Siuvimas ir drabužių dekoravimas

Kaip sukurti marškinėlius?

Kaip sukurti marškinėlius?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kokį marškinėlį?
 2. Ką ieškoti?
 3. Idėjos, kaip įprastą marškinėlį perkelti į gražų viršų.
 4. Kaip daryti be siuvimo?
 5. Madingi apkarpyti viršuje tai padaryti patys

Mes visi pastebime, kaip šviesus ir stilingas neįprastas dalykas atrodo kūrybinės mados įvaizdyje. Toks dėmesys drabužiams pritraukia kitų akis ir daro vaizdą unikalų. Pasirodo, kad dažnai šokiruojantis naujumas sukuriamas savarankiškai, ir atrodo taip pat gerai, kaip ir prekės drabužiai. Paimkite bent įprastą marškinėlį: tai suteikia daug galimybių dizainui ir gali tapti stilinga tendencija.

Kaip sukurti marškinėlius?

Kokį marškinėlį?

Turėtumėte pradėti nuo to, kas yra prieinama. Moterišką marškinėlį galima rasti kiekvienoje spintoje: tai universalus elementas, populiarus įvairiose modernaus fashionista komplektuose. Jei kūrybiškai artėsite prie mados drabužių kūrimo, rezultatas bus malonus, o produktas taps drabužių spinta.

Stilius priklauso nuo moters pasirinkimo: kai kurie panašūs į laisvę, kiti panašūs į griežtus modelius. Jei namuose yra baltas megztinis marškinėliai, tai idealus pasirinkimas kūrybiniam eksperimentui. Ši spalva derinama su bet kokiais spalvų paletės atspalviais, todėl gatavas produktas bus tinkamas su skirtingais drabužiais.

Tačiau, jei norite ne tik praktikuoti, bet ir padaryti tikrą šedevrą, geriau nusipirkti naują marškinėlį: naujo daikto sniego baltumo spalva laimės prieš produktą po pakartotinio skalbimo. Tai suteiks šviežumo ir tam tikro prabangos, o gelsvas atspalvis gali atrodyti aplaistytas.

Balta yra ne vienintelė spalva: jei namuose yra kitų atspalvių, jie tai padarys. Nors ansamblio ir viršaus apdailos detalės jau bus atidžiau paimtos.

Jūs neturėtumėte jaudintis, jei ant marškinėliai yra atspausdintas - tai dar geriau. Tai leis įvesti eklektišką, „grunge“ užrašą į įvaizdį, o kai kuriais atvejais sukurti romantišką aprangą. Su sumaniu požiūriu į procesą, galite padaryti tikrą šedevrą, kuris atrodys stilingas, madingas ir brangus.

Ką ieškoti?

Paprastai visi pakeitimai gali būti suskirstyti į dvi kategorijas: be siuvimo ir siuvimo mašinos. Dekoratyvinio dizaino pasirinkimas yra įvairus ir priklauso nuo vaizduotės, stiliaus ir įpročio.

Jei norite, kad nauja išvaizda būtų graži, reikia atsižvelgti į kai kuriuos niuansus:

 • pritariama paprastumo, kūrybiškumo ir dėmesio deriniui;
 • vaizdas yra nepriimtinas, jo transformacija į kažką beprasmiško;
 • priedai neturėtų viršyti tekstilės: atrodo bjaurus;
 • atviras vulgarumas yra nepriimtinas, sulaikytas seksualumas yra sveikintinas;
 • Viename produkte negali būti keletas akcentų: jis neteks reklamos;
 • modelio nereikia papuošti gausu metalo: tekstilė negali atlaikyti priedų svorio ir ašarų nuo aštrių dekoro kraštų.

Idėjos, kaip įprastą marškinėlį perkelti į gražų viršų.

Visas procesas priklauso nuo moters įgūdžių ir interesų. Kvalifikuoti meistrai dažnai kruopščiai galvoja apie pjūvį, prideda naujų dizaino elementų. Nepatyrę gamtai trūksta žirklių smūgių: nuimkite rankoves, apipjaustykite apačią, eksperimentuokite su gabalais - viskas, ko reikia, kad nuobodu produktas taptų madingu naujumu.

Tinkamu būdu galite sukurti produktą, kuris bus tinkamas romantiškam, sportiškam, miesto vaizdui, tinkamas ne tik paplūdimiui, bet ir klasikiniam rinkiniui.

Nėra viršaus

Galbūt tai yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip pertaisyti siuvimo mašiną. Toks marškinėliai bus būtini vasarą: šiandien atidaryti pečius.

Kad gaminys atrodytų ryškus, modelį reikia atskiesti kontrastingos spalvos įdėklu (galite naudoti kitą marškinėlį arba megztinį).

Marškinių sukimo procedūra nėra tokia sudėtinga:

 1. Pjaustant rankoves ir viršutinę dalį, jis sulankstomas taip, kad produkto šoninės siūlės sutaptų.
 2. Taikant kontrastingą įdubą į raukšlę prieš laikrodžio dalį, atsižvelgiant į leidimą, perteklinis audinys nukirpiamas.
 3. Lieka surinkti dalis ant rašomosios mašinėlės, supjaustyti kraštus, apvynioti viršutinę dalį, išblaškyti ir įterpti nėrinių ar elastingą juostą.

Madingas atnaujinimas yra paruoštas!

Sutrumpintas marškinėliai

Apkarpyti viršų yra gana paprasta:

 • iškirpti rankoves, kaklą ir apačią, reikia valdyti kraštus, apvyniokite siūlės atramą ant švelnios pusės ir susiuvkite ant rašomosios mašinėlės, prijungdami gaminį prie viršaus.
 • išlieka tik naujovių įvairinimas ryškiu akcentu. Tai gali būti bet kas: karoliukai, sagos, blizgučiai, rhinestones, karoliukai, nerijos, paruoštas pakraštis. Įdomu ieškoti apačioje sukurtų nėrinių. Štampavimo priekį galite papuošti antspaudu ir specialiais dažais ant audinio.

Jei turite talentą piešti, tai puiki proga ją parodyti. Žinoma, galite naudoti žymeklį ant audinio ar akrilo dažų. Jei norite pridėti įdubą, be modelio, galite pagaminti volumetrinę aplikaciją, puošiančią marškinius su tekstilės šifono ar kitų erdvių audinių pleistrais.

Paplūdimio stilius

Taip yra tuomet, kai laisvos rūšies marškinėliai yra naudingi vyrams su ryškiomis spalvomis. Šiam stiliui tinka tinkami produktai su virtais arba išblukusiomis spalvomis.

Tai daroma taip:

 1. Marškinėliai, išdėstyti ant lygaus paviršiaus, nukirpti rankovėmis išilgai rankovių ir viršaus (tik po kaklu).
 2. Dugnas išlieka nepakitęs: dėl savo ilgio viršutinis bus paplūdimio suknelė su gamykliniu kraštu.
 3. Viršutinė priekinės ir nugaros dalis yra sulankstyta į vidų ir zaschivyvayut, tada traukite laidą į kiekvieną tuščią. Taigi, nėriniai bus susieti šonuose.
 4. Jei norite vieną dygsnį, tuomet, kai kaklas yra nupjautas, turite nugarą nukirpti, apdorodami laisvą kraštą.

Asimetrinė viršutinė dalis

Gražus modelis, kuriame galite pereiti bent iš ten, kur jis pasirodys iš trumpo moterų marškinėlių (pageidautina subtilus atspalvis).

Kad gaminys atrodytų tobulas, jūs negalite daryti be kaiščių.

Toliau:

 • Daiktą uždėti ant lygaus paviršiaus, jums reikia nubrėžti asimetrišką liniją nuo peties vienoje pusėje iki apatinės kiaurymės apačios, o tada ištraukti kaklą ir vieną rankovę iš viršaus.
 • Siauros juostelės pakėlimas, kad atitiktų marškinėlius jis yra nukreiptas į išblukusią pusę (neteisingą pusę) nuo blogos būsimos viršutinės pusės ir dygsnio prie pagrindo.
 • Tada juosta yra įjungta į veidą ir siuvama, palikti erdvę nėriniams.
 • Stulbinantis elastingas nėriniai, jis pritvirtintas sriegiu.

Kaip daryti be siuvimo?

Jei atrodo, kad tai neįmanoma, tai ne taip: tai yra puikus metodas pjauti žirklėmis. Svarbiausia yra naudoti aukštos kokybės medvilninį marškinėlį, kuris nesulaužys kraštų. Šis metodas mėgsta monofoninius dalykus, nes piešinys, sukurtas su žirklėmis, nebus pastebimas ant marškinėliai su spauda.

Kai kuriais atvejais, su sumaniu požiūriu, galite derinti diskretišką spausdinimą ir gabalus. Tačiau neturėtumėte eksperimentuoti su spalvomis visoje produkto srityje. Šiuo atveju geriau sumažinti pjūvį.

Su gabalais

Vienas iš įdomiausių ir greičiausių būdų, kaip virsti marškinėliai į viršų. Pirmoji banga yra rankovių pašalinimas. Tai išsiskiria marškinėliai nuo marškinėlių. Po to lieka duoti fantazijos.

Jei norite virti viršuje, reikia apipjaustyti apačią, kad marškinėliai būtų trumpi. Jei stilingas dizainas yra suprojektuotas, geriau nelieskite dugno: didelis ilgis suteikia daug galimybių apdailai, o apdorotas kraštas atrodo švelnesnis.

Kad nebūtų subtilizuotas brėžinys, jums reikia eskizo.Jūs galite remtis baigtuoju modeliu, tačiau geriau išsirinkti sau: taip produktas bus unikalus, pagamintas vienu egzemplioriumi. Nubraižytas modelis yra padengtas ant plokščio paviršiaus padengto pagrindo, apsuptas pieštuku ir ištraukiamas išilgai linijų. Tuo remiantis galite sukurti nepriklausomą piešinį (kaukolę, angelų sparnus, širdį) arba dekoratyvinį elementą (supjaustytą).

Su lankais

Dar lengviau tai padaryti: supjaustykite rankoves, sulenkite gaminį taip, kad šoninės siūlės sutaptų, skersiniai pjūviai palei nugarą. Sukūrus gaminį, reikės tik sutvirtinti kiekvieną iš dviejų vidurių, sudarant lanką. Galite naudoti juostą, kontrastingą nėrinį arba megztinį dangtelį.

Jei norite papildyti dizainą, galite papuošti gabalus nedideliu kiekiu rhinestones, priklijuodami juos prie karšto lydalo klijų.

Paprasta marškinėliai

Jei rankovės yra vieno pjūvio marškinėliai, jie gali būti sutrumpinti, suteikiant gaminiui marškinėlių išvaizdą. Tada nupjaukite apačią į norimą ilgį ir supjaukite į pakraštį. Kad būtų įdomiau, mes galime padaryti audimo iš pakraščio, susiejant jį tarpusavyje mazgų arba pritvirtinant juos su priedais.

Jei trūksta ryškumo, lipdukai, brėžiniai ir juostelės neįtraukiamos: kukliai centre, priešais. Tai gali būti raidės, nėrinių įdėklai, programos.

Su asimetrija ir mazgų

Tinka marškinėliai be modelio su įprastu kaklu. Produktas ištiesintas plokščioje plokštumoje, pažymėkite pjovimo liniją nuo peties vienoje pusėje ir ant rankos angos apačios. Antroji mova yra išjungta. Pasirodo, vienas marškinėliai turi vieną petį. Iš šono, kuriame yra rankos anga, po to, kai pjaunamas pats šoninis siūlas, atliekami keli pjūviai. Kitas pjovimas reikalingas nuo peties palei viršutinę liniją. Dabar lieka tik susieti gautus uodus mazgų - ir madingas viršus yra pasiruošęs!

Madingi apkarpyti viršuje tai padaryti patys

Pabandykime padaryti šokiruojančią naujovę dviem būdais: tik rankiniu būdu ir naudojant siuvimo mašiną.

Žirklių naudojimas

Šiam stiliui puikiai tinka marškinėliai su sportiniu spaudu arba paprastu užrašu.

Norint nežlugdyti, kaip padaryti gražią kaklo ir rankos angos liniją, galite naudoti paruoštą marškinėlį ar imtynininką.

Į viršų daroma taip:

 • Marškinėliai ant plokščio paviršiaus, jie įdėjo ant marškinėlių ir nupiešė būtinas linijas.
 • Pirma, iškirpkite kaklą (tuo pačiu metu prieš ir atgal), tada rankovės (išilgai pažymėtų linijų). Iškirpta rankovė supjaustoma palei siūlę, tada ji turi būti padengta ant plokščios plokštumos ir supjaustyti kelias juosteles, kurių plotis ne didesnis kaip 2,5 cm, pradedant nuo rankovės apačios.
 • Turėdami marškinėlį ir pirmąją juostą rankose, reikia atsitraukti nuo peties siūlių apie 7 cm, o abu diržai sujungiami kartu, susieti mazgą. Tada, pradedant nuo šios vietos ir iki rankų kiaurymių lygio, diržai ir toliau pynia, pridedant naujas juosteles, ištrauktas iš rankovės.

Paruošta nauja spinta.

Su siuvimo mašina

Tiems, kurie turi laiko ir nori padaryti originalią temą, bus atliktas toks metodas. Norint sukurti naują dalyką, jums reikės paties marškinėlio (pageidautina su priekiniu kampu) ir siuvimo reikmenys.

 • Pirmiausia reikia atidžiai ištraukti rankoves ir nukirpti viršutinę dešinę po kaklu. Dugno kraštai nukirpti nuo rankovių: tai bus viršutinės juostos.
 • Po to, kai kraštai buvo apdirbti ir išlenkti į vidų, jie susiuvami ant siuvimo mašinos. Pagaminti kanalai pereina per gautas diržus, kurie sujungia ir paslėpia siūles po audiniu. Stilingas, gražus ir švelnus!

Yra dar viena perdirbtų marškinėlių versija, žiūrėkite kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys