Moterų apranga ir avalynė

Džinsinio džinsinio audinio džemperis

Džinsinio džinsinio audinio džemperis

prisijungti prie diskusijos

 

Moteriški džinsinio paltai yra ne tik gražūs, bet ir labai praktiški drabužių spinta. Denimas ilgą laiką yra kruopščiai apsigyvenęs mūsų spintoje, nes jis yra patvarus ir atsparus dėvėjimui, be priežiūros.

Deniminiai daiktai yra gana lengvi derinti su likusiu. Todėl labai sunku įsivaizduoti spintos pakabus ir lentynas be įprastų džinsinio kelnių, sijonų ir švarkų, ypač vaikams. Paltai atrodo gražiai mergaitėms, todėl jaunuolio garderoboje ji bus vertinga.

Modeliai

Kalbant apie stilių, jis gali būti labai skirtingas: sumontuotas arba užsiliepsnojęs, trumpas ar pailgas, asimetriškas, tiesus, jungas arba apatinis. Kaip ir suaugusiems, siuvinėjimas, kniedės ir įvairios papildomos detalės iš kailio ar odos yra labai svarbios. Ir beveik neįmanoma įsivaizduoti dalyko mergaitei be aplikacijų ir frills.

Žinoma, skirtingų amžiaus grupių siūlomi modeliai skiriasi.

Ikimokyklinio amžiaus ir ankstyvojo amžiaus mergaičių yra daug modelių ant jungo, su basku ar blyškiu. Jie puošia daugiausia su populiarių animacinių filmų, gandų, lankų ir nėrinių herojais.

Paaugliams siūlomi modeliai, kurie labai skiriasi nuo suaugusiųjų. Toks paltas gali būti modernus laisvas pjaustymas negabaritiniu stiliumi arba klasikiniu: su dviem eilių mygtukais, apvaliu apykakle ir diržu. Kaip jau minėta, aktyviai naudojami įvairūs odos ar kailio dekoratyviniai elementai, audinio aplikacijos, blizgučiai, kniedės, nėriniai ir karoliukai.

Patarimai, kaip pasirinkti

Kaip ir bet kokio dalyko pasirinkimas, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į jo kokybę. Visas produktas turi būti simetriškas, su lygiomis briaunomis, vienoda audinio spalva (ji taip pat neturėtų nudažyti odos), lygios siūlės, kokybiškos detalės, visa reikalinga informacija etiketėse: gamintojo pavadinimas, gamintojo pavadinimas ir adresas, audinio sudėtis, priežiūros rekomendacijos, prieinamumas straipsnis ir paslaugų tarnavimo laikas taip pat yra vienas iš gamyklos produkcijos bruožų.

Kalbant apie modelio pasirinkimą, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į vaiko figūrą, kojų ilgį ir aukštį. Kailis yra šiek tiek sunkiau paimti nei striukė, nes jis yra ilgesnis ir gali neigiamai parodyti vaiko figūros trūkumus. Taigi, apkūnusios mergaitės neturėtų pasiimti modelio su pernelyg dideliais užuolaidomis ir grioveliais, taip pat su juosta. Verta likti tiesesnėje ar šiek tiek blyškesnėje versijoje. Mažos mados moterims tinka ploni modeliai.

Vaikų aprangai svarbų vaidmenį vaidina ir jo praktiškumas. Klasikinės mėlynos spalvos modelis su nuplėšimais bus nepažymėtas, o mažiausias įvairių siuvamų priedų, sukurtų nėrinių, karoliukų ar blizgučių, rinkinys palengvins plovimą, todėl šis kailis tinka kasdieniam drabužiui. Jei norite išeiti, žinoma, galite pasirinkti lengvesnę spalvą ir suteikti laisvą fantaziją pasirinkdami modelius su skirtingomis dekoracijomis. Taip pat pageidautina turėti kišenes, nes visi vaikai mėgsta kažką įdėti į juos. Nepamirškite apie gaubtą, kuris gali būti naudingas pėsčiomis.

Ką dėvėti?

Kalbant apie drabužių pasirinkimą, su kuriuo bus derinamas džinsinis paltas, pagrindinis dalykas yra tai, kad jis yra džinsinis. Šis paltas yra lengvai derinamas su įvairiais stiliais ir skirtingais audiniais:

  • tai padarys klasikinės suknelės ir sijonai, šiuolaikiniai negabaritiniai modeliai ir vešlieji tyliai;
  • džinsus lengva sujungti su įvairiomis palaidinukėmis, marškinėliais, marškinėliais ar ilgomis rankovėmis;
  • antblauzdžiai, dzhegginsy, džinsai ir kelnės - beveik visi drabužių spinta išsiskiria po džinsinio paltu.

Kalbant apie spalvas, jie taip pat gali labai skirtis nuo paprasto iki mados gyvūnų ar gėlių atspaudų. Be to, jūrų tema juostų pavidalu yra derinama su džinsais.

Įvairios kepurės, kaklaskarės, maišeliai ir net akiniai papildys mažą mergaitę ir didelę mergaitę, kad ir kur ji būtų.

Labai stilingas ir modernus išvaizdos lankas su džinsinio paltu "Mama + dukra"

Sukurkite savo lankus, eksperimentuokite ir mėgaukitės rezultatais!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys