Veidrodžiai moterims

Stalo veidrodis su šviesa: pasirinkimo ypatybės

Stalo veidrodis su šviesa: pasirinkimo ypatybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Kokios šviesos yra geresnės?
 3. Modeliai
 4. Ką apsvarstyti renkantis?
 5. Gamintojai ir apžvalgos
 6. Gražūs interjero pavyzdžiai

Sulankstomas mažas veidrodis, kai kurios moterys mano, kad tai labai patogu. Jis visada yra po ranka. Ją galite gauti bet kuriuo metu ir lengvai jį pašalinti. Tačiau, lyginant su namų darbams pritaikytu staliniu veidrodžiu, kišeninis mobilumas yra beveik vienintelis privalumas. Norint iš tikrųjų matyti savo veidą atspindžioje ir švelniai taikyti makiažą, geriau naudoti stalinį įrenginį, turintį apšvietimą. Be to, tai gali būti puiki interjero apdaila.

Savybės

Veidrodžio veidrodžio nesuderinamumas. Šie elementai skiriasi priklausomai nuo to, kur jie turėtų būti. Jis gali būti sienos priedas su šviesa. Universalus - ir jūs galite pakabinti ant sienos ir įdėti priešais jus. Taip pat patogu keliauti kelyje.

Tačiau tokie atvejai yra brangūs, todėl daugelis moterų mėgsta į stalą patalpinti specialų stalo veidrodį. Šis elementas yra aiškiai nustatytas arba turi mobilų stendą.

Naudokite jį daugiausia makiažui. Kosmetinis veidrodis dažnai yra aprūpintas priartinimo ir sukimosi funkcija, todėl jį patogu dažyti, nedelsiant pastebint visus makiažo trūkumus.

Patogu perkelti šį įrenginį iš vietos į vietą ne tik bute. Kelionėms taip pat tinka.

Jūs tiesiog turite pasirūpinti, kad nepažeistumėte jos kelyje.

Gali būti alternatyva prie kojos esančiam priedui naudoti įmontuotą su priartinimo funkcija„Implantuojamas“ dideliame stacionariame veidrodžio stende. Šio veidrodžio gabalo pagalba galite pamatyti detales, kurias sunku pamatyti dideliame atspindyje. Užklijuokite antakius, ištaisykite makiažą, remdamiesi didinamojo fragmento „liudijimu“ ir iš karto pažvelkite į save dideliame veidrodyje - tai taip pat patogu.

Kokios šviesos yra geresnės?

Apšvietimas yra svarbi veidrodžio naudojimo dalis, ypač jei jos pagrindinė funkcija yra padaryti patalynę patogu naudoti makiažą. Norėdami išspręsti apšvietimo problemą, gali būti pigus ir piktas, nustatant lempą prie jo ant stalo. Kartais užkabinimo stalui organizuoti specialų apšvietimą. Bet patogiau naudoti priedą su lemputėmis, kurios yra pastatytos tiesiai į veidrodį.

Apšvietimui naudojami įvairūs šviesos šaltiniai:

 • Kaitinamosios lemputės. Jie tiekiami su pigiais veidrodžiais. Šie apšvietimo šaltiniai nėra ypač patikimi, ir neseniai toks apšvietimas praranda savo populiarumą.
 • Halogenas. Jie truks apie dešimt kartų ilgiau nei kaitrinės lemputės. Jie gali būti naudojami didelės drėgmės sąlygomis, pavyzdžiui, vonios kambaryje.
 • Fluorescencinė. Šių žibintų šviesa yra panaši į dienos šviesą. Tačiau iš tokių apšvietimo akys greitai pavargsta, nes lydi mirgėjimas.
 • LED (LED). Šiandien tai yra patikimiausias veidrodėlių šviesos šaltinis. Tai nėra atsitiktinumas, kad tokie daiktai su LED apšvietimu yra labiausiai paplitę. Šios lempos ilgą laiką tarnauja aukštos kokybės apšvietimui ir atrodo gražiai.

Modeliai

Veidrodis gali būti apvalus, kvadratinis arba, pavyzdžiui, deimantinis, su dideliu ar mažu. Ant kojos yra priedų arba prie stalo prie sienos pritvirtintos bet kurioje patogioje vietoje.Daugelis moterų negali įsivaizduoti darbalaukio kopijos be didinamojo efekto.

Yra priedų, kurių padidėjimas yra nuo 2 iki 10 kartų. Buitiniam naudojimui pakanka padidinti didinamąjį veidrodį, kad atspindys būtų dvi ar tris kartus didesnės. Padidėjimo koeficientas 8-10 kartų reikalingas tik profesionaliam naudojimui.

Įrenginys su veidrodžiu, be paties prietaiso, gali turėti lempas, skirtas mažiems ir nešiojamiems modeliams - baterijoms. Privalomi papildymai dažnai yra laikiklis ir dangtelis.

Ką apsvarstyti renkantis?

Stalo priedų pasirinkimas priklauso nuo to, kaip ketinate jį naudoti. Tam reikia iš anksto padaryti keletą išvadų:

 • ar jis bus perkeltas iš kambario į kambarį, ar jis užims visiškai tam tikrą vietą namuose;
 • keliaus su jumis;
 • Ar jis bus naudojamas tik makiažo naudojimui, ar jis turi būti naudojamas, nuvalant antakius, valant odą, skutimą ir pan.

Rinkoje yra veidrodžiai, pagaminti iš medienos, aliuminio, chromuoto plieno, dramblio kaulo, sidabro ir aukso. Visada yra galimybė rinktis nedidelį veidrodį arba brangų, turtingą pavyzdį. Galite pasirinkti modelį su amalgamu, sidabru, titanu, aliuminiu ir vario danga.

Paprastiems nebrangiems veidrodžiams su apšvietimu naudojama amalgamos danga, kuri neprieštarauja drėgmei. Titanas pasirodo labiau atsparus. Veidrodis su juo nebijo pailsėti.

Jis yra gana atsparus mechaniniam stresui, bet jūs turite būti pasirengę tai, kad toks priedas šiek tiek iškraipys atspindį, kuris gali atlikti žiaurų pokštą su jo savininku, kai jis naudojamas.

Geriausias „vaizdas“ gali būti gaunamas su aliuminio ir vario deriniu, ypač kai nusodinimas yra sidabras. Tokie veidrodžiai gali būti laikomi vonios kambaryje. Jų tarnavimo laikas yra labai ilgas.

Kai kurie modeliai turi 90, 180 arba net 360 laipsnių veidrodžio mechanizmą. Dvišalis dalykas suteikia galimybę pamatyti tikrą apmąstymą ir didinimą.

Daugelis modernių aksesuarų ir visiškai virsta daugiafunkciniai aukštųjų technologijų įrenginiai. Jie bendrauja su telefonu, gali aktyvuoti foninį apšvietimą, reaguoti į asmens požiūrį, yra valdomi balsu, turėti laikmatį, kuris gali laiku signalizuoti, pavyzdžiui, kad turėtumėte skubėti su makiažas, kitaip galite vėluoti darbui ar įvykiui.

Gamintojai ir apžvalgos

Šiandien yra keletas pirmaujančių apšviestų veidrodžių gamintojų, kurių produktai yra pelnę teigiamus klientų atsiliepimus. Tarp jų Sanitas, Rotpunkt, Beurer, Gezatone, Babyliss, Ikea.

Pavyzdžiui, „Ikea“ pasižymi tuo, kad siūlo veidrodžius už prieinamą kainą, vienodą apšvietimą ir neiškraipymą.

Apšviesti „Babyliss“ produktai pasižymi įvairiais modeliais, interjeras atrodo brangus ir elegantiškas.

Beurer visada patvirtina Vokietijos kokybę. Šie veidrodžiai yra funkcionalūs, pritraukia pirkėjo dėmesį įdomiu dizainu ir turi ilgą tarnavimo laiką.

Gražūs interjero pavyzdžiai

Veidrodis savo pobūdžiu yra ne tik grynai praktinis dalykas, bet ir dalykas, kuriame visada yra paslapties grūdas. Veidrodis, įskaitant darbastalį, viduje suteikia interjerui ypatingą žavesį, sukelia nepakankamą įspūdį ir norą pažvelgti į atspindžio gylį.

Moderniam interjerui, suprojektuotam aukštųjų technologijų dvasia, geriausiai tinka metalinis veidrodis su būdingomis „technologinėmis“ formomis.

Nedidelis kosmetinis veidrodis bus puikus papildymas įmontuotame, įspūdingo dydžio moterų miegamojo veidrodyje.

Jei jis yra prijungtas virš stalo tinkamu aukščiu savo šeimininkui, jį labai patogu naudoti.

Lyginamoji kosmetikos veidrodžių „Beurer“ apžvalga, žr.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys