Populiariausi pardavėjai

Timberland Topsiders

Timberland Topsiders

prisijungti prie diskusijos

 

Iš pradžių viršutiniai buvo vyrų batai ir buvo skirti vaikščioti jachtos denyje. Laikui bėgant šie patogūs mokasinai persikėlė į laisvalaikio batų kategoriją, ir netrukus ne tik vaikinai, bet ir merginos galėjo įvertinti jų patogumą. Vienas iš prekių ženklų, pristatančių madą geriausiems pardavėjams, buvo garsus Timberlandas.

Savybės

Boatmen yra jachtų batai, kuriuos Timberland pradėjo gaminti praėjusio amžiaus 80-aisiais. Šis stilingas ir patogus batas tapo toks populiarus, kad prekės ženklas ir toliau gamina visas kolekcijas iki šios dienos.

Yra modelių, pagamintų įvairiomis spalvomis, tačiau populiariausi yra rudi batai. Jie laikomi klasikiniais, nes tai geriausias pasirinkimas batai, skirti vaikščioti ant denio. Be to, jie yra derinami su beveik bet kokia spinta, įskaitant klasikinį baltą ir mėlyną.

„Timberland“ viršūnės gaminamos tik Dominikos Respublikoje. Jų stilius visada yra klasikinis: viršuje yra rankomis susiuvami, odiniai nėriniai, ištiesti aplink batus per metalo „blokus“. Į šoną yra įspaustinis prekės ženklo logotipas.

Visagalis Timberlandas visada yra baltas, pats prekės ženklas yra pagamintas iš perdirbtų padangų. Taigi įmonė rūpinasi aplinkos ekologija.

Šių mokasinų padas nusipelno ypatingo dėmesio, nes jis sukurtas taip, kad batai ilgą laiką nesusiliečia. Pirma, „vampas“ yra siuvamas prie pado pagrindo, ir tik tada išorinis padas priklijuojamas. Jei pageidaujama, padas gali būti keičiamas laikui bėgant, pailginant viršutinių žmonių gyvenimą.

Siuvinėkite „Timberland“ jachtų batus iš aukštos kokybės, gana tankių, bet tuo pačiu metu minkštos odos. Batai ant batų yra gana kieti ir tankūs, kitose srityse jie vaidina dekoratyvesnį vaidmenį.

Vienas įdomiausių deliriumo privalumų yra tai, kad jis suteikia galimybę kurti savo batų dizainą.Pasirenkant spalvą, kurią norite, vienintelė oda, visa aparatūra. Tai labai reti ir maloni galimybė, kuri ypač prašys išskirtinių batų.

Rūšis

Kasdieniai valtys nesiskiria nuo tų, kurie skirti judėti ant denio. Šie batai laikomi vasaromis, nes jums reikia juos dėvėti tik ant kojų, dėvėti kojines - tai žingsnis.

Kadangi tai yra gana uždari batai, galite sau leisti juos šilti rudenį ir pavasarį. Geriausia derinti juos su chinozėmis ar šortais ir šviesiu, šviesiai spalvotu marškinėliai.

Moterys

Moteriški viršininkai nemato nieko panašaus į vyrus, nebent jie atrodo šiek tiek elegantiškesni. Bet prekės ženklas bando kasmet prašyti sąžiningos lyties su naujais madingais modeliais.

Yra mokasinai, pagaminti iš zomšos ir odos, laidas gali būti uždarytas odos juostele, modeliai su virvės dekoru atrodo įdomūs.

Svarbų vaidmenį atlieka jūrų subjektai pabandykite viską paminėti apdailoje. Tai gali būti būdinga balta-mėlyna spalvų schema, virvės tipo siūlai vietoj odos nėrinių ir kiti elementai.

Negalima daryti be ryškių gyvų atspaudų. Populiarūs augalų ir gyvūnų atspaudai, geometrija, abstrakcija ir spalvų bloko technika. Taip pat turėtume paminėti sidabro ir aukso mokasinus, kurie atrodo neįtikėtinai stilingi.

Spalva

Klasikiniai viršūniai yra rudi mokasinai su baltu padu. Taip pat aptinkami juodi, tačiau jie yra mažiau populiarūs.

Šiuo metu nėra problema pasirinkti norimą spalvą. Populiarios mėlynos, baltos, raudonos, pilkos, smėlio spalvos, raudonos.Daugelis žmonių mėgsta spausdinti ar gražią spalvų kombinaciją. Ypač tokie modeliai yra populiarūs tarp sąžiningos lyties.

Ką dėvėti?

Laivai lengvai pritaikys atsitiktinį, jūrinį ir sportinį stilių. Pavyzdžiui, jie puikiai atrodys su lengvomis kelnėmis ar džinsais. Pažvelkite į gerus 7/8 ilgio modelius, kurie leidžia pabrėžti elegantiškas kulkšnis. Dėvėkite juos su marškiniais, marškinėliais ar marškinėliais, nepamirštant stilingų aksesuarų.

Kadangi tai yra labai patogūs batai, jie puikiai tinka kelionėms ir poilsiui. Tokiu atveju galite sujungti juos su bet kokiu sportišku drabužiu. Šortai ar kelnės papildo medvilnės marškinėlius. Ir viršuje, mesti ant džinsinio striukės ar vėjo kirpimo. Svarbiausias dalykas, kurį jaučiatės kuo patogesnis.

Boatmenas atrodys gerai su sportiniu stiliumi suknelė ar sijonas. Paprastai tai yra sandarūs mezgimo modeliai, kurių ilgis yra retai žemiau kelio. Galite pridėti tokią išvaizdą su beisbolo kepurėliu, džinsinio liemeniu ar švarku.

Kadangi jachtų batai yra labai patogūs ir patogūs, jie gali lengvai tapti jūsų mėgstamiausiais kasdieniais batais. Puikus sprendimas šiuolaikinei merginai, kuri yra pripratusi prie dinamiško gyvenimo būdo!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys