Siuvimas ir drabužių dekoravimas

Siuvame palaidinukes su nuvertintomis ir atviromis pečiais

Siuvame palaidinukes su nuvertintomis ir atviromis pečiais

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Plokščios peties savybės ir veislės
 2. Kaip modeliuoti?
 3. Įvairūs to paties modelio variantai
 4. Siuvimo žingsniai
 5. Kaip siūti valstiečių moterį su atvirais pečiais?

Pasirenkant drabužius vasaros karščiui, noriu apsvarstyti ne tik praktiškumo ir patogumo veiksnius, bet ir likti moteriškas ir subtilus. Kad neprarastumėte minkštumo ir lengvumo vaizde, turėtumėte rinktis palaidinių modelius su išpūstomis rankovėmis ir atvirais pečiais, kurie akcentuos visą moteriškos gamtos rafinuotumą ir visada padės jaustis patogiai.

Plokščios peties savybės ir veislės

Svarbiausias nuleistos peties bruožas gali būti vadinamas neįtikėtinu moteriškumu, susipynusiu su šviesiu švelnumu. Nuleistos peties modeliai, kurie visiškai neatsidaro pečių, švelniai apgaubia, laisvai atsigulti, atveria elegantiškus spyglius.

Išsamiau apsvarstykime palaidų tipus su visiškai atviru pečių, taip pat kitus tipus, kurie atitinka šią kategoriją:

 • Vienos dalies įvorė taip pat gali būti klasifikuojama kaip plokščia, kuri atrodo ypač elegantiška, kai yra „laivo“ iškirptė, kurios kraštai yra ant pečių, dėl kurių klasikinė rankovių linija šiek tiek keičiasi, šiek tiek atsiskleidžianti peties ir peties krašto. Kitos iškirptės parinktys nekeičia fakto, kad rankovė yra išleista, bet turi įtakos produkto išvaizdai, suteikdama jai kasdienę, kasdienę išvaizdą, kai kuriais atvejais, ir šventinius, iškilmingus - kitose.
 • Klasikinė plokščia siuvimo rankovė yra kažkas neįprasta, nes rankovių linija prasideda tik nuo peties vidurio, todėl palaidinė turi šiek tiek nuokrypį.
 • Įvairiose nukreiptose rankovėse yra modeliai su atvirais pečiais. Garsus tokių produktų atstovas yra „valstiečių moters“ palaidinė, kurios rankovė neužima peties, bet prasideda tik nuo bicepso vidurio.

„Valstiečių moteris“ gali turėti įprastą rankovių tipą - ilgą arba trumpą, palaidą ar įtemptą, arba ji gali būti šiek tiek nestandartinė - jei pakankamai ilgas šortas veikia kaip rankovė.

Kaip modeliuoti?

Jei įsipareigojate siūti palaidą su nuleistomis arba atviromis pečių dalimis, jūs svajojate, kad sugalvojote kažką originalo, bet jūs nežinote, kaip įvykdyti savo fantazijas, iš pradžių turėtumėte gaminti standartinį modelį su trumpu defliatoriumi.

Atlikus visus būtinus matavimus, reikės piešti piešinį ant specialaus popieriaus. Būtina atkreipti tik pusę produkto, kad jis būtų patogesnis tolesniame darbe.

Išsamiau aprašome raštą, kėbulo ir raglanų rankovių pagrindus ir sujungiame juos išilgai ranka.

Mes nuleidžiame pečių liniją priekyje 5-8 cm, o gale - 1-1,5 cm. Ty 6-9 cm arba 6,5-9,5 cm.

Iškirpkite naujų linijų detales.

Galutinė versija žemiau.

Jūsų nuožiūra, įdubą galima perkelti į šulinį.

Dvi movos pusės yra sujungtos išilgai viršutinio pjūvio ir lygios su lygia linija.

Tada modelį reikės supjaustyti ir pritvirtinti prie audinio, po to, kai drobė sulankstoma per pusę. Turėtumėte žinoti, kad vidinis modelio kraštas turi būti lygus su medžiagos atlenkimu.

Tada būtina apvažiuoti specialų mažą modelį, tada išimkite popieriaus dalį ir atsargiai supjaustykite gautas dalis.

Jei paprasčiausiai pritvirtinsite audinio detales teisingose ​​vietose, jūs gausite stilingą, bet kaimišką palaidinę su trumpomis rankovėmis.

Kad gaminys atrodytų labiau stilingas ir neįprastas, galite papuošti jį prikabintu flanšu, kuris montuojamas keliais centimetrais žemiau peties lygio ir tampa produkto akcentu.

Jūs galite padaryti didelius pjaustymus ant pečių, naudodami šį modelį.

Įvairūs to paties modelio variantai

Klasikinė palaidinė su nuleistu peties kraštu yra gana paprasta. Tačiau paprastas produktas gali būti šiek tiek nuobodu, todėl dizaineriai sugalvojo daug būdų, kaip papuošti produktus, nekeičiant modelio.

Paprasčiausias būdas papuošti yra dekoratyvinių iškarpų sukūrimas. Apsvarstykite populiariausias parinktis:

 • Su nugarėlėmis - klasikinis modelis papildomas dekoratyviniu pjūviu nugarėlės centre, kurį reikės apdoroti, ir kraštus sulenkti. Atrodo įdomus, stilingas ir seksualus;
 • Su išpjovomis šonuose - modelis tinka tiems, kurie nebijo šlovės. Iš apatinio krašto į šonus gaminami reikiamo ilgio gabalai. Briaunos yra sulankstytos ir apdorojamos. Modelis tinka liesoms mergaitėms, kurios nebijo atskleisti kai kurių jų kūno dalių.
 • Su iškirptės priekiu - modeliu, kuris atrodys spalvingas mergaitėms su didelėmis krūtimis. Paprastas iškirpimas iškirpte gali atrodyti nuobodus, todėl geriau jį padaryti lašų pavidalu, per kurį matomi viliojančių tūrių kontūrai;
 • Su išpjovomis ant pečių - paprasčiausias vykdymas. Tai gali būti paprasti gabalai, dėl kurių rankovių kraštai smarkiai nukrenta nuo pečių, arba gali būti mažas pjūvis, per kurį galima matyti peties kraštą.

Taigi, jūs galite gražiai papuošti palaidinę su gabalais, kurdami daugybę variantų, tačiau naudodami to paties modelio pagrindą.

Siuvimo žingsniai

Tai nėra paslaptis visiems, kad palaidinukės su rankovėmis ar be jų, kaip ir visi kiti produktai, yra siuvami keliais etapais. Nė vienas iš jų negali būti praleistas, nes tai gali būti rimtas gatavam produktui, jis greitai praranda savo pradinę išvaizdą ir taps nenaudingas.

Taigi, pažvelkime į kiekvieną palaidinės siuvimo ir jų savybių žingsnį.

1 etapas - matavimų atlikimas

Visų pirma būtina matuoti asmenį, kuriam prisiūta palaidinė.

Turi būti išmatuoti šie parametrai:

 • Gerklės perimetras - jei produktas turi aukštą kaklą;
 • Pečių plotis;
 • Rankenos perimetras bicepso zonoje - jei gaminys turi standartinę įvorę;
 • Krūtinės apvadas;
 • Juosmens perimetras - gali tekti sukurti griežtą modelį;
 • Veido klubai - jei palaidinė turi pailgintą stilių.

2 etapas - pastatų modeliai

Tada reikia sukurti modelį. Jei manote, kad esate naujokas ir dar neturite rankų siuvant, rekomenduojama pirmiausia pažymėti detales ant plono popieriaus, specialiai sukurto modeliams.

Verta atkreipti ypatingą dėmesį į procesą, nepamirštant siūlų.

Po žymėjimo būtina išpjauti šias dalis ir, pritvirtindami kaiščius prie medžiagos, apvenkite siuvėjo kreidą. Tada supjaustome juos ant audinio ir gauname supjaustytas palaidinės dalis. Būtina kruopščiai pjauti medžiagą, tiksliai stebint ženklus ir net nesukuriant nereikalingų nepatogumų siuvant.

Be to, būtina apdoroti visus kraštus, kad būtų užkirstas kelias medžiagos srautui ir kad būtų išvengta siūlių plitimo. Kai kuriose siuvimo mašinose yra įmontuota funkcija, tačiau modeliuose, kuriuose jis nėra, yra perdangos režimas, kuris gali lengvai pakeisti standartinį briaunų apdorojimą.

Po to mes siuvinėjame dalis kartu reikiamose vietose, stebėdami atkarpas nuo krašto - apie 1 cm. Siuvimas turi būti atliekamas atsargiai, užtikrinant, kad siūlė būtų lygi, vidutiniu greičiu, nustatydami reikiamus parametrus: dygsnio dydį ir siūlų įtempimą.

Galiausiai, gaminio kraštai turi būti išlenkti centimetrais dviem sluoksniais, kad palaidinė pasiektų maksimalų tarnavimo laiką, išvengiant laisvų kraštų rabėjimo. Be to, sulankstyti kraštai atrodo labai tvarkingi ir gražūs.

Kaip siūti palaidinę su atvirais pečiais ir gražiais gūžiais, žr. Šį vaizdo įrašą:

Kaip siūti valstiečių moterį su atvirais pečiais?

Palaidinė „valstietė“ - moteriškumo ir lengvumo įsikūnijimas - puiki vasaros karščio galimybė, ypač jei ji pagaminta iš plonos plonos medžiagos. Šis modelis ne tik pabrėžia elegantiškus moteriškus pečius, bet ir moterišką figūrą.

Pažymėtina, kad šis modelis gali būti pagamintas keliomis versijomis: su atvirais pečiais ir šaligatviu, taip pat su mažomis rankovėmis. Tačiau, nepaisant skirtingų modelių, kiekvienas modelis turi elastingą juostą iškirptės srityje, kuri leidžia reguliuoti gaminio išpjovos aukštį.

Pažiūrėkime, kaip supjaustyti ir siūti kiekvieną modelį, taip pat kiekvieno modelio ypatybes.

Valstiečių moteris su flounce

Paprasčiausia sukurti tokį modelį, nes tam reikia mažiausio dalių kiekio, nėra jokių trapių linijų ir raukšlių. Pritaikymas, taip pat modelio sudarymas, yra kuo paprastesnis ir nereikalauja daug pastangų.

Reikės tik keturių dalių: priekinės sienos, palaidinės, nugaros sienos ir dvi dalys, supjaustytos lanku. Išpjaukite detales, iš anksto išmatuodami figūros parametrus, bet neturėtumėte pernelyg įtemptos ir tvirtos palaidinės, nes šis modelis turi būti lengvas ir tekantis.

Be to, būtina atsižvelgti į visus siūlių leidimus, taip pat į guminio šerdies atstumą.

Kai visos detalės yra išdėstytos ir supjaustytos, būtina apdoroti visus kraštus. Vidinės siūlės turi persidengti, o išorinis šortų kraštas turi būti sandariai nuvalytas, kad būtų išvengta audinio tekėjimo. Geriausia pritaikyti perdangos techniką, nes sulankstytas shuttlecock gali klijuoti ir atrodo ne visai gražus.

Apdorojus visus kraštus, susiuvkite priekines ir galines sienas, sukite apatinį kraštą, siūti dvi stalčių dalis, pritvirtinkite jį prie pagrindinės palaidinės dalies ir įdėkite elastingą juostą. Po siuvimo reikės tinkamai geležies gaminį, kad jis atrodytų prabangiau.

7 nuotrauka

Menininkas su rankovėmis

Modelio modelis su rankovėmis skiriasi tik detalėmis: reikalingos tos pačios dvi dalys - priekinė ir galinė, tačiau nėra šukutės. Vietoj to, palaidinė papildoma mažomis rankovėmis, kurios tam tikru mastu primena „žibintuvėlių“ modelį.

Tada atliekame visas tas pačias manipuliacijas - apdorojame kraštus, siuvinėjame dalis ir įterpiame elastines juostas. Šio modelio ypatybė yra ta, kad guminės juostos yra įdėtos ne tik į kaklo angą, bet ir į pačias rankoves.

Išsamus seminaras apie palaidinės pritaikymą ant pliko pečių aprašytas šiame vaizdo įraše:

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys