Moterų apranga ir avalynė

Aukšti kulniukai moterims

Aukšti kulniukai moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai
  2. Spalvoti sprendimai
  3. Matmenys
  4. Patarimai, kaip pasirinkti

Bet koks, net ir jauniausias mados menininkas, norėtų greitai augti, kad suknelė būtų tokia graži ir madinga, kaip ir jos motina. Ir paprasčiausias ir greičiausias būdas jaustis kaip suaugusieji yra dėvėti aukštakulniai batus. Laimei, šiandienos vaikų batų gausa leidžia jums pasirinkti elegantiškus, mielus batus ant patogaus kulno, net ir mažiausiai mergaitės.

Bet kaip pasirinkti kulno aukštį, kad nebūtų pakenkta augančiam kūnui? Kuris kulnas yra leistinas 6, 8 ar 10 metų mergaitei? Kaip pasirinkti batus su kulnais? Tai bus aptarta mūsų straipsnyje.

Modeliai

Vaikų batai neturėtų būti visiškai plokšti ir plokšti, kaip galvoja kai kurie žmonės. Kulnas turėtų būti, bet kulnas yra tikras: platus, pastovus ir aukštas, atsižvelgiant į vaiko amžių.

Vaikų avalynė su kulnais paprastai skirstoma į dvi pagrindines kategorijas: atsitiktinis ir elegantiškas. Atsitiktiniai batai apima mokyklinius batus. Elegantiški batai dėvimi ypatinga proga, matinee, vakarėliuose ir pan.

Mokyklai

Idealiu atveju mokykloje turėtų būti kelios poros batų. Tarp jų gali būti baleto butai, batai su mažais, plačiais kulnais arba platforma ir šventiniai batai su aukštesniais ir plonais kulnais.

Atsitiktiniai batai turėtų būti pakankamai praktiški, pagaminti iš natūralių medžiagų ir turėti gerą, tvirtą tvirtinimo elementą. Geriausia, jei mokykliniai batai dekoruoti neutraliomis spalvomis ir dekoruoti kukliu, glaustu dekoru. Paprastai batai turi platų apvalų pirštą. Šiame modelyje kojos netampa net po visos mokyklos dienos.

Šventinė

Atostogų bateliai gali būti įdomesni ir sudėtingesni ir būti atliekami beveik bet kokia spalva. Ir, žinoma, puošia įvairūs dekoratyviniai elementai: rožės, sagtys, karoliukai, rhinestones, blizgesiai, kutai, lankai ir tt Naujųjų metų blizgūs batai ant mažo kulno, kaip tikra princesė, atrodo ypač gražūs ir įspūdingi.

6-7 metus

Gydytojai nerekomenduoja jaunų mados moterų pirkti batus, net ir elegantiškiausius ir švenčiuosius, kurių aukštis viršija 0,5-1 cm, o šiandienos elegantiškų ir kasdienių modelių gausa leis lengvai pasirinkti tinkamas galimybes mažai princesei ir jos skoniui bei ortopedų rekomendacijai .

8-9 metus

Pradinės mokyklos amžiaus mergaitėms rekomenduojama pirkti batus, kurių kulnas yra ne didesnis kaip 1,5 cm, o tai ne tik kūdikiai, bet ir ne jaunos moterys, kurios gali sau leisti batus su įvairių formų ir aukščių kulnais. Kūnas toliau formuojasi, ir jūs turėtumėte neabejotinai laikytis ekspertų rekomendacijų dėl batų pasirinkimo su kulnu.

Pradinės mokyklos amžiaus mergaitėms rekomenduojama pirkti batus, kurių kulnas yra ne didesnis kaip 1,5 cm, o tai ne tik kūdikiai, bet ir ne jaunos moterys, kurios gali sau leisti batus su įvairių formų ir aukščių kulnais. Kūnas toliau formuojasi, ir jūs turėtumėte neabejotinai laikytis ekspertų rekomendacijų dėl batų pasirinkimo su kulnu.

10-11 metų

Šiame amžiuje jau galite pabandyti batus, kurių kulno aukštis yra apie 2 cm, o kulnas vis tiek turi būti gana platus ir stabilus, arba galite pasirinkti batus žemoje platformoje. Jau gali būti daug priežasčių dėvėti gražius batus su mažu kulniumi šiame amžiuje.Šis šventinis renginys, vykstantis į teatrą ir vakarėliui ir 4 klasių baigimo vakarėliams ir pan.

12–13 metų

Mergaitė senėja, o noras tapti labiau suaugusiu ir stilingesniu tampa vis ryškesnis. Šiame amžiuje mergaitė gali paprašyti jos pirkti batus su kulnais ne tik šventiniam renginiui, bet ir kasdieniam mokyklos gyvenimui.

Nepaisant beveik paauglystės, kasdien dėvėti aukštakulniai batus vis dar draudžiama. Tai gali sukelti stuburo kreivumą, kuris jau patiria rimtą apkrovą dėl aktyvaus merginos augimo.

Tačiau iškilmingam renginiui, žinoma, galite nusipirkti elegantišką pora batų ant plono, elegantiško, žemo kulno. Pakanka, kad mergina jaustųsi labiau subrendusi ir moteriškesnė.

Norint, kad batai taptų mažesni vaiko ir tėvų rūpesčiai, būtina pasirinkti modelį ant neslidžios, stabilios pado. Batai turėtų būti šviesūs, pėdos neturėtų būti pavargusios. Jei perkate atvirus batus, turite užtikrinti, kad pirštai neslystų ir neišeis.

14-15 metų

Paauglių mergaitėms galite įsigyti batus, kurių aukštis yra iki 4 cm, o vyresni nei vyresni mergaičiai jau gali dėvėti batus su pakankamai aukštais kulnais. Paauglių paauglių batai yra labai įvairūs. Tai gali būti klasikiniai batai, batai su atviru pirštu, perforuoti modeliai ir batai ant aukšto platformos ar pleišto.

Spalvoti sprendimai

Atsitiktinių ir elegantiškų modelių spalvų schema apima visas šiandien žinomas spalvas ir atspalvius. Žinoma, klasikinė linija išlieka sezono metu.

Balta arba juoda batai su kulniukais ne tik puikiai tinka mokyklinėms uniformoms, atsitiktinei suknelei, gražioms sundress ar griežtoms kelnėms. Tai yra universalus variantas bet kokiems atostogų ansambliams.

Tokie batai yra svarbūs bet kuriam aprangai, puikiai tinka bet kokio amžiaus ir skirtingų kūno tipų mergaitėms.

Raudoni batai visada pritraukia dėmesį. Ypač jei jie yra skoningai suderinti su likusiu drabužių rinkiniu.

Sidabriniai ir paauksuoti batai - pasiekė Naujųjų metų šventes. Nė vienas kitas batas nesuteiks mergaitei jausmo, kad ji tapo pasaka į princesę. Šie batai puikiai tinka sodrioms rutuliukams, dekoruotiems turtingu dekoru.

Jaunos mados moterys labai mėgsta švelnus, gražius atspalvius. Tai gali būti rožių, fuksija, levandų, mėtų, kalkių, persikų ir tt spalva. Tokie gražūs batai puikiai atrodo vidutinio ilgio suknelių, pagamintų iš tos pačios spalvos, fone.

Elegantiški batų modeliai, be originalaus stiliaus ir gražių spalvų, taip pat dekoruoti nėriniais, rhinestones, gražiais siuvinėjimais, aplikacijomis, lankais, didelėmis sagtimis, metaliniais dekorais ir kt.

Matmenys

Batų dydis ant kulno yra gana platus. Jūs galite rasti grakštų modelį ant tvarkingo kulno, net ir labai jaunam fashionista, kuris tik daro pirmuosius žingsnius. Šie batai puikiai atrodo 19-20 pėdų dydžio.

Vyresniems vaikams lengviau rasti tinkamo dydžio batus. Dydžio tinklelis leidžia lengvai įsigyti batų porą, puikiai tinkančią ant kojos. Batai, kaip ir kiti batai, turėtų būti parenkami tiksliai pagal vaiko kojų dydį. Nereikalaujama augimo rezervo. Nepatogus, pernelyg laisvi batai sukels vaiko kūną ne mažiau bėdų, taip pat pernelyg arti.

Pradedant nuo maždaug 34 dydžio, batų diapazonas tampa dar platesnis. Dabar tinkamus batus galima stebėti net suaugusiųjų parduotuvėje, kur yra miniatiūriniai 34 ir 35 dydžių moterų batai. Žinoma, šiuo atveju reikia pasikliauti ne tik modelių išoriniu grožiu, bet ir pagal kulno aukštį, kurį lemia vaiko amžius.

Patarimai, kaip pasirinkti

Renkantis batus su kulnais vaikui, būtina atsižvelgti ne tik į merginos skonį ir vizualinį modelio patrauklumą, bet ir į ortopedinių gydytojų požiūrį. Tik turint omenyje šiuos reikalavimus, galite pasirinkti modelį, kuris tikrai tinka vaiko amžiui.

  1. Bato padas turi būti pakankamai plonas ir lankstus. Jei vaikas turi ortopedinių problemų, būtina vaikas. Batas neturėtų sėdėti pernelyg griežtai per koją, pėdos turėtų jaustis gana laisvos.
  2. Batai turi būti suderinti pagal dydį. Įtempti batai visuomet kenksmingi sveikatai, ypač tokiame amžiuje, kai kojos vis dar formuojamos. Gerai, jei tarp pirštų ir vidinio bato paviršiaus yra maždaug 1–1,5 cm tarpas, o vaikas turi turėti galimybę laisvai judėti pirštus į batų.
  3. Kulno aukštis turi tiksliai atitikti ortopedų šiam amžiui nustatytą normą. Nereikia atsisakyti vaiko įtikinimo ir pirkti batus su aukštais kulniukais. Tai gali turėti negrįžtamą poveikį pėdų kaulams, kojoms ir stuburui.
  4. Pakabinami batai turi būti tvirti, patogūs ir kvėpuoti, todėl patartina pirkti batus tik iš natūralių medžiagų.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys