Šlepetės

Megztos šlepetės

Megztos šlepetės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės ir privalumai
 2. Modeliai
 3. Kaip susieti šlepetes su savo rankomis?
 4. Populiariausi profesionalų patarimai, kaip padaryti šlepetes namuose:
 5. Kiek kainuoja?
 6. Gražūs modeliai

Sukurti jaukumą ir komfortą namuose, labai svarbu nepamiršti apie save ir savo šeimos narius. Bet kokiu oru ir bet kokia nuotaika, tai taip malonu, nuimant gatvės batus, pasinerti į šlepetės šilumą. Ne visi myli, žino ir mano, kad juos reikia dėvėti. Tačiau, kai kalbama apie megztus šlepetes, labai mažai žmonių gali juos atsisakyti.

Savybės ir privalumai

Kas yra šio tipo batų batai? Viskas yra labai paprasta: megztų šlepetių išvaizda ir forma skiriasi priklausomai nuo asmeninių savininko pageidavimų ir gali atrodyti kaip kojinės, kojinės su aukštais ir žemais viršūnėmis ir pan. Jūs galite rasti daugybę įvairių modelių, kurie tinka jums spalva, nuotaika, forma ir netgi vienodomis sąlygomis.

Kodėl jie tokie unikalūs? Pagrindiniai megztų šlepetių privalumai:

- minkštumas ir patogumas;

- geresnis kūno išsaugojimas ir oro cirkuliacija, palyginti su tekstilės produktais;

- galimybė skalbti ir greitai išdžiūti. Jie gali būti plaunami bet kuriuo patogiu laiku, net skalbimo mašinoje;

- jie neturi būti pašalinti, jei sėdi ant kėdės ar ant sofos, turėdami sutraiškytas kojas;

- visada neįprastą išvaizdą ir galimybę pasirinkti šlepetes su visomis nuostatomis.

Tokie namų batai gali būti arba megzti arba užsakyti iš profesionalo, arba įsigyti parduotuvėse.

Modeliai

Iki šiol rinkoje yra daug megztų šlepetių modelių. Gyvenkime ryškiausiais ir labiausiai paplitusiais atstovais.

1. Vaikai. Čia vaizduotė neturi jokių apribojimų. Vaikai paprastai renkasi ryškias žaidimo spalvas, originalius šlepetės sprendimus, pagamintus įvairių mažų gyvūnų (zuikių, kačiukų, kubelių ir net bičių), animacinių filmų ir pasakų personažų (Chippolino, Luntik, minions) ir kitų vaikų linksmybių forma.

2. Moterys. Moterims sunkiausia patikti, ypač kai tai susiję su komfortu ir komfortu. Todėl moterų modeliai vis dar skirstomi į porūšius:

 • šlepetės: uždaros ir atviros pirštinės, imituojančios tekstilės šlepetes;

 • šlepetės-baleto butai, visiškai atkartojantys šių moterų batų išvaizdą, taip pat gali būti ant vienintelio, su modeliais ir įvairiais papuošalais;

3. Besiūliai. Labai patogūs ir gražūs šlepetės, tinkančios be siūlės.

4. Motyvuokite. Tokių batų poravimosi principas yra sujungti aikštes, penkiakampius ir šešiakampius taip, kad būtų sukurtos mielos megztos šlepetės.

5. Japonų kalba. Atskiras neįprastų namų batų modelis. Šios megztos šlepetės tvirtinamos ant kojos su ilgomis virvėmis, susietomis tiesiai virš kulno.

6. Šlepetės, sportbačiai. Visiškai imituokite sportinius batus. Taip pat galima atlikti su mėgstamiausių ir garsių prekių ženklų logotipais ir net batų lentomis.

7. Avalynės kojinės. Dažniausias megztų šlepetių tipas, be to, labiausiai pažįstamas. Tikriems konservatoriams, kuriems sunku priprasti prie visų naujų, šlepetės, kojinės puikiai tinka. Jie gali būti trumpi, pavyzdžiui, sportinės kojinės ir aukšti, pavyzdžiui, kojinės ar net antblauzdžiai.

8. Atvėsinkite. Į šį skyrių galima priskirti tam tikras šventes, sukurtas tam tikriems šventiniams renginiams: Naujieji metai, Tėvynės dienos gynėjas (tankų ir automobilių pavidalu) ir net vestuvių.

Kuo daugiau kūrybiškumo ir individualumo kiekviename megztų šlepetių modelyje, tuo labiau įsimintina bus dovana ir asmuo, kuris jį pristatė. Juose visada būsite patogūs namuose, visada geroje nuotaikoje, jaukioje kėdėje su mėgstamo karšto gėrimo puodeliu.

Iš kur kilę megztiniai šlepetės?

Jei viskas yra daugiau ar mažiau aiški su įprastais kasdieniais batais, kur jūs galite gauti megztas šlepetes?

Geriausias variantas būtų susieti juos patys. Megztos šlepetės gaminamos keliais pagrindiniais būdais:

 • nėrimo - dažniausias būdas megzti visus šlepetės modelius;
 • adatos - yra galimybės nesuskaičiuoti: ant dviejų, keturių ir penkių adatų, ant apskrito adatos ir tt;
 • ant pado. Pagrindinis trikotažinių šlepetių trūkumas yra greitas vilnos padų nusidėvėjimas. Tačiau tai galima išvengti, jei batų batus nedelsiant sukurtumėte pagal veltinį arba guminį padą.

Kitas populiariausias vieta, kur ieškoti megztų šlepetių, yra įvairūs rankdarbių forumai ir svetainės, kur skirtingų lygių ir specializuotų amatų moterys ateis į jūsų pagalbą, maksimaliai atkreipdami dėmesį ir atlikdami visus pageidavimus.

Ir vieta trys: rinkos, namų tekstilės parduotuvės, prekybos centrai ir kt. Galbūt ten turėsite prakaituoti save ieškant norimo modelio ir spalvų. Galų gale, populiarios prekės, kaip ir anksčiau, yra klasikinės šlepetės namuose, ir jos pateikiamos skaitikliai daug platesniu mastu.

Kaip susieti šlepetes su savo rankomis?

Norint įsigyti savo trikotažinius „drabužius“ kojoms, visai nereikia turėti kūrybinio mąstymo ar daugelio metų rankų darbo patirties. Net jei turite pagrindinių žinių apie mezgimą ar nėrimą, pusė darbo jau buvo padaryta. Jūs tiesiog turite būti kantrūs, verpalų spalva ar spalvos. Nuspręskite ant šlepetės modelio, kurį norėtumėte matyti kasdien. Ir eikite į viliojančią ir šiek tiek nuotykių kelionę po namų komforto vėliava.

Populiariausi profesionalų patarimai, kaip padaryti šlepetes namuose:

1. Jei pirmą kartą pradėsite lyginti šlepetes (nesvarbu, kokio dydžio, modelio ar spalvos jie bus), turėtumėte pasirinkti paprastas schemas, pageidautina vieną gabalą, ir išsamią žingsnio aprašymą.

2. Patogiausias ir paprastas jūsų būsimų šlepetių apdaila bus pomponai, aplikacijos, straziki, karoliukai, karoliukai, sagos, kabliukai ir kiti maloni dalykai, kuriuos galite įsigyti bet kuriame siuvimo reikmenų parduotuvėje.

Negalima atsisakyti ir nusiminusi, jei pirmosios šlepetės išėjo ne taip, kaip jūs įsivaizdavote. Dabar jūs jau turite gerą patirtį ir, žinoma, savo asmeninę nuomonę ir požiūrį į namų rankų darbo šlepetes.

Kiek kainuoja?

Megztų šlepetių kaina namų šeimininkės forumuose svyruoja nuo 650 iki 2000 rublių. Tuo pačiu metu motyvų modelius galima įsigyti už mažesnę kainą nei, pavyzdžiui, trumpos kojinės su pomponais, gėlėmis ir kitais dideliais kiekiais.

Atvykę į prekių parduotuvę namams ir komfortui, galite atsitrenkti į megztų šlepetių žaislų modelį, kuris kainuos ne daugiau kaip 280 rublių. Šie šlepetės yra tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai mieli, mažai šlepetės su megztu elastiniu dirželiu, pritvirtinančiu jį ant kojos ir kačiuko snukio.

Kitas kainos kategorijoje yra šlepetės-baleto bateliai, pagaminti iš visiškai skirtingų stilių: dryžuoti, spalvoti, griežti, su elastine juosta, su juostelėmis, lankais, su lankais, sagomis ir pomponais. Dėl tokio grožio turėsite mokėti apie 320-550 rublių už porą.

Megzti batai, prisotinti motyvais, su pamušalu, ant pado, kartu su kitomis medžiagomis (kailiai, veliūras, trikotažas) nustato kainą 600-1000 rublių. Žinoma, ji skiriasi priklausomai nuo pačių modelių turinio.

Na, ir jei staiga nuspręsite susieti kažką panašaus su savo rankomis, tada pagrindinės išlaidos bus išleistos įsigyjant reikiamą kiekį verpalų ir, galbūt, juvelyrikos jūsų būsimoms šlepetėms.

Gražūs modeliai

Top 10 gražiausių ir nuostabiausių megztų šlepetių atskleidžia ryškius papuošalus su dideliais lankais. Šio originalaus modelio padas susideda iš poliuretano vidpadžio, susieto su verpalais. Jie gaminami paplūdimio šlepetių pavidalu.

Vaikai mėgsta batus ir drabužius su mėgstamų animacinių filmų vaizdais ir pasakų personažais. Juokingi vaikiški šlepetės-minkės rogės yra puiki dovana mažai švelniai.

Įspūdingas motyvų modelio pavyzdys nerti šlepetės. Jie yra gana elegantiški, konservatyvūs ir jaukūs. Padas pagamintas iš pusiau vilnonių verpalų dviem siūlais. Tai, žinoma, nėra pats tinkamiausias variantas, tačiau toks antspaudas žymiai padidins tarnavimo laiką.

Vienas iš paprasčiausių modelių - šlepetės, stilizuotos kaip derliaus batai - sandalai. Ryški spalva ir paprastumas užtikrina nuotaiką ir komfortą.

Juokingos šlepetės, skirtos avims, yra patogios šlepetės suaugusiems ir vaikams. Jie atneš komfortą ir šilumą kojoms po gatvės vėsumo ir pasidžiaugia šeimininke su neįprastu išvaizdu.

Megztos šlepetės, skirtos „patchwork“ technikai. Šios originalios šlepetės gali užkariauti jūsų net konservatyviausią namų ūkį. Daugelis šio rankų darbo kūrinių naudos suteikia jums galimybę galvoti apie tai, kaip įsigyti šį naminių šlepetių modelį (arba patys).

- vykdymo paprastumas (jei nusprendėte, kad šią idėją įgyvendinsite savarankiškai);

- nusileidimo tikslumas bet kokioje kojoje ir ypatingas komfortas kojinėje;

- Didelis spalvų skaičius, kurį galite įsivaizduoti.

Vienas iš svarbiausių vaikų vėsių šlepetių, turinčių mažų animacinių filmų, gali būti tik originalus dovana žmogui Tėvynės dienos gynėjui. Tokie aiškūs bako šlepetės neabejotinai parodys, kas yra bosas ir kas yra šiuolaikiškiausias.

Jaukios šlepetės, batai, pagaminti iš originalios mezgimo technikos, papildo bet kokios mados namų spintą. Jie šildys savo kojas šaltomis žiemos vakarais ir tiesiog suteiks gerą nuotaiką.

Mielos vaikiškos šlepetės, megztos sandalų pavidalu, džiugins jaunus madingus moteris, turinčias ryškią gėlių, neslidų padą ir „suaugusiųjų“ užsegimą.

Norint grįžti namo po sunkios dienos darbo, jūs norite šypsotis, jums reikia tiesiog gauti dramblių šlepetes, turinčias labai realų kamieną, ausis ir kojeles.

Namų batai yra mūsų kasdieninio gyvenimo, mūsų gyvenimo dalis. Todėl daugiau dėmesio skiriame ne tik patogiems ir linksmiems drabužiams mūsų pavargusioms kojoms, bet ir apie savo moralinę būklę. Komfortas ir šiluma jums ir jūsų namams.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys