Batai

Juodieji zomšiniai batai

Juodieji zomšiniai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys

Norėdami vaikščioti kaip ant kilimo ir tūpimo tako. Užkariauti iš pirmo žvilgsnio. Ši galimybė šiuolaikinėms moterims suteikia juodus zomšinius batus. Tokie batai patinka visiems, be išimties, tačiau jų drabužių spintoje jie paprastai apima tik ryžtingus, drąsus ir kompromisinius moteris, norinčius madingai ir efektyviai pristatyti save.

Juodieji zomšiniai batai yra batai su charakteriu.

Kokie juodieji zomšiniai batai egzistuoja ir su kuo juos dėvėti?

Stiprybės ir trūkumai

  1. Juodieji zomšiniai batai yra klasikiniai. Konservatyvi spalva, kuri niekada neišeina iš mados, ir tokių batų aksomo tekstūra, kaip ir skirtingų kartų moterys.
  2. Suede batai neturi amžiaus ribų.
  3. Dažnai galite išgirsti nuomonę, kad tokios poros yra nepraktiškos. Patikėkite manimi, tai yra nieko daugiau, kaip bendra klaidinga samprata. Taip, suede greičiau oda tampa nešvari, bet tinkamai prižiūrint, batai ilgai truks.

Suede batai tinka visiems, tačiau konkretaus modelio pasirinkimas yra sudėtingas uždavinys, o ne visi su jais sėkmingai susiduria. Tačiau dauguma problemų atsiranda renkantis derinius ir ansamblius - juodiems zomšiniams batus reikia specialaus požiūrio į drabužius ir aksesuarus.

Pabandykite suprasti juodųjų zomšinių batų dėvėjimo niuansus.

Kas yra?

Batai, pagaminti iš zomšos, gali smarkiai pakeisti figūrą. Aukšti batai, pavyzdžiui, pailgina kojas. Bet nei tinkamų pėdų savininkai, nei pernelyg apkūnūs, nėra tinkami. Todėl svarbu žinoti, kokie zomšinių batų modeliai yra ir kuriems jie yra optimalus pasirinkimas.

Protektoriai

Juodieji zomšiniai batai, beveik padengę koją, nėra vulgarūs. Niekada Jokiomis aplinkybėmis. Ir tai yra jų pagrindinis skirtumas nuo panašių odos batų. Paprastai zomšinių batų gamintojai dekoruoti didelėmis sagtimis, mažomis grandinėmis. Bet net ir be tokių dekoracijų jie atrodo spalvingi.

Protektoriai pakyla aukštyje. Nuo plokščio pado iki aukštų kulnų. Kaip jau minėta, batai atrodo gerai ant liekų proporcingų kojų. Idealiai tinka ramiam promenadui, tačiau vargu, kad automobilis taptų lengvesnis - sunku vairuoti automobilį tokiuose batuose.

Biker

Tai zomšiniai bateliai stiliaus "Kelio karaliai". Turėkite šiurkštų formą, storą padą su kvadratiniu kulnu. Šie batai skirti keliauti ir pritaikyti moterims bet kokio statinio ir augimo stiliui.

Klasikinis

Suede batai padengia veršelį. Paprastai aukštis nesiekia kelio. Jie gali būti aukšti kulniukai, pleištai arba ant platformos, ant mažo kulno arba be jo.

Naujausias madas yra klasikiniai zomšiniai batai su blizgučiais ir modeliais su rhinestones. Galite pasirinkti modelį ant bet kurios kojos, svarbiausia ne pamiršti, kad kuo aukštesnė kulno dalis, tuo plonesni kojos

Ką dėvėti?

Šis avalynės tipas puikiai dera prie džinsų ir suknelių. Šviečia paltai, švarkai ir paltai. Pagrindinė taisyklė - batai, pagaminti iš zomšos, neturėtų būti uždaryti. Apsvarstykite pagrindinius stilius, kuriuose yra tinkami juodieji zomšiniai batai.

Verslo biuro stilius

Norėdami eiti į darbą, batai-batai atrodo šiek tiek. Todėl geriau eiti į biurą ar verslo susitikimą klasikiniais juodais zomšiniais batus. Jie puikiai atitinka verslo kostiumą (ne kelnę), marškinius, kelio ilgio sijonus. Pagrindinė „fashionistas“ klaida rengiant tokį vaizdą - per tamsus viršus. Kaip rezultatas, skaičius atrodo „sunkiau“ ir nebėra plaukiojančio eismo klausimas. Pasirinkite lengvus marškinius ir nepamirškite kostiumų.

Jei jūsų zomšiniai batai neturi kulno, reikia atkreipti dėmesį į sijono ilgį - nuo apatinio krašto krašto iki bagažo pradžios turėtų būti daugiau nei 10 centimetrų. Priešingu atveju rizikuojate vizualiai suteikti trumpo pėdos asmeniui, turinčiam žemą juosmens įspūdį.

Miesto stilius

Miesto peizažuose puikiai tinka juodieji zomšiniai batai. Suede treads puikiai papildo jūsų romantišką išvaizdą megztos arba vilnos suknelėje.

Šie aukšti batai yra suderinti su sijonais, mini, apačioje, su suknelėmis. Puikiai atrodo su juodais sijonais su nedideliu drebučiu.

Bet odos ir aksomo sijonai atidedami iki geresnių laikų. Su suede aukštos batai, jie atrodo nepriekaištingas ir net vulgarus. Bet visų juostų liemenės, priešingai, neutralizuoja „zomšinio grožio“ žudiko veiksmus - batai ir liemenė mergaitė atrodo šiek tiek panaši į namus. Jis liečiasi ir švelnus.

Juodi zomšiniai batai „meilės“ kelnės ir džinsai, kuriuos lengva įdėti į batus. Bus tinkami kardigonai, jaukūs megztiniai, laisvi marškiniai. Jie neturėtų būti pernelyg ryškūs, tačiau gali būti pridėta keletas pastebimų detalių - vėžės, sagės, kaklaraištis.

Juodi zomšiniai batai sujungiami su viršutiniais drabužiais.

Romantiškas stilius

Juodi zomšiniai batai puikiai tinka romantiškai išvaizdai. Šiltos vilnos megztinis ir aksominis zomšas yra puikus duetas.

Suknelės su gėlių atspaudais atrodo moteriškos.

Jei norite dėvėti mažą juodą suknelę, prašome, bet būkite atsargūs čia. Kartu su juodais zomšiniais batus galite sukurti sunkų „gedulo“ vaizdą, toli gražu ne romantišką. Tai padės išvengti papuošalų, karoliukų, diržo su gražia sagtimi, šilko skara. Ir kuo šviesesnė, tuo geriau. Tiesi juoda suknelė nereikia dėvėti su batus be kulnų. Ir atsargiai su tanket ir platformomis.

Beveik kiekvienas maišas tinka juodiems zomšiniams batus - didelis, platus diržas, mažas ir net sankaba.

Medžiaga

Suede yra medžiaga, turinti turtingą istoriją. Ji galėjo padaryti viduramžiais. Gyvūnų odos buvo mirkomos specialiuose taninuose, o po to ištrauktos į ploną.

Šiandien zomšų gamybos metodas iš esmės yra tas pats, tik automatizuotas. Be to, žmonės išmoko gaminti dirbtinius suede - vilnai priklijuojami prie audinio prototipo. Pasirodo, kad veiksmingai, iš pirmo žvilgsnio, natūralus zomšas negali būti skiriamas nuo dirbtinio. Todėl renkantis nurodykite, kuri medžiaga tai ar yra modelio siuvimas.

Galite laikyti zomšinių rankų - dirbtinis vilnis greitai grįžta į pradinę būseną. Natūralus zomšas nėra taip paklusnus.

Kaip rūpintis?

Priežiūrai zomšiniams batus reikia atsargiai:

  • Nevalykite. Suede bijo pernelyg drėgmės, todėl kartu su batus būtinai nusipirkite batų parduotuvėje vandenį atstumiantį "impregnavimą" už zomšų paviršių ir naudokite jį kaip dažnai. Po pirkimo ir pirmojo apdorojimo, leiskite batus išdžiūti. Tai užtruks 8-10 valandų.
  • Kremas - uždraustas. Batų parduotuvėse parduodami specialūs zomšinių ir šepečių valymo produktai. Nešvarius batus galima valyti tik su jų pagalba. Nesuklyskite ir nepirkite batų blizgesio. Galų gale, riebiosios priemonės, skirtos sklandžiai odai, visam laikui sugadins jūsų zomšinių batų subtilią struktūrą ir išvaizdą.
  • Švelnus plovimas. Jei zomšas yra labai nešvarus, kai valiklis neveikia, batus galima valyti vandeniu ir ištirpintu plovikliu. Tai turėtų būti daroma ne su šepečiu, bet su minkštu audiniu - mikropluoštu. Džiovinkite batus įdėdami juos iš vidaus švariu baltu popieriumi.
  • Nuo šilumos šaltinių. Suede batai neturi būti išdžiovinti ant akumuliatoriaus arba laikomi šalia šildytuvo.
  • Grįžti spalva. Jei zomšas yra išblukęs ir nuobodu, amoniako padės. Medvilninis padas, sudrėkintas amoniako tirpalu su vandeniu (50/50), reikia nuvalyti zomšą. Batai vėl ras daug spalvų.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys