos pėdkelnės, pora tonų skiriasi nuo suknelės.

Norėdami sukurti romantišką išvaizdą, pasirinkti persiko, koralų, pieno ar šokolado pėdkelnės suknelei.Jūs neturėtumėte derinti smėlio spalvos suknelės ir juodos pėdkelnės: nesėkmingas ir grubus kontrastų žaidimas sugadins visą vaizdą.

Ruda

Rudos spalvos suknelėms ir visiems jos atspalviams tinka klasikinės spalvos - juoda ir smėlio spalvos. Įdomus derinys būtų ruda suknelė ir turkis, ultramarinas, pilkos ir violetinės pėdkelnės.

Kaip pasirinkti vestuvių suknelę

Nepriklausomai nuo oro sąlygų, nuotakos su plika kojomis išvaizda bus nepriimtina. Todėl verta atidžiai apsvarstyti tokio aksesuaro pasirinkimą kaip triko.

Štai keletas paprastų taisyklių:

 1. Pėdkelnės, atitinkančios bato toną arba kartu.
 2. Piešimas ant kojinių neturėtų būti intriguojantis ir paprastas.
 3. Gausiai dekoruota suknelė derinama su paprastais pėdkelniais ir atvirkščiai, nėrinių ar ažūrinių pėdkelnių tinka paprasta suknelė.
 4. Pėdkelnės, imituojančios kojines ar kojines, bus vertas kojinių pakaitalas. Jie atrodo neįprasti ir įdomūs, taip pat šilta oru.
 5. Jūs galite pasiimti suknelę su suknelėmis, imituojančiomis tatuiruotę. Kartu paimkite subtilius raštus, kurie pabrėžia moteriškumą.
 6. Dėl trumpos suknelės galite dėvėti pėdkelnės su rodyklėmis arba nugara. Jie plonas ir padaro paveikslą labiau rafinuotą.

Odinės suknelės spalvos

Į juodą ir raudoną suknelę juodos spalvos priglunda prie kūno ar plonos ažūrinės kelnės. Tamsios pėdkelnės netelpa daugeliui odos suknelių, todėl būkite atsargūs, kad pasirinktumėte tokį priedą.

Sujunkite sukneles ir kelnės žarnas, remdamiesi savo skoniu, tačiau nepamirškite apie paprastas taisykles, apie kurias kalbėjome šiandien.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys