Šlepetės

Šlepetės

Šlepetės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek istorijos
 2. Privalumai
 3. Mados modeliai
 4. Medžiaga
 5. Spalva
 6. Kaip pasirinkti?
 7. Kaip rūpintis?

Kiek istorijos

Tradicija dėvėti ypatingus minkštus ir lengvus batus namuose ir patalpose turi ilgą istoriją.

Paprastai būstų ir patalpų specialių batų nešiojimo Europos šalyse atsiradimas dažniausiai siejamas su gatvių būkle miestuose, kuriuose iš pradžių visiškai nebuvo nuotekų, ir šlaitas bei kitos priemaišos dažnai buvo pilamos po praeivių kojomis. Per šimtmečius pasikeitė miestų išvaizda ir žmonių gyvenimo sąlygos. Ir XX a. Daugelis europiečių tikėjo, kad jų svečiai neturėtų palikti gatvės batų prie durų. Vis dėlto šiame amžiuje Europoje ir JAV atsirado priešinga tendencija - ir vietoje su juo yra madų ir kilimėlių ženklai su užrašais, kurie prašo pašalinti gatvės batus arba pakeisti batus.

Mūsų šalyje būtinybė dėvėti namų šlepetes gyvenamajame rajone visada buvo siejama su klimato ir oro charakteristikomis. Kitos gamtos sąlygos paaiškina tai, kad papročiai keisti ar pašalinti batus, kai jie patenka į būstą, nėra priimtini visiems amerikiečiams, nepaisant to, kad gydytojai skatina tokį poreikį.

Visi amerikiečiai nepripažįsta, kad įprasta pakeisti būstą.

Japonijoje pereobuvaniya procedūra visada buvo privaloma ir turi ne tik higieninę vertę, bet ir simbolinę reikšmę: ji atspindi asmens vidinės nuotaikos pasikeitimą namuose, taip pat padeda išreikšti pagarbų svečių požiūrį į namų savininkus.

Privalumai

Šlepetės tikrai gali būti vadinamos naudingu išradimu. Šiuolaikinis žmogus turi būti atsargus ne tik dėl šių rūpesčių, bet ir suprasti, kad kartu su gatvės bateliais į namus galite patekti į kenksmingas chemines medžiagas, kurias galima rasti, pavyzdžiui, keliuose, ypač prie automobilių kelių.

Batų keitimas apsaugo mūsų namus nuo nešvarumų, dulkių ir įvairių mikrobų.

Šaltuoju metų laiku šiltos šlepetės ant kojų apsaugo jus nuo peršalimo ir sukels komforto bei jaukumo jausmą. Šlepetės - tai batai, kuriuose galite pailsėti nuo aukštų kulnų ar kitų modelių batų ir jaustis tikrai namuose.

Mados modeliai

Šiuo metu namų batų pasirinkimas yra labai platus ir yra atstovaujamas tokiomis veislėmis:

Šlepetės, slaps

Tai klasikinis šlepetės - namų batai be nugaros. Jie yra uždaryti arba su pirštais. Priklausomai nuo medžiagos, jie gali būti vasaros arba žiemos. Tai vienas iš patogiausių namų batų modelių, kuriuos lengva nuimti ir įdėti.

Šlepetės Sandalai

Yra pleištų arba ant mažo kulno, jie gali būti papuošti kailiais, paukščių plunksnomis ar kitais dekoratyviniais elementais. Puiki galimybė vasarą, kuri leidžia jums atrodyti elegantiškai net namuose.

Šlepetės mažai gyvūnų

Pagaminta beveik kaip tikri minkšti žaislai, kurie iš pradžių buvo sukurti kaip vaikiški batai, tačiau daugelis suaugusiųjų jį mylėjo ir tapo savotiška namų forma. Šlepetės mažų gyvūnų forma vienu metu buvo nuspręsta pirkti kaip dovaną artimiesiems ir net kolegoms. Pėsčiomis aplink namus tokiose šlepetėse visą dieną nėra labai patogu, tačiau tam, kad atsigauti nuo lovos ar sofos ir vėl sugrįžtumėte, jie yra labai tinkami. Tokie šlepetės gali būti gyvulių nagais.

Šlepetės

Jie panašūs į įprastas kojines, tačiau turi sustiprintą, sutankintą padą. Jie yra skirtingi ilgio: ir trumpi, kaip kojinės, ir ilgai, kaip kojinės.Tokie šlepetės labai dažnai gaminami rankomis, pavyzdžiui, iš megztų verpalų.

Šlepetės-baleto bateliai

Dažniausiai susidaro sintetinės medžiagos arba megzti. Jie yra labai lengvi, gerai prižiūrimi ant kojų, yra pagaminti tiksliai ir gali būti su elastine juosta.

Uggs šlepetės

Dabar žodis „uggs“ tapo namų ūkio pavadinimu, bet iš pradžių vadinamasis avikailio batai, parduodami prekės ženklu Ugg Australia. Greitai populiarėjo savotiški batai, panašių rūšių batus pradėjo gaminti įvairūs gamintojai, o gamybai buvo pasirinkta įvairiausia medžiaga. Jūs galite rasti namų batų skyrių. Uggs laikomi patogiais ir šiltais batais, kurie idealiai tinka žiemos sezonui.

Šlepetės batai

Gatvėse, ypač miestuose, jaučiami gana retai jaučiami batai, tačiau kaip namų batai tampa vis populiaresni. Ir tai nenuostabu, nes nieko neiššildo, taip pat ir natūralios vilnos. Be to, papuošti siuvinėjimu, modeliu ir kitais elementais, jaučiami gražūs, originalūs ir originalūs batai. Juos lengva prižiūrėti - šie naminiai batai iš vilnos yra plaunami.

Sultanai ar rytai

Jie atrodo kaip rytietiški batai su garbanomis. Jie yra gana šilti ir patogūs. Su jais galite sukurti įdomią egzotišką išvaizdą, ypač jei jame yra chalatas rytietiškuose manieruose ar žydėjimuose, Afganistano kelnės.

Šlepetės batai

Jie atrodo panašūs į tinkamus gatvės batus, bet yra pagaminti iš lengvų ir kvėpuojančių medžiagų: tai paprastai yra trikotažas arba vilna, dažnai naudojami kailiai. Šlepetės-batai su minkštais gumos padais yra labai populiarūs tarp tų, kuriems gydytojų rekomendacija turi būti šilta. Šis modelis taip pat randamas vasaros ir žiemos versijose. Vasaros šlepetės batai yra pagaminti iš akių medžiagų.

Šlepetės su nugarėlėmis

Namų batai su uždarais kulnais yra tinkami rudens-žiemos sezonui, paprastai pagamintiems iš gana tankios medžiagos.

Mokasinų šlepetės

Priminkite batus su atitinkamu pavadinimu ir paprastai yra pagamintas iš zomšos arba natūralios odos.

Pintinės šlepetės

Ypač įdomu kaip dovanos ar suvenyrai. Paprastai šios šlepetės gaminamos iš ekologiškų medžiagų - šiaudų ar rotango. Jei juos ant pliko kojos, elgtis kaip masažas. Šis batas yra vienintelis trūkumas - šiaudų šlepetės turi būti apsaugotos nuo drėgmės.

Vietnamo šlepetės

Batai ant plokščiojo pado su Y formos dirželiu, su megztiniu tarp didžiųjų ir antrojo pirštų, kuriuos tradiciškai naudoja daugumos Azijos šalių gyventojai.

Dabar ši avalynė tapo beveik visuotinė vasaros sezonui: anksčiau ji paprastai buvo dėvėta tik kelionei į paplūdimį ar prie baseino, o neseniai populiarūs „išėjimo“ modeliai, dekoruoti įvairiais elementais ir pagaminti iš medžiagos, atitinkančios tikslą. Vietnamo šlepetės su masažo padais. Specialus vidinis šio pado paviršius turi panašų poveikį kaip ir masažas.

Vietnamo šlepetės tinka labai karštam orui, ypač jei jos yra pagamintos iš gumos ar plastiko, nes jos dėvimos ant pliko kojos. Terry Vietnamo šlepetės tinka namams.

Rankų darbo šlepetės

Visada gyveno kasdieniame gyvenime, bet dabar yra populiarumo viršūnėje. Gali būti beveik visi pirmiau nurodyti modeliai. Jų ypatumas yra gamybos būdas (rankiniu būdu) ir naudojamos medžiagos bei įranga. Paprastai jie yra natūralios arba sumaišytos medžiagos, tokios šlepetės yra pagamintos iš veltinio arba iš verpalų. Todėl tokie šlepetės gali būti:

 • megzti,
 • veltinis;
 • pagaminti mišriuose metoduose.

Rankų darbo šlepetės - tai gabalas ir unikalus produktas, originalus, patogus ir praktiškas dalykas, kuris gali būti gera dovana.

Ortopedinės šlepetės

Patogūs batai.

Jie turi vidpadį, pagamintą iš specialios medžiagos, leidžiančią susitraukti dėl slėgio ir išspausdinti pėdomis. Manoma, kad toks padas veikia kaip amortizatorius, mažinantis sąnarių apkrovą, ir palaiko teisingą kojos padėtį. Pašalinus batus, vidpadis pasižymi originalia išvaizda. Tokių šlepetių vidpadžiai gali būti įspausti dėl specialių korekcinių elementų.

Masažinės šlepetės

Taip pat turi specialių vidpadžių arba ypatingą dirvos vidų tekstūrą. Yra šlepetės su atpalaiduojančiu efektu. Pėsčiomis tokiose šlepetėse gali atsirasti plikas kojos judėjimas ant smėlio, nes kai kurių modelių vienintelė dalis yra siuvamos mažomis judančiomis granulėmis. Yra masažiniai šlepetės su natūraliais akmenimis arba plastikiniais šuoliais, arba kitokio tipo vidinio paviršiaus.

Kai kurios masažo šlepetės paprastai perkamos pasikonsultavus su gydytoju, todėl jos neturėtų būti dėvimos visą dieną - tik ribotą laiką.

Vaikų šlepetės

Vaikiški batai, įskaitant batų batus, turi specialius reikalavimus.

Šlepetės, slapukai, vaikai yra draudžiami vaikščioti.

Jiems tinkami batai su nugarėlėmis, kurie gerai lieka ant kojų, turi neslystančią padą ir atitinka dydį.

Šlepetės "Nustatyti svečiams"

Kaip rodo pavadinimas, tokios šlepetės yra perkamos kaip komplektas. Paprastai rinkinyje yra kelios šlepetės poroms ir pakabinamas organizatorius - „šlepetė“ - tokiems keičiamiems batų laikymui. Rinkiniai yra įvairių teminių variantų ir taip pat gali būti simbolinė dovana namų šeimininkei. Šių šlepetių medžiaga ir stiliai yra labai skirtingi, tačiau dažniausiai jie yra pagaminti ant plokščio pagrindo ir suapvalinta priekine dalimi.

Šlepetės valymui

Tokių šlepetių padas yra pagamintas iš mikropluošto ir leidžia lengviau ir nepastebimai išvalyti kambario sausą valymą - pėsčiomis. Tuomet šlepetės plaunamos ir išdžiovinamos - ir jos yra paruoštos naudoti.

Medžiaga

Kokios medžiagos yra pagamintos iš šlepetių?

Šlepetės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, todėl atidžiai perskaitykite etiketės sudėtį

1. Jei naudojami gaminant natūralios medžiagostada šlepetės yra:

 • su kailiais
 • iš avių,
 • oda,
 • jaučiamas,
 • pliušinis
 • terry,
 • šilkas
 • medvilnė ir kt.

2. Jei naudojami gaminant sintetinės medžiagos, šlepetės yra su elementais:

 • iš vilnos,
 • dirbtiniai kailiai,
 • iš įvairių polimerų ir tt

Dažniausiai namų batų gamyboje naudojamos įvairios medžiagos.

Spalva

Renkantis tam tikros spalvos šlepetes galite sutelkti dėmesį į madą ar praktinę problemos pusę. Šviesos spalvos šlepetėse matoma visa tarša, todėl reikės juos plauti / valyti daug dažniau nei tamsios šlepetės.

Rožinė spalva visada buvo laikoma viena iš tinkamiausių moterų šlepetėms, ji vis dar aktuali šiandien. Ir nauja tendencija: namų batų apdailoje daugialypiai etniniai raštai ir papuošalai yra tendencijoje. Taip pat išlieka retro stiliaus stilius, o kartu su didelių žirnių spauda.

Kaip pasirinkti?

Renkantis šlepetę, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos duomenis:

1. Sezonas. Dėmesys temperatūros sąlygoms kambaryje. Šlepetės turėtų būti patogios. Tinka vasaros bateliams be lengvai nuplaunamų medžiagų nugaros, atveriant pirštus žiemai - uždarytus, pašildytus.

2. Dydis ir komfortas. Šlepetės turėtų sėdėti gerai ant kojų, kad nesukeltų diskomforto ir netrukdytų judėti.

3. Priežastis. Namas gali būti šlepetės „kasdien“ ir šlepetės svečiams priimti, patogios ir elegantiškos tuo pačiu metu.

4. Kokybiški batai. Geras produktas pasižymi subtiliais švariais siūlais, kokybiškomis medžiagomis ir aštrių kvapų nebuvimu. Atkreipkite dėmesį į dugną: jis turi būti pagamintas iš patvarios ir neslidžios medžiagos.

Kaip rūpintis?

Namų šlepetės, kaip ir kiti batai, turi būti tinkamai prižiūrimos.

Didelės namų batų priežiūros priemonės: reguliariai nuplauti muiluotu vandeniu arba plauti. Konkretus būdas rūpintis namų batus turėtų būti parenkamas pagal gamintojo rekomendacijas. Paprastai jie įsigyjami su dėžute arba kitomis pakuotėmis.

Šlepetės turėtų būti laikomos atskirai nuo lauko batų. Kiekvienas šeimos narys turėtų turėti savo šlepetės. Svečiams verta nusipirkti specialių nuimamų batų. Vieta, kur batai sulankstyti, turi būti švarus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys