Siuvimo maišai

„Boho“ stiliaus krepšiai tai daro patys

Rankų darbo boho krepšiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Raštai
 3. Kaip siūti madingą maišelį?

Jei vaikščioti, lėtai per miesto gatves, tuomet jūs tikrai galėsite susitikti su mergina, kuri savo rankose turi gražią šviesią maišą. Maišelį galima papuošti įvairiomis dekoracijomis: nėriniais, karoliukais, pakraščiais. Bet tai dar ne viskas, kas skiria boho stiliaus maišą iš kitų modelių.

7 nuotrauka

Savybės

Ryškus spausdinimas ant gaminio kalba pats. Puikus rankų darbo siuvinėjimas ar nuostabus pynimas leidžia labai reikalingą moterišką daiktą įdėti į pirmąją vietą. Boho stiliaus rankinio bagažo savininkai gali lengvai pasigirti savo rankinių unikalumu.

Erdvumas yra antras privalumas, kuriam turėtų būti skiriamas dėmesys. Merginos gali įdėti ne tik savo kosmetiką, piniginę, raktus, bet ir kitus matmenis ir daiktus.

Tokie moteriški aksesuarai iš labiausiai skirtingų geometrinių formų yra siuvami. Ilgas peties diržas nešioja rankas. Tai yra didelis privalumas, kai žmogus nuolat turi būti kelyje.

Maisto prekių parduotuvės kelionė dažnai planuojama vakare po darbo. Boho maišelis iš lietpalties audinio be pamušalo puikiai tinka biuro laikikliams. Tokio maišelio gyvenimas turi keletą metų.

Raštai

Pirmasis gaminio siuvimo pliusas - tai galimybė rankiniu bagažu savo drabužių spintoje su bet kokiu apdaila. Čia adatos moterys gali taikyti savo vaizduotę ir siūti viską, ką nori siela. Ateities maišo stilius ir apdaila priklauso nuo suknelės, su kuria ji bus dėvėta.

Jei pageidaujate, amatininkės piešinys atliekamas pagal dydį. Brėžinių pavyzdžiai rodo, kad geriau siūti.

Rašto modeliai su rankenomis, tinkančiomis įvairioms veikloms. Jei karšta vasara pakliūna į paplūdimį, tada erdvus aksesuaras leis mergaitėms paimti viską, ko reikia.

Kuprinės yra pagamintos iš džinsų, gobelenų, velveto, odos ir kitų medžiagų. Kaip kuprinė galite paimti odą. Odos apvadas suteiks galutiniam produktui sudėtingą formą. Kontrasto nuolydis padaro kuprinę ne mažiau gražią.

Šį maišelį galima sujungti iš 2 ar net 3 audinių. Pavyzdžiui, tai atrodys labai gražūs džinsai ir bet koks storas audinys su gėlių spauda. Nuotraukoje galite matyti neįprastą rašiklių tvarkymą. Rankenos, sujungtos su siūlėmis.

Kaip atlikti rankinį dygsnį? Išsamios vaizdo įrašo instrukcijos.

Kaip siūti madingą maišelį?

Priedas su vieno pjovimo rankenomis yra labai patogus dėvėti. Kiekvienas fashionista gali pakabinti jį ant rankos ar peties.

Pjovimo ir siuvimo etapai bus tokie:

 • Su popieriumi pieštuku, pieškite ir nupjaukite maišelį. Pagrindinis modelio bruožas turi būti apvalus kelis kartus. Tai leis jums teisingai matyti ir sumažinti piešinį.
 • Paruoškite siuvimo medžiagą. Medžiaga gali būti laikoma nauja, o iš ankstesnio siuvimo - apdaila. Labai plonas audinys turi būti kartojamas su tarpine. Senieji džinsai darys. Prieš atidarant džinsus, reikia išpjauti, plauti ir lyginti geležį. Reikia ir pamušalas.
 • Iš anksto reikia galvoti apie kitą tašką: maišas bus siuvamas iš viso drobės arba surenkamas iš audinio gabalų. Pirmuoju atveju maišelis yra visiškai iškirptas. Jam reikia tik apdailos. Antras variantas siuvimo maišams apima modelio keitimą. Jis turėtų būti suskirstytas į atskirus segmentus, kurie vėliau bus sujungti. Pakeistas modelis turi būti supjaustytas ir visos detalės turi būti nupjautos atskirai. Nuotraukos gali būti imamos kaip pavyzdys.

Dėmesio! Sujungus 2 ar daugiau maišelio segmentų ant susiuvusios dalies, išlyginkite visas siūles.Toks darbo eigos rezultatas bus tvarkingas ir lygus produktas.

Maišelio dugnas turi būti patvarus. Patvarūs džinsai arba velvetas leis jums naudoti maišą labai ilgą laiką.

 • Iškirpkite dalis su siūlėmis. Pagrindinė drobė - 2 dalys, pamušalas - 2 dalys. Apatinė - 2 dalys.
 • Dabar reikia galvoti apie apdailą. Nėriniai ir pynimai pirmiausia turi būti siuvami (prieš sudedant pagrindines dalis). Gėlės yra siuvamos arba klijuojamos su klijų pistoletu.
11 nuotrauka
 • Be šlifavimo detalių, taip pat galima siūti sudėtingus elementus.

Kaip aš galiu siūti nėrinius ant maišelio? Šis metodas gali būti naudojamas kaip pavyzdys.

Siuvimo parduotuvėse galite pamatyti, kokie dekoratyviniai elementai bus ateities apdaila: gėlių aplikacijos, nėriniai, nerijos ir kiti siuvimo komponentai.

 • Įdėkite baigtas priedų dalis ir pamušalo dalis kartu su veidu. Nuvalykite rankenos plotą ir blykstę ant mašinos.
 • Pjaukite tolygiai ovalo formos. Jie turi supjaustyti, nesiekdami mašinos siūlės 2-3 mm. Išsukite siuvamas dalis į priekinę pusę ir ištiesinkite visas siūles. Padarykite perėjimo kraštą iš gaminio vidų (siūlės jungtis turi būti rankenų viduje). Rankenų išorėje galite uždėti mašininę liniją.
 • Pagamintos dalys lygintos geležies.
 • Audinio apačios modeliai, kuriuos reikia sujungti, yra netinkama pusė. Basting padės išvengti dugno kreivumo. Dugno viduryje, kad padarytumėte bastingą. Tai švelniai sieks apačią. Siuvant teisingoje padėtyje, bastingas išlaikys 2 apatines dalis.
 • Atidarytos apatinės sekcijos, sujungiamos su pagrindinėmis maišelio dalimis. Ištempta medžiaga su kaiščiais, smeigtukais ir dygsniais. Iš vidaus atidarykite mašinoje esančius zigzaginio dygsnio apačią. Basting rankinio bagažo apačioje.

Galima naudoti maišelį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys