Populiariausi pardavėjai

Gamintojas Topsiders

Gamintojas Topsiders

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Prekiniai ženklai
 3. Ką dėvėti?

Prekės ženklo testuotojai - patogūs, praktiški ir dabartiniai batai. Jie neseniai įėjo į madą, bet greitai laimėjo mados meilę. Atsižvelgiant į tai, kad mados pramonėje neseniai atsirado daug nežinomų žodžių, yra teisėtų klausimų: kas yra viršininkai, kokias funkcijas jie turi, kokie prekių ženklai gaminami ir kokie yra šie batai? Pabandykime išsiaiškinti!

Savybės

Laivai iš pradžių buvo vyrų batai ir naudojami laivų deniuose. Vėliau jie persikėlė į moterų drabužių spintą ir tvirtai įsitvirtino.

Viršutininkai atrodo kaip mokasinai, tačiau turi keletą funkcijų:

 • Pirmasis skirtumas gali būti atliekamas pagal vienuolės spalvą. Aukščiausiosios yra baltos. Ši spalva nėra atsitiktinis, kad neužterštų jachtos denio.
 • Antrasis skirtumas yra pado tekstūra. Gofruotasis išorinis padas leidžia neslysti ant šlapios grindų.

Pirmieji šioje formoje esantys viršininkai pasirodė prieš 81 metus. Tuo metu Sperry buvo vienintelė kompanija, gaminanti jachtų avalynę. XX a. Dešimtojo dešimtmečio pradžioje viršūnių populiarumo viršūnė sumažėjo. Netrukus batai pateko į atspalvį, bet kaip paaiškėjo, ne ilgai.

Šiandien jie vėl turi tendenciją. Ir net jei jie būtų sukurti tose srityse, kuriose šiuolaikiniame pasaulyje yra jūra, viskas vyksta viršūnėse.

Ypač populiarūs tarp mados prekių yra geriausi pardavėjai. Taip pat yra keletas paaiškinimų:

 • patogumas. Gamintojo batai siuvami su visomis anatominėmis ir fizinėmis pėdos savybėmis. Padas, kojinės, keltuvas, viskas yra sukurta komfortui. Kokybiškos medžiagos taip pat yra svarbios. Paprastai naudojama oda, zomšas, nubukas. Šioje medžiagoje pėda yra minkšta, atrodo, kad ji prisitaiko prie asmens, kartodama visus lenkimus. Pliusas yra tai, kad natūralios medžiagos kvėpuoja;
 • unikalus dizainas ir grožis. Apdaila, forma, elementai yra suprantami iki mažiausios detalės. Dizainerių batai visada yra stiliaus ir mados įkeitimas, jie gaminami mažomis partijomis, todėl jie yra visiškai išskirtiniai;
 • kokybę. Prekės ženklas garantuoja jų batus, jų interesas nėra gaminti „vienos dienos“. Dirbant ilgus metus, kartais jau dešimtmečius. Gamintojas batai visiškai atitinka kokybės standartus - ji truks ilgai, nebus patrinti odą, nebus subyrėti. Turint tai omenyje, kaina visiškai atitinka kokybę;
 • prestižas. Gamintojo batai pabrėžia tvirtumą, statusą, sėkmę. Daugelis žmonių siekia šių savybių. Įdomumas, kad kiti nepastebės, kad brangus dalykas, kokybiški batai gali būti matomi iš karto.

Prekiniai ženklai

Apsvarstykite gerai žinomus prekinius ženklus, kurie yra siuvami viršutiniais.

Sebago

Prekinis ženklas buvo įkurtas prieš 60 metų. Visą laiką ji gamina tik aukštos kokybės ir madingus batus. 1990 m. Atsirado viršutinių rinkinių, po to, kai jachtininkai pradėjo naudotis Sebago mokasinais savo treniruotėse ir varžybose.

Gamintojas gamina avalynę moterims ir vyrams, poilsiui, aktyviam sportui ir kasdieniniam drabužiui.

Wrangler

„Wrangler“ prekės ženklas yra žinomas kaip aukštos kokybės ir madingų džinsinio drabužių gamintojas. Tačiau jo viršininkai taip pat nusipelno dėmesio - jie yra stilingi, glausti, aukštos kokybės ir patogūs.

Ričmondas

Ričmondas - drąsiems ir maištingiems fashionistas, kurie visada nori būti dėmesio centre. Richmond Boatmen yra šiuolaikinės gatvės stiliaus įkūnija, kiekviena pora yra unikali ir ypatinga. Dizainas avangardas, kūrybingas, pasižymintis atsitiktiniu spaudu ir dekoravimo elementais.

Jack porter

Stilingi batai klasikinėje versijoje. Naudojamos tik natūralios medžiagos, kurioms taikoma griežta kokybės kontrolė.Laivai tinkami ne tik sportui, bet ir kasdien.

Bikkembergs

Bikkembergs yra Vokietijos mados prekės ženklas. Pasaulio pripažinimas neseniai gavo, bet nusipelnė. Jo batai puikūs, jame derinami žiaurūs, kartais rupi kariuomenė, aistra futbolui, senoviniai elementai. Bikkembergso stiliaus kritikai, vadinami sportiniais šiuolaikiniais, jo viršūnės derino faktinį dizainą ir komfortą.

Tommy hilfiger

„Tommy Hilfiger“ yra amerikietiškas kultas. Mados dizaineris Hilfiger yra madingas filosofas, o visi jo drabužiai ir batai yra kūrybinės raiškos būdas, pabrėžiantis asmens individualumą, originalumą ir grožį. „Tommy Hilfiger“ gamina dviejų rūšių batus - sportą ir šiuolaikiškumą. Jis apjungia klasikinę pastabą, sportą, naujausias mados tendencijas.

Jis yra tas pats su viršutiniais - tai patogu sportuoti jais, tačiau jie puikiai tinka vaikščioti ir kitiems išėjimams.

Beppi

Portugalijos prekės ženklas yra pirmaujantis atsitiktinio stiliaus batas. Boatmen Beppi patogus, patogus, minkštas ir praktiškas. Jie puikiai atspindėjo kainos, kokybės, originalaus dizaino santykį. Šio prekės ženklo avalynė yra būtina dideliame mieste ir sparčiu gyvenimo tempu.

Audra

Audra pasirodė JK - Londono širdyje. Jis turėjo įtakos prekės ženklo koncepcijai - suvaržymui, stiliui ir tobulinimui. „Topsmide Storm“ elegantiškas ir išskirtinis.

Lumberjack

Gamina batus žmonėms, vedantiems aktyvų gyvenimo būdą, stipriąsias ir laisvas asmenybes. Kiekvienas modelis yra apgalvotas iki smulkiausių detalių, viskas skirta patogumui ir praktiškumui. Skirtingi bruožai - tylūs atspalviai, originalios pagalvėlių formos, aukščiausios kokybės medžiagos. Lumberjack simbolizuoja pasitikėjimą ir komfortą.

Upės sala

Upės sala įkurta 1948 m. Jo vizitinė kortelė yra jaunimo drabužiai ir batai. Drąsus dizainas, savarankiškas stilius, žvaigždžių reklamos kompanijų pritraukimas - visa tai lemia populiarumą.

Lacoste

Prekinis ženklas, kuriam nereikia įvesti. Jos drabužiai, batai, aksesuarai, kvepalai yra panašūs į meno kūrinius. Lacoste valtys yra sudėtingumo, stiliaus, elegancijos ir kokybės sintezė. Jos yra glaustos, monochromatinės spalvos, diskretiškos, tinka vėsioje vasarą ir vėlyvą pavasarį.

Ką dėvėti?

Pasak stilistų, viršutiniai gali būti priskirti universaliems batus. Jie yra tinkami drabužių atsitiktiniai, sportiniai ir jūriniai stiliai. Tačiau iš vakarinių suknelių ir biuro aprangos kodų geriau susilaikyti.

Apsvarstykite keletą madingų drabužių derinių su viršūnėmis būdų:

 1. Džinsai Dėvėti su jais besisukančius viršininkus, pasirodo stilingas miesto lankas. Jame galite nueiti pasivaikščioti, studijuoti, apsipirkti. Ypač batai atrodo gerai su draugais, liesais, tiesiais džinsais.
 2. Jūrų stilius, tarsi specialiai sukurtas viršutiniam kraštui. Baltos kelnės ir mėlyna dryžuota viršūnė puikiai tinka atostogų atostogoms.
 3. Suknelė ir viršūnės neatrodo suderinamos. Bet tai ne. Romantiški modeliai su gėlių atspaudais puikiai derinami su šiuo batu. Be to, sporto suknelės su laisvu pjūviu sudaro gerą tandemą su viršutiniu.

Nepriklausomai nuo to, kokie drabužiai yra pasirinkti viršutiniams asmenims, reikia prisiminti vieną svarbią taisyklę - dėvėkite juos ant pliko kojos. Jokios kojinės, pėdkelnės, kojinės. Leidžiama naudoti tik mažas kojines, kurios bus nematomos.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys