Siuvimas ir drabužių dekoravimas

Kaip siūti palaidinę: modelius ir meistriškumo klases

Kaip siūti palaidinę: modelius ir meistriškumo klases

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Paprastas berankovių palaidinės modelis: žingsnis po žingsnio
 2. Modeliavimo palaidinės su basku
 3. Kaip imituoti vasaros šifono modelį?
 4. Modelis su kvapu
 5. Lengvai ir greitai iškirpkite rankas „Carmen“
 6. Modeliai palaidinės su plokščia rankovėmis ir šikšnosparniais
 7. Modelis su apykaklės sūpynės: meistrų klasė pradedantiesiems

Palaidinė yra tikras moteriško aprangos modelis, kuris turėtų būti viena iš svarbiausių modernios stilingos moters drabužių spintos. Dėl savo universalumo, jis tinka įvairioms mados tendencijoms ir yra derinamas su daugybe stilių. Daugelis modelių - klasikinis, beždžionių, šikšnosparnių stiliaus, su nuvertintomis rankovėmis, su sūpynės apykakle ir daugeliu kitų - leis kiekvienai mergaitei pasirinkti tinkamą modelį ir siūti savo rankomis, atsižvelgiant į jų galimybes ir norus.

Paprastas berankovių palaidinės modelis: žingsnis po žingsnio

Žinios apie pagrindinio pjovimo audinio pjaustymo modelio sukūrimo būdą atvers kelią sudėtingesniems modeliams su rankovėmis ir įvairiais papildomais dekoratyviniais elementais siūti. Prieš pradedant modelio konstrukciją, reikia išmatuoti šiuos parametrus (numeriai nurodyti, pavyzdžiui, ir aiškumas brėžinyje):

 • Atgal (ilgis iki juosmens, cm) - 40.
 • Pečių (ilgis, cm) - 15.
 • Kaklas (puslankis (kaklas), cm) - 20.
 • Plotas virš krūtinės (puslankis (PO per krūtinę), cm) - 46.
 • Krūtinė (puslankis (krūtinės), cm) –50.
 • Klubai (puslankis (Hip), cm) –52.

Naudodami savo parametrus, o ne vidutines tam tikro dydžio drabužių vertes, galite būti tikri, kad palaidinė sėdės tiksliai ant figūros.

Parengiamasis etapas - tinklas

Nubrėžkite stačiakampį MNPK (patogumui pažymėkite raides viršutiniame kairiajame kampe pagal laikrodžio rodyklę) su šiomis pusėmis:

 1. MN ir KP šonai yra lygūs krūtinės sumai ir 5 cm, nepriklausomai nuo dydžio. Pvz., Su parametrais, nurodytais 50 cm parametruose, šonų ilgis bus 55 cm, tai yra būsimos palaidinės plotis.
 2. MK ir NP pusės yra nugaros dalies iki juosmens ir 18 cm ilgio, nepriklausomai nuo dydžio, suma. Pavyzdžiui, nurodant 40 cm parametrus, šonų ilgis bus 58 cm.
 3. Nustatykite rankos angos gylį - tai bus vieno trečdalio krūtinės programinės įrangos parametro ir 4 cm suma, taigi, naudojant aukščiau pateiktą figūrą, rankos angos dydis bus 21 cm, kad jį sukurtumėte, išmatuokite apskaičiuotą atstumą nuo M pabaigos iki segmento MK ir nurodykite gautą tašką G. atkreipti lygiagretų MN segmentą į sankirtos tašką su NP puse ir pažymėti, pavyzdžiui, G1.
 4. Nustatykite juosmens lygį. Norėdami tai padaryti, išmatuokite nugaros ilgį nuo M pabaigos (pavyzdžio parametruose jis yra 4 cm) palei MK pusę ir pavadinkite gautą tašką B. Iš jo nubrėžkite lygiagretų MN segmentą į sankirtos tašką su NP puse ir pažymėkite, patogumui, B1.

Statyti modelius atgal

 1. Matuokite iš G taško į dešinę segmentą, kuris yra lygus trečdalio krūtinės puslankio sumai ir 3 cm.Šiuo atveju segmentas bus lygus 20 cm.Pasirinkite segmento galą tašku G2, iš kurio tada nubrėžkite tiesiai aukštyn lygiagrečiai su MK puse, kad susikertų viršutinė bazė MN O raidės sankirta. Tai yra palaidinės nugaros dalies plotis.
 2. Iš taško G2 išmatuokite dešinįjį segmentą, lygų vieną ketvirtadalį krūtinės programinės įrangos - šiam modeliui jis bus lygus 13 cm. Segmento galas yra taškas G3, o pats segmentas rodo palaidinės pločio rankovę.
 3. Iš taško G1 išmatuokite segmentą, lygiagrečią MK šonui, kuris susideda iš vienos sekundės per krūtinę ir 0,5 cm - tai lygus 25,5 cm pagal atliktus modelio matavimus. Segmento galas yra taškas W.
 4. Iš G3 taško matuokite tą patį segmentą, kurio ilgis yra 25,5 cm, kurio galas yra taškas O1, susikirtimo taškas su segmentu MN, kad būtų galima iškviesti raidę O2. Sujungti taškus O1 ir W.

Taigi pastatytas palaidinės lentynos kilimas:

 1. Raskite segmento G2-G3 vidurį, nurodykite rastą vietą kaip G4. Iš jo, nuleiskite statmeną segmento KP atžvilgiu, nurodykite statmeno su šiuo segmentu sankirtos tašką, kaip R, ir segmentą BB1 kaip B2. Štai kaip atsirado palaidinė.
 2. Skiriant O-G2 ir O2-G3 segmentus į 4 vienodus segmentus, gauname papildomus ženklus tiesiai petnešiui ir rankos angai statyti.
 3. Išskleiskite O-G2 ir O2-G3 segmentus 1 cm žemyn, sujungdami galus - tai yra kilpinių rankovių palaidinės.

Kaklo iškyšos žymėjimas:

 1. Iš taško M matuokite dešinįjį segmentą, kuris yra lygus vieno trečdalio kaklo pusmečiui ir 0,5 cm sumai. Šiam modeliui jis bus lygus 6,5 cm. M lygi lenkimo linija.
 2. Išmatuoti žemyn nuo taško O 2 cm žemyn - tai bus palaidinės peties šlaito lygis, kuriuo bus pastatyta peties kūgio linija.
 3. Nuo 1,5 cm taško, išmatuoto prieš sukant kaklą, per 2 tašką, pažymėtą pečių nuolydžiu, nubrėžkite segmentą, kuris yra rankos ilgio suma (taip 14) ir dar 1 cm (atsižvelgiama į tinkamą tvirtinimą). Rezultatas buvo pečių supjaustymas.
 4. Išmatuokite iš 1 punkto, padalijus kampą į dvi lygias dalis, 3 cm, per 14 tašką, O-G2 segmento viduryje, traukite angą 3 ir G4.
 5. Iš 2 punkto matuokite į kairę 2 cm, per taškus G4, 2 ir H nubrėžkite liniją, kuri sudaro šoninės siūlės liniją.

Priekinio modelio brėžinys

Pastatytas taip:

 1. Matuokite nuo taško W į kairę segmentą, lygų trečdaliui kaklo programinės įrangos + 0,5 cm, pažymėkite jo galą kaip W1. Pavyzdžiui, ilgis yra 7,5 cm.
 2. Matuokite nuo W galo iki segmento, kuris yra lygus trečdaliui kaklo programinės įrangos +1,5 cm, šiuo atveju pasirodė 8,5 cm segmentas.
 3. Prijunkite nustatytus taškus W ir 8,5 cm taškine linija, suraskite jo vidurį ir nuo taško W per segmento centrą, turėkite 7,5 cm segmentą.
 4. Sujunkite W, 7.5 ir 8.5 taškus su sklandžiu brūkšniu. Pasukta iškirptė iškirpte
 5. Nuo W1 pabaigos matuokite į kairę 4 cm, tada dar 1 cm žemyn. Sujunkite W1 ir 1 galus. Iš taško G1 išmatuokite segmentą, atitinkantį iškirptę + peties ilgį nuo iškirptės iki krūtinės lenkimo - 1 cm, pagal mėginio matavimus buvo gautas 11,5 cm segmentas. iškirpti vystymąsi į krūtinę.
 6. Dešiniajame segmento segmente (nuo 1 iki 11,5) suraskite centrą ir matuokite į kairę segmentą, lygų skirtumui tarp krūtinės ON ir PO virš krūtinės. Mėginys pasirodė esantis 4 cm, nuo 11.5 punkto iki 4 punkto nupieškite segmentą, kuris yra lygus dešiniosios ašies linijai, ir pažymėkite jo galą tašku O3.
 7. Sumaišytą O3 ir segmento O-G2 vidurį sujunkite su punktyrine brūkšniu. Nuo O3 pabaigos išmatuokite taškiniu brūkšniu segmentą, lygų skirtumui tarp peties ilgio ir 4 cm (peties ilgis nuo iškastos išpjovos iki krūtinės lėkštės). Segmentas yra 11 cm, po to reikia sujungti kraštą su segmento O2-G3 punktyrinės linijos viduriu. Tada nuo 11 taško matuokite 2 cm žemyn ir sujunkite su O3. Taip buvo paskirtas peties ilgis nuo krūtinės brūkšnelio iki palaidinės rankos.
 8. Taškiniame segmente, ištrauktoje iš 2 taško į apatinį O2-G3 segmento atskyrimo galą, suraskite vidurį ir išmatuokite 1 cm nuo jo dešinėje. Iš šio taško išmatuokite 2 cm, padalijus kampą į dvi lygias dalis. Vykdykite 2 ir 1 punktus, apatinį O2-G3 segmento skirstymo tašką, 0,02 ir G4 segmento taškus, kurie bus palaidinės linijos linijos.
 9. Nuo B2 pabaigos matuokite 2 cm į dešinę. Nupieškite segmentą per G4, 2 ir R, kuris bus šoninis siūlas.
 10. Nuo B1 pabaigos matuokite 2 cm žemyn ir sujunkite su 2 tašku nuo šoninio segmento - taip susidaro juosmens lygis.
 11. Nuo P pabaigos pailginkite NP ilgį 2 cm ir nurodykite rezultatą R1. Prijunkite R ir R1 - suformavo klubų lygį.
 12. Nuo 8,5 pabaigos, nurodant statant kaklą, ir taškus R1, išmatuokite 1,5 cm į dešinę ir sujunkite suskaičiuotus taškus. Pailgindami jį 1 cm, sujunkite jį su tašku 8.5. Įkiškite 3 cm į užsegimą. Priklausomai nuo pageidavimų, juosmens ilgis iki apačios užtrunka nuo 12 iki 18 cm.

Modeliavimo palaidinės su basku

Baska - gražus drabužis, suteikiantis moteriškumo vaizdą.Dažniausiai tai randama įvairiuose suknelių ar sijonų modeliuose, tačiau ji taip pat tinka įdėti į palaidinę - tuo pačiu metu pasirodo kukli ir elegantiška.

Norint savarankiškai pagaminti palaidinės modelį, kuriame yra baska su frills, nereikia daug pastangų - net ir pradedantiesiems gali būti suteikta galimybė tai padaryti. Modeliavimas vyksta pagal modelio suknelę.

Būtina atsižvelgti į kelis bruožus, kurių pagrindinė - baskų pradžia - juosmens linija. Tokiu atveju nebus nepalanki keisti vaizdo vizualines proporcijas.

Bazinių kūrimo metu yra tik trys svarbūs momentai:

 • Pirmasis - taliyev tuck uždaromas.
 • Antroji - šortai turi būti vienodo pločio ir pasukti šoninės siūlės vietos kryptimi.
 • Trečiasis - abiejose modelio pusėse, jums reikia statyti trimatis siūles, su reljefu, nes jos paslėpia visas darto, krūtinės ir juosmens dalis.

Tai yra visi pagrindiniai dalykai, kurie padės be jokių papildomų pastangų siūti palaidinę su tokiu elegantišku elementu, kaip baskų su frill.

Išsamesnį palaidinės modelio modeliavimo procesą su basku galima peržiūrėti šiame vaizdo įraše:

Kaip imituoti vasaros šifono modelį?

Šifonas yra puiki medžiaga vasaros drabužiams. Plona minkšta medžiaga suteikia bet kokį moteriškumo, elegancijos, lengvumo vaizdą. Šifono palaidinė taps nepakeičiama aprangos dalimi dėl audinio lengvumo ir klasikinio pjaustymo, ir tinka tiek vakaro pasivaikščiojimams, tiek biuro darbams.

Šiame piešinyje yra keletas dekoratyvinių elementų klasikinėje palaidinėje:

 • Plati rankogaliai su rankogaliais.
 • Stovėjimo apykaklė.
 • Raišteliai yra ant kaklo ir pečių.
 • Labai plati ranka.

Jie švelniai papuošia griežtą siluetą ir daro jį labiau tinka mergaitėms ir jaunoms moterims.

Schemos sudarymas žingsnis po žingsnio:

 1. Ant modelio pagamintos palaidinės, kuri ištraukia juosmens, kad būtų pašalinta, palikite priekinės dalies ilgį tik iki klubų.
 2. Nuo iškirptės vidurio matuokite 12 cm žemyn. Laikykite juostą 3 cm pločio, supjaustykite ir išpjaukite iš keturių dalių atskirai.
 3. Pažymėkite pečių liniją, kuri skiriasi nuo pirminės konstrukcijos. Norėdami tai padaryti, išmatuokite 2 cm atstumu nuo peties į dešinę, išmatuokite nuo palaidinės pusės 2 cm į kairę, tada aukštyn dar 7 cm, nubrėžkite lygią tiesią liniją su lenkimu palei gabalą.
 4. Nauja pjovimo linija rankovėms, kai prijungiamas pečių taškas ir šoninis palaidinės taškas. Be to, reikia atkreipti 8 cm pločio manžetę (po susiuvimo jis bus du kartus mažesnis). Iškirpkite jį ir atskirkite jį atskirai.
 5. Kaklo dugnas taip pat bus dvigubas, todėl jums reikia nukirpti 14 cm pločio, o ilgis bus lygus jūsų klubų dydžiui.
 6. Suformuokite viso kontūro, išskyrus kaklą, nugarą - jis turi būti sudarytas kitaip ir papildomai sukonstruoti stovo apykaklės brėžinį.

Sukurkite stovo apykaklę:

 1. Sukurkite stačiakampį ABCD = EFGH, kurio pusės EF ir GH yra lygios iškirptės programinei įrangai, o šoninės EH ir FG yra 4 cm.
 2. Išmatuokite nuo taško G ir taško F 0,5-1 cm. Iš vidurinių taškų EF ir GH traukite atitinkamai lygias linijas ant apykaklės.
 3. Terminis audinys padės sustiprinti apykaklės vidinę pusę.

Sąsukimas (žingsniai):

 1. Šoninės siūlės nuleidžiamos iki kriauklės.
 2. Susiuvykite palaidinės apačią 4 mm, tada traukite, kad atitiktų jungiamąją liniją, tolygiai išdėstykite raukšles.
 3. Padaryti apatinę jungą tvirtesnę, naudojant ploną šiluminį audinį, sulenkite priekines dalis kartu su palaidine, užklijuokite jį, tada susiuvkite. Tada sulenkite jungą dvigubai, išgręžkite, atsukite atvirą kraštą ir padarykite liniją.
 4. Įstatykite plokščių dalis prie priekinių pusių, kurios yra suspaustos termo šluostės pagalba ir siūti. Ant lizdų palaidinukės viena kitai įdeda porų poras (iš anksto suspaustas) ir taip pat blykčioja.
 5. Užsukite plokštes aukštyn kojom, nuvalykite juos, sudėkite juos į gabalėlį, vėl užklijuokite juos ir padarykite liniją prie išorinių kraštų krašto.
 6. Abiejose pusėse palaidinės sudaro raukšles.Nuvalykite peties siūles, tada dygsnio.
 7. Siuvinėkite rankogalius išilgai rankų plyšių, sulenkite juos iš išorės išilgai sulankstytos linijos, kad jie apvalytų rankos angą abiejose pusėse. Atsukite likusį kraštą ir užblokuokite.
 8. Pasukite rankogalius į peties siūles, šiek tiek pritvirtinkite ir lyginkite.
 9. Apdoroti apykaklės dalis su termofilmu.
 10. Siuvinėkite keturias kilpos kilpas, nuvalykite jas į dešinę.
 11. Siuvinėkite antkaklį ir susiuvkite trimis linijomis.
 12. Nupjaukite kilpas ir užsukite mygtukus.
7 nuotrauka

Modelis su kvapu

Palaidinė su kvapu atrodys gerai su sijonais ir džinsais ir tinka dėvėti įvairiose situacijose. Paprastai toks modelis siuvamas ilgomis rankovėmis, nes iškirpte yra gana gilus, ir šiuo atveju nebūtina atidaryti papildomų kūno dalių.

Rankogaliai ant rankovių prideda diskretišką ir tvarkingą stilių.

Pagrindinis šio modelio elementas yra kvapas. Tai būtinai yra susiuvama su užtrauktuku, nes ji savaime nėra skirta išlaikyti uždarą formą ir gali bet kada atidaryti, o tai yra jos struktūros bruožas. Pailga nugarėlė daro palaidinę klasikinio stiliaus marškinėlį ir elastingą siūlę priekyje, o tai leidžia audiniui laisvai pakabinti.

Įtraukus į įprastą modelį kelis būtinus elementus, galite gauti ypatingą ir daugiafunkcinį dalyką, kuris tinka bet kokiam moteriškos spintos elementui. Detalų vaizdo įrašą galite peržiūrėti toliau:

Lengvai ir greitai iškirpkite rankas „Carmen“

„Carmen“ stilius netyčia vadinamas ispanų vardu. Šis pavadinimas nukreipia mus į Ispaniją, būtent į flamenko šokio stilių, kuriame viršutinė drabužių dalis buvo pagaminta su iškirpte, kuri atveria pečius ir buvo papuošta daugybe šukuosenų. Jis šiandien tapo kasdieniu gyvenimu.

Palaidinė su tokiu apykakle yra siuvama labai lengvai ir greitai ir tinka net pradedantiesiems, tačiau su visais pjaustymo paprastumu atrodo labai įspūdinga.

Pritaikymas atliekamas taip:

 • Sulenkite pjovimo ir priekinės dalies priekį vienas su kitu, supjaustykite išilgai ateities pjūvio ir dygsnio kartu su trimis pažymėtomis pusėmis. Iškirpkite tarp abiejų dalių linijų. Važiuojant į vidų, lyginimo pjovimas palei kraštus. Tada lenkimo posūkis 0,75 cm, nuvalytas. Siuvinėkite pjovimo priekinę dalį palei kraštus.
 • Siuvinėkite siūles ant rankovių. Dygsnio trumpas pjaustymas išilgai abiejų rankovių frills.
 • Linija su dažnai siauromis zigzagomis nuleidžiama per apatines dalis išilgai rankovių ruffles. Leiskite išpjovai nuspausti ant neteisingos pusės, dygsnio palei liniją su nedideliu įtemptu zigzagu, nukirpkite perteklių.
 • Užpildykite ruffles nuo rankovių viršutinio pjūvio iki apačios, dygsnio į apačią.
 • Siuvami rankovių rankoves. Leiskite siūlėms valyti ir lyginti.
 • Uždenkite storu, siaurąja kaklelio iškirptą zigzago. Leiskite jį išlyginti viduje, priekinėje pusėje, kad sukurtumėte nedidelę tankią zigzago liniją, iš vidaus pašalinkite perteklių.
 • Truputį geležies užtepkite ant juostos, kad būtų užfiksuotas virvė, trumpiems ir išilginiams pjūviams. Uždėkite juostą iš vidaus, suderindami visus kraštus, dygsnius pagal ženklą.

Norėdami ištraukti stygas iki 0,5 cm ir įkiškite juos į įtrauką.

 • Pasukite apvalkalą ir siūti 1,5 cm nuo krašto.

Modeliai palaidinės su plokščia rankovėmis ir šikšnosparniais

Bat-style dalykai, su laisvos defluotos rankovėmis, sėdėti laisvai ir neriboja judesių. Tokie modeliai, dėl minkštų audinio kreivių, daro vaizdą labiau moterišku ir konkurencingesniu. Jie ypatingą dėmesį skiria mergaičių rankoms. Laisvas pjovimas tinka bet kokio tipo figūroms, jį įvertins ir plonos, ir didesnės moterys.

Tokio modelio siuvimas taip pat nėra sunkus, tačiau paprastumas nereiškia stilistikos, o priešingai, stilius yra paprastas.

Siuvimo reikmenys:

 • Trikotažo audinys 1,5 m pločio ir ilgis, įskaitant priekinės ir užpakalinės palaidinės ilgį, ant krašto, diržo ir rankogalių dar 40 cm.
 • Rankogaliai siuvami iš stačiakampių, kurių kraštai yra 14 cm, o riešo ilgis - 6 cm, o siūlės - 6 cm.
 • Bazinis modelis

Diržas siuvamas ilgiu, priklausomai nuo klubų tūrio - iki 100 cm - tai 1,5 m, 100 cm ar šiek tiek daugiau - tai 1,7 m. Aukštis taip pat yra 14 cm, kaip ir rankogaliai. pašalpa ir apačia.

Renkantis siuvimui skirtus audinius, turėtumėte pagalvoti apie sezoną, kuriam pagamintas konkretus modelis.

Vasarą šifono, linų ar medvilnės modeliai atrodys gražūs - jie leidžia orui per karštą orą, o tai leidžia odai kvėpuoti ir reguliuoti kūno temperatūrą. Rudenį tinkamesnis variantas bus megztas audinys, veliūras ar kašmyras.

Rankovė gali būti skirtingo ilgio, paprastai vasarą užtrukti trumpesniam ir vėsiui orui - ilgiau. Universalus ilgis - ¾, jis atrodo naudingiausias tokiems modeliams, todėl puikiai pabrėžiamas rankas.

Modelis su apykaklės sūpynės: meistrų klasė pradedantiesiems

Palaidinė su sūpynės apykakle - apipavidalinta aplink krūtinę - jau seniai yra viena iš sudėtingiausių moterų galimybių. Jis teigiamai pabrėžia kaklo ir dekoleto zonos liniją, akcentuojant galvą, todėl, be pačios palaidinės, turėtumėte rūpintis šukuosena ir makiažas.

Tai paprasto supjaustymo modelis, tačiau nereikia dėmesio skirti draperijaus žymėjimui, todėl su juo gali susidurti nedidelis ar nedalyvaujantis siuvimas.

Siuvimo audinys turėtų būti lengvai uždengtas, geriausia naudoti minkštą megztinį. Panne suteiks net paprasčiausiai nupjautą palaidinę šventinę išvaizdą.

Medžiagos:

 • Audinys 1,4 m pločio ir apie 1,3-1,5 m ilgio (priklausomai nuo palaidinės ilgio, rankovių ir atramos);
 • 3-4 sriegių ritės (darbinėms siūlėms, zigzagui ir užraktams);
 • Pieštukas ir žirklės;
 • Flizelin.

Etapai:

 • Paimkite tinkamą pagrindą palaidiniui ir perkelkite jį į popierių (galite jį paruošti taip, kaip jis yra, ir atkreipti jį pagal individualius matavimus).
 • Iškirpkite lazdą į juosmenį.
 • Iškirpkite krūtinės lizdą, nuveskite jį ir saugokite. Dar kartą nupieškite gautą diagramą ant kito popieriaus.
 • Nuo peties linijos traukiame įstrižias linijas į priekinės dalies centrą (pagal sukimo sprendimą).
 • Išmatuokite norimą išpjovą ir padalinkite gautą skaičių per pusę.
 • Perkelkite modelį į audinį. Čia svarbu gauti sklandžią pečių liniją ir palikti siūles.
 • Iškirpkite visas detales ir nusišluostykite pirmąją nugaros dalį (kai naudojate rašomąją mašiną, kraštus reikia apdoroti zigzagu). Pirmiausia grįžkite ir atsukite, iš anksto apdorotą flizelinom. Siuvami, lyginkite siūles, leiskite lyginti į šoną ir dygsnio atstumą nuo 1-2 mm atstumo nuo krašto. Be to, suvyniokite į blogą pusę ir garą, nupjaukite perteklius.
 • Sulygiuodami priekį ir priekį, sulenkite juos į vidų. Ant rankovės nuvalykite pusę nuo peties linijos atstumo ir padalinkite likusį audinį į tris lygias raukšles link kaklo. Pasikartokite ant kito peties ir dygsnio.
 • Abiejose dalyse apdailos sąnarių kraštus apdorokite vienu siūlu, naudodami užraktą. Įdėjus vidinį galą, sujunkite siūles prie pečių ir rankiniu būdu pritvirtinkite.
 • Įkiškite rankoves į jų skyles.
 • Apdorokite palaidinės apačios apačią.

Jei paaiškėja, kad trikotažas turi skersinę kryptį, tada jis turi būti pritvirtintas zigzaginiu dygsniu, kad jis neužtektų visą laiką. Apdorokite tą pačią siūlę ir apatinę rankovių dalį. Tai patogu, nes ji šiek tiek plečiasi ir nesprogsta.

Palaidinė yra paruošta!

Yra įvairių modelių palaidinės su šio tipo kaklu. Yra modelių su trumpomis rankovėmis, kurios labiau tinka vasarai. Įdomus sprendimas būtų pridėti apjuostą išilgai šoninio siūlės, o papildomai integruotu pieštuku - sureguliuoti jo tūrį.

Kiti seminarai, kuriuos galite pamatyti šiuose vaizdo įrašuose.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys