Veidrodžiai moterims

Ką pasirinkti veidrodį su lengvu makiažu?

Ką pasirinkti veidrodį su lengvu makiažu?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Rūšis
 3. Medžiagos
 4. Matmenys
 5. Formos
 6. Stilius ir dizainas
 7. Kuris geriau pasirinkti?
 8. Įžymūs gamintojai ir apžvalgos

Svarbi sąlyga tobulam vaizdui sukurti yra geras apšvietimas. Kuris apšviestas makiažas veidrodis geriau pasirinkti, šis straipsnis pasakys.

Savybės

Apšvietimo veidrodžius dažnai naudoja profesionalūs makiažo meistrai ir stilistai. Nepamirškite šio aksesuaro ir įprastų sąžiningos lyties atstovų. Gražus veidrodinis dizainas su integruotu apšvietimu leidžia įrengti gražų grožio kampą miegamajame, pridėti vonios kambario žavesį ir stilių. Tokie veidrodžiai dažniau naudojami kosmetikai. Jie padeda išvengti klaidų makiažo, užtikrinti puikų toną, sklandų ir tikslią šešėlių ir tušas.

Jie yra patogūs dažant plaukus, skutimąsi, antakių formavimą, veido valymą.

Šis dizainas pakeičia papildomą šviesos šaltinį, taupydamas laisvą erdvę. Tuo pačiu metu minkštos šviesos srautas nepažeidžia akių tinklainės, pateikdamas tikslią ir tikslią apžvalgą. Foniniam apšvietimui nereikia daug elektros energijos, o modeliai, kuriuose veikia baterijos, leidžia lengvai pakeisti maitinimo šaltinius. Šviestuvai, kai jie nepavyksta, taip pat gali būti pakeisti naujais.

Šiuolaikiniai gamintojai siūlo didelį veidrodžių sistemų pasirinkimą. Šis stalviršio veidrodis ant stovo ir didžiuliai sieniniai modeliai. Tačiau, jei produkto dizainą galima lengvai pasirinkti pagal interjero ir asmeninio skonio stilių, tuomet gali būti sunku nuspręsti dėl veidrodžio išvaizdos. Įvairūs dydžiai, montavimo parinktys, lempų tipai, audinio ir rėmo medžiagų dangos ir kitos savybės gali sukelti painiavą bet kuriam klientui.

Rūšis

Norint suprasti, kuris veidrodis labiau tinka profesionaliam naudojimui ir kuris yra tinkamas naudoti namuose, svarbu atsižvelgti į visų tipų modelius rinkoje. Apmąstę visus niuansus, galite gauti produktą, kuris ilgą laiką jus džiugins su savo funkcionalumu ir patogumu.

Statybos tipas

Yra trys pagrindiniai veidrodžių tipai, skirti makiažo ir kosmetikos procedūroms.

Sieninis montavimas

Tokie projektai yra dideli veidrodžiai su lemputėmis, esančiomis palei perimetrą. Tai stacionarios parinktys, kurios neturi galimybės judėti. Tokie veidrodžiai tinka profesionaliems makiažo menininkams ir makiažo menininkams. Jei norite naudoti namuose, galite įsigyti kitą parinktį.

Nedideli modeliai su tvirtinamu montavimu yra labai patogu. Jie taip pat montuojami ant sienos, tačiau, jei reikia, leidžia reguliuoti veidrodinio drobės pasvirimo kampą. Kita veislė - veidrodėliai su vidiniu apšvietimu. Jie paprastai naudojami dekoruoti vonios kambarius. Kalbant apie apšvietimo veikimo principą, sieniniai modeliai paprastai veikia su elektros tinklu arba baterija.

Lentelė

Šio tipo modeliai yra labiau kompaktiški. Jie turi specialų stendą ir lengvai perkeliami. Stalo veidrodžiai paprastai yra su apvaliu LED apšvietimu. Tai gali būti atskiri nedideli šviesos diodai arba kieta šviesa. Daugelis šių modelių gali pasukti 360 laipsnių kampu. Šis gebėjimas leidžia jiems imtis šiuo metu reikalingo kampo.

Tokiu atveju viena veidrodžio paviršiaus pusė yra normali, o antroji padidina atspindį kelis kartus.

Makiažo veidrodis su didinimu ir apšvietimu leidžia išsamiai pažvelgti į veidą, kad atskleistų visas problemines sritis, kurioms reikia kamufliažas. Taikant makiažą ir įvairias kosmetines procedūras namuose, ši galimybė yra tinkama. Tačiau naudokite jį kaip profesionalus makiažo veidrodis neveiks.

Stalinių modelių dizainas skiriasi. Tai gali būti aukšto kojos veidrodis ir didžiulis stovas arba nedidelis modelis su lengva plastiko pagrindu. Antrasis variantas daro veidrodį ne tik gražiu interjero elementu, bet ir patogiu kelionės priedu.

Rankiniai

Kitas puikus kelionės variantas yra rankinis modelis. Šis tipas yra mažas veidrodis su rankena. Tokie projektai, taip pat staliniai modeliai, veikia su baterijomis. Jie yra patogūs kelyje ir padeda išspręsti plaukus ar makiažą.

Medžiagos

Gaminant veidrodžius naudojant skirtingas žaliavas.

Pagrindinis paviršius

Pats veidrodis gali turėti kitokį režimą. Priklausomai nuo to keičia atspindžio kokybę, atspalvių niuansus ir dangos ilgaamžiškumą:

 • Amalgamos veidrodžiai atsparūs drėgmei. Tačiau tokie modeliai yra pigesni nei kiti.
 • Produktai su aliuminio danga taip pat yra gana biudžetiniai, nors tokie veidrodžiai gali šiek tiek iškreipti kontūras. Dėl to gali būti sunku sukurti nepriekaištingą makiažą, todėl jie nėra tinkami kaip makiažo įrenginiai. Jie gali būti geras pasirinkimas tik kaip kelių įrenginys.
 • Titano purškimas yra labai patvarus. Tokie veidrodėliai labai tiksliai atspindi. Tačiau kai kurie tokių produktų savininkai pastebi, kad yra mėlynos arba pilkos spalvos, todėl sunku patikimai įvertinti makiažą.
 • Sidabriniai veidrodžiai yra aukščiausios kokybės. Jie puikiai atspindi atspindį, atspari drėgmei ir mechaniniams pažeidimams. Tokie modeliai idealiai tinka profesionaliam makiažui ir naudoti namuose (net ir vonios kambaryje).

Rama

Veidrodinio audinio rėmas gali būti įvairus. Rėmas dažnai yra plastikas arba metalas. Metalas gali būti chromuotas, turi bronzos atspalvį arba imituoti auksavimą. Medinių rėmų gaminiai nėra pernelyg populiarūs.

Jie yra nestabilūs drėgmei ir turi labai specifinę išvaizdą, tinkančią tik specialiai stilizuotai aplinkai.

Šviestuvai

Apšvietimo elementai montuojami aplink rėmo perimetrą. Pigūs produktai tiekiami su kaitinamosiomis lemputėmis. Geresni variantai LED apšvietimas, kuris yra nekenksmingas sveikatai ir nenaudoja kenksmingų medžiagų į orą eksploatacijos metu. Jis yra patvarus ir neužsilieja elektros energijos konversijos metu.

Matmenys

Makiažo veidrodžių asortimentas apima mažas kelių parinktis ir didelius veidrodžių drobes. Staliniai modeliai paprastai atliekami nuo 11 iki 35 cm dydžio, todėl patogu perkelti tokias mažas konstrukcijas, kurios turi būti įrengtos ant stalo ar stalviršio. Vidutinis sienos modelių dydis yra 50x50 cm, o šie dydžiai idealiai tinka grožio salonų dekoravimui ir gyvenamųjų patalpų dekoravimui.

Jei reikia, galite įsigyti prabangesnį variantą. Pvz., Su veidrodžių aukščiu 120-130 cm, jūs galite pamatyti savo atspindį iki kelio. Su šio veidrodžio pagalba galėsite įvertinti ne tik makiažą ir plaukus, bet ir vaizdą atitinkantį aprangą. Norėdami pamatyti save visišku augimu, galite pritvirtinti iki 200 cm aukščio veidrodį ant sienos.

Formos

Rankiniai modeliai paprastai yra apvalaus veidrodžio, pritvirtinto ant ilgos rankenos, išvaizda. Staliniai gaminiai yra įvairesni. Be apvalių variantų, parduodami ovalūs ir stačiakampiai modeliai. Kaip sienos veidrodžiai, Klasikinė yra laikoma kvadratine arba stačiakampio formos.

Tai buvo priešais tokius veidrodžius, kuriuos sudarė juodos ir baltos filmų aktorės ir Holivudo žvaigždės. Tokią pačią formą pirmenybę teikia šiuolaikiniai stilistai. Produktų, skirtų naudoti namuose, pasirinkimas neapsiriboja tik dizaino stiliumi. Grakštus sklandžios linijos gerbėjai gali gauti apvalią arba ovalią modelį, kuris bus ne mažiau funkcionalus ir patogus.

Stilius ir dizainas

Dažniausias sienos priedų tipas yra veidrodis drobė su apšvietimu aplink perimetrą. Šis retro dizainas šiandien laikomas stilingiausiu. Priklausomai nuo rėmo medžiagos (plastiko, medžio, metalo), jo spalvos (natūralios medienos tekstūros, juodos, baltos, ryškios spalvos) arba visiško rėmo trūkumo, galite pasirinkti bet kokio interjero stiliaus pasirinkimą.

Profesionaliam naudojimui tinkamas variantas be rėmo arba veidrodis su neutralaus atspalvio rėmu.

Namų reikmėms bet kokio dizaino produktas tinka priklausomai nuo kambario stiliaus. Modelis su rėmu su ryškia medžio tekstūra puikiai tinka šalies stiliausir medžio rėmai, dažyti baltai, bus geras pasirinkimas. Provanso ar Chebbi stiliaus stilių. Lakoninis plastikinis rėmas, tinkamas dekoravimui modernus interjeras. Spalva gali būti juoda, balta, bet kuri ryški (rožinė, mėlyna, žalia).

Rafinuoti veidrodžiai sidabro rėmuose. Auksinio dizaino veidrodis arba bronzos atspalvis tinka net ir klasikinėje aplinkoje. Griežtas futuristinis minimalizmas ir aukštųjų technologijų stiliai taip pat gali leisti naudoti šį elementą savo koncepcijoje. Šiuo atveju geriausias pasirinkimas būtų veidrodis be rėmo.

Produkto forma gali būti stačiakampis, kvadratinis arba apvalus. Pirmasis variantas tinka pusiau antikvariniams konservatyviems stiliams. Modernioje aplinkoje bet kokia parinktis puikiai atrodo. Pastaruoju atveju dizainas gali būti įrengtas patogioje lentynoje.

Jei erdvė leidžia, galite įsigyti tricuspidinį veidrodį. Ypač šis modelis yra patogus kuriant šukuoseną, nes jame galite pamatyti ir įvertinti rezultatus iš skirtingų kampų. Modeliai su tvirtinimu „akordeonas“ atliekamas metaliniame rėme. Chromuotas metalas sukuria šiuolaikinius modelius, o bronzinis atspalvis suteikia gaminiams retro žavesį.

Kita galimybė yra veidrodžiai su vidaus apšvietimu. Tai yra dizainas su LED juostelėmis, įmontuotomis į stiklą išilgai produkto kraštų. Tokie modeliai yra tinkami vonios kambario dizainui, jie puikiai atrodo kituose kambariuose. Dažnai darbalaukio produktai suteikia jutiklinį mygtuką. Vienas lengvas judėjimas, kurį galite įjungti ir išjungti apšvietimą, taip pat reguliuoti jo ryškumą.

Staliniai modeliai yra veidrodžiai su apvaliu apšvietimu ant metalo ar plastiko stovo. Ypač patogus dizainas ant viršutinės kojos. Jie leidžia jums pamatyti save be pasvirimo ant stalo arba pakeliant produktą. Kompaktiški modeliai su nedideliu pagrindu tinka įvairioms kelionėms.

Toks veidrodis, jei reikia, gali būti pašalintas į dėžutę.

Kuris geriau pasirinkti?

Renkantis veidrodį su šviesa verta paminėti keletą svarbiausių dalykų.

Vieta

Nuspręskite, ar norite pakabinti priedą virš persirengimo stalo, ar ketinate suteikti jam mažą vietą ant miegamojo stalo. Pirmuoju atveju atkreipkite dėmesį į didelius sienos modelius makiažui su lempomis. Antrajame - ant mažų stalinių gaminių. Jei neturite persirengimo stalo, bet norite sukurti atskirą grožio kampą, galite įsigyti persirengimo stalą, sujungiant veidrodį ir stalą.

Jei planuojate pakabinti veidrodžio konstrukciją vonios kambaryje, įsitikinkite, kad įsigytas modelis yra atsparus drėgmei. Čia bus atitinkami modeliai su paslėptu vidiniu apšvietimu.

Galimybė judėti

Jei planuojate nešiotis aksesuarą ar jį nuvažiuoti, mažiausias darbalaukio variantas su lengvu plastikiniu pagrindu ar rankiniu modeliu bus geriausias pasirinkimas. Jei veidrodis yra konkreti vieta, galite atkreipti dėmesį į produktus su metalais.

Tikslas

Profesionaliems tikslams tinka tik dideli veidrodžiai. Namų aksesuarų pasirinkimą riboja tik jo paskirtis. Jei naudojate veidrodį ne tik makiažas, bet ir kitoms kosmetinėms procedūroms, Gali prireikti išsamesnės ir išsamesnės peržiūros. Dėl antakių korekcijos ar odos valymo dvipusis didinimo veidrodis bus idealus.

Papildomų funkcijų prieinamumas

Apsvarstykite, ar jums svarbu, kad veidrodžio paviršius galėtų pasukti. Tokiu atveju galite naudoti modelį su sienomis su akordeono ar darbalaukio versija su sukimosi funkcija. Jei jums reikia vietos šukoms, kosmetikai ar kitoms svarbioms detalėms įdėti, įsigykite produktą lentynoje. Ypač šis momentas yra svarbus vonios kambariams.

Lempų pasirinkimas

Geriausias pasirinkimas yra produktai su LED lempomis. Jie neiškraipo spalvų ir nesuteikia papildomo akinimo. Fluorescentinės lempos netinka makiažui kurti. Tokioje šviesoje Gali nepastebėti daug trūkumų, kurie bus pastebimi dienos šviesoje. Verta nuspręsti, kuri šviesa yra arčiau - šaltas ar šiltas. Pirmasis variantas yra labiau kontrastas. Su juo pastebimi menkiausi paraudimai ir kiti odos trūkumai.

Antrasis variantas yra labiau patrauklus akiai.

Darbo metodas

Jei foninis apšvietimas veikia kintamosios srovės maitinimo šaltiniu, įsitikinkite, kad iš anksto yra įrenginio vieta. Jei dizainas yra maitinamas baterijomis, baterijos turi būti lengvai keičiamos. Tai ypač pasakytina apie masinius sieninius veidrodžius.

Įžymūs gamintojai ir apžvalgos

Garsaus „Ikea“ prekės ženklo veidrodžiai pasižymi prieinamomis kainomis ir glaustu dizainu. Atsiliepimai apie bendrovės priedus dažniausiai yra teigiami. Klientai sako, kad „Ikea“ staliniai modeliai yra patogūs, funkcionalūs ir gražūs. Merginos yra patenkintos produktų kokybe, puikiu stabilumu, atspindžio aiškumu ir pakankamai ryškiu apšvietimu.

Kitas populiarus makiažo veidrodžių gamintojas - Babyliss. Tradicinis elegantiškas dizainas, minkštas apšvietimas ir nepriekaištingas aiškumas užkariavo daugiau nei 100 merginų. Gamintojas siūlo vienpusius ir dvipusius darbalaukio modelius. Produktai skiriasi ilgaamžiškumu ir aukšta produkcijos kokybe.

Prancūzijos prekės ženklas Gezatone siūlo įvairius veidrodėlių su šviesomis galimybes. Tai yra modeliai ant aukštos metalinės kojos, pasirinktys su kompaktišku plastikiniu dėklu ir rankiniais nešiojamais gaminiais. Įvairūs dydžiai, spalvoti sprendimai (nuo baltos iki ryškiai raudonos), apvalūs ir stačiakampiai variantai leidžia pasirinkti kiekvienam skoniui veidrodį. Padidėjimo lygis yra skirtingas - nuo mažo trijų iki dešimties kartų, leidžiantis puikiai suburti savo blakstienas arba pritraukti antakius.

„Gezatone“ klientai atkreipia dėmesį į elegantišką dizainą, puikią kokybę, puikų apšvietimo šviesumą ir patogumą. Beurer vokiečių produktai taip pat yra tikslūs ir gražūs. Absoliutus išvaizdą ir puikią kokybę pastebi visi šio prekės ženklo veidrodžių savininkai. Vienintelis nepatenkintas klientas - nepakankamas apšvietimo šviesumas.

Gamintojas kosmetikos gaminiai Palieskite grožį taip pat labai populiarus. Nuostabus kompaktiškas veidrodis su sidabro rėmu su ryškiu šaltu apšvietimu gauna tik teigiamų atsiliepimų apie gražias ponias. Kaip sienos modelius, prabangius vonios kambario variantus siūlo Vokietijos kompanija „Zierath“. Šiems produktams būdingas glaustas dizainas, sudėtingos detalės ir puiki kokybė.

Ir tie, kurie negali pasirinkti, gali susipažinti su prekės ženklo asortimentu ST-Luce. Bendrovė siūlo apvalius, ovalus ir stačiakampius modelius modernaus stiliaus ir retro dizaino.

Kaip padaryti veidrodį su savo rankomis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys