Batai

Adidas moterims

 Adidas moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės ir privalumai
 2. Veislės
 3. Medžiagos
 4. Spalvoti sprendimai
 5. Mados tendencijos ir nauji elementai
 6. Apžvalgos
 7. Stilingi vaizdai

Kai žiema pradeda pasireikšti visame savo grožyje, užmigti miestai su sniegu ir apvyniojimo keliais, sukuriant vaizdus, ​​komfortas, praktiškumas ir galimybė užšaldyti šaltuoju būdu neužšaldyti.

Avalynė su kulnais arba net ant platformos atsilieka į foną, todėl atsisakoma vietos patogesnėms ir šilčiau parinktims esant mažam greičiui. Žinoma, tai gerai žinomi dutiki, kurie taip pat vadinami munbuts. Panaši tendencija atsirado daugeliui dizainerių, ir net dideli gamintojai pradėjo savo liniją „dutik“. „Adidas“ nepaliko.

Savybės ir privalumai

„Adidas“ „Dutiki“ dizainas yra glaustas, vidutiniškai kuklus ir ramus. Šie batai yra atpažįstami daugeliui unikalių savybių, kurios tapo šių „dutik“ ženklu:

 1. Išorinė danga turi blizgią išvaizdą, yra vandeniui atspari ir pagaminta iš polimero. Todėl dutik perpildymas ir netgi panašus į lakuotas batus.
 2. Velcro buvimas žymiai sumažina laiką, skirtą batų apipavidalinimui ir kilimui, o tai negali būti pasakyta apie lynus, kuriuos dažnai naudoja kiti dizaineriai.
 3. Naudojant aukštos kokybės natūralias ir sintetines šilumos izoliacines medžiagas, šie batai yra labai šilti. Sintetiniai šildytuvai, beje, daugeliu atžvilgių yra pranašesni už natūralius. Jie yra atsparūs šalčiui, patvarūs ir prieinami.
 4. Dėl to, kad padas su specialiu reljefu, dutik neslydo ir nesudaro gero sukibimo su bet kokiu paviršiumi.
 5. Didelis modelių asortimentas palengvina pasirinkimą ir leidžia sukurti skirtingus vaizdus.
 6. Plataus viršaus, kuriame yra oro kameros, buvimas leidžia batus išlaikyti gerai.

Veislės

„Adidas“ kompanija gamina savo žinomas kainas dideliame asortimente. Be to, nuolat atsiranda naujų modelių, kurie yra dar įdomesni ir neįprasti.

 • Mes jau paminėjome batus su blizgiu paviršiumi, bet taip pat reikėtų paminėti modelius su matiniu paviršiumi. Toks dutik yra ne toks intriguojantis, kaip puikus, bet tai, kas pritraukia mados. Tokiuose batuose naudojama medžiaga turi išorinį panašumą su lietpalties audiniu.
 • „Dutik“ moterų linija pasižymi paprastu dizainu, glaustu pristatymu. Todėl juos galima lengvai sujungti su dideliu įvairių viršutinių drabužių asortimentu.
 • Trumpi batai, kurių aukštis šiek tiek didesnis nei kulkšnis, yra panašūs į žieminius sportinius stilius.
 • Ilgi modeliai atrodo gerai su apatinėmis striukėmis, apkarpytomis paltomis ir švarkais. Šie batai yra universalūs ir labai šilti.
 • Tarp kompanijos „Adidas“ siūlų asortimento yra modelių su įdėklu, kuris atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją, bet ir praktišką. Panašus elementas įtempiamas aplink koją, dėl to sniegas nepatenka į vidų ir šiluma dar efektyviau saugoma batų viduje.
 • NEO linijoje surenkama didelė „dutik“ kolekcija. Kiekvienas fashionista galės pasirinkti sau gerą porą sportinių batų, kurie bus patogūs, šilti ir gražūs. „Adidas Neo“ duetas turi turtingą spalvų paletę, glaustą, bet visada atitinkamą dekorą, netikėtus derinius ir originalias stilistines savybes.
 • Nors gamintojas nenaudoja prašmatnus dekoro, tačiau klijavimas, gyvatės, velcro, sumanus spalvų derinys atlieka savo darbą. Net ir tokiu paprastu dekoru „Adidas“ antklodės atrodo geriausiai.Šioje padėtyje yra priežastis, nes sporto stiliaus ir glamoros derinys šiam gamintojui nėra būdingas.
 • Muitai Šiltas komfortas pasižymi universalumu ir demokratija. Tarp visų modelių, ši serija yra populiariausia. Jie visiškai skiriasi nuo „moonboots“, nors yra panašumų. Skirtingas šios žiemos batų linijos bruožas yra mielas įtvaras, kuris yra priveržtas aplink koją ir pririštas ant lanko. Nenuostabu, kad tokie „dutiki“ yra populiarūs tarp mergaičių, kurios mėgsta miesto ir sporto stilių.
 • „Nordic Chill“ batai pirmiausia atkreipia dėmesį į lakuotą paviršių, kuris paverčia pažįstamas antklodes į originalius ir stilingus batus. Čia nėra dekoro, ir to nereikia, nes naudojant tokią išraiškingą medžiagą dutiki yra išraiškingos ir intriguojančios. Šone yra patikima, aukštos kokybės užsegimas, leidžiantis reguliuoti veleno plotį.
 • Labiausiai originalus „dutik“, surinktas linijoje, vadinamas „Original“. Dizainas sukurtas remiantis spalvų žaidimu ir įdomių spaudinių derinių kūrimu.
 • Yra netgi vaikų linija „dutik“, kuri gaminama „Adidas“. Vaikai žiemą yra labai mobilūs ir neramūs, todėl jiems reikia tinkamų batų. „Baby dutik“ puikiai šiltas, neleidžia kojai prakaituoti ir neleisti viduje patekti į sniegą dėl įtempimo. Ryškios spalvos pritraukia vaikų dėmesį, nes vaikai mielai eina pėsčiomis.

Medžiagos

„Adidas“, kaip žinoma, savo gaminiams gaminti naudoja tik aukštos kokybės medžiagas, kurios yra labai išbandytos.

Viršuje naudojama dirbtinė tekstilės medžiaga, kuri paprastai yra impregnuota specialiu vandeniui atspariu junginiu. Izoliavimui naudojami natūralūs arba dirbtiniai kailiai. Padas sukurtas iš aukštos kokybės gumos, kuri nėra ištrinama net ir ilgą laiką.

Spalvoti sprendimai

„Adidas dutiki“ neatrodo provokuojantis, nes gamintojas naudoja raminančias spalvas ir elegantišką spaudą.

Subtilus ir elegantiškas išvaizda dutik, kuriame juoda yra sujungta su rausva. Daugiau sulaikytos žvilgsnio mėlynos spalvos batai tamsiame atspalvyje, lengvai sujungiami su įvairių spalvų viršutiniais drabužiais.

Jei jums reikia ryškių batų, jums tikrai reikia pasirinkti sidabro modelį, kuris atrodo kaip mėnulio batai. Šie batai geriau pasiimti paprastus drabužius, kurie neužgožia batų originalumo.

Kitas ryškių batų pasirinkimas yra dutik, kurio padas yra ryškios spalvos. Sniego sluoksnio sniego baltumas dar labiau išryškins tokių batų kontrastą ir jūsų atvaizdas išsiskiria iš nespalvotos minios.

„Adidas dutikas“ asortimente yra vienodai atstovaujami klasikinių spalvų ir originalių spalvų modeliai.

Juoda ir balta olandų populiarumas yra panašus į aktualumą, kurį gauna rožiniai, sidabriniai ir violetiniai modeliai. Vienspalvių batų privalumas yra puikus derinys su daugeliu viršutinių drabužių, kurie gali skirtis pagal stilių ir spalvas. Bet su ryškiais batus su originaliomis spalvomis galite lengvai išsiskirti iš minios ir išreikšti savo vidinę būseną.

Mados tendencijos ir nauji elementai

Ne taip seniai bendrovė pradėjo gaminti suede modelius dutik, kurie atrodo visiškai kitokie nei jų pirmtakai.

2016 m. Gamintojas parodė modelius naujajame dygliuotojo stiliaus stiliuje, kuris šiuo metu aktyviai vystosi. Glamūriniai sidabro batai netrukus atsigręžia į foną, todėl naujuoju sezonu turėtume tikėtis, kad ši linija pristatys naujus modelius. „Adidas“ nustoja eksperimentuoti su spalvomis, pasirenkant naujus, dar ryškesnius ir neįprastus atspalvius savo naujiems dutikams.

Apžvalgos

Jei analizuojame su „Adidas“ produkcijos dicks'ais susijusias apžvalgas, tuomet galima daryti išvadą apie jų aukštą kokybę, komfortą ir sugebėjimą šildyti kojas iš karto net esant dideliems šalčiams.

Visi šio prekės ženklo gerbėjai kalba apie tokias funkcijas. Džiaugiamės Adidos vandeniui. Akivaizdu, kad niekas nekelia pavojaus matuoti balandžius tokiuose batuose, tačiau drėgnu oru kojos lieka šiltos ir sausos. Pažymėtina, kad šis turtas išlieka aukšto lygio per visą gyvavimo ciklą, kuris, beje, gali trukti kelis sezonus.

Tiesa, kai kurie vartotojai skundžiasi slidžiais padais, kurie neleidžia laisvai judėti ant ledo. Esant tokioms situacijoms, gerai išgręžtas padas net neišsaugo. Kitas būtų šiek tiek sumažinti kainą, tačiau kiekvienas iš mūsų supranta, kodėl jis taiko tokius pinigus.

Stilingi vaizdai

Ir čia yra pirmieji sėkmingi vaizdai, kuriuose pagrindiniai elementai yra įmonės „Adidas“ antklodės.

Čia galite pamatyti ryškių pavyzdžių, kaip gali būti patrauklus miesto stilius. Dutiki puikiai dera su įvairių stilių ir spalvų džinsais, apatiniais švarkais ir liemenėmis. Mada ir komfortas gali tapti viename paveiksle, „Adidas“ kompanija atleidžia mados dėl problemos, susijusios su gražių, šiltų ir patogių batų pasirinkimu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys