Manikiūro prietaisai ir įrankiai

Nagų taškai: kas tai yra ir kaip ją teisingai naudoti?

Nagų taškai: kas tai yra ir kaip ją teisingai naudoti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Kaip naudotis?
 3. „Dotsom“ dizainas palaipsniui
 4. Ką galima pakeisti?
 5. Gražūs manikiūro pavyzdžiai

Šiuolaikinės manikiūro technologijos supaprastina meistrų darbą. Sukurtas maksimalus įrenginių skaičius, sukuriantis įspūdingą dizainą be daug pastangų ir laiko.

Dabar, norėdami tapti tendencijos manikiūro savininku, nebūtina eiti į saloną. Užtenka nusipirkti danga, keletą profesionalių įrankių, dekoro ir lempos - ir jūs galite sukurti!

Kas tai?

Taškai (taškeliai) - vienas iš pagrindinių įrankių, galinčių sukurti modelius nagų plokštelėje. Prietaisas yra paprastas, bet, kaip ir puokštė, leidžia realizuoti originaliausias dizaino idėjas. Jo darbo pagrindas - taškų ir įvairių dydžių apskritimų išdėstymas. Jų pagrindu rengiami sudėtingesni brėžiniai. Taškai taip pat tinka ir kitiems metodams: vidinių paviršių užpildymas formų kontūre, plonų elementų piešimas, monogramų ir kitų modelių kūrimas.

Vinys yra taškas, skirtas rutuliui. Tai rankena, kurios gale yra fiksuotas metalinis rutulys (rečiau - plastikinis). Rankena dažnai papuošta blizgučiais, ryškia plastika, bet galbūt medine.

Dažnai taškai parduodami rinkiniuose su skirtingo skersmens kamuoliais. Lengviausias pigus įrankis kainuoja 1-2 dolerius. Pradedantiesiems abu galuose gali būti vienas taškas su kamuoliais: vidutinio ir mažo.

Taškus lengva naudoti, jei naudojate profesionalų patarimus. Net su vienu įrankiu galite sukurti skirtingo storio ir dydžio taškus ir linijas. Tai reguliuojama paimant tam tikrą pigmento kiekį ant rutulio ir spaudžiant jėgą ant įrankio.

Net vaikas gali susidoroti su technologijomis. Jūs galite sukurti originalų nagų dizainą su taškeliu, atsižvelgiant į naujausias nagų meno tendencijas pirmąją naudojimo dieną.

Kaip naudotis?

Vykdydami manikiūrą taškais, net naujokai paprastai neturi problemų. Tačiau, norėdami pajusti visas įrankio galimybes, pirmiausia turėtumėte naudoti popieriaus ar kartono lapą, patarimus, kaip parengti paprastiausius modelius. Tada galite eiti, kad sukurtumėte vaizdą ant savo nagų.

Norint gauti tinkamą efektą, dirbant, taškai turi būti laikomi statmenai nagui.taip pat, įdėkite taškus ir paimkite gelį arba laką iš vamzdelio. Jį galite laikyti rankoje bet kuriuo patogiu būdu.

Taikant modelį ar tapybos detales, geriau ne kiekvieną kartą nuleisti lakštą laku, bet paimti keletą lašų dangos ant specialios paletės ar folijos. Ši galimybė gali atrodyti ne tokia ekonomiška, kiek tai susiję su aprėpties naudojimu. Bet tada piešinys bus tinkamo dydžio, be dėmių ir geresnės kokybės.

Norint dirbti su šiuo įrankiu kuriant paveikslėlį, geriausia naudoti vidutinio arba storo lako lakus.

Jei norite gauti tvarkingus taškus, reikia pašalinti lipnią sluoksnį nuo pagrindo dangos spalvos.

Norint išvengti pigmento išdžiūvimo ant prietaiso, po kiekvieno piešimo ir prieš naują įterpimą į pigmentą reikia nuvalyti antgalį. Norėdami tai padaryti, naudokite servetėlę arba pūkelius. Apskritai, taškų priežiūra yra nereikalinga, ją lengva valyti.

Taškai yra paprastas įrankis, todėl gamintojo ar įmonės pasirinkimas neturi įtakos jos naudojimui. Galite imtis paprasčiausios ir nebrangios.Dotterio privalumas yra jo universalumas daugelio skirtingų technikų modelių vykdymui: gradientas, retro manikiūras, grafinis dizainas, monogramos, etniniai modeliai, gėlių motyvai.

Su tinkamais įgūdžiais, netgi galite padaryti piešinį su įrankiu su įrankiu. Ir, žinoma, taškai yra būtini sudėtingiems tekstūros variantams kurti su 3D modeliavimu.

„Dotsom“ dizainas palaipsniui

Galite sukurti skirtingus modelius pagal jūsų įkvėpimą taškų pagalba. Bet koks manikiūras, nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto dizaino, prasideda kruopščiu nagų paruošimu. Manikiūro tikslumas ir būsimoji dangos išvaizda, taip pat jo ilgaamžiškumas priklauso nuo jų išvaizdos ir būklės. Jei norite naudoti bet kokį vaizdą, naudodami taškus, paprasta, jei naudosite pradedantiesiems skirtą vadovą.

Pirma, kad nagai būtų tvarkingi. Išimkite skystį be seno acetono. Mes gaminame vonią stiprinti nagus ir minkštinti odeles. Nuimkite odeles, naudodami apipjaustymo metodą arba Europos manikiūrą. Nagų plokštelei suteikiame norimą formą ir ilgį. Be to, taškų dizainas yra toks, kad toks modelis yra vienodai tinkamas visiems ir be išimčių ir puikiai atrodo visų tipų nagams. Nusileiskite nago paviršių lengvu švelniavaisio gydymo būdu. Nusausinkite nagų plokštelę ir padėkite gruntu.

Nepriklausomai nuo dangos, kurią pasirinkote, kaip pagrindą, būtina būtinai naudoti skaidrų gelį arba laką. Dizainą su taškais galima padaryti įprastu laku. Tokiu atveju danga bus ne ilgesnė kaip 4 dienos. Pirma, naudokite pagrindinę spalvą viename ar dviejuose sluoksniuose, priklausomai nuo norimo spalvų tankio. Kiekvienas sluoksnis būtinai yra gerai išdžiovintas atskirai. Tada kontrastingoje spalvoje nuleiskite taškinius rutulius ir taškus ant lako paviršiaus padėkite savavališkai arba griežtai vykdykite bet kokią formą.

Džiovinus, modelis turi būti pritvirtintas skaidriu viršutiniu sluoksniu.

Naudojant gelio laką, procedūra bus šiek tiek kitokia, reikės papildomų įrankių ir taikymo būdų.

 1. Po privalomo pagrindo padengimo, mes išdžioviname lempoje maždaug minutę.
 2. Užtepkite norimo atspalvio gelio lako sluoksnį, pavyzdžiui, raudoną. Džiovinkite po lempute tris minutes. Jei reikia, naudokite antrą sluoksnį ir poliarizuokite.
 3. Norint, kad modelis ant gelio taptų tikslesnis ir nebūtų išplitęs, kai kurie rekomenduoja pašalinti lipną sluoksnį nuo lako prieš taikant modelį.
 4. Į paletę arba folijos gabalėlį įdėkite šiek tiek baltos ir juodos gelio lako. Priimame taškus, panardiname juos į baltą dažą ir atsitiktine tvarka padedame taškus per visą nago paviršių arba tik tam tikroje jos dalyje.
 5. Priimame prietaisą su mažesniu rutuliu, panardinus jį į juodą gelio laką ir įdedame dar keletą taškų ant kiekvieno piršto. Prieš kiekvieną kritimą į pigmentą, nepamirškite valyti dėklo galą su servetėlėmis.
 6. Lempą poliarizuokite maždaug 5 minutes. Tada įsitikinkite, kad baigsite apdailą. Kad geriau išsaugotumėte manikiūrą, atsargiai uždarykite nagų kraštus ir galą.
 7. Po džiovinimo lempoje, nepamirškite pašalinti lipnią sluoksnį iš gatavo manikiūro. Tikrasis polka taško manikiūras yra paruoštas.

Ką galima pakeisti?

Jei negalite gauti taškų, nesijaudinkite. Jis gali būti pakeistas žinomais namų apyvokos daiktais su apvaliu galu. Geriausias pakaitalas būtų įprastas rašiklis su metaliniu rutuliu. Jis turi būti tuščias, be rašalo ir gerai išvalytas. Toks „įrankis“ leis sukurti mažus taškus ir tvarkingas linijas, kurių storis yra apie 0,5 mm.

Jis yra naudingas ir plastikinis arba medinis dantų krapštas su apvaliu galu. Metalo segtukas, kuris buvo naudojamas maždaug prieš 20 metų, taip pat bus naudingas. Jie turi apvalius patarimus. Norėdami atkreipti didelius apskritimus, jums reikės apvalios galvutės.

Nubraižant paveikslėlį su kaiščiu arba dantų krapštuku su fiksuota galvute, reikia lengvai spausti įrankį, kad nepažeistumėte pagrindinės dangos paviršiaus.

Gražūs manikiūro pavyzdžiai

Taškai - puikus pagalbininkas įvairių tipų manikiūro kūrimui nuo įprastinio geometrinio dizaino iki paprasto gėlių ir sudėtingų etninio stiliaus piešinių. Galite piešti širdis, arba galite papuošti savo nagus su biediniu. Autorių riboja tik fantazija. Darbas dotsom palengvina bet kokį procesą. Jie gali nubrėžti tiesias tęstines linijas ir užpildyti erdvę viduje nuotraukos ribų.

Mes siūlome keletą įspūdingų taškų gelio gelių pavyzdžių.

Dizainas gėlių ir žirnių pavidalu - populiariausias taškų veikimas. Dažymas klasikiniu raudonos, baltos ir juodos spalvos deriniu atrodo labai įspūdingas su visais nesudėtingais modeliais.

Taškai gali būti išdėstyti vertikaliai, horizontaliai, įstrižai arba periferiškai. Tokiu atveju kiekvieną kartą gavus originalų vaizdinį efektą.

Paslaptis yra tinkamų spalvų derinių pasirinkimas.

Populiarioje technikoje, kurios sėkmė yra tokia pati, galite naudoti matinį ir blizgus apdailą, ryškias ir subtilias spalvas. Padarykite modelį ant viso medetkų ar jo dalių: antgalio, pagrindo ar šono.

Juodas yra puikus pagrindas grafiniams modeliams. Pažvelkite į bet kokias neįprastai naudingas spalvas.

Paprastas linijų aiškumas sukuria madingą geometrinį raštą mėtų persikų spalva.

Dėl retro manikiūro pasirenkami švelni, švelnūs, šiek tiek „dulkūs“ tonai. Tai gali būti pienas, turkis ir šviesiai smėlio spalvos, kaip pavyzdyje. Žirniai atrodo gerai ant bet kokios formos nagų. Pavyzdžiui, aikštė lygina ir tampa moteriškesnė.

Galite pridėti taškus bet kokiu populiariu būdu. Šiuo atveju Mėnulio manikiūras neigiamos erdvės technikoje yra su originaliu trikampiu skylių dizainu.

Juoda, pastatyta griežta tvarka, taškai prideda paprastą dizaino variantą.

Taškų pagalba galite sukurti bet kokį stilizuotą teminį dekorą įvairiems sezonams. Žiemos manikiūras su lakoniškais taškais ir sidabro blizgesiu. Suformuotas raštas originalių snaigių pavidalu. Mielas ir nepastebimas.

Taškai gali sutvarkyti tik akcentinius pirštus. Norėdami tai padaryti, dažnai naudokite pagrindinio manikiūro spalvą kaip taškus ant akcento nagų. Pasirodo, tam tikras tono ritinys, primenantis gradiento dažymo techniką.

Indijos ar Maroko stiliaus rytietiški modeliai atrodo tiesiog prabangūs, ypač juodos, kreminės ar šokolado fone.

Efektyviausias brėžinys gaunamas mažiausiai laiko ir pastangų.

Rožės yra labai populiarios taškų dažymo technikoje. Jie dažnai derinami su žirneliais ar grafiniais apskritimais. Galite pasirinkti bet kokią spalvą iš klasikinio derinio į fantazijos atspalvius. Rezultatas - įvairūs vaizdiniai efektai.

Užmiršti-me-nots žydėjo raudoname fone. Ši tendencija nėra aiškus centras, o audinio gabalo imitacija. Norėdami tai padaryti, atskiros gėlės traukia nepažeistas, o kitos dalys - pusėse arba trečdaliuose.

Pasirodo, tarsi vienas audinio gabalas ant skirtingų nagų.

Dotter gali sukurti neįprastų vaizdų įvairovę. Tai gali būti, pavyzdžiui, gyvūnų figūros. Baltos katės išsiliejo pienas ir paveldėjo juodos kojos. Ir švelniai užsukite snukį.

Juoda ir balta klasika visada atrodo švieži.

Romantiškas dizainas ypač tinka trumpiems nagams.

  Madinga geometrija lengvai formuojama tiesių linijų ir apskritimų forma. Reikia tik pasirinkti tinkamą atspalvį, o jūs esate tendencija.

  Kaip atlikti manikiūro taškus, žr. Kitą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys