Moterų apranga ir avalynė

Vaikų žieminiai batai

Vaikų žieminiai batai

prisijungti prie diskusijos

 

Jūsų vaikui visada norite tik geriausio. Ir jei tai ir šilčiausias, tėvų pasididžiavimas ir džiaugsmas paprasčiausiai neturi jokių apribojimų. Kaip ne prarasti įmonių, modelių ir net spalvų įvairovę? Kaip padaryti teisingą pasirinkimą, nekeliant pavojaus vaiko norams, mes suprasime etapais.

Mados modeliai

Netgi pasirenkant batus mažiausioms kojoms, jos aukštoji mados forma nuolat įsikiša. Ir tai liečia ne tik būsimas mados moteris, mergaites, bet ir berniukų plėšikus. Ir jei reikia įsigyti žiemos avalynę pradinių klasių vaikams ir paaugliams, tiesiog nėra niekur be mados tendencijų.

 • Ortopedija. Vaikiškos avalynės, skirtos ne tik patobulinti bet kokius įgimtus ar įgytus fizinius defektus, bet taip pat yra puikus profilaktinis veiksnys prieš keletą kojų, kojų kaulų, veršelių raumenų ir net stuburo ligų.
 • Membrana. Šie batai yra su vidine membrana, paslėpta tarp viršutinio minkšto, dažnai tekstilės, sluoksnio ir pamušalo, ty sluoksnio, kuris yra tiesiai prie paties pėdos. Ši tarpinė apsaugo kūdikio kojas nuo išorinio vandens patekimo, taip pat pašalina natūralius dūmus, atsirandančius iš kūdikio kūno. Jie gali būti lengvai vadinami vandeniui batus, kurie pakeitė klasikinius guminius batus.
 • Sportas. Labiausiai universalus modelis paaugliams, 11–12 metų vaikams. Dažnai vaikų žiemos batai su sportiniu sportu atrodo kaip modifikuoti, pašildyti sportiniai bateliai ar treniruoklių bateliai. Kas neabejotinai laikoma mados sezono piko. Vienas iš žiemos sporto batelių porūšių yra trekių batai. Šis beveik universalus vaizdas leidžia jums kuo greičiau pritvirtinti pėdą, taupant jus nuo pėdų pažeidimo ledo metu. Turėdamas padidintą amortizaciją, vaikščiojimo batų pėdos yra ne tik patogios, bet ir saugios bet kuriuo sezonu. Šio tipo vaikų žieminiai batai, atsparūs vandeniui, šilumos izoliacijai, atsparūs nusidėvėjimui, yra labai būdingi, todėl jie beveik būtini Rusijos žiemos sąlygomis.

 • Izoliuotas vaikų avalynė yra mažiau paplitusi. Dažniausiai jie yra skirti dėvėti demi sezono metu arba pietiniuose regionuose, kur žiemos yra švelnesnės ir aksominės. Jų šiluma yra tik įkrovos dugno pašildymas. Pavyzdžiui, storas vidpadis, pagamintas iš natūralios vilnos, arba šildomas plonas juostelis nuo pado iki kulkšnies aplink žiemos batų perimetrą.
 • Kuo mažesnis vaikas, tuo laimingesnis jis bus įvairių žiemos batų dekoracijų. Pavyzdžiui, labai originalus išvaizda botiki, su mėgstamiausių animacinių filmų personažų vaizdais. Pagrindinis vaikų žieminių batų tvirtinimo elementų akcentas yra velcro, kaip pagrindinė pėdos tvirtinimo priemonė, ir pačios kojos pritvirtinimas - paties pėdos apimties padidėjimas ir sumažėjimas.

Medžiaga ir spalva

Žinoma, vaikams tėvai visada pasirenka tik geriausius. Todėl medžiagų, iš kurių gaminami vaikų žieminiai batai, klausimu dažniau jie pasirenka gaminius iš natūralių medžiagų. Vaikų avalynės rinka siūlo didžiulį pasirinkimą: nuo natūralios odos ir kailių iki nubuko ir zomšos, tekstilės, padalintos kailiais arba vilnos pamušalu. Žinoma, vaikų odiniai batai su natūraliais kailiais idealiai tinka mažoms kojoms, bet ne ekonomiškiausi.

Nepaisant to, kai kurie gamintojai žino, kaip patarti beveik visiems, net ir patiems siaubingiausiems, tėvams.

Prekiniai ženklai

Kiekvienais metais vis daugiau įmonių - vaikų avalynės gamintojų. Tačiau populiariausi ir aukštos kokybės žmonės nepalieka savo pozicijų.

 • Ricosta (Vokietija). Kalbant apie medžiagų kokybę, naudojamą gaminant batus mažoms kojoms, taip pat pačius pjaustymo ir siuvimo darbus, šis prekės ženklas pelnytai ir užtikrintai užima pirmąją vietą. Pirma, gamyboje naudojamos tik natūralios medžiagos. Vaikų žieminių batų padas yra toks lankstus ir lengvas, kad jį galima palyginti tik su brangiausiais suaugusiems.
 • „Ecco“ (Danija). Labai žinoma kompanija, gaminanti įvairiausius batus vaikams ir suaugusiems. Perkant vaikų žiemos batus, reikia atkreipti dėmesį į ženklą ant pado: „Ecco Light“ rodo, kad šios rūšies avalynė yra skirta nešioti regionuose, kuriuose yra aksominis (Europos) žiemos; „Ecco“ be jokių papildomų priedų gali būti dėvimi griežtose Rusijos žiemose. Be to, šis gamintojas gamina vaikiškus batus tik natūralias medžiagas.
 • Kolumbija (JAV). Ne mažiau gerai žinoma sporto kompanija, kuri su dideliu nerimu ir atsakomybe yra susijusi su vaikų žiemos avalynės gamyba. Tuo pačiu metu, dažnai, čia jie vadinami izoliuotais, nepaisant jų atsparių vandeniui ir šalčiui atsparių savybių. Dauguma vartotojų, kurie perka šio prekės ženklo vaikų žiemos batus, atkreipia dėmesį į didelį nusidėvėjimą, atsparumą įvairiai taršai ir labai mažą svorį.
 • Vikingas (Norvegija). Labai šilti vaikų žieminiai batai, skirti plačioms kojoms. Be to, bendrovė laikosi tradicijos gaminti batus iš natūralių medžiagų.
 • Reima (Suomija). Prekinis ženklas dar nėra gerai žinomas atvirose Rusijos vietose, tačiau jau sugebėjo įsitvirtinti kaip šilti, vandeniui atsparūs ir aukštos kokybės batai ir batai. Dažniausiai naudojamas šildytuvas dirbtinis kailis.
 • Cuoma (Suomija). Įmonė, gaminanti originalius vaikų batus, rafinuotas ir patobulintas, kad būtų praktiškesnis ir atsparesnis visoms orų vaikų žiemos batus. Optimali šios batų prekės ženklo temperatūra yra -10, o šiltesnis oras, deja, kūdikio pėda bus per karšta ir nepatogu.
 • Demar (Lenkija). Vienas iš ekonomiškiausių vaikų avalynės gamintojų. Pagrindinis jų gaminamas modelis yra dygsniuotas. Labai nešiojami iki vienerių metų ir vyresnio amžiaus. Turite labai patogų neslidų padą. Labai patogus kojų pritvirtinimas dėl įtvarų, kuris taip pat suteikia komfortą bet kokio pilnumo kojoms.
 • Kapika (Rusija). Įmonė, kuri specializuojasi įvairių vaikų avalynės gamyboje, jau sugebėjo įsitvirtinti geroje pusėje ir gauti daugybę gerbėjų. Vaikų žieminiai batai „Kapik“ patogūs dėvėti, turi aukštos kokybės išorinį ir vidinį apdailą.
 • Kotofey (Rusija). Pateikta Rusijos rinkoje, kurioje yra daug ir įvairių vaikų avalynės. Gamintojai reikalauja, kad jie gamintų kokybiškus ir profilaktinius produktus. Kiekviena motina žino, kad šio prekės ženklo vaikų žieminiai batai yra griežtai kontroliuojami ir turi didelį atsparumą dilimui.
 • Pasaka (Rusija). „Fairy Tale“ prekės ženklo modeliai turi platų vaikų avalynės asortimentą. Jis pasižymi patogiu batu, kokybiškomis medžiagomis, taip pat individualiu dizainerių ir technologų požiūriu į konkretų modelį kiekvienam sezonui.

Kaip pasirinkti?

Kad neprarastumėte vaikų žiemos batų veislių, pasirenkant batus reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 • Vaikų žiemos batų dydis turėtų būti 1-1,5 cm ilgesnis nei kūdikio pėdos ilgis. Taigi, oro vakuumas yra išsaugotas batuose, užtikrinantis papildomą atšilimą;
 • Pageidautina, kad batai būtų pagaminti iš natūralių medžiagų.Odinė oda gali įtrūkti ir sukelti papildomą diskomfortą vaikui kojų šalčio pavidalu. Bet kokios dirbtinės medžiagos neleidžia orui patekti, todėl pėdos gali prakaituoti, o tai galiausiai sukels šaldymą;
 • Avikailis laikomas vienu iš geriausių izoliatorių. Žinoma, aktyvus, važiuojantis ir šokantis vaikas gatvėje, šios rūšies izoliacija bus nereikalinga. Todėl jūsų kūdikio vidinių apdailos žieminių batų pasirinkimas turėtų būti parinktas pagal jo asmenines savybes ir veiklą. Jei žiema nėra pernelyg šalta, su drėgnuoju kritulių sluoksniu, membraniniai batai yra idealus pasirinkimas;
 • papildomą stabilumą ir šilumos išsaugojimą bagažinėje užtikrina aukštos kokybės ir stora padas. Be to, jis nebūtinai turi gerai sulenkti, neslysti ir būti gerai priklijuotas ar susiuvamas. Žiemos vaikiški batai neturėtų važiuoti, raukšlėti. Pagrindinis reikalavimas: „negyvas“ fiksavimas įkrovos viduje.

Apžvalgos

Vaikų avalynė, kaip ir narkotikai, turi troškimą individualizuoti. Tai reiškia, kad tai, kas tinka vienam, nebūtinai tinka kitam. Todėl, jei pasirenkate vaikų žiemos batus, jei pasitikite „patyrusių“ mamų grįžtamuoju ryšiu, tada tik atsižvelgdami į savo vaiko ypatumus ir šeimos biudžeto lėšas.

Pavyzdžiui, kai kurių tėvų rekomendacijoje „Ricost“ batai yra labai šilti, kuriuos galima dėvėti be papildomų kojinių. Tačiau dėl prastos sukibimo su slidomis padais palikta daug noro.

Kolumbija, tėvų peržiūrose ir komentaruose, dažnai - viršuje. Ekstatiški šūksniai, kad jie yra kieti, šilti ir patogūs, yra pakeičiami sarkastiškais: nuobodžiais bateliais, niekas netgi nežino jų.

Tepalo plaukimas vis dažniau susiduria su Demarah apžvalgomis. Apytikris balsų ir balsų prieš šį prekės ženklą santykis yra apie 50% kiekvienoje kryptimi. Vienas iš privalumų yra paprastas priežiūra ir universalus viršūnių dydis, reguliuojamas įrišimas. Trūkumai: hipotermijos kojos su sėdimu (vežimėliu).

Vaizdai

Klasikinė išvaizda yra iš Rusijos firmos „Pasaka“ esančių vaikų žieminiai batai. Viršelis pagamintas iš natūralios odos, o vidus - dirbtinis kailis.

Šviesiai raudoni „Demara“ batai su plataus viršaus ir įdėklu. Minkštas, šiltas ir malonus akims.

„Columbia“ vaikų žieminiai batai atrodo labai sudėtingi. Didelio gumos pavidalo galosh, kuris išskiria šios įmonės batus nuo kitų, užtikrina atsparumą drėgmei ir šalčiui. Tvirtinimas leidžia patikimai pritvirtinti blauzdą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys