Siuvimas ir drabužių dekoravimas

Draugystės apyrankės (audimas)

Draugystės apyrankės (audimas)

prisijungti prie diskusijos

 

Jau daugelį dešimtmečių baubles nėra išeiti iš mados. Ir šiandien šis ornamentas nepraranda savo populiarumo. Priešingai, yra naujų apyrankių tendencijų ir veislių. Šis mielas aksesuaras vadinamas draugystės apyranke. Tradiciškai tai laikoma jo jaunosios kartos atstovais. Nors dažnai galite pamatyti tai tarp visų amžiaus grupių mados ir mados. Taigi, palaipsniui šis originalus dalykas tapo stilingu ir madingu aksesuaru.

Kas yra draugystės apyrankės? Kas jiems patinka? Kaip tai padaryti patys? Atsakysime į šiuos ir kitus šio straipsnio klausimus.

Kas tai?

Be abejo, daugelis vienu metu mėgaudavo spalvotais papuošimais, juos davė draugams arba gavo iš draugų. Tai yra šie papuošalai ir yra draugystės apyrankės. Tai labai simbolinė, nes tikra draugystė amžinai suvienys žmones kaip paketą.

Yra nuomonė, kad apyrankės, austi iš siūlų, kilusių iš Indijos kultūros. Matyt indėnai juos pakeitė kaip ypatingų jausmų ženklą. Tai buvo būtina dėvėti šiuos papuošalus, kol ji bus nusidėvėjusi.

Po tam tikro laiko baubles tapo hippio simboliu. Šis ryškus, originalus atributas puikiai išreiškė hipio įvaizdį. Be to, apyrankės turėjo tą pačią reikšmę kaip indai. Jie buvo paaukoti artimiesiems kaip ypatingos meilės, pagarbos ar draugystės ženklas. Pardavimų baubles nebuvo priimta.

Palaipsniui draugystės apyrankės tvirtai įsitraukė į kasdienį daugelio jaunų žmonių gyvenimą. Jie pynia savarankiškai, kuria įdomius modelius, suteikia draugei ir draugams. Paprastai apyrankės sudaro suporuotas. Keitimasis tokiais priedais simbolizuoja draugiškumą, stiprų kaip mazgų apyrankėje.

Šis priedas gali būti dėvimas su bet kokiais drabužiais. Ypač gera draugiškumo rutuliukai su džinsais ar ryškiomis suknelėmis ir sundresais.

Šiandienos baubles šiek tiek skiriasi nuo pirmųjų modelių. Jie pasiekė ilgą tobulinimo būdą, todėl jie atrodo įvairūs, nepaprasti ir stilingi. Darbdaviai paprastai naudoja siūlus. Juos galite pakeisti vaškinėmis arba satino juostelėmis. Čia taip pat yra tam tikra spalva ir raštas. Vienas dalykas lieka nepakitęs - tokių papuošalų audimo principas yra „makrame“ technika.

Modeliai

Baubles galima sukurti iš įvairių medžiagų - siūlų, satino juostelių, karoliukų, virvių ir odos. Taip pat galite naudoti įvairius dekoratyvinius elementus - akmenis, karoliukus ir gėles.

Labiausiai pageidautina apyrankių gamybai skirta medžiaga yra siūlai. Jie yra medvilnės arba vilnos. Ypač dažnai naudojamas siūlas. Tiesa ta, kad jie yra lygesni, todėl patogu dirbti su ir lengvai valdyti mazgų tankį.

Audimas yra labiausiai įvairus, kurį galite įsivaizduoti. Paprasčiausias, idealiai tinka pradedantiesiems, yra paprastas „pigtail“. Darbo metu galite susipažinti su įranga ir suprasti visą laiką užimantį procesą.

Norėdami pakeisti, galite apjungti 3 daugiaspalvius nerijos vienoje apyrankėje. Ši parinktis atrodo įspūdingesnė.

Yra du pagrindiniai audimo tipai - tiesioginiai ir įstrižai.

Naudojant įstrižą audimą, galima gauti tokius modelius kaip rodyklės ar Kalėdų eglutės.

Tiesioginio audimo pagalba susidaro įvairesni ir sudėtingesni modeliai.. Tai gali būti įvairios formos, nuotraukos, užrašai ar pavadinimai. Ypač populiarūs draugystės apyrankės su geriausiais draugais ar draugyste.

Pagrindinė ausų audimo iš siūlų dalis yra mazgas. Ši apyrankė turėtų būti sujungta dvigubu mazgu viena kryptimi - iš dešinės į kairę arba iš kairės į dešinę. Išnagrinėję ir supratę visus mazgus, galite įvaldyti bet kokią techniką.Be to, ateityje bus galima sukurti individualius brėžinius ir modelius.

Įstrižinio audimo technika suteikia ne daugiau kaip 4 siūlų atspalvius. Sriegių skaičius nėra ribotas, viskas priklauso nuo pageidaujamo produkto pločio. Jų priimtinas ilgis yra 1 metras. Tai tiksliai tinka bet kokiam piešimui ir bet kuriam riešui.

Tiesioginis audimas leidžia naudoti daug spalvų. Svarbu atskirti fono spalvą ir pačią nuotrauką. Jis atrodo įdomus produktas su kontrastingomis spalvomis. Trimatis modelis turi būti ilgesnis už kitus.

Kaip jau minėta, naudojant šiuos principus galite gauti daugialypių ir originalių apyrankių. Pavyzdžiui, čia yra keletas iš jų:

 • Zigzago apyrankė
 • Brėžinys „banga“
 • Raštas "Povas" arba "Povas"
 • Fenya "Kopėčios"
 • „Grid“ modelis

Dekoracijų spalvos yra labai svarbios. Yra teiginys, kad kiekviena spalva simbolizuoja kažką ypatingo. Daugelis naudoja šį priedą kaip talismaną. Jis gali sujungti kelis atspalvius. Jų derinys gali būti visiškai nieko.

Kaip tai padaryti patys?

Atkreipiame dėmesį į laipsnišką meistriškumo klasę kuriant draugystės apyrankę su audimu širdies forma.

Kaip medžiagos, mums reikės 2 spalvų siūlų siūlų, įrankių, skirtų tvirtinti sriegius (lipnią juostą arba lentą su klipais), taip pat žirkles. Pradėkime:

 • Būtina paruošti 4 kiekvienos spalvos siūlus, apie 70 cm ilgio, iš viso gaunama 8 siūlai. Prieš pradedant darbą, turėtumėte suskirstyti skirtingų spalvų siūlus. Be to, paliekant antgalį apie 10 cm, reikia susieti visus siūlus vienu mazgu.
 • Pritvirtindami sriegį ant lentos, turite juos padalinti į pusę. Galų gale turėtų būti dvi pusės, kiekvienoje iš jų yra 2 eilutės iš vieno atspalvio ir 2 eilutės iš kitos. Tada kiekviename iš jų reikia surengti tą patį temą. Taigi, išilgai kraštų turėtų būti tos pačios spalvos siūlai.
 • Kitas žingsnis yra susipynimas. Pradėkime nuo kairiosios grupės. Turite sukti pirmąjį kairįjį sriegį aplink antrąjį sriegį į kairę. Priverždami pirmuosius siūlus iki galo, gaunamas mazgas. Reikia prisiminti, kad visada reikia padaryti du mazgus. Taigi dar kartą atliekame tą patį manipuliavimą.
 • Be to, mes panašiai susiejame pirmąjį sriegį aplink trečiąjį ir ketvirtąjį. Dėl to pirmasis siūlas turėtų patekti į vidurį.
 • Dabar pradėsime dirbti su dešine puse. Mes darome viską vienodai, tik priešinga kryptimi - iš dešinės į kairę. Atsižvelgiant į visus judesius, paskutinis dešinysis siūlas turėtų patekti į vidurį. Pirmoji eilutė yra parengta.
 • Antra eilutė, kurią mes darome tuo pačiu principu. Paveikslėlyje parodyti žingsniai po žingsnio.
 • Norėdami gauti širdies formos modelį, turite naudoti šią schemą. Mes paimame antrą sriegį kairėje (nuotraukoje jis yra mėlynas) ir mes jį susiejame aplink paskutinį kairįjį sriegį. Atlikite šį manipuliavimą du kartus. Tada mes darome tą patį ir kitoje pusėje.
 • Tada mes paimame antrą sriegį iš kairės (raudona) ir apvyniojame aplink trečiąjį ir ketvirtąjį siūlus, perkeliant jį į centrą. Panašiai daryti tą patį judėjimą dešinėje pusėje. Tada su antruoju sriegiu iš kairės (raudona), mes pastatome 2 mazgus aplink paskutinį kairįjį. Ir mes darome tą patį dešinėje.
 • Norėdami užpildyti mėlyną širdį, paimkite antrąjį kairįjį sriegį ir padarykite mazgus aplink trečiąjį ir ketvirtąjį siūlus. Simetriškai atlikite judėjimą dešinėje.
 • Po to atlikite dvi paprastas eilutes (kaip ir pirmuosius du). Tada įkūnijame širdies audimo schemą. Ir taip toliau iki galo.
 • Gavę reikiamo ilgio apyrankę, turite pritvirtinti visus sriegius, susiejant juos į mazgą ir nutraukiant perteklių.

Tokiu būdu mes turime šviesią, teigiamą ir neįprastą draugystės apyrankę.

Siekiant užtikrinti, kad viskas veiktų ir nebūtų jokių problemų, naudokite kai kuriuos profesionalų patarimus:

 • Atidžiai apgalvokite ateities aksesuarų spalvas. Būtina teikti pirmenybę atspalviams, kurie jums patinka ar jūsų draugas. Taip pat galite pasirinkti spalvą, kuri turi vertę.
 • Pasirinkite ryškias spalvas, derinkite jas teisingai.
 • Nepamirškite padaryti dvigubų mazgų.Viename gaminyje neįmanoma gaminti skirtingų mazgų.
 • Prieš pradėdami galvoti apie modelį, mokykitės įvairių schemų ir brėžinių.
 • Jūs galite padaryti apyrankes specialiai draugams.
 • Jei nerimaujate, kad spalvų sekoje galite susipainioti, užrašykite jį.
 • Geriau pradėti ir baigti apdailą vienu metu. Atsisakydami vėliau, galite pamiršti, ką darėte anksčiau.
 • Dirbkite atsargiai ir teisingai, kad siūlai nebūtų susipynę vienas su kitu.
 • Nedarykite pernelyg įtemptų apyrankių, jie turėtų laisvai gulėti ant riešo.
 • Siūlai, skirti siuvinėti, yra per ploni, taigi jums nereikia traukti jėgomis, kad nebūtų plyšta.

Tai viskas. Tikimės, kad mūsų rekomendacijos ir nuotraukų ataskaita padės jums sukurti ryškias, įdomias, neįprastas dekoracijas savo draugams ir draugėms.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys