Veidrodžiai moterims

Padaryti makiažas veidrodis su šviesos do-it-yourself

Padaryti makiažas veidrodis su šviesos do-it-yourself

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės ir tipai
 2. Kūrimo etapai
 3. Rekomendacijos

Makiažo veidrodis su apšvietimu yra daugelio moterų svajonė. Tai ne tik padeda sukurti tobulą makiažą, bet ir padeda jaustis kaip filmo dieviškas. Vienintelis tokių veidrodžių trūkumas yra gana didelė kaina, bet savybės leidžia jums padaryti savo rankas namuose.

Savybės ir tipai

Makiažo veidrodis su svogūnėliais aplink perimetrą, kartais vadinamas „Holivudu“ arba „make-up“, padeda sukurti aukštos kokybės makiažą ir įvertinti visą vaizdą. Įranga vis dar apima:

 • neįprasta ir patraukli išvaizda;
 • universalumas. Iš pradžių tokie veidrodžiai buvo laikomi tik menininkų makiažo kambaryje, bet dabar jie dažnai naudojami butuose. Tokiu atveju šį elementą galima pasirinkti bet kokiam interjerui;
 • mobilumą. Šiandien tokius veidrodžius galima naudoti atskirai nuo persirengimo stalo ir perkelti iš vienos vietos į kitą;
 • spalvų ir tipų įvairovė leis jums rasti savo meilužio veidrodį.

Pagrindiniai tipai laikomi stačiakampiais, kvadratiniais, apvaliais veidrodžiais, o specialioje vietoje yra grindų ir grindų veidrodis. Klasikinis variantas laikomas stačiakampiu arba kvadratiniu makiažo veidrodžiu, kurio dydis yra 50x50 cm, jei kambario matmenys leidžia, galite pasirinkti didesnį veidrodį.

Svarbu, kad nebūtų pernelyg didelio dydžio. Priešingu atveju iš harmoningo ir kompaktiško objekto jis gali tapti juokingu kambario priedu.

Nepaisant klasikiniu būdu priimtų formų, vis dažniau butuose pasirenkami optiniai arba apvalūs veidrodžiai. Jie sukurs jaukumą ir atrodys estetiškiau. Tokie modeliai harmoningai atrodys bet kuriame interjere.

Veidrodis prie grindų padeda kruopščiai ištirti visą vaizdą nuo galvos iki kojų. Apšvietimas atskleis vaizdo trūkumus, kurių negalima matyti įprastu apšvietimu. Toks modelis ras jo vietą bute. Aukštųjų technologijų stilius, palėpė, minimalizmas. Ypač jei rėmas yra juodas, baltas arba plieninis.

Tokius modelius galima rasti mažmeninėje ar internetinėje parduotuvėje, tačiau dažnai jų kainos yra didelės. Tada galite sukurti makiažo veidrodį savo rankomis.

Kūrimo etapai

Norint pagaminti Holivudo veidrodį, jums nereikės daug įrankių, kuriuos galima lengvai rasti tiek namuose, tiek parduotuvėje:

 • tiesiogiai paties norimo dydžio veidrodį;
 • medinės juostos rėmui sukurti;
 • gręžtuvai, replės, atsuktuvai, varžtai;
 • jų lemputės ir kulkos;
 • dažai;
 • šlifavimo popierius, matavimo juosta ir pramoninė dvipusė juosta;
 • varinė viela ir laidas.

Atspindinčio šedevro gamyboje turi būti laikomasi saugos taisyklių, visų pirma pasirinktos avalynės ir drabužių. Geriau pasirinkti drabužius be nereikalingų dalių, spynų, užtrauktukų ir batų su guminiais padais, nes jūs turite dirbti su elektros energija.

Surinkus būtinas medžiagas ir atsižvelgus į saugių drabužių pageidavimus, Galite pereiti prie paties proceso:

 • Veidrodžio rėmo atvaizdavimas. Jums reikės dviejų medienos gabalų (galite pasirinkti kitą medžiagą, tačiau medis yra saugesnis ir lengviau sumontuojamas ir išmontuojamas), kurios supjaustomos iki veidrodžio dydžio. Pjūklai turi būti tokie, kad jų galai būtų 45 laipsniai. Gautos dalys turi būti kruopščiai apdorojamos šlifavimo popieriumi, kad jų paviršius taptų lygus. Dėl patikimumo veidrodis gali būti pritvirtintas rėmelyje, naudojant pramoninę juostą.
 • Skylučių gamyba lemputėms. Rėmuose pažymėtos būsimos lemputės tuo pačiu atstumu. Tai padės matavimo juosta ir sėjamoji.
 • Rėmo dažymas. Po to, kai paviršius atrado tobulą lygumą ir reikiamas skyles, galite pradėti kūrybinį procesą. Tradiciškai yra įprasta dažyti rėmelį klasikinėmis spalvomis: balta, juoda, pilka. Priklausomai nuo savininko ir kambario interjero, rėmas gali būti dažomas įvairiais atspalviais. Nusausinus dažus, būtina apsaugoti rėmą, kad būtų užtikrintas poveikis.
 • Apšvietimo kūrimas. Elektros instaliaciją reikės padalinti į lygias dalis - apie 15 cm, o baltą laidą atskirti nuo mėlynos. Išimkite juos į skyles, kad galėtumėte pasiekti 2 mėlynos ir baltos vielos vienoje angoje. Be to, turėtumėte užpildyti kulką po lemputėmis ir prijungti prie laidų, stebėdami sraigto kasetės spalvą ir reikiamą pusę. Po to kasetes galite pritvirtinti prie rėmo varžtais.
 • Laidų kištukų prijungimas. Šiuo atveju svarbu stebėti laidų spalvų atitikimą. Jums reikės prijungti vieną laido galą prie pirmosios lemputės laikiklio, o kitą - prijungti prie kištuko.

Po to veidrodis laikomas paruoštu, ir jis turėtų būti taikomas veikiant.

Rekomendacijos

Prieš pradėdami dirbti prie veidrodžio paviršiaus, turėtumėte apsvarstyti keletą taisyklių ir patarimų, kad produktas būtų tobulas:

 • norint apšviesti, geriau naudoti keletą saugiklių. Tai žymiai pailgins apšvietimo įrangos tarnavimo laiką;
 • Pirmenybė teikiama LED lempoms, nes įsižiebia įprasti šviestuvai su ilgais darbais. Profesionalūs makiažo meistrai ir makiažo meistrai dirba su tokiomis lempomis, kad sukurtų aukštos kokybės makiažą;
 • ne geriausias variantas yra naudoti fluorescencines lempas. Kadangi jų šviesa iškreipia makiažą, todėl ji yra nepriekaištinga. Pagal įprastą apšvietimą bus atskleistos visos makiažo trūkumai ir trūkumai, pagaminti tokių žibintų šviesoje;
 • prieš perkant lempas turėtų atidžiai apsvarstyti jų spalvą. Šaltos apšvietimo lempos ryškiai paryškina visus odos pažeidimus ir netobulumus, kurie yra būtini jų tinkamiausiam maskavimui. Šiltas apšvietimas, priešingai, muffles iškilimų, ir yra malonesnis ir patogus peržiūrėti;
 • Lempučių skaičiaus pasirinkimas yra individualus, tačiau verta prisiminti, kad dvi lempos turi būti ant veido. Tai leis jums geriau matyti vaizdą;
 • veidrodyje turėtų būti patogus atstumas tarp jo ir asmens.

Makiažo veidrodis su apšvietimu nebūtina pirkti, jį galima sukurti namuose. Šiuo atveju jūs gaunate individualų ir unikalų produktą, sukurtą pagal savo dizainą ir pristatymą.

Geras pavyzdys, kaip padaryti makiažo veidrodį su savo rankomis, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys