Manikiūro prietaisai ir įrankiai

Manikiūro stendas: kas tai yra ir kaip pasirinkti?

Manikiūro stendas: kas tai yra ir kaip pasirinkti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Veislės
  3. Kaip pasirinkti

Manikiūras - procedūra yra gana ilgas ir sunkus, todėl kapitono darbo vieta turėtų būti patogi ir funkcionali. Svarbus vaidmuo tenka ir kliento patogumui, jis iš esmės lemia tai, kad kitą kartą kreiptis į šį magistrantą. Kiekvienas mažas dalykas yra svarbus, ir jei klientas mato, kad ji yra rūpestinga, tada šeimininkas ją palieka puikioje nuotaikoje ir gražiame manikiūre. Toks dalykas, kaip nagų stendas, yra labai svarbus ir turėtų būti bet kurio meistro atributų sąraše.

Savybės ir privalumai

Šiuolaikinė manikiūro pramonė nestovi ir nuolat stebina nauji išradimai, priedai ir įrankiai rankų ir nagų priežiūrai. Renkantis nagų saloną lemiami veiksniai yra procedūros kokybė, kapitono ir patogiai įrengtos darbo vietos malonumas. Palmių atrama daro šedevrų kūrimo procesą ant nagų patogu ne tik klientui, bet ir šeimininkui. Ir darbo zona turi būti įrengta taip, kad niekas nekliudytų procesui. Įvairios atramos, pvz., Pjaustytuvams, lakams, nagų priedams ir, žinoma, rankoms, darbo vietoje tampa funkcionalios ir tvarkingos. Mažai tikėtina, kad kažkas norės grįžti į ten, kur įrankiai yra išsibarstę po visą kambarį.

Pjaustytuvų stovai yra mažos dėžės su skylėmis, atitinkančiomis įrankių skersmenį. Tokios atramos leidžia jums laikyti pjaustytuvus vertikalioje padėtyje ir padėti kapitonui greitai surasti reikiamą dalį. Kalbant apie delno atramą, jie yra kapitono profesionalumo rodiklis. Be tokio asistento manikiūras daug sunkiau padaryti, todėl darbo kokybė kenčia. Įvairus dizainas ir kainodaros politika leidžia pasirinkti stendą tam tikram spalvų interjerui. Dydžiai taip pat gali skirtis: nuo mažų kompaktiškų iki didelių daugiafunkcinių.

Veislės

Žemas

Žemas palmių stovai yra naudojami tiek profesionaliame salone, tiek mėgėjų amatininkų. Jie yra gana patogūs, bet atlieka tik vieną funkciją. Dėl šios priežasties šeimininkui reikalingas didelis darbo stalas, kuriame galite papildomai įdėti lempą ir sterilizatorių instrumentams. Stovas yra sumontuotas su minkštu padu kliento patogumui. Dažniausiai padas yra pagamintas iš dirbtinės odos, kuri palengvina jos priežiūrą.

Aukštas su LED lempa

Aukšti nagų paleidimo įrenginiai yra labai patogūs, ir daugelis amatininkų dažnai renkasi įprastus mažus priedus. Šis atributas leidžia sutaupyti vietos darbalaukyje dėl to, kad pagal juos galite įdėti nagų džiovinimo lempą. Daugelis pakrančių jau iš karto yra sujungtos su žibintu, kuris žymiai sutaupo ir erdvės, ir kapitono pinigus.

Kai kurie paklotai gali būti reguliuojami aukštyje, o lempa gali būti lengvai išimta po galiojimo pabaigos ir pakeista nauja.

Aukštas su sterilizatoriumi

Sterilūs įrankiai - poreikis atlikti geros kokybės manikiūrą. Sterilizavimas garantuoja, kad klientas po ankstesnio lankytojo neišsikraus. Žinoma, kiekvieną kartą, kai naudojate naujus įrankius, neįmanoma, ir sterilizatorius leidžia visiškai apsaugoti klientą. Sterilizatorius dedamas po manikiūro stendu ir nereikalauja papildomos vietos.

Kaip pasirinkti

Nagų dėžių pasirinkimą daugiausia lemia jų dizainas, kokybė ir kainų intervalas.Kad būtumėte tikri dėl kokybės atributo, geriau jį nusipirkti specializuotoje parduotuvėje, kurioje gamintojai yra atsakingi už kokybę ir turi visus reikiamus sertifikatus: išgelbėsite save nuo rizikos gauti blogą produktą ir išmesti pinigus.

Visų pirma atkreipkite dėmesį į priedų dizainą.Bet net jei tikrai patinka stendas, ir jis yra suderinamas su jūsų darbo vieta, neskubėkite jį įsigyti. Atkreipkite dėmesį į tai, kokią medžiagą sudaro pagrindas ir kojos. Stendas su metalinėmis kojomis yra šiek tiek brangesnis, tačiau jis laikomas patvariausiu. Šis atributas turi būti įrengtas su minkšta danga, o stovo kraštai turi būti nubrėžti, kad būtų sumažintas kliento diskomfortas manikiūro metu.

Kaip padaryti greitą ir gražų manikiūrą, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys