Manikiūro prietaisai ir įrankiai

Nagų žirklės: pasirinkimas, naudojimas ir priežiūra

Nagų žirklės: pasirinkimas, naudojimas ir priežiūra

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Žirklių tipai
 3. Ką pasirinkti?
 4. Gamintojai
 5. Kaip naudotis?
 6. Kaip aštrinti namuose?
 7. Žirklių priežiūra

Gražus ir aukštos kokybės manikiūras - raktas į silpnesnės lyties atstovų gerą nuotaiką. Kiekviena moteris nori turėti gerai prižiūrėtas rankas be šulinių ir įvairių trūkumų. Kiekviename grožio salone yra specialistas, kuris tikrai padės klientui išspręsti visas jo problemas. Visų kosmetikos procedūrų savarankiškam įgyvendinimui bet kurios moters vonioje galite pamatyti manikiūro rinkinį su įvairiomis žirklėmis ir kitais nagų priežiūros įrankiais. Dėl teisingo žirklių pasirinkimo moteris turi žinoti, kokią procedūrą ji atliks. Prieš pirkdami ekspertai rekomenduoja atidžiai išnagrinėti visas nagų žirklių parinkimo taisykles, kad įsigytas produktas nebūtų nenaudingas.

Kas tai?

Nagų žirklės yra specialios kosmetikos priemonės nagų priežiūrai ir gražaus manikiūro kūrimui, kuris gali būti naudojamas ne tik grožio salonuose, bet ir namuose. Gamintojai gamina keletą rūšių produktų, kurie skiriasi savo išvaizda ir turi skirtingą paskirtį. Specializuotuose skyriuose galite įsigyti manikiūro įrankius tiek individualiai, tiek rinkiniuose, kuriuose yra keletas būtinų prekių rūšių.

Manikiūro rinkinius gali sudaryti skirtingas dalių skaičius. Namų reikmėms pakanka minimalaus nagų žirklių, o profesinei veiklai įgyvendinti reikia įsigyti rinkinius su platesniu žirklių asortimentu, leidžiančiu greitai ir tiksliai atlikti visas reikalingas manipuliacijas nagais. Ekspertai rekomenduoja pirkti įrankių rinkinius ir, jei reikia, pakeisti pasenusias dalis, kurių platų asortimentą galima įsigyti bet kurioje specializuotoje parduotuvėje.

Žirklių tipai

Šiuolaikiniai gamintojai gamina kelių rūšių žirkles, kurie turi tokį tikslą: \ t

 • sumažinti nagų plokštės ilgį;
 • odos pašalinimui aplink nagą.

Universalus

Žirklės, kurių plotis yra mažas ir pakeltos, yra universalios.

Jie naudojami ir silpniems, ir ploniems nagams kirpti, ir odelių pašalinimui.

Pagrindinis įrankio trūkumas yra greitas ašmenų pjovimas nagų plokštės pjovimo metu ir nesugebėjimas vėliau pašalinti odos prie nago. Darbo ašmenų storis yra 0,1 cm.

Nagų kirpimui

Norint sumažinti nagų ilgį ant rankų ir kojų, turite įsigyti žirkles, turinčias tiesių galų. Norėdami supjaustyti nagus, reikia pasirinkti įrankius su storu peiliu.

Norėdami pašalinti odeles

Mechaniniam odelių pašalinimui reikia specialaus įrankio su apvaliais galais. Šį įrankį gali naudoti tik profesionalūs meistrai, kurie vienu judesiu gali kokybiškai pašalinti visą odeles. Jei neturite profesinių įgūdžių, galite pašalinti didelį odos kiekį arba sugadinti odos dangą. Norint pašalinti storą grūdintą odą, pirmenybė turėtų būti teikiama įrankiui, kurio mentės storis yra didesnis nei 0,1 cm.

„Twisers“ ir „Knipsers“

Žirklės, pincetai - tai nauja priemonė, kuri leidžia jums prižiūrėti odeles. Jis susideda iš dviejų plokščių, kurių gale yra pincetas.Šis įrankis skirtas jautrioms ir jautrioms odoms, kurių pašalinimas turėtų būti kuo kruopščiau ir tiksliau.

Norėdami greitai sureguliuoti ploną ir silpną nagų plokštę, kapitonas pataria naudoti nagų kirpimo mašinas, kurios turi spyruoklinę jungtį ir trumpą aštrų peilį. Šis įrankis padės pašalinti nagą net ir sunkiai pasiekiamose vietose.

„Twisers“
Knipsera

Saugus

Nagų ilgio mažinimas vaikams yra sudėtingas ir pavojingas procesas, kurio metu galite pakenkti vaikui ir sugadinti odos dangą. Pediatrai rekomenduoja nuo pirmųjų gyvenimo dienų naudoti specialius vaikų įrankius, turinčius ypatingą galą, trumpus peilius ir apvalius galus. Šios žirklės turi būti perkamos prieš gimstant kūdikiui. Daugelis kūdikių gimsta jau su ilgais nagais, kurie turi būti pašalinti, kad nesugadintų vaikų rankų judėjimo.

Ką pasirinkti?

Pirkdami reikiamą įrankį turėtumėte atkreipti dėmesį į kainų intervalą. Žirklės, kurios turi mažą kainą, negali būti aukštos kokybės ir patvarios. Medicininis plienas yra geriausia medžiaga manikiūro instrumentams gaminti, todėl galima patobulinti įrankius ir apdoroti juos specialiomis agresyviomis dezinfekavimo priemonėmis. Nikelis ir cinkas yra pigesnės manikiūro instrumentų žaliavos, kurios turi trumpą tarnavimo laiką ir yra korozijos. Odelių žirklės turėtų turėti ploną peilį, išlenktus ir apvalius galus, kurie leis greitai ir lengvai nuimti nagų plėvelę ir pjauti ritinėlį, turite naudoti įrankius su plačiu pjovimo paviršiu.

Pagrindinė tiesinių pedikiūro žirklių savybė yra tanki ir patvari konstrukcija., kuris leidžia greitai nuimti kietą nagą ant pirštų. Suapvalintos paprastų žirklių peiliai užkerta kelią mechaniniams pažeidimams. Naudojimui namuose nereikia pirkti brangių įrankių ir tada išleisti pinigus jų aštrinimui. Specialistų parduotuvių konsultantai rekomenduoja įsigyti pigias žirkles ir išmesti juos po tam tikro laiko. Norint teikti kosmetologijos paslaugas, turėtumėte atkreipti dėmesį į aukštos kokybės ir profesionalius komplektus, kurie turi ilgą tarnavimo laiką ir gebėjimą pašalinti įvairius defektus.

Kokybės įrankio ženklai yra šie:

 • elastingas mentės paviršius, kuris nėra sulenktas mechaniniu būdu;
 • patogumas naudojant;
 • tarp plonų ašmenų nėra atstumo;
 • aukštos kokybės galandimas;
 • lygūs ir vienodi pjovimo dalių judesiai.

Svarbu! Plastikinė ranka yra silpnumo ženklas.

Pasirinkus reikiamą įrankį, būtina teikti pirmenybę produktams, kuriuos gamina gerai žinomi gamintojai, kurie daugelį metų dirba šia kryptimi.

Jei nagų plokštelė yra labai plona ir reguliariai sluoksniavimas, ekspertai rekomenduoja naudoti nagų žirkles, kurios leis viename judesyje supjaustyti nagą per visą jo ilgį.

Gamintojai

Daugelis pasaulio gamintojų užsiima šio produkto gamyba, o jų produktų kokybė yra aukšta.

Zinger ir Pigeon

Bendrovė „Zinger“ yra amerikietiška gamintoja, kuri užima pirmaujančią poziciją šio produktų grupės pardavimų reitinguose daugelį dešimtmečių. Aukšto lygio specialistai gamina įrankius tik šiuolaikinėje įrangoje. Kiekvienas išleistas produktas turi savo individualias savybes ir unikalias savybes. Naudojant specialų kalimo metodą, žirklės negali greitai tapti bukas. Pirmąjį šlifavimą reikia atlikti ne anksčiau kaip po penkerių metų nuo įrankio naudojimo.

Pigeon brand newborn žirklės yra paklausos visame pasaulyje. Ši produktų grupė turi daug privalumų - saugumą, ekologiškumą, prostatos naudojimą ir priimtiną kainą. Žirklės gali būti naudojamos net ir naujagimiams. Apsauginio dangtelio buvimas, siekiant išvengti trauminės situacijos, kai netikėtas įrankis patenka į vaiko rankas. Puiki medžiagos kokybė ir aukštas aštrumo lygis leidžia greitai ir tiksliai pašalinti vaikų nagus.

Zinger
Balandis

Sidabro žvaigždė ir Stalex

„Silver Star“ yra gerai žinomas manikiūro ir pedikiūro įrankių gamintojas, kurio gaminiai turi daug apdovanojimų, diplomų ir kokybės sertifikatų. Šio prekės ženklo įrankiai turi nedidelį dydį, patikimą struktūrą, gerą grūdinimą, aukštus dekoratyvinius parametrus ir prieinamą kainą.

Vienas iš geriausių manikiūro įrankių gamintojų Europoje yra kompanija „Staleks“., kurių prekės yra perkamos ne tik namams, bet ir elitiniams grožio salonams. Produktų privalumai yra patikimumas, ilgaamžiškumas, ilgas eksploatavimo laikotarpis ir platus kainų intervalas. Didelis asortimentas leidžia pasirinkti reikiamą įrankį įvairioms procedūroms atlikti. Skirti žirklėms, naudojančioms chirurginį plieną, kuris yra sukamas rankomis ir apdorojamas vakuumu. Ilgas ašmenų paviršius leidžia atlikti visus planuojamus darbus.

Sidabrinė žvaigždė
„Staleks“

Solingen ir Yoko

Šio Vokietijos prekės žirklės skiriasi aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo. Daugelis profesionalių meistrų teikia pirmenybę šiam konkrečiam prekės ženklui. Platus produktų asortimentas leidžia ne tik pradedantiesiems specialistams, bet ir patyrusiems elito grožio salonų darbuotojams pasirinkti reikiamą įrankį darbui.

Yoko Japonijos produktai yra patvarūs ir patikimi produktai, kurių gamyboje naudojamas rankinis darbas, šiuolaikinė įranga ir naujoviškos technologijos. Manikiūro įrankiai yra pagaminti iš didelio lydinio plieno, kuris yra specialiai sukietintas ir apdorotas kelis kartus. Bendrovės specialistai atlieka nuodugnų kiekvieno įrankio patikrinimą prieš tiekdami ją mažmeninės prekybos vietoms. Platus produktų asortimentas leidžia kiekvienam klientui pasirinkti tinkamą įrankį už prieinamą kainą.

Solingen
Yoko

Kaip naudotis?

Šių įrankių naudojimo technika net nesukels sunkumų net naujokams Norėdami atlikti puikų mechaninį manikiūrą, turite žinoti šias paslaptis:

 • nagų sukibimas su darbo įrankio galu - ši procedūra leis pjovimo linijai sklandžiai ir sklandžiai;
 • privalomas odos minkštinimas prieš odelės nuėmimą šiltame vandenyje, pridedant jūros druskos;
 • odos pašalinimas odeles, švelniai įtempiant ploną gaubtą.

Labai svarbu, kad po kiekvienos nagų ar odelių pašalinimo procedūros būtina apdoroti instrumentus specialiu dezinfekavimo tirpalu, kad būtų išvengta įvairių pavojingų ligų infekcijos. Ši procedūra yra privaloma visiems grožio salonams.

Kaip aštrinti namuose?

Pagrindinis plyšio ašmenų ženklas yra daugiau kaip 0,1 cm dėmių buvimas ant jo paviršiaus. Ekspertai nustato kitus ženklus, kurių išvaizda rodo, kad reikia atlikti aštrinimo įrankį:

 • tamsus darbo paviršius;
 • plieno struktūros ir tankio pokyčiai;
 • žemos kokybės darbas;
 • drožlių buvimas ir pažeidimai ant ašmenų paviršiaus.

Norint atlikti kokybišką manikiūrą, visų įrankių peiliai visada turi būti aštrūs. Profesionaliam galandimui įgyvendinti reikia kreiptis į specialistus, turinčius ne tik darbo atlikimo patirtį, bet ir specialią įrangą. Nenaudokite žirklių peilių elektros ašmeniu, kuris gali sugadinti įrankį.

Profesionalūs meistrai naudoja specialias abrazyvines lazdas ir deimantinius akmenis. Jei neįmanoma suteikti prietaiso patyrusiam specialistui, turėtumėte naudoti šiuos buitinius prietaisus:

 • šlifavimo popierius;
 • maisto aliuminio folija;
 • akmens akmens apdirbimas;
 • siuvimo adata;
 • stikliniai indai;
 • deimantinis ratas

Paprasčiausia ir prieinamesnė galandimo medžiaga yra paprastas šlifavimo popierius arba aliuminio folija, kurią reikia sulankstyti du kartus ir supjaustyti darbo įrankiu, bandant naudoti visą peilio paviršių. Pasibaigus šiam manipuliavimui, būtina pašalinti metalo drožles drėgnu skudurėliu. Prieš naudodami šlifavimo akmenį, reikia atlaisvinti įrankį. Pradėkite dirbti su didele abrazyvine medžiaga ir sklandžiai judėkite. Norint tiksliai nustatyti reikalingų judesių skaičių, ekspertai rekomenduoja peilio paviršių padengti veltinio rašikliu. Kai spalvų sluoksnis yra visiškai pašalintas, verta verti darbą. Padarydami sklandų žirklių judėjimą ant adatos paviršiaus, įrankį galite lengvai pasukti per trumpą laiką. Pagal tą patį principą galite naudoti bet kurio stiklo indo kaklą.

Žirklių priežiūra

  Nagų žirklės, kaip ir bet kuris kitas įrankis, reikalauja tinkamos priežiūros. Paprastų taisyklių rinkinys suteiks galimybę gerokai pratęsti gaminio tarnavimo laiką. Pagrindinės rekomendacijos yra šios:

  • reguliarus aštrinimas;
  • odos ir nagų likučių pašalinimas vandeniu;
  • dezinfekavimo priemonės;
  • reguliariai tepamas specialia alyva;
  • reguliariai sutvirtinti jungiamąjį varžtą;

  Apdorojus žirkles specialiomis priemonėmis, reikia kruopščiai džiovinti.

  Žirklėms laikyti galite naudoti tiek įprastus kosmetinius maišelius, tiek specialius manikiūro dėklus ar dangtelius. Kad būtų išvengta deformacijos kosmetinio maišelio kritimo atveju, būtina saugiai pritvirtinti kiekvieną įrankį. Padarykite aukštos kokybės manikiūrą trumpą laiką, galite būti namuose. Ši procedūra reikalauja tik noro ir reikiamų įrankių rinkinio. Prieš išvykdami į parduotuvę būtina atidžiai ištirti žinomų prekių ženklų kokybiškų produktų ir prekių ženklų pasirinkimo taisykles. Jauni specialistai turėtų atsižvelgti į tai, kad žirklių gyvenimas veikia ne tik plieno tipą ir gamybos technologiją, bet ir būdą rūpintis įrankiais per visą veikimo laikotarpį. Atitikimas paprastoms ir prieinamoms nagų aksesuarų priežiūros taisyklėms suteiks galimybę gerokai sutaupyti šeimos biudžetą įsigyjant naujus produktus.

  Kaip pasirinkti nagų žirkles, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys