Populiariausi pardavėjai

Sperry Boatmen

Sperry Boatmen

prisijungti prie diskusijos

 

„Sperry“ laivai jau seniai tapo pernelyg populiariais batais: jie yra labai patogūs ir stilingi. Šio modelio derinimas su kitais apranga yra gana paprasta: batai, kurie miglotai primena mokasinus, tinka tiek moterims, tiek vyrams. Tai yra universalus asistentas kuriant bet kurio mados asmens kasdienį įvaizdį.

Boatmen pasirodė jau seniai, o dabar jų galvosūkis yra didžiausias. Prisiminkime, kaip pasirodė šis firminis batas, ir ką jis turėtų dėvėti.

Istorija

Etiketės įkūrėjas Paul Sperry gimė paveldimų jūreivių šeimoje. Berniukas užaugo klausydamas savo senelio istorijų apie neįtikėtinus nuotykius pietinėse jūrose. Šios istorijos tapo jaunosios Pauliaus išradingos dvasios, taip pat jo aistros buriavimo ir smalsumo nuotykiams pagrindu.

Kelionės į nykstančias jūras kada nors kainavo Pauliui Sperryi savo gyvenimą: slidus denis tapo ryškiu įspūdžiu, kad jis niekada neužmirš. Po to jis ilgai ieškojo problemos sprendimo. Vieną dieną, 1935 m., Kai jis stebėjo, kaip šuo stengiasi lengvai judėti per ledą, Paulius buvo įkvėptas sukurti kažką panašaus į tai, kas buvo dedama į jo augintinio kojų - kažką su guminiais padais. Tuo metu buvo sukurta idėja sukurti geriausius pardavėjus, kurie gavo savo išradėjo vardą. Tada jie buvo išdidžiai vadinami „valtimis“.

Dizainas ir technologijos

Bendrovė „Sperry“ tebėra pirmaujanti aukštos kokybės ir modernių viršūnių gamybos lyderė. Kaip jie tai daro?

Jūros batai buvo sukurti keliems tikslams: sumažinti kojų, juosmens ir nugaros įtampą. Unikalus pagalvėlių dizainas leidžia atsipalaiduoti raumenis ir tinkamai paskirstyti krovinį. Iš pradžių viršūnės tik sumažino įtampą dėl stiprios laivo variklio vibracijos, tačiau kūrėjai nenorėjo ten sustoti, darę kažką daugiau. Dabar šis sportinis batas suteikia įspūdingą amortizaciją ant žemės ir ant slidžių paviršių. Jis tinka sportininkams, žvejams, laivininkams ir jūreiviams, taip pat visiems, kurie nori išsiskirti iš minios ir sekti mados tendencijas.

Modeliai

Kaip jau minėjome, „Topsiders“ yra batai kiekvienam asmeniui, nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus. Modelių įvairovė leidžia tikram mados ir mados mados atvaizdavimui unikaliai, nepamirštant apie komfortą. Nepaisant didžiulio prekių pasirinkimo, yra klasikiniai šio bato variantai su originaliais pavadinimais. Čia jie yra:

 • Autentiški ir originalūs dviejų akių 2 akių valties batai
 • Ultralight Billfish 3 akių valtis
 • „Cruz“ 2 akių valtinė
 • „CVO Sneaker“ iš Jeffrey
 • Sabrina Loafer Škotijos versija
 • Bahamos Sparkle 2-Eye
 • Striper CVO Chukka Sneaker

Medžiaga ir spalva

„Sperry Top-Siders“ sudaro keturios pagrindinės dalys: gumos padai, oda, metalas ir medvilnė. Visos šios dalys yra teisingai sujungtos į vieną batų porą, kuri atrodo nuostabi. Pastaraisiais metais įspūdingas populiarumas gauti suede modelius, kurie pasižymi praktiškumu, elegancija ir prašmatnumu. Jie puikiai papildo atsitiktinį stilių.

Kalbant apie spalvą, pasirinkimas yra gana įvairus, tačiau taip pat yra keletas mėgstamiausių. Pirmasis batų atspalvis buvo tamsiai mėlynas, žalias, alyvuogių ir tartanas. Dauguma geriausių vyrų gerbėjų mėgsta Sacharos atspalvį, giliai mėlyną ir klasikinę rudą. Merginos renkasi ryškesnius modelius: lyderiai yra šviesiai mėlynos, baltos ir pilkos spalvos. Dėl tam tikrų priežasčių daugelis pirkėjų vengia juodos spalvos.

Pasirinkdami savo batus jūriniame stiliuje, turėtumėte atsižvelgti į visą drabužių spintą. Tada atsimins pats tinkamas atspalvis.

Ką dėvėti?

Iš tikrųjų Sperry niekada nebuvo dėvima kojinių, tačiau pastaraisiais metais ši taisyklė vis labiau pažeidžiama.Šie „batai“ yra „Prep“ stiliaus pavyzdys, tačiau, atsižvelgiant į tendenciją maišyti skirtingas tendencijas, galima ignoruoti madingus apribojimus.

Štai keletas idėjų, padedančių suderinti stilingas avalynes su kitais drabužiais.

 1. Įvairūs pilkos viršutinės dalies variantai gali būti lengvai sujungiami su viršutine ar palaidine, kurioje yra gėlių atspaudas ir apkarpyti džinsai arba kelnės. Labai patogus ir saulėtas lankas.
 2. Sperry gerai atrodo su džinsais. Galite derinti džinsinio šortus su džinsinio marškinėliais, kad papildytumėte rudo modelio išvaizdą. Jei esate ne džinsinio audinio ventiliatorius, galite jį pakeisti lengvais drabužiais, pagamintais iš minkštos mėlynos medžiagos.
 3. Geriausi pardavėjai yra jūros batai, todėl drabužiai turėtų atitikti juos. Dėvėkite dryžuotą viršūnę, ilgą baltą liemenę, tamsiai mėlyną arba raudoną kelnę ar šortus, o jūros vilkų vaizdas pasiruošęs!
 4. Didelė tendencija tapo nešioti sportinius batus su sijonais. Viršutiniai yra puikūs sijonai ryškios spalvos arba spalvinga spauda. Hem ilgis gali būti bet koks, nuo ultragarso parinkčių iki maxi modelių.
 5. Nebijokite nešioti įvairaus stiliaus sijonus, tokius kaip šluostės, džinsiniai sijonai ar romantiškos suknelės. Vienintelis netinkamas variantas gali būti klasikinė apvalkalo apranga, kuri neatitinka Sperry modelių. Jie suteikia tvarkingą, bet vis dėlto atpalaiduojančią išvaizdą.
 6. Geriausi sportininkai gali būti dėvimi ilgomis golfo striukėmis, vilnos megztiniais ir paltais. Naujoviškas įmonės vystymasis - kulno modelis - idealiai tinka saldus ir moteriškas vaizdas.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys