Siuvimas ir drabužių dekoravimas

Geriausi modeliai ir siuvimo procesas pusiau sijonas

Geriausi modeliai ir siuvimo procesas pusiau sijonas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kiek jums reikės audinio?
 2. Būtini skaičiavimai
 3. Raštai
 4. Siuvimas savo rankas

Mada visada grįžta. Ir dabar vėl tendencija buvo stiliaus viršūnė aštuntajame dešimtmetyje, pusiau saulės sijonai. Jie atrodo elegantiški ir intriguojantis, nors juos lengva kurti savo rankomis. Parodykite savo dėmesį geriausiems modeliams ir pusiau saulės sijono pritaikymo procesui. Pažiūrėkite, kaip lengva namuose padaryti šį drabužių elementą visoms progoms!

Kiek jums reikės audinio?

Atsakymas į šį klausimą tiesiogiai priklauso nuo to, kokio ilgio sijonas jums reikalingas. Šis stilius yra vienodai patrauklus visuose variantuose. Mini, midi, maxi - pasirinkti savo skonį. Tuo pačiu metu atsižvelgti į savo figūros ypatumus.

Šie sijonai puikiai tinka paslėpti klubų pilnumą ir sukurti elegantišką bet kokio kūno dydžio siluetą.

Atskaitos skaičiaus savininkai turėtų pasirinkti, kad būtų laikomasi trumpesnių variantų, kad nebūtų paslėptos lieknas kojos. Pusiau saulės sijonas puikiai pabrėžia vyriškumą, ploną bet kokį figūrą.

Renkantis audinį apsvarstykite ne tik jo kiekį. Pagalvokite, kokia medžiaga Jums tinka geriau. Pirmiausia tai priklauso nuo jūsų siuvimo patirties. Jei jis yra mažas, audinys turi būti lengvai dirbamas, neturėtų sutraiškyti ir turėti brėžinius.

Antrasis pasirinkimo kriterijus yra sijono paskirtis. Džinsai, šilkas, linai, šifonas, satinas tinka kasdieniems vasaros sijonams. Šaltuoju metų laiku vilnoniai audiniai, velvetas ir žakardas bus svarbūs kiekvieną dieną. Vakariniai sijonai šventinėms progoms yra geriau siūti iš satino, aksomo, nėrinių audinių.

Kai tik nuspręsite, kokio audinio reikia pirkti, kad sukurtumėte pusiau saulės sijoną, jums reikia tik apskaičiuoti, kiek tiksliai reikia to audinio.

Būtini skaičiavimai

Norėdami nustatyti reikiamą audinio kiekį, atlikite šiuos matavimus:

 1. Liemens apskritimas (OT) apskaičiuojamas naudojant matavimo juostą griežtai ties linija, ant kurios sijonas turi sėdėti. Čia pasirinkimas yra tavo: noriu, padarykite jį aukštesnį už bambą, norite, kad tai būtų žemiau. Svarbiausia yra tai, kad matavimai tiksliai užfiksuotų apsiaustą toje vietoje, kur sijonas bus laikomas vėliau.
 2. Išmatuokite produkto (CI) ilgį nuo juosmens linijos iki tariamo sijono dugno linijos, kuri gali būti virš kelio arba šiek tiek padengti, arba pasiekti veršelio vidurį. Ir netgi gali paslėpti kulkšnių - pastarieji ypač aktualūs.

Atlikdami matavimus įsitikinkite, kad matavimo juosta nėra stipriai ištempta, bet ne silpnai laikoma. Patogu matuoti sijono ilgį, prieš tai pririšus juosmens aplink juosmenį, kuris pažymės viršutinį gaminio kraštą.

Norėdami vėliau sukurti modelį, turite atlikti keletą paprastų skaičiavimų. Sijonai modeliai bus pastatyti iš dviejų pusiau apskritimų. Juos žymime kaip R1 (juosmens perimetras yra mažas spindulys) ir R2 (didelis spindulys, apimantis sijono ilgį ir atstumą nuo krašto iki juosmens).

Mažas spindulys apskaičiuojamas pagal formulę R1 = OT / π, kur π yra skaičius, lygus 3.14. Didesnis spindulys apskaičiuojamas taip: CI + R1.

Dabar atėjo laikas pradėti kurti kūrinį.

Raštai

Remiantis tuo pačiu modeliu, galite sukurti įvairius pusiau saulės sijonus. Apsvarstykite paprasčiausio modelio kūrimo procesą, apimantį tik vieną siūlę. Jis gali būti pagamintas tiesiai ant audinio.

Sulenkite medžiagą per pusę, tiesiai per interneto plotį. Tuo pačiu metu jūs turite turėti pakankamai vietos abiejose pusėse R1 + R2 + 5-7cm (atramos siūlėms ir kojoms).

Mes pradedame kurti modelį:

 1. Išmatuokite nuo audinio krašto 1,5-2 cm, o visą ilgį traukite tiesią liniją.Per šį ženklą praeis sijono siūlė ir, jei reikia, užsegimas. Pažymėkite viršutinį tašką kaip O.
 2. Iš gauto taško, padėkite ir pieškite du segmentus skirtingomis kryptimis: viename - R1, kitame - R1 + R2. Taigi taškas O tapo lanko centru. Iš jos padėkite skirtingomis kryptimis tuos pačius segmentus ir pažymėkite punktyrine linija. Prijunkite šias linijas lygiomis, bet net ir pusapvalėmis.
 3. Iš lanko, turinčio didesnį spindulį, panaikinkite 5 cm įtrauką ir pieškite liniją su punktyrine linija. Jis pažymės hem. Iš mažesnio spindulio lanko uždėkite 1,5-2 cm įtrauką ir panašiai nupieškite taškinę liniją viršutinei sijono daliai - čia bus prisiūta juosta.
 4. Iš audinio liekanų nukirtome diržą frakcinės siūlės kryptimi. Be to, jo vieta turi būti apskaičiuota iš anksto. Diržo dydis yra 2 pločiai, nes jis bus dvigubas, o ilgis - nuo + 1 cm laisvai įrengti ir + 6 cm mažam mygtukui ar kablys. Nubraižykite reikiamus segmentus ant audinio linijos. Be to, abiejose pusėse pridėkite 1,5 cm nuo siūlės.

Taigi, paprasčiausias pusiau saulės sijonas yra paruoštas! Remdamiesi ja, galite sukurti įvairius šio stilingo dalyko modelius. Apsvarstykite siuvimo namuose pavyzdį.

Siuvimas savo rankas

Aukščiau, mes apžvelgėme paprasčiausio modelio, kurį galima modeliuoti tiesiai ant audinio, pavyzdį.

Jei norite naudoti mūsų rekomendaciją ir siūti stilingą pusę saulės sijoną su savo rankomis, atsargomis užpildykite šias medžiagas ir įrankius:

 • audiniai;
 • lipni juosta;
 • užtrauktukas ir mygtukas (arba nėrimas);
 • matavimo juosta;
 • valdovas;
 • žirklės;
 • mažas arba mažas;
 • kaiščiai ir adatos;
 • siūlai, atitinkantys audinį;
 • siuvimo mašina;
 • geležies.

Prieš pradedant siūti, audinys turėtų būti apgavikas. Tai padės išvengti nepageidaujamo sijono susitraukimo.

Tokio parengiamojo apdorojimo procesas yra paprastas: Medžiaga turi būti įdedama į vandenį, švelniai suspaudžiama ir pakabinama. Kai audinys vis dar yra šiek tiek drėgnas, jį reikia išlyginti.

Jei naudojate siuvimui vilnonį audinį, tiesiog sudrėkinkite jį purškimo buteliu ir išdžiovinkite nesupakuotoje būsenoje.

Kai audinys yra paruoštas, pereikite prie pjovimo. Veikimo algoritmas yra toks:

 • Iškirpkite visas detales, laikydamiesi siūlių leidimų linijų.
 • Ištraukite siūlę, užsukite užsegimą.
 • Uždėkite diržo detalę lipnia juosta, lyginkite jį, užsukite diržą iš šonų, apverskite jį aukštyn kojom, vėl išgręžkite.
 • Sėdėkite mažą sijoną aplink juosmenį, naudodami plačius siūlus, kad jis puikiai atitiktų jūsų figūrą. Tada tvirtinkite diržą netinkamai. Įsitikinkite, kad linija nesudaro raukšlių. Siuvinėkite diržo vidų.
 • Sulenkite sijonėlę ir pirmiausia nuvalykite ją rankomis, geležį išlyginkite, pabandykite ant sijono. Jei viskas yra tobula, rašykite mašinoje. Įsitikinkite, kad apatinė linija yra lygi, kad audinys nebūtų susuktas.

Galima tik pritvirtinti paskutinę dalį - mygtuką arba kabliuką prie diržo. Geležies produktas. Sijonas yra paruoštas!

Naudodamiesi šio žingsnio žingsnio instrukcijų pavyzdžiu, galite sukurti begalinį mados sijonų skaičių. Pirmiau aprašytą procesą galite supaprastinti, pakeičiant siuvimo juostą, susiūtą į pagrindinį modelį, elastine juosta. Galite eksperimentuoti su ilgio, dekoratyviniais elementais (kišenėmis, užtrauktukais ir pan.).

Arba galite naudoti tuos pačius matavimus, kurių jums reikėjo, kad sukurtumėte vienos siūlės sijoną, bet siuvinėkite modelį su pleištais, kuriuos galite naudoti norėdami nupjauti toliau pateiktą piešinį.

Tikimės, kad mūsų patarimai padės jums ne tik sekti mados tendencijomis, bet ir sukurti jas sau, kurdami vis daugiau ir daugiau naujų saulės sijonų modelių!

Didesniam įkvėpimui siūlome keletą būdų, kaip suderinti madingą sijoną savo drabužių spintoje:

 1. Romantiškas įvaizdis. Su pusiau saulės sijonu, vidutinio ilgio, sujunkite elegantiškas palaidines ar viršūnes, kurios pabrėžia visus jūsų figūros privalumus.Šiltuoju metų laiku tokį ansamblį papildykite originaliu megztiniu megztiniu. Šis apranga tinka tiek jaunoms mergaitėms, tiek vyresnėms moterims.
 2. Verslo stilius. Biure taip pat galite dėvėti pusę sijono. Su juo ansamblyje turėtų būti griežta palaidinė ar marškinėliai, taip pat šikšnosparnis. Galima liemenė arba striukė.
 3. Puikiai tinka Batai tokiam sijonui, ypač atsargiai. Tai turėtų būti miniatiūrinė, tvarkinga. Bet kokio ilgio kulnas yra galimas, bet ne masinis.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys