Manikiūro prietaisai ir įrankiai

Vinys nagams: kas tai ir kaip ją naudoti?

Vinys nagams: kas tai ir kaip ją naudoti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra mezgėjas?
 2. Kaip naudoti klipą?
 3. Patarimai, kaip pasirinkti
 4. Populiarūs prekės ženklai
 5. Įranga „Zinger“

Vienas iš dažnai ignoruotų dalių yra nagai. Norint eiti į saloną manikiūrui, ne visada turėkite laiko ir pinigų. Visur visur nėra geriausios nagų žirklės. Jų aštrieji galai gali nulaužti maišelį, o jų nagai gali būti pjauti kelyje arba įvykio metu. Tokiais atvejais kreipiamasi į pagalbos knipser nagą.

Kas yra mezgėjas?

„Knipser“ (taip pat vadinamas „clipper“) yra miniatiūriniai nagų priežiūros įrankiai. Šį įrankį galima rasti daugelyje namų manikiūro rinkinių. Tiesą sakant, šlifuoklis reikalingas toms pačioms kaip nagų žirklės, kad būtų pašalinta regeneruota nagų plokštės dalis, tačiau ji turi keletą privalumų, palyginti su pastaraisiais.

 • Ji neturi aštrių galų, kurie leidžia jums nešiotis su savimi netgi kišenėje.
 • Dauguma „Knipsers“ yra parduodami su maža grandine arba turi skylę. Įrankis gali būti pakabintas ant žavesio kartu su raktais ir visada turi būti šalia.
 • Daug patogiau naudoti. Tarp nagų žirklių trūkumų daugelis atkreipia dėmesį į nagų pjaustymo kairėje rankoje nepatogumus. Su „Knipser“ tokios problemos nesusidaro, jos yra patogios naudoti su abiem rankomis.
 • Leidžia greitai sutrumpinti nagą vienu judesiu, tuo pat metu taikant minimalias pastangas. Nepalieka įlenkimų ir braižytų briaunų.
 • Neišlaiko odos aplink nagą, nepalieka urvų. Galite sumažinti nagus net ir mažiems vaikams.
 • Lengvai ir neskausmingai įkvepia groteles.

Paprastai Knipsera manikiūrui yra pagamintas iš metalo lydinio, kuriame gali būti anglies, silicio, magnio arba chromo. Kai kurie gamintojai, pvz., „Zinger“, padengia manikiūro įrankius su auksu ar sidabru. Aukso danga yra labiau tikėtina, kad suteiks gaminiui patrauklią išvaizdą ir tam tikrą statusą. Sidabras nuo seniausių laikų žinomas dėl savo dezinfekavimo savybių. Jis apsaugo nuo bakterijų ir kenksmingų mikroorganizmų dauginimo prietaiso paviršiuje, todėl nereikia per daug nerimauti dėl prietaiso sterilumo.

Kaip naudoti klipą?

Nagų kirpimo įrankiai yra labai paprasti naudoti ir jiems nereikia jokių įgūdžių. Paprasčiausiai įdėkite įrankį ant savo piršto griovelio statmenai nago paviršiui ir nykščiu paspauskite svirtį.

Aštrių ašmenų „Knipser“ dantys nepažeidžia nagų plokštės, kuri neleidžia nagams suskaidyti.

Ši manikiūro versija idealiai tinka tiek ploniems, tiek minkštiems nagams, ir sunkiai, kurie žirklės neveikia gerai. Štai kodėl vyrai renkasi „Knupsers“, kurie puikiai susidoroja su storais nagais ir yra patvaresni nei mažos nagų žirklės.

Patarimai, kaip pasirinkti

Geriausias pasirinkimas būtų knipser su antikorozine danga. Toks įrenginys nerūdys ir truks daug ilgiau. Labai nerekomenduojama pirkti žnyplės kioskuose ar pigiuose parduotuvėse, kurios parduoda viską. Toks įrankis bus prastos kokybės ir suskirstys dar greičiau nei pradės rūdis, o pjovimo kraštas po kelių mėnesių aktyvaus naudojimo taps nuobodu.

Būtina išsirinkti pjovimo diską su pjovimo ašmenimis taip plačiai, kaip ant nykščiotada naudojimas bus kuo veiksmingesnis. Svirtis turi būti sklandžiai, be vargo. Labai gerai, jei ant nugaros paviršiaus yra griovelių.Jų dėka įrankis neslysta iš rankų netinkamiausiu momentu.

Taip pat parduodant galima rasti išlenktus kirpiklius, įrenginius su silikono pagalvėlėmis ar įklotais. Visi šie nedideli daiktai neturi didelės įtakos įrankio veikimui ir yra skirti tik naudoti. Pavyzdžiui, nagų griebtuvas su silikoniniu padu bus naudingas žmonėms, turintiems pernelyg didelį prakaitavimą, nes tai suteiks papildomos apsaugos nuo slydimo.

Puiki pėsčiųjų parinktis būtų kirpimo mašina su nagų rinkmena, kuri gali pakeisti nedidelį manikiūro rinkinį, taigi taupant kosmetologą.

išlenktas
silikono pamušalas
su nagų rinkmena

Populiarūs prekės ženklai

Deja, pasirenkant nagų priežiūros įrankį ne visada galima atidaryti paketą prieš perkant. Dėl šios priežasties sunku patikrinti medžiagų kokybę ir surinkimą. O jei perkate prietaisą iš nepažįstamo gamintojo, kyla pavojus, kad „katė bus maiše“. Dėl šios priežasties dauguma pirkėjų renkasi gerai žinomus prekės ženklus, kurie yra išbandyti laiku. Iš jų Zinger, Zwilling ir Wusthof yra ypač populiari ir populiari tarp žmonių.

Pastarasis specializuojasi aukščiausios kokybės manikiūro reikmenų gamyboje, kuriuos naudoja profesionalai visame pasaulyje. Jų gamyboje naudojamas aukšto atsparumo nerūdijantis plienas. Kadangi gamintojai garantuoja, kad jie bus naudojami teisingai, niekada nereikės aštrinti nagų tiekimo. Tačiau didžiulis ir neginčijamas šių įmonių produktų trūkumas yra jų kaina. Taip, prietaisai neabejotinai yra aukštos kokybės ir tęsiami. Tačiau ne visi yra pasirengę per daug sumokėti už prekinį ženklą, nes manikiūro namuose nereikia įsigyti salonuose naudojamų įrankių.

Wusthof
Zwilling
Zinger

Įranga „Zinger“

Zinger yra pasaulyje žinomas manikiūro įrankių gamintojas. Milijonai žmonių visame pasaulyje pasitiki savo nagų priežiūra šiai bendrovei. Vargu ar galima rasti asmenį, kuris apie tai dar negirdėjo. Skirtingai nuo dviejų ankstesnių „Zinger“ prekių ženklų, iš dangaus nėra pakankamai žvaigždžių ir ji siūlo puikią kokybę už prieinamą kainą. Be to, neginčijamas pranašumas yra platus šio gamintojo produktų paplitimas parduotuvėse.

„Zinger“ siūlo klasikinius modelius ir kirpimo mašinas su nagų rinkmena, kuri gali būti įtraukiama arba pati ant gaminio. Paprasta ir pažįstama visiems - nieko nereikalinga. Taip pat šiame asortimente pateikiami įvairių dydžių kirpimo mašinėlės pjovimo briaunos ilgio ir pločio. Kiekvienas tikrai ras sau, kas jam tinka. Gaminant įrankius naudojamas nikelis, šepečiu arba dažytas nerūdijantis plienas.

Visi prietaisai rankomis raižomi rankomis, o tai visiškai pašalina santuokos tikimybę ir garantuoja tvarkingą ir tikslią nago supjaustymą.

Prieš siunčiant partiją į parduotuves, kiekvienas instrumentas atlieka griežčiausią techninę kontrolę ir bandymus.

Apie mažmeninės prekybos vietas, kurias verta paminėti atskirai. Labai dažnai galima susidurti su įtartinai pigiais Zinger manikiūro priedais. Kadangi šio gamintojo produktai yra populiarūs ir pirkėjai pasitiki, klastotės yra gana įprastos. Siekiant užkirsti kelią žemos kokybės prekių pirkimui, verta paminėti keletą paprastų dalykų.

 • Ant originalaus produkto pakuotės yra holografiniai lipdukai.
 • Pakuotė yra ryškiai mėlyna, ant viršaus ir apačios yra dvi pilkos juostelės. Jie turėtų turėti užrašus: „Klasikinis“ aukščiau, „Zinger“ žemiau.
 • Ant kirpiklio turi būti graviruotas prekės ženklas - raidė „Z“, serijos numeris ir šalis.
 • Ant pakuotės turėtų būti priklijuotas plastikinis imitacinis spaudinys.

Šie identifikavimo ženklai padės apsisaugoti nuo padirbtų ir įsigyti tikrai aukštos kokybės įrankį, kuris truks daugelį metų.

Toliau pateiktame vaizdo įraše galite sužinoti, kaip supjaustyti vaiko nagus, turinčius knipserį

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys