Batai

Michael Kors batai

Michael Kors batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Istorija
  2. Teigiamos savybės
  3. Medžiagos
  4. Dizainas
  5. Sudėtis

Ką fashionista ne svajoja apie gražią ir kokybišką mados batų porą? Šiuos reikalavimus tenkina garsaus prekės ženklo Michael Kors produktai. Prekės ženklo batai pasižymi nuostabia kokybe ir apgalvotu dizainu. Net ir pati reikliausia ponia galės surasti tobulą porą iš šio prekės ženklo.

Istorija

Amerikos prekės ženklą įkūrė talentingas dizaineris Michaelas Korsas.

19 metų pradėjo kurti stilingus drabužius. Šiek tiek vėliau, keliose daugiafunkcijose parduotuvėse pasirodė, kad Michaelas išleido.

Savo karjeros istorijoje Korsas pakartotinai laimėjo prestižinius apdovanojimus ir buvo paskirtas Prancūzijos prekės ženklo Celine meno direktoriumi.

Šiandien visame pasaulyje yra „Michael Kors“ prekės ženklo parduotuvių, kurie vartotojams siūlo gražius drabužius, aksesuarus ir aukštos kokybės avalynę.

Teigiamos savybės

Norite pabrėžti gerą skonį ir ryškią asmenybę? Tada turėtumėte pažvelgti į firminius batus.

Savo dizainuose pats Michaelas Korsas rėmėsi dviem pagrindinėmis taisyklėmis: stilingi batai idealiai turėtų būti nurašomi beveik visuose vaizduose ir būti kuo patogesni ir patogesni.

Medžiagos

  • aukštos kokybės produktai gaminami iš natūralių ir ekologiškų medžiagų, tokių kaip: natūrali oda ir zomša;
  • firminiai batai pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu dilimui;
  • Daug elementų puošia patvarūs ir akį traukiantys priedai.

Dizainas

Produktai iš dizainerio Michael Corsa paprastai turi glaustą ir paprastą išvaizdą. Tai gali būti zomšos ir odos gaminiai ramioje ar ryškiomis spalvomis.

Amerikietiško prekės ženklo batai patiks visuotinio klasikinio dizaino mėgėjams.

Sudėtis

Michaelas Korsas siūlo madingų moterų plačiausią apsvaiginimo žiemos ir demi sezono batų pasirinkimą. Apsvarstykite išsamiau populiariausius moteriškus batus.

Ant plonų kulnų

Naudojant moteriškus aukštos batus ant plono kulno, lengva sukurti seksualų vaizdą. Ypač gražūs ir patrauklūs stulbinantys kelio ilgio modeliai su smailiais pirštais ir dvigubomis sagtimis.

Tokia įspūdinga pora bus puikus papildymas tiek kasdieniniam, tiek verslo aprangai. Gražūs produktai gali tilpti į kai kuriuos vakarinius ansamblius, kuriuos papildo batų spalvos priedai.

Kaubojus

Jūs galite papuošti mados aprangą atsitiktiniu stiliumi, naudodami įdomius kaubojus. Originalūs aksominiai zomšiniai modeliai yra aprūpinti mažu ir plačiu kulnais. Iš kulkšnies ir viršūnių yra plastikiniai šuoliai, kurie saulėtame ore atrodys naudingi ir blizgantys.

„Cowboy“ batai puikiai papildo madingus atsitiktinius rinkinius. Patogūs ir įdomūs modeliai puikiai tinka paprastiems pasivaikščiojimams ir apsipirkimui.

Pleištai

Suede mažai pleištiniai batai atrodo labai švelniai ir švelniai. Dėl produktų pakilimo patikimi įrišimo elementai, kuriuos papildo kailis. Skanių karamelės spalvų modeliai atrodo ypač įspūdingi ir prisotinti.

Batai bus puiki daugelio žiemos drabužių puošmena. Su gražiais pleištais, galite dėvėti paprastus džinsus ar antblauzdžius, žavingus sijonus ar atsitiktines sukneles.Viršutiniai drabužiai gali būti visiškai skirtingi, nes stilingi pleišto gaminiai yra universalūs.

Guma

Norite ieškoti originalo? Tada turėtumėte atkreipti dėmesį į guminius batus Michael Kors. Prekės ženklas sukuria įdomius modelius ant žemo ir stabilaus kulno. Blizgūs produktai puošia dideliais akmenimis, kurie pažodžiui transformuoja batus klasikiniu stiliumi.

Guminiai batai gali papildyti beveik visus vaizdus. Su tokiais batus galite dėvėti ne tik džinsus ir šiltus švarkus, bet ir šviesius sijonus bei moteriškus paltus.

Dėl pastovių kulnų

Suede aukšti modeliai nuo aksominio zomšo ant pastovaus kulno atrodo labai moteriški ir efektyvūs. Šių gaminių viršutinė dalis papildoma mažu auksiniu įdėklu, kuris atrodo nepalankus tamsių batų fone.

Gražus modelis bus puikus sprendimas ilgiems pasivaikščiojimams, apsipirkti ir dirbti.

Plokščias padas

Idealus sprendimas šalčiui žiemai bus aukšti batai su plokščiu padu. Patogius amerikietiško prekės batus papildo viršutinės dalies kailio rėmas ir susiuvimas visą veleno ilgį.

Tokiu švelniu modeliu kiekvienas fashionista atrodys labai lengvas ir patrauklus. Tokios poros bus puikus papildymas šiltų apatinių švarkų ir parkų su kailio gaubtu.

Iš suede ir Mouton

Žiemos sezono metu batai, kurie atrodo labiau panašūs į aukštus, bus labai šilti. Firminiai batai pagaminti iš natūralaus zomšinio ir moutono. Patogių gaminių viršų puošia dygsniuotas siuvimas, kuris šiuo metu yra labai populiarus.

Patogūs batai puikiai atrodo su paprastais miesto stiliaus drabužiais: su džinsais, antblauzdžiais, izoliuojamais antblauzdžiais, švarkais ir bet kokio ilgio švarkais.

Aštrus

Nuostabūs žemai batai su smailiu nosimi ant plonų, elegantiškų kulnų atrodo labai drąsūs ir seksualūs. Moteriškus produktus papildo užtrauktukai ir didelės odos dirželiai.

Demi sezono modeliai gali papuošti moteriškus ir seksualius drabužius. Su tokiomis avalynėmis, puikiai atrodys įrengtos paltai ir apsiaustai su sijonais ir suknelėmis.

Protektoriai

Prekinis ženklas gamina moteriškus zomšinius batus. Tokie batai yra dekoruoti plonomis linijomis, kurios imituoja roplių odą visą veleno ilgį. Ši nepastebima detalė vizualiai pailgina ponios kojas ir daro jas lieknesnesnes. Kulno ir fono sankirtos liniją papildo prekės ženklo logotipas.

Didelius batus rekomenduojama derinti su trumpais sijonais ar įtemptais antblauzdžiais. Toks įspūdingas derinys negali būti papildytas pernelyg aiškiais drabužiais. Toks ansamblis neturėtų pasirinkti pilno skaičiaus savininkų.

Su tekstilės bagažine

Naujajame dizainerio Michaelo Korso kolekcijoje yra labai originalūs odiniai batai su dideliais tekstilės intarpais ant viršūnių. Šios detalės puoštos dygsniuotu ornamentu. Batai turi mažą ir platų kulną, pailgą nosį ir prekės ženklo logotipą ant odos diržų.

Šis modelis bus puikus pasirinkimas drąsiai fashionista. Įdomūs aukšti batai bus įspūdingas papildymas paprastam atsitiktiniam aprangai ar stilingam ansambliui, atsitiktiniam stiliui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys