Šlepetės

Kojinės šlepetės

Kojinės šlepetės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai

Tarp daugelio tautų egzistuoja papročiai nusileisti batus į namus ir pakeisti batus į kitą. Dažniausiai bute mes dėvime batus lengviau ir pigiau nei tas, kuriame mes einame gatvėje.

Yra keletas namų batų rūšių. Be įprastų šlepetių ar slapukų, skirtų naudoti namuose, šlepetės yra idealios. Jaukus ir patogus, gražus ir lengvas - jie tvirtai priglunda ir šildo kojas.

Šio tipo šlepetės turi daug privalumų:

  • Aktyvių judėjimų aplink namą metu įprastos šlepetės gali šokinėti nuo kojų ir pasiklysti, tačiau šlepetės ir pirštai tai neįvyks.
  • Dėl jų švelnumo, jie netrukdo judėti. Ir jie yra labai šilti ir neleidžia kojoms užšaldyti.

Ši namų batų versija bus patraukli aktyvioms moterims ir jaunoms motinoms, kurios turi įprotį greitai judėti bute.

  • Yra žinoma, kad mažiems vaikams yra labai sunku įtikinti nešioti šlepetes. Ir tie, kurie vis dėlto sutinka tai padaryti, žaidimų metu dažnai praranda savo batus. Su šlepetėmis kojinės nebus tokios problemos, nes jūs negalite jų pašalinti!

Yra keletas namų batų rūšių. Be įprastų šlepetių ar slapukų, skirtų naudoti namuose, šlepetės yra idealios. Jaukus ir patogus, gražus ir lengvas - jie tvirtai priglunda ir šildo kojas.

  • Pagrindinis šlepetės kojinių privalumas yra paprastas kojinių buvimas, dėl kurio kojos nebijo šalčio grindų.

Modeliai

Moteris visada nori būti graži tiek namuose, tiek visuomenėje. Sukurkite savo namų vaizdą, negalite apsiriboti fantazijomis, šlepetės, kojinės padės ją papildyti ir tobulinti.

Yra daug jų modelių, iš kurių kiekviena moteris galės pasirinkti pačius tinkamiausius.

Labai dažni megzti modeliai šlepetės, kojinės, kurios gaminamos gamyboje arba gaminamos meilužės, - savininkai ir jų šeimos.

Megzti modeliai yra ploni ir dideli, aukšti ir trumpi. Yra galimybių, panašių į šlepetes, ir yra tokių, kurios labiau panašios į kojines.

Daugelyje „rankų darbo“ vietų galima rasti paruoštus tokių batų modelius, mezgimo schemą, instrukcijas ir netgi meistriškumo klases.

Tarp įvairių megztų variantų galite rasti kojines be siūlės - jos puikiai tinka vaikams ir mergaitėms su labai subtilia oda.

Juraby jie atrodo panašūs į kojines ar kojines. Šio tipo avalynės praktinės savybės daro jį populiarią Kaukaze, Irane, Vidurinėje Azijoje ir daugelyje Balkanų pusiasalio šalių.

Mezgimo jurabas - tai menas, kuriam reikia įgūdžių ir vaizduotės. Yra net atskira tokių kojinių mezgimo technika. Kaip pagrindiniai meistrai tai priklauso nuo produkto patvarumo ir terminio reguliavimo.

Jurabs yra megztas iš storo vilnos verpalų, o minkštas odos padas yra prisiūtas prie galutinio produkto.

Sledky, Skirtingai nuo įprastų kojinių, padengtos tik kojos. Jie yra patogūs nešioti su plačiomis namų kelnėmis.

Žvejybos tinklas Kojinės dažniausiai gaminamos iš plonų medvilninių siūlų, o jų padai - iš bet kokio storio audinio.

Šis stilingas aksesuaras padės jo savininkui padaryti namus labiau saldus ir subtilus.

Vilnos kojinės taip pat gali būti pririšamos. Tačiau dėl modelio dalykas tampa mažiau šiltas, o tai reiškia, kad geriau jį dėvėti patalpose, kuriose yra kilimas.

Kūdikis Šlepetės-kojinės pritraukia savo šviesų ir neįprastą dizainą, kuris daromas specialiai vaikams.

Šis naudingas ir būtinas dalykas, sumaniai užmaskuotas kaip žaislas.

Vaikiškos šlepetės - kojinės puoštos juostomis, nėriniais, daugiaspalviais puokštėmis ir pompomis. Be to, grubiai įsiuvami į kūdikių kojines, kurios linksmina mažuosius su judančiu triukšmu judėjimo metu.

Medžiaga ir spalva

Pasirinkę šlepetes - kojines, atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių jie pagaminti. Patartina, kad naminiai batai būtų gaminami iš natūralių medžiagų - šiuo atveju žiemą ir vasarą karšta batai nebus šalti.

Taip pat svarbios yra vienintelės medžiagos. Dažniausiai jis gaminamas iš gumos, todėl produktas yra lengvai plaunamas ir švarus.

Veltinio padas taip pat turi savo privalumų: jis yra minkštas ir neslidus.

Kai kurie kojinių, kojinių, gaminamų ant gaminio antklodės, gamintojai specialiu gumos modeliu, neleidžiančiu batų nuslysti ant grindų.

Namų batų spalvų paletė neturi jokių apribojimų. Švelnios pastelinės spalvos, ryškūs gėlių ir geometriniai raštai - šiame gaminyje yra viskas kiekvienam skoniui.

Įspūdingos spalvos, ryškūs gėlių ir geometriniai raštai.

Galite pasirinkti kojines, šlepetes su ryškiu ir neįprastu dizainu, juokingus modelius, programas, mygtukus ar lankus, taip pat galite pasirinkti minkštus ir pūkuotus šlepetės gyvūnų pavidalu.

Šviesūs ir labai šilti djurabai šildo savo savininko kojas ir suteikia jam gerą nuotaiką.

Jurabs džiaugiasi žavingomis gėlėmis ir gražiais geometriniais bruožais. Mėlynos, oranžinės, baltos ir raudonos spalvos yra derinamos viena su kita ir suteikia protingą išvaizdą namams.

Ažūriniai sledki atrodo moteriški ir spalvingi. Produktas pagamintas iš subtilaus šviesiai mėlynos spalvos verpalų, o krašto apdaila plona satino juosta.

Vaikų šlepetės, ryškiai apelsinų siūlų batai. Su šunimis dekoruotos nosies ir ausų, taip pat ir padų, yra megztos iš storų rudų siūlų.

Jaukios švelnios šlepetės-zuikiai su pūkuotu pompono uodega ir ilgomis ausimis. Siuvami iš šviesiai rausvos spalvos vilnos su baltu vilnos apdaila.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys