Manikiūro prietaisai ir įrankiai

Ultragarsinių kriauklių naudojimo manikiūro priemonėms ypatybės ir instrukcijos

Ultragarsinių kriauklių naudojimo manikiūro priemonėms ypatybės ir instrukcijos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Funkcijos ir veikimo principas
 2. Stiprybės ir trūkumai
 3. Naudojimo instrukcijos
 4. Reitingų modeliai
 5. Ką apsvarstyti renkantis?

Laikas, kai, norint dezinfekuoti manikiūro instrumentus, buvo reikalingas virimas ir gydymas antiseptikais, yra praeities dalykas. Vis dažniau manikiūre naudojami sterilizuojantys manikiūro instrumentų ultragarso poveržlės yra tarp salonų meistrų įrankių. Ši įranga labai palengvina kapitono darbą ir turi daugybę jo savybių. Pažvelkime, kokie yra ultragarsinės vonios privalumai ir trūkumai, ir sužinokite, kaip juos teisingai naudoti.

Funkcijos ir veikimo principas

Ultragarsinis valymas manikiūro instrumentams valyti yra aukštųjų technologijų konteineris, kuriame po kiekvieno kliento dedami įrankiai. Perdirbimas atliekamas ultragarsu, kurio dažnis yra vidutiniškai 40 kHz, o tai leidžia prietaisui atsikratyti užteršimo net ir sunkiausiai pasiekiamose vietose. Verta pažymėti, kad po ultragarso valymo kapitonas turi dezinfekuoti instrumentus specialiu tirpalu.

Prietaiso veikimo principas yra paprastas: Ultragarsinė banga sukuriama per tirpalą, supilamą į baką. Šio proceso metu padidėja dielektrinis slėgis ir atsiranda nedideli vakuuminiai burbuliukai, kurie sudaro kavitacijos poveikį. Iš šių burbulų sprogimo pašalinamas purvas, sunaikinamos bakterijos ir grybai. Tuo pačiu metu ultragarso valiklis yra nekenksmingas apdorojamajai įrangai.

Pažymėtina, kad sterilizatorių modifikacijos gali būti įvairiausios. Tarp jų skiriasi radiacijos galia, tūris ir kitos savybės. Konkrečio modelio pasirinkimas priklausys nuo apdorotų įrankių skaičiaus. Būtina pasirinkti produktą, atsižvelgiant į tai, kad apdorojamų įrankių tūris neturi viršyti 70% vonios talpos.

Naudojamas paprasto vandens ar dezinfekavimo tirpalo ultragarso valymui. Kiekvienam valymo laikui skystis keičiamas. Įrankių apdorojimo laikas vidutiniškai neviršija trijų minučių, pakartotinai valant bendrą trukmę. Tai labai patogu, nes leidžia jums išvalyti vedlį prieš kitą klientą.

Stiprybės ir trūkumai

Ultragarsiniai sterilizatoriai laikomi universalia įranga. Jie gali išvalyti ne tik manikiūro įrankius: tokie prietaisai puikiai dera su papuošalais ir kirpyklomis. Ir kadangi kasdieniame gyvenime jie bus būtini. Be to, tokie produktai yra apdoroti aukštos kokybės valymo įrankiais. Lyginant su kitais analogais, jie yra 8 kartus efektyvesni, sunaikina bakterijas, patogeninius mikroorganizmus, taip pat nešvarumus ir rūdis.

Perdirbimo metu įrankiai nėra pažeisti: atkuriama jų pradinė išvaizda ir grynumas. Tuo pačiu metu įrankius galima valyti bako viduje iš įvairių medžiagų (keramikos, metalo, plastiko, stiklo).

Apdorojimo įrankių rinkinys apdorojimo metu nėra bukas, nėra deformuotas. Tuo pačiu metu tvarkymo laikas labiausiai apleistoje byloje neviršija 10-15 minučių.

Kapitonas neprivalo valdyti valymo proceso, įrenginys yra lengvai valdomas ir prižiūrimas. Jei reikia, lengvai nuimamas sterilizatoriaus stovas yra atskiriamas nuo paties aparato. Be to, sterilizatorius yra saugus naudoti.Lyginant su terminio apdorojimo prietaisais, manikiūro įrankių ultragarsinis plovimas pašalina nudegimo galimybę. Kitas prietaiso privalumas yra galimybė laikyti įrankį iki naudojimo.

Kalbant apie trūkumus, pasak magistro, tai apima būtinybę papildomai apdoroti kiekvieną įrankį su ypatingu sprendimu. Specialistai yra kategoriškai sureguliuoti: jie vadina ultragarso poveržlėmis valymo ir dezinfekavimo protezavimo priemones. Jūs negalite patikėti joms pilnos valymo misijos: jie yra tik pirmasis etapas. Be to, neigiamas niuansas yra prietaiso perkrova, kurios nepakankamas požiūris į jo dydį, atsižvelgiant į valomas priemones.

Naudojimo instrukcijos

Ultragarsinio plovimo veikimo principas yra gana paprastas. Instrukcija susideda iš kelių nuoseklių veiksmų:

 • įrankiai turi būti išdėstyti sterilizavimo bako apačioje;
 • reikia įpilti skysčio į indą, užpildant jį apie 2/3 pačios talpos;
 • įrenginys prijungtas prie tinklo;
 • pagal užterštumo laipsnį pasirinkite pageidaujamą valymo būdą;
 • paspauskite pradžios sterilizavimo mygtuką;
 • praėjus reikiamam laikui, prietaisas automatiškai išsijungs;
 • būtina atjungti prietaisą nuo elektros tinklo;
 • Po to reikia atidaryti dangtį, išimti įrankius ir išpilti skystį.

Jei nepakanka, kad kapitonas jį valytų vieną kartą, galite pakartoti įrankių apdorojimą.

Reitingų modeliai

Šiandien nagų įrangos rinka yra supakuota su daugybe pasiūlymų kiekvienam skoniui ir piniginei. Tarp geriausių variantų yra keli modeliai.

 • 1200 JP BYU - modelis su šildymo funkcija, pasižymintis naudingu vidinės vonios tūriu 1,2 l. Ji turi du galios ultragarso režimus (35 ir 70 W). Įrengtas penkis laiko nustatymus: 90, 180, 280, 380 ir 480 sekundžių. Jis turi nuimamą baką, kuris leidžia supaprastinti vandens praplovimą ir pripildymą.
 • Eurosonic Micro - ergonomiškas plovimas su pusę litro talpos, pasižymintis aukšto dažnio ultragarsu (55 kHz). Jis pasižymi automatiniu valdymu, plienine vonia, pilnu 1 ultragarso generatoriumi. Modelis pagamintas iš karščiui atsparaus plastiko. Akustinė galia yra 40 vatų.
1200 JP BYU
Eurosonic Micro
 • Codyson CD-2800 - metalo ir plastiko manikiūro įrankių valymo modifikavimas, kai darbo dažnis yra 42 kHz. Korpuso medžiaga yra ASB-plastikas, darbinis pajėgumas pagamintas iš plieno, atsparus rūdijimui. Produkto svoris yra 0,78 kg, tūris 600 ml, laikmatis nustatytas 3 minutėms.
 • Dibea DADI DA-968 - modifikavimas su plastikiniu korpusu ir fiksuota vonia iš nerūdijančio plieno. Vidinės talpos tūris yra 600 ml, prietaisas sveria 0,77 kg. Jame yra du galios režimai: 30 ir 50 W, įrengtas ekranas su indikatoriais, rodančiais darbo laiką.
Codyson CD-2800
Dibea DADI DA-968
 • Ultragarsinis valiklis VGT-890 - ultragarsinis valiklis, kurio galia yra 35 W, plastikinis korpusas. Jo tūris yra 600 ml, veikia 220-240 V maitinimo įtampa, ultragarso veikimo dažnis yra 40 kHz. Produktas sveria 905 g, valymo režimas yra 180 sekundžių.
 • ruNail 35 W - plovimas su skaitmeniniu ekranu ir 35 W galia, skirtas išankstiniam manikiūro instrumentų valymo ir dezinfekavimo procesui. Apdorojimo laikas gali skirtis nuo 10 iki 15 minučių, talpyklos dydis yra 600 ml. Maksimalus programuojamas laikmačio laikas yra 480 sekundžių, ultragarsinių bangų dažnis yra 40 kHz.
Ultragarsinis valiklis VGT-890
ruNail 35 W

Ką apsvarstyti renkantis?

Pirkdami manikiūro įrankių kriauklę, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą niuansų. Pavyzdžiui, galia yra svarbus veiksnys, nes tai priklauso nuo įrangos efektyvumo ir apdorojimo greičio. Optimalios veiklos galimybės yra iki 70 vatų. Minimalus pirkimas yra 30 vatų.

Be to, lemiamas bruožas bus ultragarso galia.Pirkdami reikia atsižvelgti į tai, kad taršos dalelės yra optimaliai pašalintos esant 40–42 tūkst. Hz. Smulkioji frakcija palieka 55 kHz. Jūs taip pat negalite pamiršti apie prietaiso svorį ir jo kompaktiškumą, jei tai būtina dėl darbo vietos trūkumo.

Kalbant apie vidaus vonios talpą, viskas priklausys nuo šeimininko pageidavimų. Kai kurie žmonės mėgsta 1,2 litro kameras, kiti turi pakankamai pusę litro talpos. Pirkdami reikia įvertinti apdoroto įrankio tūrį, kad prietaisas nebūtų perkrautas ir kad nebūtų sumažintas jo veiksmingumas.

Atidžiai stebėdami tam tikrą produktą, reikia atkreipti dėmesį į surinkimo kokybę ir kūno medžiagą. Paprastai žemos kokybės galimybės nėra sunku nustatyti išoriškai. Neįtraukiami jokie regėjimo defektai, įbrėžimai, įbrėžimai. Norėdami patikrinti modelio kokybę, galite paprašyti kokybės sertifikato ir laikytis nustatytų standartų. Be to, perkant kriauklę manikiūro įrankių valymui, kaina bus lygiai taip pat svarbus veiksnys: galite juo naršyti.

Kitame vaizdo įraše laukiami manikiūro ir pedikiūro instrumentų dezinfekavimo ir sterilizavimo etapai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys