Moterų apranga ir avalynė

Juoda batai mergaitėms

Juoda batai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Originalūs dekoro batų duomenys
 3. Vakariniai batai mergaitėms iki 7 metų
 4. Vakariniai batai mergaitėms nuo 10 metų
 5. Kaip pasirinkti batus?

Modeliai

Šiuolaikiniai gamintojai siūlo platų įvairių mergaičių batų modelių pasirinkimą. Net mažiausios mados moterys mėgsta gražius ir patogius batus. Pasirinkus batus, reikia elgtis taip rimtai ir atsargiai.

Pakabinami batai

Mažiausių merginų batai yra aprūpinti mažais ir patogiais kulnais. Aukštesni modeliai geriau atidėti ateičiai, kad nebūtų pakenkta augančiam stuburui.

Kulno aukštis mažiausiam

Vidutinis vaikų batų kulno aukštis yra 5-30 mm. Taip pat yra speciali šventinė avalynė paaugliams, kurių kulnas gali būti 4 cm aukščio, tačiau verta prisiminti, kad vaikas negali vaikščioti ilgai ir reguliariai tokiuose batuose! Jei pažeidžiate šią taisyklę, gali įvykti rimtų pėdos arkos struktūros pažeidimų.

Lakuoti batai jauniems mados stiliams

Mažoms fashionistas geriau rinktis iš natūralios odos arba aukštos kokybės dirbtinės odos pagamintus juoduosius odos batus. Verta atkreipti ypatingą dėmesį į pirštų ir šoninių detalių minkštumą. Medžiagos neturėtų būti pernelyg grubios ir lengvai liesti. Būtina atsisakyti batų, jei jie išskiria nemalonų cheminį kvapą ir turi pėdsakų.

Modeliu mary jane

Griežti ir patogūs batų Mary Jane modeliai tinka mergaitėms mokykloje ar reguliariai vaikščioti po miestą.

Tokia avalynė pasižymi apvalia kojų forma ir patikima diržo viršuje. Mažas ir labai stabilus kulnas neleidžia pėdoms pavargti vaikščiojant.

Kas yra derinys?

Stilingos lakuotos odos „Mary Jane“ batai atrodo harmoningai derinami su tiesiais ar plačiais pilkais, mėlynos ir juodais sijonais, papildytais kontrastingais klasikiniais marškiniais. Griežti mokyklų sundresai kartu su tokiais batais atrodo labai stilingi ir tuo pačiu metu griežtai. Klasikinės kelnės su juodais „Mary Jane“ bateliais nėra būtinos, nes jos žymiai sustiprės.

Juodas lakuotas baleto butas

Baleto butai yra universalus sprendimas visų amžiaus grupių mergaitėms. Juodais lakuotais modeliais, puoštais lankais ir rhinestones, galite eiti pėsčiomis, vaikų darželiais, mokykloje ar net atostogauti.

Ką galite dėvėti su baleto butais?

Juoda baleto butai harmoningai derinami su pieštukų sijonais, džinsais ir džinsiniais kombinezonais, taip pat monofoninėmis ar spalvingomis šventinėmis suknelėmis.

Loafers

Įvairūs madingų mergaičių modeliai:

 • plokščias padas;
 • padas su agresyviu protektoriu;
 • žemas traktoriaus padas;
 • mažas kulnas;
 • smailus arba apvalus kojų pirštas.

Ką dėvėti su kepurėliais?

Juodosios kepurėlės puikiai derinamos su tiesiais sijonais, klasikinėmis ir apkarpytomis kelnėmis ir bet kokia mokykline uniforma. Daugelis tokių batų modelių turi skirtingus pirštų apdailos elementus.

Ypač brangios ir originalios išvaizdos lakuotos kepurėlės su roplių odos imitacija. Mokyklai geriau pasirinkti glaustus modelius be papildomo dekoro.

Platformos batai

Ant platformos esančių batų modelių galima pasirinkti tiek ikimokyklinio amžiaus, tiek paauglių mergaičių.Mažoms princesėms dizaineriai reguliariai išleidžia gražius juodos odos modelius ant mažos, bet stabilios platformos. Kojos diržas užtikrins patikimesnį batų išlaikymą ant kojos.

Paauglių modeliai turi aukštesnę platformą (per vidutines ribas) ir įvairias viršutinės dalies dizaino parinktis: įrišimą, pakraščius arba metalinius įdėklus. Juoda matinė arba lakinė odinė avalynė ant platformos vizualiai padidina aukštį ir ištempia siluetą.

Ką galite dėvėti su platformos bateliais?

Blizgios kelnės, visi sijonai, džinsai ir mokyklos sundresses idealiai derinami su odos arba suede platformos bateliais. Ikimokyklinio amžiaus modeliai tinka ne tik kasdieniam, bet ir šventiniam išvaizdai. Batai ant mažos platformos gali būti dėvimi su ryškia suknelė ar sundress matinee ar koncerte.

Originalūs dekoro batų duomenys

Juodieji vaikiškų batų modeliai dažnai puošiami kontrastingais karoliukais, rhinestones, blizgučiais ir lankais. Spalvingai dekoruoti batai bus puiki papildoma šventinė suknelė.

Vakariniai batai mergaitėms iki 7 metų

Šviesios mažų mergaičių vakarinės suknelės gali būti papuoštos originaliais juodais batais, kuriuos papildo blizgios lankai, kalnų krištolas, gėlių aplikacijos ar blizgūs įdėklai.

Toks turtingas vaizdas tinka matinee ar bet kokioms atostogoms. Geriausias pasirinkimas vakaro vaikų aprangai būtų batai ant mažos platformos, papildyti rhinestones, kepurėmis, baleto bateliais ir modeliais ant mažo kulno.

Vakariniai batai mergaitėms nuo 10 metų

Vakaro apranga mokykloms ar kitoms atostogoms gali būti labai efektyviai papildyta juodais lakuotais bateliais ant nedidelio pleišto, ant plataus ir stabilaus kulno arba reguliarioje platformoje. Paauglių mergaičių modeliai, kurių kulnas yra 2–5 cm, yra gana tinkami. Batai, dekoruoti įvairiomis dekoratyvinėmis detalėmis, suteiks unikalią šventinę išvaizdą.

Kaip pasirinkti batus?

 • batai mergaitėms neturėtų būti pernelyg grubūs ir sunkūs;
 • neturėtų būti nemalonaus kvapo ir klijų pėdsakų;
 • platformos arba kulno aukštis turi būti tinkamas;
 • batai neturėtų būti užsikimšę ar kabantys ant kojų;
 • geriau rinktis modelius su patogesniu batu ir paminkštinta kilpa;
 • dekoratyviniai elementai turi būti tvirtai pritvirtinti prie batų paviršiaus;
 • Lakuotas arba matinis paviršius neturi būti įbrėžimų ir dėmių.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys