Virtuvės reikmenys

Silikoniniai šepečiai: naudojimo ypatybės, privalumai ir trūkumai

Silikoniniai šepečiai: naudojimo ypatybės, privalumai ir trūkumai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Aprašymas
 2. Šepetys su konteineriu
 3. Rašiklio ir šepečio funkcijos
 4. Ar galiu sutepti karštą keptuvę?
 5. Tapybos galimybės
 6. Naudojimo sąlygos

Kulinarinis šepetys yra būtinas ir būtinas dalykas tiems, kurie mėgsta kepti namuose. Jis būtinas maisto ir virtuvės reikmenų ruošimui: kepimo kiaušiniai, grietinėlė, padažas, tepimo indai ir keptuvės su aliejumi.

Silikoninis šepetys turi didelį atsparumą drėgmei. Jo spalva nekinta, ji visada lieka gražia virtuvės savybė. Violetiniai kutai yra labai paklausūs. Silikoniniai šepečiai nėra oksiduoti, lengvai valomi. Leistinos temperatūros, kuriomis šis įrankis gali būti naudojamas, yra nuo -40 iki 255 laipsnių Celsijaus. Produkto medžiaga yra netoksiška ir bekvapė.

Aprašymas

Kutai yra įvairių dydžių. Kuo mažesnė, tuo mažesnė produkto kaina. Dažniausiai yra L ir S: L = 21,1 * 4,1 * 1,3 cm, S = 17,4 * 3,2 * 1,1 cm. Rankenos yra pagamintos iš patvarios ir aukštos kokybės plastiko.

Produktas yra bekvapis. Šepetį lengva prižiūrėti. Jis paprasčiausiai pašalinamas iš rankenos, tačiau jo veikimo metu jis nenukris.

Siūlomos silikono kepimo šepečiai su dozatoriais, kurie įdedami į stiklo arba plastikinius indus, paprastai aliejus. Tokio įrenginio naudojimas yra paprastas:

 • pripildykite dozatorių skysčiu;
 • mes įterpiame šepetėlį, uždarome laivą dangčiu;
 • mes padengiame paruoštą produktą.

Šis rinkinys yra kompaktiškas ir lengvai naudojamas. Mažai vietos užima, skystis neišsipylė eksploatacijos metu, iš šepečio ar bėgių neišpilama nieko. Šis momentas taip pat svarbus: kai šepetys nenaudojamas, bako turinys neturi laiko išnykti, išdžiūti.

Pagrindinis silikono šepečių trūkumas yra stori pluoštai. Jie neleis sukurti gražių ir elegantiškų modelių ir piešinių.

Jei šepetys naudojamas virtuvei gaminti be dekoro, šiuo atveju skundų nėra.

Šepetys su konteineriu

Jei dažnai reikia sutepti patiekalus, tada alyvos talpykla laikoma būtinu atributu. Į komplektą išpilstytame indelyje galite užpilti bet kokį skystį ir pradėti tepti indo paviršių.

Šis rinkinys yra patogus pasirinkimas kasdieniame gyvenime.. Tačiau būtina tepti tik švarius patiekalus. Veiksmų algoritmas yra paprastas: nuimkite šepetį iš konteinerio, ištepkite apačią, priveržkite stiklainį ir pašalinkite rinkinį. Po kiekvieno naudojimo prietaiso negalima plauti.

Jei tepate maistą (mėsą, žuvį, daržoves, blynus ir tešlą), po kiekvieno naudojimo reikia išplauti produktą iš silikono. Teigiamas dalykas yra tai, kad į stiklainį galima pilti šiek tiek skysčio. Jums vis dar nereikia galvoti apie tai, kur laikyti virtuvės šepetėlį - jis visada yra talpykloje arba kabo ant indo.

Rašiklio ir šepečio funkcijos

Plastikinė medžiaga laikoma trapia medžiaga. Iš jo pagamintų gaminių negalima palikti šalia šilumos šaltinių. Tokiu atveju jis tarnaus ne ilgai. Jei šepetys nereikalaujamas kasdien, ši parinktis bus laikoma ergonomiškiausia ir ekonomiškiausia.

Kai kurie kulinariniai šepečiai gali suprasti, jie gali lengvai nuimti apatinę dalį. Tai patogu, jei, pavyzdžiui, rankena sulūžta arba pluoštai yra nusidėvėję - galite lengvai pakeisti dalis naujais. Nuimamas šerelius lengva valyti, jis gali būti virinamas, mirkomas ir valomas indaplovėje.

Ar galiu sutepti karštą keptuvę?

Šiuo metu yra daug dalykų, kuriuos naudojame maisto ruošimui, įskaitant blynų keptuvėlių tepimą sviestu. Mes nemanome, kad mes galime pakenkti keptuvės paviršiui. Dėl to greitai pristatysime šį produktą į metalo pirkėjus.

Ilgalaikiam naudojimui keptuvėse, padėkluose ir kituose įrankiuose, kurie turi būti iš anksto sutepti aliejumi, sukurti silikoniniai šepečiai. Jie nesulenkia gaminio paviršiaus, jie yra atsparūs karščiui ir visada tolygiai paskirsto skystį ant virtuvės reikmenų paviršiaus, todėl pasirodo aukštos kokybės ir gražūs pyragaičiai.

Toks šepetys gali atlaikyti aukštą temperatūrą, todėl jį galima sutepti karšta keptuvė, taip pat švieži pyragaičiai. Be to, ji saugo rankas nuo nudegimų.

Džiaugiuosi, kad tokie dalykai yra stiprūs ir patvarūs, jie nesiskiria eksploatacijos metu.

Tapybos galimybės

Yra šepečiai konditerijos dažymui ir modeliavimui. Jie yra plonesni nei įprastai, apvalūs arba plokšti šeriai, panašūs į meninius šepečius.. Jie naudojami įvairioms dekoracijoms. Jie sukuria meduolių, pyragų, sausainių piešinius.

Jei norite atkreipti mažas dalis, turite naudoti įrankį su išlenktu kraštu. Žinoma, tokiam verslui dažnai naudojami šepečiai su natūraliais šeriais, tačiau silikono variantai nestovi ir aktyviai išspausti savo konkurentus.

Tokius šepečius galite įsigyti specializuotose parduotuvėse, kuriose parduodami patiekalai ir prekybos centrai. Šių produktų kaina yra patraukli, todėl Norint įsigyti tokį produktą, nereikia mokėti.

Naudojimo sąlygos

Tokie įrankiai yra neprotingi naudoti. Svarbu laikytis kelių paprastų taisyklių:

 • plauti be abrazyvinių produktų;
 • esant didelei taršai, geriau virti vandenyje 7 minutes;
 • nenaudokite šiurkščių kempinių;
 • Po plovimo nuvalykite.
Nepaisant to, kad toks virtuvės atributas neseniai buvo rinkoje, jam pavyko rekomenduoti save, nes toks padėjėjas ne tik atneša malonumą, padeda taupyti pinigus ir laiką, bet taip pat yra gera galimybė dovana artimiesiems ir draugams, kurie mėgsta virti.

Taigi, silikoniniai šepečiai pasižymi daugybe dizainų, spalvų ir dizaino. Dėka subtilių parinkčių, galite sukurti gražių modelių iš glazūros. Pažangūs modeliai dažnai aprūpina rankenos ir šerių ilginimo mechanizmus, o kai kurie modeliai yra tiesiogiai su konteineriu.

Kitame vaizdo įraše galite susipažinti su vienu iš „Tupperware“ pagamintų silikoninių šepečių tipų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys