Populiariausi pardavėjai

Moterų topsides

Moterų topsides

prisijungti prie diskusijos

 

Savybės

Laivai yra batai su grioveliu, visuomet su laidu, susietu su lanku. Griovelis su grioveliu yra lankstus ir neslidus. Tokių batų dėvėjimas yra patogus ir praktiškas.

„Boatmen“ atsidūrė atsitiktiniu būdu iš jachtų. Šie batai buvo jachtų uniformos dalis, todėl griovelis nėra slydęs, o medžiaga, iš kurios gaminami šie denio batai, yra specialiai apdorotas ir atstumiamas. Labai patogus, lengvas ir malonus dėvėti batus. šiandien puikiai tinka ne tik buriavimo ir garbingo gyvenimo būdo, bet ir užimtas ir užimtas miesto gyvenimas.

Manoma, kad viršutiniai autoriai išrado Paul Sperry per lietingą pasivaikščiojimą su savo šunimi. Didžioji viršūnių masė buvo sukurta praėjusio šimtmečio 60-aisiais. „Kennedy“ šeimos šlovė „Sperry Top-Sider“ gaminiuose išgarsino šį gražų ir praktišką avalynės tipą. Bet populiarumo viršūnė atėjo 80-aisiais. Laivininkai netgi buvo įtraukti į oficialų „Preppy“ vadovą, preppy stiliaus enciklopediją.

Iš pradžių vyresnieji buvo dėvimi tik vyrų. Bet Palaipsniui tokio tipo batai migravo iš vyrų spintos į moterį. Devintajame dešimtmetyje masinė auditorija prarado susidomėjimą viršutiniais. Jie nustojo pirkti vyresnius nei 40 metų. Tuomet gamintojai pradėjo naują reklamos kampaniją, kuri pirkėjams paaiškino, kad viršutiniai yra ne tik brangūs ir prabangūs, bet ir patogūs bei praktiški. Parengtos specialios jaunimo ir moterų linijos. Nulyje moterys viršūnės greitai tapo mados.

Išvaizdos ir savybių požiūriu moterys yra panašios į vyrus ir atitinkamai turi tas pačias savybes.

Garsiausias gamintojas „Sperry Top-Sider“. Kiekvienais metais šios įmonės produkcija pagerėja, jos produktai nustoja stebinti savo apgalvotumu ir prisitaikymu. Populiariausia kolekcija vadinama „Authentic Original“ (A / O), tradiciškai pagaminta iš odos, zomšos ir drobės. Ribota „Gold Cup“ kolekcija yra rankų darbo oda, o raištelių skylės yra padengtos tikru 18 K auksu.

Demokratinės ir aukštos kokybės viršūnės gamina Amerikos įmones Timberland ir Tommy Hilfiger.

Laivai atrodo kaip mokasinai. Jie taip pat neturi kulno, padas yra lankstus, pagamintas iš lengvų patvarių medžiagų. Gerbiami viršūniai privalomi įdėklas ir balta reflenny išorė. Čia laidas atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją, bet ir tvirtai pritvirtina batus ant kojų. Iš pradžių baltasis padas buvo suprojektuotas taip, kad nebūtų palikti ženklai ant denio.

Jei einate į jachtą, nepamirškite dėvėti viršutinius. Jų padas turi specialius griovelius ir griovelius, kad neslystų ant šlapio denio. Tai jums patiks, o jachtos savininkas ir jos komanda vertins jūsų rūpestį dėl švaros ir tvarkos.

Boatmen yra gera alternatyva treniruoklių batams tiems, kurie yra vyresni nei 30 metų. Jie atitinka brandesnį stilių, o visuotinai derinami su sporto ir miesto stiliais.

Modeliai

Klasikinės viršutinių spalvų spalvos yra baltos, mėlynos arba rudos. Iš pradžių batai buvo pagaminti tik šiose trijose spalvose. Tačiau šiandien nėra jokių apribojimų - diapazonas yra puikus.

2000-ųjų viduryje „Poul Smith“ išrado savo garsiuosius bordo, žalios ir rudos spalvos topsidrus ir taip pristatė neįprastų spalvų išradimo madą. Netgi buvo kombinuoti viršininkai, tačiau jie paprastai yra mažiau paklausūs. Atsirado netgi spausdintos drobės viršūnės.Be to, kartu su leopardo spaudos madomis pasirodė leopardas.

Iš pradžių viršutiniai buvo pagaminti tik iš odos. Šiandien medžiagų apribojimų nėra. Gamyboje naudojamas plonas zomšas, nubukas, drobė, modernios technologijos elastinės medžiagos, džinsai.

Viršūnių viršus išlieka tas pats: šiek tiek kūginis apvalus kojų pirštas, apvadas aplink perimetrą ir tradicinis lankas. Tačiau visuose dizaineriuose eksperimentuojama ne tik su spalvomis, bet ir su juo ir medžiagomis. Netgi skylių ir raiščių skaičius nėriniams pradėjo kisti.

Klasikiniai „topsayers“ turi tvirtą dugną. Vėliau atsirado nedidelis monolitinis kulnas ant moteriškos viršutinės dalies, tada maža platforma ir net pleišto kulnas.

Moterys renkasi klasikinius modelius, nes jie lengvai derinami su moteriškais stiliais. Paaugliai renkasi jaunimo modelius ant platformos ir pleištų, kurie patogiai derinami su sportiniu stiliumi.

Ką dėvėti?

Laivai turi nešioti kojinių. Uždėkite viršutinių kojinių su kojinėmis - tai moveton.

Šie batai priklauso jų sporto stiliui, o jie atrodo elegantiški ir aristokratiški, todėl leidžia juos sujungti su įvairiais stiliais.

Įprastas derinys - su lengvomis medvilninėmis kelnėmis, bananais, polo ir treniruoklių krepšiu. Šį rinkinį galima papildyti įmontuota striukė.

Denio batai taip pat gali būti derinami su prisegtais džinsais ir lengvu lino marškiniu. Džinsus galima pakeisti šortais. Didelės juosmens trumpos džinsinio šortai puikiai dera su odiniais viršutiniais kelniais.

Puikiai derinami viršutiniai su sijonais. Tai gali būti polo teniso sijonas arba vidutinio ilgio kriauklė su sijonu. Sijonai gali būti derinami su džemperiais, džemperiais ir megztiniais, jei kalbame apie klasikinį preppy stilių, kuris nėra iš mados.

A-linijos Safari suknelė gali būti ir turėtų būti dėvėta su klasikiniais viršutiniais. Be to, vidutinio ilgio plaukiojančių audinių atspausdinti gėlių ir palaidi sundresses puikiai derina su kombinuotais viršutiniais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys