Mokasinai

Loafers

Loafers

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Modeliai
 3. Medžiagos
 4. Spalvoti sprendimai
 5. Gamintojai
 6. Mados tendencijos ir nauji elementai
 7. Ką dėvėti?

Patogūs, madingi, kartais nepastebimi išvaizdos, kartais baisūs - kepurėliai gali atgaivinti savo drabužių spintą, atnešti ryškias spalvas, nepaisant spalvų. Šis batas jungia stilių ir komfortą. Loafers puikiai tinka kasdieniam gyvenimui, ypatingoms progoms ar verslo renginiams. Tačiau, nepaisant akivaizdžių šio bato pranašumų, dauguma mados akivaizdžiai nežino. Taigi, kas yra liežuvėliai?

Savybės

Loafers yra teisėtai priskirtas aukštam mados „įrangos“ stiliui. Tai tikri batų modeliai paprastumo ir tobulumo žinovams. Šis batų išvaizda yra kitokia, o tai išreiškiama šiurkščiu modelio kontūru su minkštu dizainu ir apvalia nosies forma. Nors dažnai yra palyginimų su klasikiniais batais. Ir mėgėjai patys dažnai vadinami batus, kurie nebėra laikomi didele paklaida.

Kepurių kulnas yra gerai sustiprintas, kulnas yra gana ryškus, nors batas yra vienodas, kietas. Beje, šiandien šis skaičius aktyviai keičiasi ir jūs galite pamatyti kepurėlius su aukštais kulniukais. Klasikiniuose lofteriuose kulno aukštis yra ne didesnis kaip 5 cm, ir paprastai jis turi kvadratinę formą, kuri suteikia jai daugiau stabilumo. Stilingi batai paryškina „aukštą“ liežuvį ir papildomus dekoratyvinius elementus, pavyzdžiui, užrakto ar pakraščio pavidalu. Verta pažymėti, kad kepurėlės skiriasi nuo likusių batų plokščių. Jei lyginsite juos su pabėgėliais, skirtumai bus susiję su dekoro elementais, mažo kieto kulno buvimu prie kepurių. Mokasinai ir pabėgiai neturi tokios detalės.

Ypatingas pabėgėlių bruožas yra jo pradinis tikslas. Iš pradžių vyrai juos dėvėjo naktinėmis šlepetėmis ar šlepetėmis. Negalima painioti maišelių su mokasinais. Pastarieji yra labiau laisvi batų modeliai, tokie populiarūs tarp aktyvių moterų.

Tuo pačiu metu neturėtumėte pamiršti, kad įvairiausias, bet šiek tiek panašus į batų modelį stilius yra tinkamas individualiam mados vaizdui sukurti:

 • pabėgiai,
 • oxfords,
 • chelsea
 • brutai,
 • kepurėlės,
 • Derbis
 • beždžionė
 • espadrilės.

Šie batų modeliai skiriasi nuo kojų, esančių pirštų ir kulnų pavidalu, taip pat vieninteliuose ir dekoratyviniuose elementuose.

Įvairūs klozetų modeliai priklauso patogių ir stilingų batų kategorijai miesto aplinkoje. Šie modeliai beveik iš karto po išvaizdos sugebėjo užimti garbingą vietą mados pasaulyje. Dažniausiai jie yra dėvimi vietoj elegantiškų aukštakulnių. Stilingai jie nėra prastesni vienas kitam. Su kepurėliais (kaip ir batų atveju) galite sukurti beveik bet kokią klasikinę išvaizdą. Dauguma komplektų yra naudingi kartu su kepurėliais. Paprastas stilius ir dekoratyvinis kampas suteikia jiems tvirtumą. Be to, šiame bate galima pabrėžti lieknas kulkšnis. Apskritai, stilingas madingas vaizdas, atsirandantis dėl kepurėlių, tampa vis plačiau. Tai yra būdas sukurti savo jaunų mados moterų įvaizdį.

Pirmas dalykas, kurį pastebėjote žiūrėdami į kepurėlius, yra nepretenzingas dizainas, tarsi jis būtų pasiektas iš XIX a. Nors iš tikrųjų su šių batų transformacija į nepriklausomą kryptį, 20-ojo amžiaus vidurio yra sujungtas. Atvirkščiai, nuo to laiko šiaudai nustojo būti tik vyriški batai ir įgijo daugiau „moteriškų“ kontūrų. Ir jei mes visiškai laikomės tikslumo, kepurėlės kartą atstovavo britų britų vienodą bruožą.Idėja pritaikyti stilių prie moterų mados pasirodė tarp 20-ojo amžiaus 30-ojo dešimtmečio dizainerių, tačiau skola nebuvo sėkminga. Daug vėliau, 1950-aisiais, šis batas buvo pripažintas Holivudo grožiu. 60-ųjų pabaigoje mados pasaulyje atsirado nauja tendencija, ir ilgą laiką šis drabužių spintos elementas stumdomas į mados pramonės kiemus, nors jų interesai nesibaigė. Šiandien vėl išaugo susidomėjimas kepurėmis. Be to, tai taikoma ir moterims, ir vyrams.

Kadangi šiandien drabužiai tampa vis universalesni, patogesni ir pragmatiškesni, tokie batai, kiek įmanoma, atitinka mados tendencijas. Loafers dabar tapo neatskiriama mados miesto įvaizdžio dalimi, ypač ne sezono metu.

Šiuolaikiniai batų modeliai, palyginti su jų pirmtakais, puikiai atrodo naudojant metalinius elementus, suede ar odą. Ir nepaisant „vyriškojo“ stiliaus, šie batai vizualiai daro koja elegantišką.

Kiti batų pasirinkimai ne visuomet konkuruoja su kepurėliais dėl jų universalumo. Jie iš tikrųjų gali įdėti beveik viską ir gauti dabartinį lanką. Tai gali būti neformalus šalies įvaizdis arba verslo stilius deryboms. Loafers atrodo stilingai ant platformos, įgyja jaunimo ar „mokyklos“ mados bruožus. Gali būti daug madingų variantų.

Modeliai

Madingi stilingi kepurėliai labai skiriasi nuo kitų batų, nes jie nėra pririšti, jie turi savitą padą su žemu kulnais.

Tokių batų kojinės gali būti apvalios ir aštrios, klasikinių modelių kulnas yra stačiakampio formos. Viršutinė kepurių dalis panaši į mokasinus, tačiau pastarieji neturi kulno, ir apskritai jie atrodo švelnesni. Jie skiriasi, nes yra paprastų dekoratyvinių elementų, tokių kaip kutai, pakraščiai, juostelės.

Šiuolaikiški modeliai lofteriams yra pristatomi įvairiais variantais - moterimis, vyrais, vaikų modeliais (mergaičių ir berniukų). Interesų mėgėjų dizainas. Tai gali būti:

 • kulniniai batai arba aukšti kepurėliai;
 • puodeliai, puošti puokštėmis, pakraščiais, nėriniais, lankais, siuvinėjimu, grandine, rhinestones;
 • kepurėlės su smaigais ant pado ir su ausimis;
 • nugarinės be fono.

Yra žiemos ir vasaros modelių, sporto, namų ar net verslo stiliaus. Pagrindinius galima vadinti dviejų tipų „loferiais“:

 • su miniatiūriniais odos puodeliais;
 • Penny loafers su būdingu vieno cento plyšiu, kaip duoklė tradicijai naudoti monetą sėkmei, pavyzdžiui, egzaminams.

Visi kepurėlių modeliai, be išorinių spalvų, apdailos ir dekoro, skiriasi nuo liežuvio tipo. Galbūt tai yra pagrindinis šio bato bruožas. „Traktoriukai“ gali būti su žemu kulnu, ant pleišto, ant platformos ir net ant aukšto kulno, ant „traktoriaus“ pado.

Loafers gali turėti skirtingo storio kulną. Populiariausi kepurių modeliai turi platų padą, tačiau jie neatrodo grubūs. Ypač jei derinate juos su lengvais drabužiais, pavyzdžiui, su šifono suknelė. Taigi vaizdas yra vizualiai subalansuotas. Geometrinis kulnas šonams šiandien nėra toks „galingas“ kaip pirmieji modeliai.

Šiandien nėra sunku gauti pleištų ant pleišto. Tokie batai iš išvaizdos akimirkos labiausiai patiko jaunoms mados moterims, turinčioms trumpą augimą. Jūs galite dėvėti šiuos batus su džinsais, šortais ar suknelėmis. Tiesa, pirmenybė turėtų būti teikiama patogioms pleištams ant pleišto, kuris nesukels diskomforto vaikščiojant.

„Traktoriaus“ padas taip pat yra „mėgėjų“ modelio pavyzdys. Kai kurie sako „brutalumą“ šio bato stiliumi. Tuo pačiu metu reikia pažymėti, kaip harmoningai šios kepurėlės atrodys kartu su lengva trumpa suknelė. Ir, žinoma, renkantis drabužius jiems negalite daryti be džinsų.

Svarbiausia yra tai, kad kepurys nekreiptų dėmesio į vaizdą, nesukelia pernelyg kasdieninio.Šia prasme jums reikia suprasti, kaip tinka jūsų kepurėliams, jei turite, pavyzdžiui, trumpą ūgį ir didelius kulkšnius.

Loafers, tokie kaip mokasinai, ant plokščio pagrindo yra labiau tinkami romantiškam pobūdžiui. Šio bato išvaizda yra neabejotina. Dėl minkštos tekstūros medžiagų tokie kepurėlių modeliai yra labiau linkę lyginti su batus ar mokasinais.

Medžiagos

Verta dėkingi šiuolaikiniams dizaineriams. Loafers vargu ar įgytų tokį platų populiarumą, jei nebūtų buvę toks praktiškas. Dizaineriai pavyko padaryti šį batų patogesnį dėka tinkamų medžiagų.

Šiandien gamintojai siūlo šias pasirinktis:

 • lakas,
 • lakuotas,
 • ant kailio,
 • oda,
 • zomšas,
 • aksomas,
 • iš natūralios odos.

Aukštos kokybės natūralių ar dirbtinių medžiagų kepurės yra įtrauktos į madingas vasaros ir demi sezono kolekcijas. Jie gali turėti stilingą, tos pačios spalvos dekoratyvinę apdailą. Nors turtinga batų stiliaus paletė ir jos spalvos leidžia jums pasirinkti batus į savo skonį.

Spalvoti sprendimai

Šiuolaikiniai lofterių modeliai šiandien pateikiami įvairiausiomis spalvomis:

 • maroon,
 • juoda
 • auksas,
 • mėlyna
 • smėlio,
 • su raudonu padu,
 • sidabrinis,
 • žalia
 • pilka
 • leopardas
 • sidabras,
 • baltos spalvos
 • rausvos spalvos

Baltos ir juodos spalvos suteikia batus klasikinės formos, kuri labiau būdinga verslui. Šiandien yra daug įdomių loferių modelių ryškių neoninių spalvų. Šis sezono skaitiklis su gyvūnų atspaudais yra labai svarbus. Mados kraštovaizdžio mėgėjai mėgsta roplių roplių spalvą.

Gamintojai

Modernios kepurėlės negali pamiršti šiuolaikinių avalynės gamintojų atsitiktiniam drabužiui. Savo ruožtu šie batai yra paprasti ir patogūs dėvėti, be daug sudėtingumo ir be papildomos informacijos. Tačiau ji gali įvairinti tiek vyriškos, tiek moteriškos spintos. Šiuo atžvilgiu verta pažvelgti į įvairius įvairių gamintojų kepurėlių modelius.

Labiausiai norimi prekių ženklai yra „Lofer Austria“, „Spur“, „Kari“. Belgijos prekės ženklai rekomendavo save kaip gerą tokių batų gamintoją, Italija tiekia rinkai sudėtingų ir kokybiškų kepurėlių pavyzdžius.

Puikūs mados namai, pvz., „Gucci“, prideda savo unikalius elementus į klasikinius modelius. Taigi, prekės ženklas turi šių mados batų variantus su metaliniu užsegimu. Belgijos kepurėlės yra gana savotiškos. Jie yra siuvami naudojant „vidų“ metodą, o liežuviu ant liežuvio prisiūta lankas.

Mados tendencijos ir nauji elementai

Kepurų mados niekada nepastebėjo. Tuomet ji nustojo veikti, po to pakėlė naują jėgą. Šiandien mėgėjai gavo naują stilingą dizainą, nors jie neprarado savo tradicinių elementų. Kai kurie dizaineriai stengiasi kompensuoti šio bato stiliaus paprastumą pridedant puikius ir akį traukiančius dekoratyvinius elementus. Nors šį sezoną išlieka tendencija ir klasikinė kepurių forma su žvalus puokštėmis.

Kiekvienais metais dizaineriai vis dažniau suteikia klasikinių moterų batų savybes. Pavyzdžiui, jie pradėjo daryti aukštą kulną, o kartais galite rasti modelį ant kirpimo.

Ką dėvėti?

Mylėtojai visame pasaulyje mėgsta savo universalumą. Jie puikiai derinami su nieko:

 • su kostiumu
 • su kelnėmis
 • su džinsais
 • su sijonais
 • su suknelėmis
 • su šortais.

Tačiau yra bendros taisyklės, kai kuriate madingą vaizdą su kepurėliais.

 1. Loafers dėvimi kartu su trumpomis kelnėmis. Galbūt tai yra vienas iš pirmųjų šio bato partnerių. Šis derinys leidžia jums gauti romantiškesnį konkurso vaizdą jaunai madai. Viršutinė dalis gali būti atvira - marškinėliai, viršūnės arba šviesios palaidinės.
 2. Tai turėtų būti protingas požiūris į kompaniono pasirinkimą, kad nebūtų apkraunamas vaizdo dugnas. Todėl verta pažvelgti į besisukančių audinių sukneles, sijonus su pūkeliais ir palaidinukais su nėrinių apdaila.Šiuo atveju geriau pleištuoti ant pleišto arba ant kulno.
 3. Kad romantiškai atrodytų, nereikia apsirengti tik suknelėmis. Pavyzdžiui, puikus papildymas vaizdui su kepurėmis bus šortai.
 4. Plonas skaičius leidžia nešioti įvairius drabužius. Taigi, kartu su kepurėliais atrodo gerai liesas džinsai, įrengtas kostiumas arba pieštukas. Drabužių pasirinkimas priklausys nuo būsimo renginio. Galite papildyti vaizdą naudodami nemokamą maišelį, didžiulį laikrodį ar madingą šaliką.
 5. Nustatant derliaus su drabužiais derinį, turėtumėte atkreipti dėmesį į ryškią batų apdailą, dekoratyvinių elementų ir detalių buvimą. Pavyzdžiui, trumpos kokteilių suknelės atrodo labai patrauklios su ryškiomis spalvomis. Be to, tinka elegantiška sankaba.
 6. Su kepurėliais, be suknelės, puikios spalvos atrodo erdvios asimetrinės spalvos. Šiame apranga galite saugiai eiti į neformalų renginį, vakarėlį.
 7. Kaip alternatyva šviesiai suknelėms, svarstomas derinys su ilgomis megztomis megztinėmis. Jis taip pat gali būti purus ir minkšti megztiniai.

Yra daugybė būdų, kaip sukurti stilingus klozetų ir kitų drabužių spintų elementų derinius. Tačiau pirmiausia svarbu pasirinkti tinkamą modelį, atsižvelgiant į aukštį, svorį, kojų formą. Pavyzdžiui, didelių pėdų arba pernelyg plonos kulkšnies fone esančios kiaulytės vargu ar yra tinkamos. Likusi madingo sakinio liežuvėlio dalis yra nedviprasmiška: dėvėti ir linksmintis.

Daugelis moterų vis dar abejoja, ar jie turėtų keisti savo madų pasirinkimą ir laikytis „jaunimo“ mados su dideliais batais ar kepurėliais. Nėra galutinio atsakymo. Daug išsprendžia individualų stilių, plonumą ir jaunatviškumą. Taigi, liežuvėliai tikrai nustoja būti universalus batų pasirinkimas.

Mada neišgelbėjo ir vaikiški batai. Dėl stilingo stiliaus ir patogumo dėvėti vaikai labai pelnė vaikus. Tokiuose batuose vaikas gali saugiai eiti į mokyklą, tėvai - dirbti. Tiesiog nesirinkite didelių gabaritų ir sunkios formos batų, kad nebūtų sugadintas pirmasis įspūdis. Iš pradžių valgėme teisingai pasirinkti stilingus batus, todėl ilgai taps mėgstamu priedu tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys