Šlepetės

Namų vaizdai

Namų vaizdai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės ir privalumai
 2. Modeliai
 3. Medžiagos
 4. Spalvos
 5. Prekiniai ženklai
 6. Kaip rūpintis?

Gatvėje bitter šaltas, gąsdinantis pūga. Taigi, jūs norite kuo greičiau nuvykti į namus, kad ten, ties slenksčiu, tiesiog mesti savo batus, įdėkite šiltiausią ir maloniausią ugg. Juose kojos bus greitai sušilusios, pasirodys maloni atsipalaidavimas. Kaip malonu būti namuose.

Uggs namuose? Kas tai? Mes apie tai pasakysime.

Savybės ir privalumai

Home uggs jau seniai yra namų šlepetės alternatyva. Mes juos dėvime, kai namuose yra šalta. Ir tai atsitinka gana dažnai, nes jei gyvenate aukštybiniame pastate, šildymo negalima įjungti, kai jis užšąla. Taigi jūs turite kažkaip sušilti. Uggs - tikras išgelbėjimas. Jie yra jaukūs ir šilti.

Apie šlepetes, žinoma, nepamiršome. Bet kartais pirmiausia turite dėvėti vilnos kojines, o ant jų - šlepetes. Tai tikriausiai kodėl uggs yra toks populiarus - lengva ir paprasta.

Šiuo metu siūlome didžiulį šio tipo namų batų variantų variantą. Ir visai šeimai. Tai gali būti ugg boots, t.y. su tikru vieninteliu, jie turi padą iš audinio. Tokio ugg dekoro skiriasi. Galite pasirinkti savo skonį ir spalvą.

Modeliai

Vienas turi tik pažvelgti į internetinės parduotuvės puslapį, kuriame yra namų vaizdai. Čia rasite vaikų, moterų, vyrų. Tradiciškai jie skirstomi į dvi rūšis: tuos, kurie turi guminį padą arba padą iš odos; ir tie, kurie turi paprastą audinio padą. Žinoma, pirmieji yra brangesni, o kartais ir daug, nes jie yra pilnaviduriai batai, kurie, jei reikia, gali būti dėvimi gatvėje.

Šlepetės nėra lyginamos su Uggs. Uggs yra uždarytos iš visų pusių. Todėl, net jei jūs pūtžiate grindis, jūsų kojos išliks šiltos, jos nebijo juodraščių. Apie šią sneaker negali būti pasakyta.

Kas yra namams?

 • Jos yra monofoninės: baltos, rožinės, žalios, raudonos, mėlynos, mėlynos - visos spalvos ir atspalviai.
 • Jie yra įvairių programų ir modelių. Pavyzdžiui, su skandinavais yra labai populiarūs.
 • Uggs gyvūnų pavidalu.
 • Uggs su pompomis, su ausimis. Pastarasis, beje, yra patogus dėvėti šių ausų sąskaita.
 • Rankos megzti su ir be padų.
 • Įvairių spalvų veltinių batai.
 • Ir, žinoma, yra kailis. Jie atrodo kaip tikri batai.

Medžiagos

Pagamintos medžiagos gali būti tiek natūralios, tiek sintetinės. O kartais sintetiniai kokybė ir praktiškumas nėra prastesni. Pavyzdžiui, vilnos ugg batai yra labai populiarūs. Kodėl Taip, nes dirbtinai sukurta medžiaga turi visus gamtos privalumus. Pavyzdžiui, vilna yra labai higroskopiška. Dėl šios kokybės, kojos nebus prakaituojamos vilnoje. Be to, jis yra lengvas, elastingas, greitai džiūsta.

Kiaušiniai gali būti pagaminti iš avių. Viduje tokie batai turi kailį ir išorinę odą. Jis gali būti įvairių spalvų, todėl išoriniai batai gali būti pagaminti iš lygios odos arba zomšos.

Uggs gali būti megzti, kaip kojinės, bet storesnės, turinčios formą. Ir padas gali būti bet koks - audinys arba oda, dirbtinė oda.

Beje, lengvai galima susieti. Ir čia yra fantastiškumas. Jei nemėgstate vilnos, galite siūti vilnonio pamušalą, pavyzdžiui, tokių batų viduje.

Norėdami tarnauti ilgiau, žinoma, jums reikia gero pado. Oda arba eko-odinė padas išgelbės jūsų batus nuo dilimo.

Spalvos

Dabar mūsų interneto plotuose galite rasti visų spalvų ir atspalvių - nuo šviesos iki tamsos. Balta, mėlyna, mėlyna, juoda, ruda ir tt

Spalvos gali eiti viena į kitą, sukurti dekoracijas ir raštus. Uggs gali būti monofoninis. Apskritai, ką tik norite, galite rasti. Jei pageidaujate, galite turėti net keletą skirtingų namų drabužių.

Prekiniai ženklai

Šiuo metu daug prekių ženklų gamina. Pavyzdžiui, Pettimelo. Prekės ženklo kūrėjas mano, kad šlepetės ar uggs turėtų sukurti komfortą. Net tik pažvelgus į juos, mūsų nuotaika turėtų pakilti. Todėl šio prekės ženklo yra labai populiarus. Jie yra patogūs, jie yra lengvi, lengvai plaunami.

Taip pat žinomas portugalų prekės ženklas „Beppi“, Ispanijos „Gioseppo“, garsus savo originaliu dizainu, anglų Dorothy Perkins, turintis daugiau nei šimtą metų ir teisingai užima garbingą vietą tarp prekių ženklų - avalynės, namų aprangos, aksesuarų ir kt.

Yra daug gamintojų. Pasirinkite jus. Atkreipkite dėmesį į kokybę: ar siūlai išlenda, ar produktai kvapo kaip kažkas cheminio, neišbandykite kojų ar kojinių. Visa tai turėtų įspėti jus nedelsiant, nes laikote nepakankamos kokybės produktą.

Atkreipkite dėmesį, ar galima nuplauti. Arba plauti draudžiama, jie gali būti valomi tik sausai. Sutinku, vis dar yra daug patogiau tiesiog mesti porą poros į skalbimo mašiną ir per pusvalandį išgryninti jų gryną formą, nei ilgą procedūrą, kaip juos perduoti ir gauti sausą valymą.

Jei vartojate naminius UGG batus, pagamintus iš natūralios odos ar zomšos, pagalvokite apie tai, kaip juos rūpinsitės.

Kaip rūpintis?

Taigi, jūs turite naują suknelę - uggs. Jie yra tokie patogūs, minkšti, gražūs. Bet anksčiau ar vėliau ateina toks momentas, kad jie purvina, jie turi būti nuplauti arba plauti.

Pažvelkite į vidinę etiketę. Turi būti piktograma, kurią galite padaryti su jais: kaip valyti, kaip plauti, kokios priežiūros jums reikia.

Taigi, jūs nustatėte, kad jie gali būti plaunami automobilyje. Nuplaukite subtilų skalbimo režimą, nes esant aukštai temperatūrai, galima atsisėsti, deformuoti ritę. Temperatūra negali būti didesnė nei 30-40 laipsnių. Džiovinimas turi būti atsuktas nuo akumuliatoriaus. Kaip, pavyzdžiui, išdžiovinkite džemperį.

Jei jūsų ugg padas iš ekologinės odos, tai geriau tada nuplaukite juos „Sportiniai bateliai“. Jei jūsų mašinoje nėra tokio režimo, nuplaukite jį subtiliu plovimo režimu.

Kaip valyti namuose zomšą?

Jei tarša yra maža, pakaks turėti specialų zomšinį šepetėlį. Vienoje pusėje yra metaliniai plaukai. Kita - guminis paviršius. Pirmą kartą išvalykite zomšą su metaline dalimi ir po to eikite per tą pačią vietą guminiu šepečiu.

Norėdami pašalinti dėmes ant suede, pavyzdžiui, iš riebalų, galite naudoti benziną ir krakmolą. Sumaišykite abu ingredientus ir padėkite ant dėmių. Leiskite mišiniui šiek tiek likti, sausa. Tada išimkite jį ir eikite aplink su kietu zomšiniu šepetėliu.

Avikailių kailiai taip pat gali būti valomi namuose. Būtina maišyti soda ir krakmolas 1: 2. Padėkite jį ant kailio ir palikite valandą. Tada kruopščiai nuvalykite, supurtykite.

Kaip nuplauti vienintelį ugg?

Tai priklauso nuo to, kas ji yra pagaminta. Jei tai audinys, tai tik subtilus skalbimas. Jei tai ekologiška oda, galite ją nuplauti vandeniu arba atskiesti šiek tiek skalbimo priemonės vandenyje ir nuplauti. Tai lengva.

Kaip nuplauti nesuprantamą medžiagą?

Taip, taip pat. Nėra jokių rekomendacijų dėl pačių produktų, bet jūs nežinote, ką daryti? Jei nenorite rizikuoti su mašina, pabandykite suteikti jiems sausą valymą. Galbūt patyręs specialistas jums pasakys, ką jie pagaminti. Labiausiai tikėtina, kad jis jums pasakys, kaip juos nuplauti arba plauti namuose. Arba sauso valymo metu bus sausas valymas. Bet kuriuo atveju verta kreiptis ir pasitarti.

Kaip dažyti?

Jei staiga po skalbimo spalvos išnyks, ir norėsite atkurti seną spalvą, mūsų patarimai - nesistengkite, pasikliaukite profesionalais ir duokite daiktą sausai valymui. Brangus Taip, dabar yra daug skirtingų audinių dažų. Žinoma, galite pabandyti nudažyti namuose. Ir tai gali pasirodyti netgi. Iš pirmo žvilgsnio. Ir tada jie nupiešs jūsų kojas ar kojines. Taigi pasirinkite.

Taigi, mes jums papasakojome. Tikimės, kad mūsų patarimai padės jums pasirinkti ir išlaikyti juos nepažeistus. Sėkmės!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys