Populiariausi pardavėjai

Kas yra geriausias sideras?

Kas yra geriausias sideras?

prisijungti prie diskusijos

 

Istorija

Anksčiau viršutiniai buvo tik vyrų drabužių spinta, tačiau moterys greitai ėmėsi šios mados tendencijos. Šis batas buvo iš Pauliaus Sperry. Pasivaikščiojimo metu jis atkreipė dėmesį į savo šunų kojų, kurie vaikščiojo ant ledo ir tuo pačiu metu neslydo. Kadangi Paulius buvo aistringas jachtų gerbėjas, jis buvo suinteresuotas sugalvoti batus, kurie leistų laisvai vaikščioti ant slidžios denio. Dėl to atsirado naujas batas, skirtas jachtų savininkams ir jachtų gerbėjams. Tai įvyko 1935 m.

Laivai pradėjo gaminti masiškai, tačiau jie nebuvo labai populiarūs. Laikui bėgant šiuos batus dėvėjo Amerikos laivyno jūreiviai, kurie paskatino juos populiarinti. Laivai niekada negali tapti tokie populiarūs ir paklausūs, jei ne Craig Reingold. Būtent šis žmogus devintajame dešimtmetyje suteikė „Sperry“ prekės ženklui antrą gyvenimą ir įkvėpė visą pasaulį, kad tokie batai gali būti kasdieniai, todėl nereikia turėti jachtos asmeniniam naudojimui, kad galėtumėte dėvėti valtis.

Statyba

Į viršų yra atpažįstamos kelios charakteristikos, kurios yra privalomos šiam batų tipui.

 1. Viršutiniai sportininkai tuo pačiu metu atrodo kaip sportiniai bateliai ir mokasinai, bet nepriklauso nė vienam iš šių batų rūšių.
 2. Šviesus išorinis padas yra viena iš viršutinių žmonių savybių. Galų gale, ryškus padas nepalieka ženklų ant sniego baltos jachtos denio. Nors dizaineriai vis dažniau atsisako šios taisyklės ir kuria modelius su kitų spalvų padais.
 3. Padas išskiriamas ne tik pagal spalvą ir unikalią medžiagą, bet ir formą, griovelių ir griovelių buvimą, kurie sukuria unikalų modelį. Dėl tokio pado, viršutiniai siderai gerai prisitaiko prie slidžios paviršiaus ir neleidžia paslysti.
 4. Siūlės pasižymi ilgaamžiškumu ir unikalia struktūra, kuri žada daug praktiškumo.
 5. Kojinės su tokiais batais nėra dėvimos. Priešingu atveju, galite pasakyti pasauliui apie savo blogą skonį.
 6. Nėriniai atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją, bet ir praktiškus, nes jie patikimai pritvirtina koją ir neleidžia paslysti. Nėrimas nėra toks ilgas, kaip ir kiti batai. Nėriniai turėtų būti palei apačią įstrižai, kad horizontalios lygiagrečios linijos būtų iš viršaus. Tokiu atveju viršutinis sideras atrodys tvarkingas, kojos bus gerai pritvirtintos, bet ne sutraiškytos.
 7. Iš pradžių viršutiniai siderai buvo gaminami ribotų spalvų variantų. Naudotos tik klasikinės spalvos: ruda, balta, mėlyna. Šiuolaikiniai dizaineriai neapsiriboja spalvų pasirinkimu. Žinoma, yra įvairių spalvų ir atspalvių, kurie yra derinami dizainerio nuožiūra.

Rūšis

Pirmieji viršininkai buvo tik vasara ir vyrai. Dabar tokie batai gali būti moterų, vaikų, sezono, rudens ir net žiemos. Norint sukurti šiltus viršutinius variklius, naudojama stora padas ir vilnos izoliacija. Visos šios parinktys yra labai populiarios, kurios tik ilgainiui auga.

Be to, viršūnės yra skirtingo dydžio padai. Modeliai su žemiausiu padu yra prieinami „Sperry“. Gamintojai labai išplėtė medžiagų, iš kurių gali būti sukurtos viršutinės dalies, asortimentą. Kalbos ilgis yra dar vienas išskirtinis bruožas. Šalia yra nėrinių skylių skaičius. Jie gali būti nuo dviejų iki šešių.

Koks skirtumas tarp topsijų ir mokasinų?

Laivininkai dažnai painiojami su mokasinais. Iš tiesų, šie dviejų rūšių batai yra labai panašūs vienas į kitą, tačiau vis dar yra skirtumų.

 1. Iš pradžių laivai buvo sukurti patogiam ir saugiam jachtos valdymui, o mokasinai buvo kasdieniniai patogūs batai.
 2. Mokasinų padas yra minkštas, be gofruoto modelio, galintis dėvėti maksimalų komfortą. Vienintelio pelkės dažų spalva dažnai atitinka pagrindo spalvą. Viršininkai yra skirtingi. Padas yra baltas, rečiau juodas, su ryškiu reljefu, medžiaga nepalieka ženklų ant paviršiaus, yra kieta ir sunkiai sulenkiama.
 3. Nėriniai - dar vienas išskirtinis bruožas. Viršutiniuose kraštuose jie pakeičia apvadą, eina per 4 skyles ir tvarkingai susieti. Toks išskirtinis bruožas leidžia batai gerai išlaikyti koją. Mokasinai tik tinka kojoms, o nėriniai, jei yra, atlieka išskirtinai dekoratyvinę funkciją.
 4. Vienintelis dekoras, kuris gali būti viršutiniame krašte, yra nėriniai. Mokasinai šiuo atžvilgiu yra labiau demokratiški, nes jie gali būti papuošti įvairiais atspaudais, rhinestones, pakabukais, siuvinėtais motyvais.

Gamintojai

Dabar laivo vairuotojus gamina daugelis gamintojų, tačiau tarp jų turėtų būti pažymėtos šios įmonės:

 • Sperry viršininkas - Pirmoji įmonė, kuri pradėjo gaminti tokius batus. Šiuo metu ji yra šios srities lyderė. Gamintojas yra Jungtinėse Amerikos Valstijose, o jei užsakysite batus oficialioje svetainėje, pristatymas užtruks ilgai.
 • Sebago gamina kokybiškus viršininkus, kurie gali konkuruoti su bet kuriuo gamintoju. Ši įmonė taip pat turi Amerikos šaknis.

 • Chatham jūrų Jūsų batai suteikia dvejų metų garantiją. Kiek jums reikia pasitikėti savo prekių kokybe, imtis tokio beviltiško žingsnio. Šis gamintojas yra JK. Be to, „Chatlam Marine“ prekės ženklo viršuje esančių viršutinių drabužių dėka siūlomi stilingi drabužiai, todėl galite lengvai sukurti darnų vaizdą. Bendrovė priima individualius užsakymus batų kūrimui.
 • Timberland - Gerai žinomas kokybiškų batų ženklas, tarp kurių yra ir viršutiniai.

Be šių užsienio firmų, yra nemažai Rusijos gamintojų, kurie gamina padorus batus. Ir, žinoma, kiniški batai, tarp kurių galite rasti viršūnių, nors ir ne itin aukštos kokybės.

Ką dėvėti?

Laivai negali būti laikomi šiurkščiais bateliais, nes šiuolaikiniai moterų modeliai atrodys gerai net romantiškame lanke. Apskritai, yra nemažai galimybių derinti viršutinį ir daiktus, taip pat apribojimus. Toliau pateiktos parinktys padės lengviau pasirinkti vaizdą, kuriame dalyvaus viršutiniai.

Kelnės gali būti tiesios, pagamintos iš lengvos medžiagos, pavyzdžiui, lino ar medvilnės. Be to, galite pasirinkti palaidinę arba paprastą pynę, pagamintą iš audinio, kuris pakartoja kelnių medžiagą.

Jei pasiimate džinsus, vėl sutelkkite dėmesį į tiesią arba šiek tiek išpūsti. Jūs galite saugiai sujungti viršutinius žmones su liesais, draugais ar kroviniais, kurie dabar yra labai populiarūs.

Batų spalva gali pakartoti džinsų atspalvį arba išsiskirti savo fone. Viršuje leidžiama pasirinkti viršų, palaidinę, marškinius ar lengvą megztinį. Geras pasirinkimas būtų polo marškinėliai.

 • Vasarą gali būti šortai, pagaminti iš džinsų, linų, medvilnės ar bet kurios kitos lengvos medžiagos. Klasikiniai batai yra tinkami tokiems vaizdams, bet niekas neleidžia jums žaisti su gėlėmis ir sukurti ryškias lankas. Pvz., Raudonos spalvos viršūnės puikiai atrodys su viršutine, mėlyna džinsais ir baltu dirželiu, kuris atkartos viršutinį kraštą.

Geriausi pardavėjai puikiai derinami su sijonais.

Prabangus variantas būtų plonas mini sijonas šviesiuose atspalviuose ir baltas viršus. Šis vaizdas turi būti atskiestas ryškiais batus.

Suknelės ir sundresses taip pat gali būti toje pačioje nuotraukoje su viršutiniais. Faktiniai modeliai yra mažos ir šiek tiek pailgos versijos, gėlių ir geometriniai atspaudai.

Kaip priedus galite naudoti įvairius maišus ir sankabas, kaklaskarius ir lengvas kaklaskarius, akinius, laikrodžius, apyrankes, diržus.

Vaizdai

 • Puikus vaikščiojimo miesto lankas yra sukurtas remiantis paprastais dalykais, kurie atrodo draugiški, originalūs ir labai stilingi. Draugų ir dryžuotų megztinių derinys visada sėkmingas jaunimo madoje. Apsaugota viršutinių rėmelių spalva atspindi juostelės spalvą džemperiui, kuris yra geras sprendimas. Šio vaizdo akcentas yra skrybėlė, be kurios vaizdas nebūtų toks stilingas ir išraiškingas.

 • Šis įvaizdis gali būti vadinamas romantišku, nekaltu, stilingu, madingu, gana paprastu, bet išraiškingu. Čia yra viskas, ką rašėme anksčiau: šiek tiek pailginta suknelė, mielas marškinėliai su mažu gėlių spaudu, madingi laikrodžiai, sėkmingi aksesuarai akinių ir skrybėlės forma, ir, žinoma, viršutiniai, kurie atsispindi suknelės spalvai. Stilingas, blizgantis, grožis - taip galima apibūdinti šį vaizdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys