Moterų apranga ir avalynė

Batai mergaitėms ant platformos

Batai mergaitėms ant platformos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip pasirinkti batus ant platformos?
  2. Modeliai

Daug įvairių vaikiškų batų yra pilnas įvairių modelių. Tarp jų, populiariausios batai mergaitėms ant platformos. Dėl plataus bato jie yra kuo patogesni ir funkcionalesni.

Tokie batai yra praktiški, saugiausi dėl žemos platformos. Naudojant natūralias medžiagas, galite sukurti palankią atmosferą kojoms.

Platforma vadinama plokščia stora danga. Vaikiškuose modeliuose jo optimalus tarifas yra 1 - 2 cm, o paauglių pasirinkimo galimybes batus galima derinti su mažu pleištu arba mažu kulnu.

Kaip pasirinkti batus ant platformos?

Vaikų avalynė turi atitikti higienos reikalavimus. Kokybiškoje žinomų prekių ženklų poroje visada yra odinis vidpadis. Dažnai jis turi pėdą, kuri palaiko pėdos anatomiją. Vidinė dalis, pagaminta iš natūralių ingredientų, leidžia odai kvėpuoti. Elastinė liemenė leidžia maksimaliai judėti.

Praktiniai batai, kurie tarnaus daugiau nei vieną sezoną, yra pagaminti iš natūralios odos. Sustiprintas pirštas ir kulnas užtikrina pora susidėvėjimą ir prisideda prie tinkamo pėdos nustatymo. Geriau sutelkti savo pasirinkimą poroms su ortopediniu nuolydžiu, nes jos padės formuoti teisingą pėdos ir laikysenos sustojimą.

Renkantis vaikiškus batus, turėtumėte atkreipti dėmesį į poras, kurios pasižymi mažu svoriu: sunkios struktūros sukels nuolatinį vaikų kojų nuovargį.

Padas turi palengvinti: tai padės išgelbėti vaiką nuo slydimo ir užtikrina puikų sukibimą su paviršiu. Šis veiksnys padeda išvengti kritimo ir apsaugo kojas nuo sužeidimų.

Nors mergaitės sudaro pėdą, gydytojai rekomenduoja savo dukterims pasirinkti batus pagal šiuos kriterijus: platformos aukštis neturi būti didelis, nes tai gali paveikti kojų nuovargį ir sukelti pėdos arkos deformaciją. Vidurinės mokyklos mergaitės gali nusipirkti batus bet kurioje platformoje, nebent medicinos specialistai rekomenduoja kitaip.

Modeliai

Tarp įvairių modelių galite pasirinkti bet kurią kryptį. Tokie batai gali harmoningai papildyti lanką, ne tik sporto šališkumą, bet ir kasdienę, elegantišką mokyklą.

Paplūdimio vietnamietis (arba šlepetės) su minkštu polimeriniu padu, tinkamu vasaros išvaizdai. Tokie modeliai dažnai puošia dekoruotais diržais ir animacine baze. Priedams papuošti naudojami priedai gali būti įvairiausi.

Stilistai nerekomenduoja pasirinkti jauniems mados metalo elementams, kurie gali sužeisti koją (šuoliai, aštrūs sagės). Populiarios serijos versija ant plokščio pagrindo yra baleto bateliai.

Elegantiškos ir lengvos poros puikiai dera prie mokyklos įvaizdžio. Geriausias ortopedinių gydytojų rekomenduojamas kulno dydis yra iki 2 cm jaunesniųjų mokyklų grupėje ir iki 4 - vidurinėje mokykloje.

Uždarytos kepurėlės tampa pataikytos, jos yra patogesnės dėl mažo kulno. Skirtingai nuo baleto batų, jie turi platesnį padą, užtikrinantį didesnį stabilumą. Tamsios praktinės spalvos dėka ji tinka bet kokiai viršutinei daliai.

Platformoje su mažu kulno sprendimu galima išspręsti dvi problemas: stabilumą ir eleganciją.

Šie batai puošia bet kokį lanką. Atsižvelgiant į didžiulį spalvų pasirinkimą, lengva juos išsirinkti vaikų drabužių spinta.

Įvairios medžiagos, iš kurių sukuriami modeliai, leis eksperimentuoti ne tik su natūralia oda, bet ir su tekstilės gaminiais, kurie yra ypač svarbūs vasaros batams.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys