Moterų apranga ir avalynė

Mėlyni batai mergaitėms

Mėlyni batai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 

Kalbant apie batus mergaitėms, negalima paminėti batų. Jie pabrėžia savo individualumą. Žiūrėdami į vaikų batų parduotuvę, stebisi įvairūs modeliai. Vaikų avalynės fantasy dizaineriai neturi jokių apribojimų! Rhinestones, lankai, ryushechki, grakštūs kulniukai ir blizgios sagtys. Mergaitė jaus jais tikrą moterį, kuri daug žino apie madą.

Gražiausios mergaitės mergaitėms

Vaikų avalynės gamintojai nėra riboti spalvos: juoda, balta, rožinė, raudona. Tačiau mes sutelksime dėmesį į mėlynus tonus. Šiame paletėje pagaminti batai puikiai papildo reguliuojamą mokyklinę uniformą. Mėlyni batai puikiai derinami su sodrią raudoną suknelę.

Pirmasis mažosios princesės pirkimas

Taigi, jūs nusprendėte pirkti batus mergaitei. Būtina nuspręsti dėl modelio pasirinkimo.

  • Kasdieniai dėvėti tvirti padai.
  • Dėl atostogų atrodo puikus žemas kulnas.
  • Norėdami pabrėžti merginos įvaizdį, galite pasiimti batus ant platformos.

Ekspertai rekomenduoja naudoti batus, kurie ištikimai atkartoja vaikų kojų anatominę struktūrą. Ir medžiaga turi „kvėpuoti“, kad ilgą laiką dėvėjusi mergina nebūtų pavargusi.

Kalbėkite apie kulnus

Nuo kokio amžiaus vaikai nekenksmingi? Mergaitė auga ir nori, kad ji būtų aukštesnė ir vyresnė. Ir tai padės jos kulnams. Ortopedai pateikia keletą patarimų. Žemas kulnas padeda išlaikyti laikyseną ir neleidžia vystytis plokščiui. Bet nuolatinis batų su kulnais dėvėjimas gali pakenkti merginos sveikatai. Turi būti visa priemonė.

Apsvarstykite gydytojų rekomendacijas dėl tam tikro amžiaus vaiko kulno aukščio:

  • Ne daugiau kaip 2 cm - mergaitėms nuo 7 iki 12 metų.
  • Ne daugiau kaip 4 cm - mergaitėms nuo 13 iki 18 metų.
  • Na veikia merginos pėdų batus ant platformos.

Kaip pasirinkti?

Ikimokyklinio amžiaus mergaitėms patartina pirkti batus, kurie yra praktiški ortopedijos požiūriu. Į šį laikotarpį neįtraukti kulniukai. Pradinių mokyklų vaikams nereikia pirkti ortopedinių batų. Tačiau jis turėtų būti pagamintas iš natūralių medžiagų ir būti kuo praktiškesnis. Leidžiamas mažas kulnas. Ir paaugliai jau nori tapti tendencija. Čia kulnas gali būti „pakeltas“ dar didesnis.

Svarbu: rekomenduojama naudoti aukštesnius kulnus (virš 4 cm) ne anksčiau kaip 17 metų, nes būtent per šį laikotarpį galiausiai susidaro merginos stuburas ir kojos.

Nesigerkite visų merginų užgaidų

Ir galiausiai, noriu pasakyti: laikas nesustoja. Mada skubėja sparčiai, ir tai neįmanoma laikytis. Ji visada bus vienas žingsnis į priekį. Tačiau, kaip parodė laikas, lakuoti mėlyni batai mergaitėms visada atrodys madingi ir puikiai derinami su beveik visais drabužiais. Palepinkite savo dukteris! Tačiau nepamirškite ortopedinių chirurgų rekomendacijų apie kulnus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys