Veidrodžiai moterims

Makiažo veidrodžiai: tipai ir pasirinkimo taisyklės

Makiažo veidrodžiai: tipai ir pasirinkimo taisyklės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tipai ir dizainas
 2. Dydžiai ir formos
 3. Medžiagos ir spalvos
 4. Prekiniai ženklai
 5. Kaip pasirinkti?
 6. Apžvalgos

Šiuolaikinių veidrodžių veislės. Jie gali skirtis pagal formą, dydį, dangos tipą, tvirtinimo būdą. Pabandykime išsiaiškinti, kaip nepadaryti klaidos pasirenkant būtiną ir privalomą visiems dalykams.

Tipai ir dizainas

Priklausomai nuo visų veidrodžių dydžio, juos galima suskirstyti į modelius, kurie pakabinami ant sienų, stalo ir nešiojamų (kišeninių) rūšių.

Sienų konstrukcija

Toks skydelis, skirtas kasdieniam makiažui pritaikyti, gali turėti kitokį tvirtinimo būdą. Stacionarus paviršius vieną kartą pritvirtinamas prie sienos be galimybės pakeisti padėtį. Atspindintis audinys ant rankos yra su sukamuoju arba slankiuoju mechanizmu. Šio dizaino privalumas yra tas, kad Sukimosi kampą galima reguliuoti.

Dažniausiai skliausteliuose esantis modelis pakabinamas vonios kambaryje. Veidrodis ant siurbimo taurės arba su magnetu yra geras, nes jis gali būti pakabinamas virtuvėje (pavyzdžiui, ant šaldytuvo arba ant gaubto virš viryklės). Tai dažnai naudoja moterys, norinčios žavėtis jų išvaizda kas minutę.

Didinamieji lęšiai gali būti įmontuoti į kai kuriuos sienos veidrodžių tipus: ne visi drobės paviršiai, bet tik jo dalis, gali padidėti.

Stalo veidrodžiai

Šie veidrodžiai dažnai neturi didelių matmenų, todėl jie yra mobilūs: jie gali būti perkeliami iš stalčiaus į naktinį stalą ar arčiau prie palangės esančios šviesos. Kosmetikos stalinis veidrodis gali turėti koją arba įmontuotą stendą mažiems daiktams laikyti (pvz., Auskarai, grandinės, žiedai). Šie staliniai veidrodžiai gali turėti kelis paviršius. Jų skydas gali būti dvigubas ar net trigubas, išvaizda primena močiutės persirengimo stalą. Dėl šio dizaino Galite išnagrinėti savo veidą išsamiai iš visų pusių.

Šie stalviršio veidrodžiai gali būti dvipusis: viena pusė rodo įprastą atspindį, kita - padidina. Padidėjimas gali būti nuo dviejų iki dešimties kartų didesnis.

Tačiau verta jį naudoti atsargiai. Nepalikite didinamųjų lęšių, taip pat būti nudažytiems tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Nešiojami veidrodžiai

Dėl savo miniatiūrinio dydžio jie lengvai įsitaiso į kišenę ar rankinę. Paprastam kišeniniam veidrodžiui korpusas gali būti pagamintas iš paprasto plastiko. Tikslesnės kopijos gali būti papuoštos rhinestones arba trimatiais vaizdais (yra daugybė papuošalų). Rankų veidrodis su medžio raižymu atrodo gražiai: toks produktas yra malonus, kad be jūsų pagrindinio būtų jūsų tuštybė.

Praktiškai kiekviena save gerbianti moteris savo kelionės kosmetikos maišelyje turi sulankstomą veidrodį, panašų į miltelių dydį ir formą. Tai padės koreguoti makiažą per dieną.

Apšvietimas

Dauguma veidrodžių tipų gali turėti išorinį arba įleidžiamąjį apšvietimą. Pirmasis apšvietimo tipas priklauso nuo elektros tinklo ir paprastai montuojamas stacionariuose veidrodžiuose. Ši šviesa yra aplink drobės perimetrą ir suteikia galingą šviesos srautą. Šios plokštės dažnai yra įtrauktos į kabinetą. Jie gali būti matomi, pavyzdžiui, profesionaliuose makiažo kambariuose.

Kai elektriniai apšvietimo veidrodžiai gali būti naudojami kaitinamosioms lempoms, halogeninėms ir fluorescencinėms lempoms. Pirmieji privalumai yra jų maža kaina ir pasirinkimo galimybė, nors jie dažnai nepavyksta. Halogenas yra brangesnis, bet saugesnis ir ekonomiškesnis, galima naudoti kambariuose, kuriuose yra didelė drėgmė (pvz., vonios kambaryje). Fluorescentinės lempos pasižymi balta šalta šviesa, kuri netinka visiems (akis gali padangti).

Su nepriklausoma apšvietimo forma maitinimas tiekiamas iš įmontuotų baterijų ar kitų išorinių energijos šaltinių. Vienas iš šių tipų yra (lemputės). Tokios veislės gali veikti baterijose ir tinkle, todėl jos randamos stacionariuose ir nešiojamuose skyduose. Kai kurios įmonės įrengia veidrodžius, turinčius jutiklinį apšvietimą, kuris aktyvuojamas rankomis.

Taip pat yra modelių, kuriuose naudojant jutiklinį valdymą galite reguliuoti švytėjimo ryškumą. Tokie veidrodžiai dažnai naudojami kaip naktiniai žibintai arba stalinės lempos.

Dydžiai ir formos

Stacionarūs veidrodžiai yra dideli, palyginti su nešiojamomis versijomis. Pavyzdžiui, miegamajame ar koridoriuje patartina turėti daugiau nei 1 m ilgio drobę. Didelė plokštė dažniausiai yra stačiakampio formos. Jis gali būti naudojamas grožio indukcijai ir pasigrožėti savo atspindžiu beveik iki pilno aukščio.

Ant persirengimo stalo ar naktinio stalo koridoriuje gali būti įrengta daugiau nei pusė metro aukščio plokštė. Jis gali būti stačiakampio arba ovalo formos. Apvaliam veidrodžiui reikės 40 cm skersmens.

Patogiausi matmenys yra laikomi kvadratiniais 50x50 cm.Šis variantas tinka privačiam butui ir vietoms, kuriose profesionalai naudoja makiažą.

Maži veidrodžiai yra patogūs nešiojamojo formato. Dažniausiai jie turi matmenis, panašius į A3 popieriaus formatą. Standartinis dydis, kurį daugelis firmų naudoja darbalaukio versijai, yra 34x17cm. Paprastai jis perkamas namuose. Stalinis modelis su apšvietimu makiažui turi keletą mažesnių dydžių: stačiakampių veidrodžių standartas yra 34x17 cm, patogiausias apskritimo dydis yra 10-15 cm skersmens. Mažos nešiojamos galimybės yra patogios namams.

Medžiagos ir spalvos

Retai galvojame apie tai, kokie medžiagos veidrodžiai pagaminti, nes atsakymas atrodo akivaizdus: iš stiklo. Tai nėra be tiesos. Tačiau ne visi žino, kad yra skirtingų atspindinčių dangų gamybos ir rėmo rėmo medžiagų.

Apsauginiam sluoksniui naudojamos šios medžiagos:

 • Amalgama Tai gyvsidabrio lydinys su kitais metalais. Amalgamas suteikia šviesų vaizdą, jo sudėtyje esantis gyvsidabris yra kenksmingas žmonėms. Todėl ant tokios dangos padengiamas apsauginis lako sluoksnis. Jis neužtikrina veidrodžio nuo vandens poveikio, todėl šios rūšies vonios nėra tinkamos. Dažniausiai amalgamos danga yra naudojama pigiai, daugiausia kišenėje.
 • Aliuminio lydinys su variu. Ši galimybė apima biudžeto tipą, ji nėra labai patvari. Toks lydinys dažniau naudojamas mažuose nešiojamuose veidrodžiuose. Jie netinka taikyti sudėtingą detalią makiažą, tačiau, norint nustatyti plaukų ar lūpų makiažą, jis yra tinkamas.
 • Sidabras su variu. Ši kompozicija yra drėgmei atspari, todėl ji puikiai tinka dideliems sienos paveikslams, kuriuos galima pakabinti kambariuose, kuriuose yra didelė drėgmė. Tokio veidrodžio kaina bus šiek tiek didesnė už ankstesnių variantų kainą, tačiau ji taip pat bus daug ilgesnė.
 • Titanas Šis komponentas užtikrina dangos atsparumą vandeniui ir ypatingą patvarumą.Šios medžiagos ypatybė yra tai, kad titanas praktiškai nenaudojamas jo grynoje formoje, nes jis šiek tiek iškreipia atspindžius (daugelis pastebi pilką ar melsvą atspalvį).
 • Kita. Gaminant veidrodžius ir naudodami brangesnes žaliavas. Aukščiausios kokybės firminių modelių kūrime gali būti naudojamas žalvaris, nikelis, bronzos ir netgi marmuras. Turėtų būti suprantama, kad visos šios medžiagos nėra naudojamos jų grynoje formoje: jos yra skirtingos lydiniai (nuo geležies iki aukso).

Prekiniai ženklai

Gamintojai, gaminantys veidrodžius, daug. Padarykime įvertinimą, kuris padės pasirinkti šį kosmetikos prietaisą:

 • Vokietijos įmonės produktai Beurer praktiškas ir elegantiškas. Visi modeliai turi tvirtą pasukimo mechanizmą ir du stiklus: vienas yra paprastas, kitas - 10 kartų. Šios įmonės veidrodžiai dirba daugelį metų: aukšta kokybė pasiekiama dėl chromuotos dangos, kurią sunku sugadinti. Įrenginys turi darbalaukio ir sienų dizaino parinktis, įrengtas LED apšvietimas aplink perimetrą.
 • Prancūzijos prekės ženklas Gezatone Yra apie 30 metų. Jei jums nereikia varpų ir švilpukų papildomo šepečio ar šviestuvo pavidalo, jūs norite turėti priedus, skirtus naudoti aukštos kokybės makiažas už prieinamą kainą, turėtumėte pažvelgti į šios įmonės produktus. Bendrovės produktų asortimentą sudaro nedideli mobilieji veidrodėliai, sienų ir stalinių modeliai. Standartiškai visos veislės turi paprastą ir didinamąjį objektyvą.
 • Gamintojas Homedics JAV įsikūrusi gamykla pasižymi tvirta konstrukcija. Visi modeliai yra gana sunkūs, turi aukštos kokybės mechanizmą, leidžiantį reguliuoti ir fiksuoti polinkio kampą, stalo veidrodžiai yra įrengti ant slydimo stovo, kuris suteikia jiems papildomą patikimumą.

Išorinių baterijų LED lemputės yra beveik visuose siūlomuose modeliuose. Gamintojai įsitikino, kad galite reguliuoti apšvietimo intensyvumą.

 • Babyliss - Kitas prancūzas tarp makiažo veidrodžių gamintojų. Ši bendrovė užima pirmaujančią poziciją aprašytoje rinkos nišoje. Čia dirbantys specialistai stengiasi neatsilikti nuo laiko ir nuolat į savo gaminius prideda naujų produktų, paremtų moksline technologija. Dėl šios priežasties nuolat tobulinami įmonės įrenginiai, visapusiška kontrolė kiekviename gamybos etape užtikrina nuolatinį visų produktų paklausą.

„Babyliss“ pagaminti veidrodžiai pasižymi daugiausia apvalia forma ir dideliu skersmeniu. Juose dvipusis ne tik stiklas, bet ir apšvietimas, kuris įjungiamas mechaniniu mygtuku. Tas pats mygtukas taip pat gali būti naudojamas fono apšvietimo lygiui pakeisti (pvz., Pasirinkite neutralią šviesą, vėsią baltą arba populiariausią šiltą geltoną). Asortimente yra modeliai su apšvietimu, maitinami iš tinklo ar baterijų.

Kaip pasirinkti?

Priklausomai nuo tikslo, kuriam reikia kosmetinio veidrodžio, turite pasirinkti modelius ir prekės ženklą. Kai kuriems geriausias veidrodis yra visas sienos plotis. Tai yra sienos konstrukcijos, paprastai jie pakabinami vonios kambaryje, miegamajame ar koridoriuje. Kitiems patogiausias modelis yra tas, kurį galima pakelti, pertvarkyti, judėti toliau ar arčiau. Jis turėtų būti patrauklus dizainas.taip, kad veidrodis būtų malonu įdėti į stalą. Kažkas, kad gautų patarimus mikapap, kad galėtų turėti mažą veidrodį, įmontuotą į miltelių dėžutę.

Svarbi įsigyto prietaiso funkcija. Šiandienos pramonė siūlo daugybę modelių kiekvienam skoniui ir piniginei.

Yra biudžeto priedai su minimaliu funkcijų rinkiniu (stendas ir sukimas). Jei veidrodyje yra įmontuoti žibintai, jis veikia jo kainą. Yra veidrodžiai, galintys savarankiškai diagnozuoti odą ir rasti tinkamą makiažą.Iki to laiko, kai užtrunka kelias valandas, todėl jie labiau tinka sudėtingam scenos ar teatro makiažui, kasdieniame gyvenime šie veidrodžiai nėra itin patogu.

Apžvalgos

Internete galite perskaityti beveik bet kokio labiausiai žinomų prekės ženklų veidrodžio peržiūrą. Iš jų galite sužinoti, kaip patogus mechanizmas, kaip ilgai baterijos trunka, kaip patogu apšvietimo lygis ir kiek reikia. Tai padės jums pasirinkti, kas jums tinka.

Gerai žinomų įmonių veidrodžiai, pvz., Spalvos patogumas ir tikslumas, neiškraipo makiažo metu naudojamų odos tonų ir makiažo įrankių.

„Beurer“ prekės ženklo kosmetikos veidrodžių peržiūra - žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys