Veidrodžiai moterims

Stalinis veidrodis: įvairūs modeliai

Stalinis veidrodis: įvairūs modeliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Modeliai
 3. Medžiagos
 4. Dizainas
 5. Ką apsvarstyti renkantis?
 6. Gamintojai ir apžvalgos
 7. Gražūs interjero pavyzdžiai

Nedidelis stalo veidrodis yra būtinas priedas bet kuriame namuose. Jis dažnai patalpinamas vonios kambaryje, miegamajame arba gyvenamojoje patalpoje. Tai gali būti labai patogu, visų pirma moterims - yra specialūs modeliai su priartinimu ir įmontuotais stalčiais ar lentynomis, jie idealiai tinka makiažui pritaikyti. Tačiau stalo veidrodis taip pat gali būti naudingas vyrams bet kurioje vietoje, kur neįmanoma pakabinti didelių veidrodžių ant sienos. Tarp daugybės įvairių modelių, spalvų ir dizaino idėjų kiekvienas gali pasirinkti tinkamą variantą.

Savybės

Veidrodis yra puikus baldas. Šiuolaikiniai modeliai gali turėti įvairiausius dekorus - įdomus produktas gali tapti akcentu ir ryškiu akcentu jūsų kambario atmosferoje. Tačiau darbalaukio versija taip pat turi praktinių funkcijų. Norint, kad jis būtų patogus, svarbu pasirinkti tinkamą modelį.

Prieš pirkdami apsvarstykite darbalaukio modelių funkcijas:

 • Jei norite nusipirkti makiažo kosmetikos veidrodį, tai labai gerai, jei jis yra maždaug jūsų veido dydis - tokiu būdu jūs galite pamatyti save visiškai, bet veidrodis vis dar bus patogus net ir ant nedidelio kosmetikos stalo.
 • Dažnai makiažo veidrodis taip pat pasirenkamas dvipusis su didinamuoju stiklu - kartais jums bus lengviau matyti makiažo niuansus padidintame vaizde. Be to, veidrodis su padidinimu bus labai naudingas kasdieniame gyvenime, jei jums reikia apsvarstyti akių briauną ar ištraukimą iš akies.
 • Plaukų formavimui reikia gauti pakankamai didelį modelį. Kad galėtumėte užimti mažiausiai vietos ant stalo, galite apsvarstyti stilingus modelius su kojomis.
11 nuotrauka
 • Dekoratyvinis produktas, neskirtas konkrečiam tikslui, gali būti visiškai nieko. Anotacija neįprastos formos, ryškūs rėmeliai ar net matiniai modeliai pačiame modelio paviršiuje dabar populiarūs.

Pagalvokite, kas geriausiai tinka jūsų kambario interjerui, ir jūs tikrai galite pasirinkti ryškią originalią versiją.

Modeliai

Veidrodiniai modeliai yra labai įvairūs. Norėdami naršyti parduotuvėse, Nustatykite, kuris iš šių modelių jums bus naudingas:

 • Sulankstoma darbalaukio produktas gali būti kuo kompaktiškesnis. Dėl to, kad didžiąją laiko dalį šis produktas bus uždarytas, jis bus daug mažiau nešvarus. Jūs galite susidurti su labai skirtingais modeliais: kartais veidrodis bus vienas, kartais dvigubas ar trigubas. Dažniausiai - tai maži daiktai, kuriuos galima lengvai įdėti į bet kurį stalą. Jis tinka rankinėje, jei atsiranda poreikis turėti vidutinio dydžio veidrodį.
 • Dvišaliai padidintas produktas yra labai naudingas dalykas. Paprastai jis turi kadravimo stendą, kuris leidžia apversti didinamąjį veidrodį viena ranka ir žiūrėti į įprastą arba atvirkščiai. Šis veidrodis yra labai naudingas kasdieniame gyvenime, jis ne tik padės jums įvairiose situacijose.

Dažniausiai yra modelių su 8 ar 10 kartų padidėjimu: pakaks apsvarstyti bet kokias smulkias detales - makiažo niuansus, odos trūkumus, skilteles, plaukų tekstūrą arba drabužių siūles.

 • Trivietis Veidrodis bus ypač naudingas tiems, kurie mėgsta atlikti sudėtingą plaukų formavimą. Toks veidrodis leis jums reguliuoti kiekvieno iš trijų dalių sukimosi kampą: puikiai matysite plaukus iš šono ir iš galo. Veidrodis bus labai patogus, jis padės lengvai sukurti net sudėtingiausius ir neįprastus šukuosena. Be to, tai bus naudinga, jei jūsų plaukus dažysite namuose.
 • Dabar galite rasti darbalaukio modelius, su mažomis dėžutėmis saugoti. Jei jūsų persirengimo stalas visada yra netvarka, toks veidrodis gali padėti surinkti visą reikalingą kosmetiką vienoje vietoje. Dėžės dažnai yra mažos, tačiau jos gali sutalpinti kelis būtiniausius pagrindinius dalykus.
 • Galimybė stovėti bus tvaresnis - toks produktas, kurį tiesiog netyčia nenorite laužyti. Stovai yra skirtingi - kartais jie yra mobilūs ir leidžia jums pasukti arba sulenkti veidrodį, kartais jie yra statiniai. Be to, paklotai gali būti labai įvairūs - kai kurie gali būti labai gražūs ir turi ypatingą šiuolaikišką ar, atvirkščiai, retro dizainą. Pasirinkite stabilų stendą, kuris ant stalo neužims per daug vietos.
 • Dažnai dabar perkate produktus ant kojų - tokios galimybės gali atrodyti labai stilingos ir elegantiškos, taip pat jos užims minimalią erdvę. Be to, kojos buvimas vietoj stovo žymiai apriboja originalaus dizaino galimybes: modeliai su kojomis daugeliu atvejų yra kuo paprastesni ir funkcionalesni.

Apsvarstykite, kad ant kojų paprastai gaminami tik nedideli veidrodžiai - dideli modeliai nebus labai stabilūs.

Medžiagos

Medžiaga yra labai svarbi. Visų pirma, jis pats sukelia veidrodį - jei perkate metalinį modelį, greičiausiai jis yra pagamintas moderniu stiliumi, o jei rėmas pagamintas iš akmens, šis modelis gali būti klasikinis. Be to, medžiaga paveiks veidrodžio praktiškumą ir tarnavimo laiką. Plastiką lengva sugadinti ar pertrauka, o metalinis veidrodis tęsis ilgai.

Svarbiausia, kad modelio medžiaga būtų aukštos kokybės, atitiktų jūsų poreikius ir organiškai prisitaikytų prie jūsų gyvenamojo ploto interjero. Apsvarstykite galimas šiuolaikinio veidrodžio medžiagas:

 • Plastikiniai Stalinis veidrodis yra gana populiarus ir nebrangus pasirinkimas. Plastikinė yra patogi medžiaga, ji gali būti labai skirtinga ir gali būti kitokia. Todėl tarp įvairių plastikinių veidrodžių galite rasti ne tik paprastus nuobodu modelius, bet ir labai įdomius dizainerių pavyzdžius. Plastikinis veidrodis yra idealus biudžeto sprendimas šiuolaikiniam interjerui. Dažnai tokie produktai naudojami mergaičių vaikų kambaryje.
 • Metalinis Modelis gali būti pagamintas iš plieno arba žalvario. Jis gali būti suteiktas aukso spalvos arba bronzos spalvos dažymo - šios parinktys taip pat gali atrodyti labai stilingas. Kaina priklausys nuo metalo kokybės ir veidrodžio dizaino sudėtingumo. Neseniai populiarėja ir suklastoti modeliai - jie geriausiai tinka šiuolaikiniam interjerui.
 • Porcelianas Veidrodis yra įdomi galimybė, tinka daugeliui interjero tipų. Tačiau toks modelis turi būti apsaugotas, kad nebūtų pertrauka. Kaina priklausys nuo stendo ir paveikslo formos sudėtingumo.
 • Mediena modeliai yra gana įdomus ir praktiškas variantas, kuris gali būti universalus absoliučiai bet kokio tipo interjerui. Jie gali būti lygūs arba raižyti, turi natūralią spalvą arba dažyti bet kokiu kitu atspalviu. Tokio veidrodžio kaina ir ilgaamžiškumas priklausys nuo konkrečios medienos rūšies, dizaino sprendimų ir vykdymo kokybės.
8 nuotrauka
 • Modelis su stendu iš natūralaus akmens - Tai yra prabangos prabangių, kurie puikiai tinka klasikiniam interjerui, pasirinkimas.Onyx, malachitas ir marmuras dažniausiai naudojami, tačiau yra daug įvairių variantų. Šie veidrodžiai turės didelę kainą, tačiau jūs gausite modelį, kuris truks dešimtmečius ir niekada neišeis iš mados.

Dizainas

Veidrodinis dizainas yra labai svarbus - ypač jei perkate jį kaip dekoratyvinį interjerą. Dabar parduotuvėse galite rasti šiuolaikiškų produktų su neįprastomis dizaino idėjomis. Apsvarstykite šias galimybes: apvalus arba stačiakampis gaminys yra klasikinis.

Tačiau paprastą formą galima pabrėžti neįprastu rėmeliu. Dabar mados abstrakčiuose, sudėtingos formos rėmuose, kurių viduje yra įprastas standartinis veidrodis.

Dažniausiai tokiu būdu gaminami pakankamai maži veidrodžiai, kitaip visas produktas bus per didelis:

 • Jūs galite susidurti su neįprastu veidrodžio veidrodžiu - kartais jis net neturi rėmo arba įdedamas į ploną, nepastebimą rėmą. Tokie veidrodžiai taip pat retai užima daugiau nei 17 cm ilgio ir dėl savo neįprastos formos jie gali būti ne itin patogūs: tokie produktai turi didesnę dekoratyvinę funkciją.
 • Netgi paprastas didelis gabalas gali būti įdomiai dekoruotas. Pavyzdžiui, „Provence“ stiliuje galite rasti modelius 30 x 40 cm: tai yra paprasčiausias ir funkcionaliausias dizainas, kuris reiškia medinį rėmą, nudažytą pastelinėmis spalvomis. Produktas gali būti papildytas drožinėtais piešiniais arba paveikslais - šis stilius atrodo labai stilingas ir švelnus šalies stiliaus interjere.
 • Derliaus modeliai - tai viena iš populiariausių tendencijų. Juos galite patalpinti bet kokioje aplinkoje - dažnai modeliai atrodo įdomūs net ir šiuolaikiniame interjere.

Ką apsvarstyti renkantis?

Pirmiausia reikia nustatyti, ko jums reikia veidrodyje. Kad nebūtų klaidingas pasirinkimas Apsvarstykite šiuos veiksnius:

 • Produkto dydis, gebėjimas sulenkti, priartinimo funkcija, papildomi veidrodžiai - visa tai yra praktiška, todėl šios savybės negali būti ignoruojamos. Jums reikia įsitikinti, kad veidrodis harmoningai atitiktų jūsų kambario dizainą.
 • Vizualiai patikrinkite produkto kokybę: dažai turi būti sklandžiai, varžtai turi būti simetriški, ant veidrodžio ir rėmo neturi būti jokių įbrėžimų ir žetonų.
 • Sužinokite daugiau apie gamintoją.

Gamintojai ir apžvalgos

Dabar daugelis žmonių perka Kinijos produktus dėl savo patrauklių kainų. Kartais toks pirkimas gali būti malonus ir kartais nuvilti. Remiantis atsiliepimais, įmonės gamina pakankamai aukštos kokybės veidrodžių Ledeme, Wess ir Ofelis. Tai nebrangūs ir patogūs modeliai su paprastu dizainu.

Jei ieškote daugiau neįprastų interjero galimybių, verta apsvarstyti Europos prekių ženklus. Pavyzdžiui, vienas iš kokybės yra Vokietijos prekės ženklas Artwelle kuris yra neįprastas metalinis veidrodis. Pirkėjai taip pat atkreipia dėmesį į stilingą prekės ženklo dizainą ir ilgaamžiškumą. Fbs iš Čekijos Respublikos. Galiausiai daugelis dabar perka veidrodžius Ikea - Tai švediškas prekės ženklas, žinomas dėl nebrangių ir labai įdomių namų dekoro produktų.

Gražūs interjero pavyzdžiai

Apsvarstykite šiuos galimus įvairių veidrodėlių pateikimo kambario nustatymuose pavyzdžius:

 • Jei buto interjeras jums atrodo nuobodu ir monotoniškas, veidrodis gali tapti ryškiu akcentu. Norėdami tai padaryti, galite pasirinkti produktą su spalvotu plastikiniu rėmu, keraminiu veidrodžiu arba neįprastu veidrodžiu su vitražo dažais.
 • Mažame kambaryje dizaineriai rekomenduoja įdėti pakankamai didelį stalinį veidrodį su minimaliu dizainu. Tai padės toliau atspindėti šviesą ir padaryti kambarį vizualiai erdvesnį.
 • Eklektika dabar yra mados, todėl nebijokite derinti netikėtesnes galimybes. Pavyzdžiui, interjere pagal aukštųjų technologijų stilių yra visiškai įmanoma įdėti nedidelį veidrodį su retro stiliaus dizainu.Jei turite tradicinio stiliaus interjerą, galbūt neįprastas abstrakčios formos modelis padės ją atnaujinti.

Kai kurių šiuolaikinio stiliaus veidrodžių modelių apžvalga, žr. Žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys