Virtuvės reikmenys

Elektriniai prieskoniai: geriausių gamintojų aprašymas ir įvertinimas

Elektriniai prieskoniai: geriausių gamintojų aprašymas ir įvertinimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Funkcijos ir aprašymas
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Standartinis modelis
 4. Modelių charakteristikos
 5. Medžiagų įvairovė
 6. Atrankos taisyklės
 7. Populiariausių modelių sąrašas
 8. Klientų apžvalgos

Prieskoniai labai įtakoja patiekalo skonį. Tinkamai parinkus net paprastų produktų skonį, jis bus atpažintas. Gruntuose yra daug paruoštų prieskonių. Jie yra patogūs naudoti, tačiau tokie prieskoniai greitai praranda kvapą. Siekiant išsaugoti žavingą skonį, daugelis žmonių nori virti druską ir pipirus savo ruošimo metu arba prieš patiekdami. Norėdami tai padaryti, naudokite prieskonių elektrinius malūnus.

Funkcijos ir aprašymas

Automatiniai druskos, pipirų ir kitų sausų prieskonių malūnai tiesiogine prasme užkariavo virtuvės prietaisų rinką. Labai patogu juos naudoti. Šiuolaikinės technologijos yra aktyviai naudojamos tiek namuose, tiek profesionaliose virtuvėse. Produktų kataloge rasite didžiulį šlifavimo elektrinių gamyklų pasirinkimą. Norėdami įjungti įrenginį, tiesiog spustelėkite mygtuką. Priklausomai nuo modelio, malūnas gali veikti baterijomis ar baterijomis (su specialiu įkrovikliu).

Tinkle veikia dideli pramoniniai malūnai. Nepriklausomai nuo dydžio, malūnų veikimo principas yra tas pats. Paspaudus variklį darbui, kuris sukelia peilius.

Modeliai rinkoje skiriasi pagal dydį, formą, maitinimo šaltinį, išvaizdą. Kai kurie variantai gali būti saugiai naudojami kaip interjero papildymas.

Privalumai ir trūkumai

Elektros prietaisai turi šias teigiamas savybes.

 • Greitis šlifuojamas net ir didelėmis dalelėmis.
 • Fizinės jėgos išlaidos yra minimalios.
 • Didelė galia. Grindstones be problemų šlifuokite net jūros druską.
 • Platus modelių spektras.

Šie faktai išskiriami kaip minusai:

 • didelės išlaidos;
 • riešutų ir aliejinių grūdų šlifavimas naudojant prieskonių malūnus negali.

Standartinis modelis

Dauguma automatinių prietaisų modelių yra kompaktiški, todėl malūnas yra patogus naudoti. Vidutinis ilgis, įskaitant akumuliatoriaus skyrių, yra apie 20 cm, skersmuo nuo 40 iki 50 mm. Atsižvelgiant į kompaktiškus matmenis, prietaisai turi nedidelį svorį. Kai kurias parinktis galima naudoti su viena ranka, prieš pat naudojimą papildant patiekalus prieskonyje.

Elektriniai modeliai apima keletą elementų.

 • Baterijų ar baterijų skyrius.
 • Valdymo mygtukas.
 • Millstones.
 • Prieskonių laikiklis.
 • Variklis

Pastaba: jei druska ir pipirai yra pagaminti iš skaidrios medžiagos, galite vizualiai kontroliuoti šlifavimo dydį. Taip pat parduodami rasite apšvietimą. Valdymo mygtukas yra lengvai paspaudžiamas vienu pirštu.

Modelių charakteristikos

Automatiniai įrenginiai turi keletą techninių savybių, nurodydami, kuriuos pirkėjus pasirinkti.

Produktai skiriasi pagal šias charakteristikas:

 • variklio galia;
 • gamybos medžiaga;
 • šlifavimo dydis;
 • garantinis laikotarpis;
 • ašmenų dydis ir medžiaga;
 • bunkerio matmenys;
 • vairuoti.

Medžiagų įvairovė

Kaip žaliavų prekybos gamintojai naudoja įvairias galimybes.

 • Plastikiniai. Įperkamos medžiagos. Jį lengva valyti ir nemėgsta kvapų. Trūkumai - mažas praktiškumas.
 • Nerūdijantis plienas. Praktinis ir patvarus lydinys, pasižymintis ilgaamžiškumu. Suvart - daug svorio ir šalto jausmo, kai palietėte.
 • Mediena. Natūrali medžiaga pritraukia pirkėjų žavingą išvaizdą. Neigiama pusė - mediena sugeba sugerti kvapą ir išsipūtus, kai liečiasi su drėgme.

Pastaba: parametras, turintis įtakos prieskonių šlifavimo greičiui - ašmenų dydžiui.

Atrankos taisyklės

Kad būtų patenkinti pirkimu, pipirų šlifuoklis ir kitos automatinės prieskonių šlifavimo parinktys turi atitikti šiuos reikalavimus.

 • Tylus darbas.
 • Patvarus ir gerai sumontuotas dėklas - be tarpų ir įtrūkimų.
 • Patogumas naudojant.
 • Patrauklus dizainas (išvaizda derinama su virtuvės kambario dizainu).
 • Sklandžiai veikiantis mechanizmas.
 • Aukščiau pateiktos charakteristikos padės jums pasirinkti geriausią variantą tarp plataus asortimento.

Populiariausių modelių sąrašas

„Alice“

Mes siūlome Jums dviejų automatinių gamyklų rinkinį (atskirai kiekvienam prieskonių tipui). Šalies gamintojas - Prancūzija. Gamintojas - Peugeot. Aukštis - 20 cm Gamybai gamintojai naudojo nerūdijančio plieno ir akrilo. Maitinamas su įmontuota baterija. Praktinis ir patrauklus rinkinys yra naudingas bet kuriame namuose.

Prietaisai yra pagaminti moderniai, futuristiškai. Gamintojai įrengė malūnus su šlifavimo valdymu ir apšvietimu. Pagamintas prieskonių bunkeris ir skaidrios medžiagos. Per jį patogu stebėti prieskonių kiekį ir malimo dydį.

Tropika (9149)

Stilingas ir patogus elektrinis malūnas yra pagamintas iš puikios tamsiai rudos spalvos. Gamintojas - Gipfel. Šalis yra Vokietija. Šis modelis jungia Europos kokybę, praktiškumą ir elegantišką išvaizdą. Tai patogi ir lengva prižiūrėti. Gamybos medžiagos: plastikas, nerūdijantis plienas, keramika ir organinis stiklas. Aukštis - 22,4 cm, malūnas dirba 4 AA baterijose.

SMP-4/2

Gravity modelis greitai pripildo prieskonių savo mėgstantiems patiekalams. Gamintojas - MPM Smile. Lenkijos gamyba. Gamintojai naudojo specialios „Soft-touch“ plastikinę sudėtį. Ši medžiaga yra maloni liesti ir labai atspari smūgiams ir įbrėžimams. Padarė šį pavyzdį klasikinėje juodoje spalvoje.

Norint naudoti variklį, reikia 6 AAA baterijų. Be to, ekspertai pridėjo automatinį peilių įtraukimą, kai jis pakreipiamas ir apšvietimas. Šis modelis idealiai tinka įvairių rūšių prieskonių šlifavimui. Aukštis - 20,2 cm.

Tropica

Šis modelis pateikiamas klientams baltos ir juodos spalvos. Malūną atstovauja Vokietijos prekės ženklas „AdHoc“. Šio produkto ypatumas yra tai, kad mentės yra pagamintos iš keramikos. Paspaudus mygtuką, apšvietimas automatiškai įsijungs. Yra 6 baterijos, reikalingos darbui. Matmenys - 21,5 cm Gamybos medžiagos - plastikas ir nerūdijantis plienas.

Ričmondas

Kitas mūsų reitingo įrenginys yra produktas. iš JK prekės ženklo Cole & Mason. Norėdami greitai sumalkti net didžiausius prieskonius, tik kelias akimirkas. Su užduotimi akimirksniu susiduria malūnas su metalo malūnu akmeniu.

Dėl ilgo nerūdijančio plieno lydinio galima ilgai eksploatuoti. Gamintojai taip pat pasirinko keramiką ir plastiką. Produkto svoris tik 0,4 kg. Aukštis - 21,5 cm Dėl kompaktiškų matmenų, prietaiso naudojimas yra labai paprastas ir paprastas. Modelis idealiai papildo virtuvės interjerą aukštųjų technologijų stiliaus.. Futuristinė chromo forma harmoningai papildo dekorą. Prieskoniai - skaidrus.

Cuinox

Unikalus prietaisas 2, turintis du atskirus druskos ir pipirų skyrelius. Prietaisas taps būtinu, stilingu ir praktišku jūsų virtuvės padėjėju.. Šiam mechanizmui reikalingos 6 baterijos (AAA). Modelio spalva yra juoda. Šlifavimo peiliukai pagaminti iš keramikos.

Kūnas yra pagamintas iš specialaus metalo lydinio, kuris nebijo rūdžių susidarymo kartu su plastiku.

Klientų apžvalgos

Šiuolaikiniai žmonės, kurie nori maksimaliai naudoti technines galimybes, atkreipė dėmesį į automatinių malūnų naudojimo privalumus. Kaip pagrindinės teigiamos savybės atkreipkite dėmesį į puikų šlifavimo greitį ir naudojimo paprastumą.

Norėdami gauti šviežią ir kvapiąją prieskonį vos per kelias sekundes. Atskirai, praktiškumas ir patikimumas jų apžvalgoje žymi profesionalius virėjus, kuriems reikia greitai pridėti prieskonių. Taip pat atkreipkite dėmesį į daugybę įvairių modelių, kuriuose lengva rasti tinkamą variantą.

Neigiamas atsiliepimas rodo tik vieną trūkumą - kainą. Kai kurių produktų kaina yra daugiau nei 10 tūkst. Rublių. Vidutinė daugelio variantų kaina svyruoja nuo 3 iki 4 tūkst. Rublių vienam modeliui.

Kaina priklauso nuo šių parametrų:

 • modelio ir prekės ženklo populiarumas;
 • gamybai naudojamos medžiagos;
 • variklio galia;
 • asmeninė atsargų parduotuvė.

Kitame vaizdo įraše rasite elektrinių prieskonių malūno Russel Hobbs 23460-56 apžvalgą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys