Moterų apranga ir avalynė

Krikšto marškinėliai mergaitėms

Krikšto marškinėliai mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Mezgimas megzti
 3. Koks turėtų būti krikšto marškinėliai?
 4. Krikšto marškinėliai
 5. Priedai
 6. Kada jie dėvi?
 7. Ar reikia įdėti šriftą po įdėjimo į šriftą?

Kūdikio krikštas yra labai svarbus etapas ne tik paties vaiko, bet ir jo tėvų gyvenime. Mama ir tėtis renkasi krikščionis, šventyklą, kurioje bus atliekamas sakramentas, ir krikšto aprangą. Tradiciškai šio renginio drabužių pasirinkimas gali patikėti krikščioniui ar tėvui.

Krikšto rinkinys mergaitei turi apimti ilgą marškinėlį, ažūrinį dangtelį arba šaliką ir rankšluostį, kuriame vaikas suvyniotas po šrifto.

Šiandieniniame straipsnyje mes jums pasakysime apie krikšto marškinėliai mergaitėms. Sužinokite, kaip pasirinkti tinkamą marškinėlį, priklausomai nuo kūdikio amžiaus, taip pat, kaip ir kada jį dėvėti.

Modeliai

Vaikų aprangos parduotuvėse ir bažnyčios suoluose susidursite su įvairiais kūdikių krikšto marškinėliais. Jie skiriasi daugiausia stiliaus, dekoro ir „lyties“.

Čia yra populiarūs krikšto marškiniai mergaitėms.

Tiesus krikšto marškinėliai

Paprasčiausias ir populiariausias variantas - būtent tokie marškiniai, kuriuose vaikai buvo pakrikštyti, atrodė Rusijoje.

Krikšto marškinėliai su sijonu

Modelis su surinkta apatine dalimi, panaši į nuostabią sijoną, atrodo labai mielas ir švelnus ir tinka net ir mažiausioms princesėms.

Krikšto marškinėliai su stygomis ar mygtukais

Modeliai, kuriuos galima lengvai įjungti ir išjungti nepažeidžiant kūdikio, idealiai tinka naujagimiams, nes jiems nepatinka drabužiai virš galvos.

Krikšto marškinėliai su gaubtu

Šis modelis turėtų būti pasirenkamas, jei bijo, kad po šrifto gausite šaltą kūdikį. Gaubtas apsaugo jūsų vaiką nuo vėsaus oro ir grimzlės.

Krikšto marškinėliai su siuvinėjimu

Jau seniai buvo drabužiai ypatingoms progoms, papuošti siuvinėjimu, nes tai buvo pats geriausias būdas dekoruoti. Šiandien marškiniai dažniausiai siuvinėjami kryželiu, gėlių dizainu arba vaiko vardu ir krikšto data.

Krikšto marškinėliai su grioveliais

Modeliai, papuošti nėriniais ir grioveliais, dažnai perkami ne tik mergaitėms, bet ir berniukams. Paprastai mergaičių marškiniai yra puošnūs, o berniukų modeliai yra glaustesni.

Mezgimas megzti

Jei motina ar būsimoji mergina krikštatėvis yra patyręs siuvėjas, tada kūdikis turi galimybę gauti kaip dovaną tikrai unikalus dalykas, kurio niekas kitas pasaulyje neturi. Krikšto marškinėliai, susieti su jūsų rankomis, savaime išlaikys to, kas jį sukūrė.

Auskarų marškiniams mezgimui geriau rinktis kabliuką, o ne mezgimo adatas, nes jos pagalba galite sukurti sudėtingesnes formas ir plonus raštus. Galite patys apsvarstyti marškinėlių stilių, arba galite rasti tinkamo modelio mezgimo žurnaluose.

Kuris pasirenkamas modelis priklauso tik nuo pačios merginos vaizduotės ir patirties. Pavyzdžiui, krikšto mezgimo marškiniai (tinkleliai) su teminiais piešiniais yra gana populiarūs; tai gali būti angelai, kryžiai ir kiti krikščioniški motyvai.

Koks turėtų būti krikšto marškinėliai?

Nėra griežtų reikalavimų krikšto marškinėliai mergaitėms pasirodyti. Šiandien tai nėra netgi privalomas krikšto elementas.Tačiau, kaip pagarba tradicijai, dauguma tėvų mėgsta krikštyti jauniausius vaikus specialiuose marškiniuose.

Tradiciškai krikšto marškinėliai turėtų būti:

 1. Būklė: būtinai nauja - įprasta laikyti krikšto marškinius visą gyvenimą; ji netgi įgyja gydomųjų galių.
 2. Spalva: balta, pieno, dramblio kaulo ir kitų šviesių atspalvių. Baltos spalvos yra susijusios su dvasiniu grynumu ir gryninimu iš nuodėmių.
 3. Ilgis: Kaip ir visi kiti drabužiai, kuriuose moteris (nepriklausomai nuo jos amžiaus) ateina į šventyklą, krikšto marškinėliai turėtų būti pakankamai ilgai - nebūtinai ant grindų, bet taip, kad ji apimtų kelius.
 4. Be to, krikšto marškinėliai turėtų turėti rankoves, tačiau siuvinėjimas ir kitas dekoras yra paliktas jūsų nuožiūra.

Merginos 2-4 metų

Stačiatikių tradicijoje įprasta krikštyti vaiką 40-ąją dieną po gimimo, tačiau šiandien ši taisyklė nesilaiko labai mažai žmonių. Daugelis tėvų sakramentą atideda vėliau, kad kūdikis galėtų jį prisiminti.

Nuo 2 iki 4 metų amžiaus mažai tikėtina, kad mergaitė supras, kas vyksta, bet tai dar nėra priežastis pakelti krikštą dar kelerius metus.

Mažiausi krikšto marškiniai yra labiausiai paklausūs, nes vyresnio amžiaus mergaitės dažnai krikštamos elegantiškomis baltomis suknelėmis.

Jei naujagimio nėra pakrikštytas, marškinėliai vietoj kepurėlio pasirenkami nėriniai.

Merginos 5-8 metų

Vyresnio amžiaus mergaitės gali rinktis krikštą, jei tėvai teisingai paaiškins jiems sakramento reikšmę ir reikšmę. Kartais sunku rasti tinkamo dydžio krikšto marškinėlius, nes parduotuvės perka daugiau rinkinių naujagimiams ir labai mažiems vaikams.

Tačiau įmonės, kurios verčiasi krikšto reikmenimis, dažnai teikia siuvimo paslaugas - galite užsisakyti bet kokio dydžio marškinius ne tik vaikui, bet ir suaugusiam.

Pradinės mokyklos amžiaus mergaitėms gaminti krikšto suknelės. Jos skiriasi nuo sudėtingesnio pjaustymo, sumontuoto silueto ir turtingo apdailos. Tačiau visi tradiciniai krikšto marškiniai - spalva, ilgis, rankovės - yra išsaugoti tokioje suknelėje.

Krikšto marškinėliai

Krikšto marškiniai berniukams ir mergaitėms skiriasi daugiausia dekoro. Paprastai daugiau dėmesio skiriama mergaičių modelių dekoravimui. Tai gali būti ne tik tradicinis siuvinėjimas ir nėrinių apdaila.

Įprasti būdai papuošti krikšto marškinius mergaitėms taip pat apima:

 • siuvinėjimas su metaliniais siūlais;
 • siuvinėjimo satino juostelės;
 • Ažūriniai kraštų sujungimai su sriegiais;
 • pynimas ir pūkelių apdaila.

Dekoravimo krikšto marškinėliai, jums reikia laikytis priemonės. Dekoratyviniai daiktai neturėtų patekti į akis, todėl stenkitės laikytis diskretiškos spalvų schemos. Balta, auksinė, sidabrinė, minkšta rožinė spalvos - dažniausiai pirmenybė teikiama dekoruojant mergaitės krikšto marškinius.

Priedai

Ruošdami kūdikį krikštui, galite nusipirkti tik marškinius, o jūs galite nusipirkti paruoštą krikšto rinkinį, į kurį įeina viskas, kas naudinga sakramento metu, ir įsimintinus suvenyrus.

Krikšto rinkinys gali apimti:

 • Kryzma - vadinamasis vystyklas, kuriame vaikas suvyniotas po įdėjimo į šriftą;
 • galvos apdangalas - absoliučiai mažiems vaikams tai yra kepurė, o vyresnėms mergaitėms - kepuraitė arba ažūrinis viršelis ant galvos;
 • bateliai yra neprivalomi, jie gali būti pakeisti paprastomis kojinėmis, bet iš vieno rinkinio daiktai atrodys daug gražiau;
 • kombinezonas - būtinas siekiant išsaugoti pradinį krikšto suknelės baltumą, neleidžiant ant jo atsirasti įvairių dėmių;
 • kelnės po vystykle - nieko negalite dėvėti ant vystyklų, tačiau estetikos labui daugelis tėvų pageidauja jį padengti baltomis kelnėmis;
 • plaukų maišelis - jis bus saugomas kryptis, supjaustytas sakramento metu.

Kada jie dėvi?

Pagal stačiatikių tradicijas krikšto marškinėliai įdedami iš karto po to, kai vaikas panardinamas į šriftą (jei sakramentas atliekamas visiškai panardinant). Šiuo atveju marškinėliai turi būti nauji ir švarūs, nes tai yra sielos atsinaujinimo ir valymo simbolis.

Kai jie krikštija labai mažus vaikus, tarnaujančius šventykloms, patartina, kad jie būtų tiesiog supakuoti į vystyklą nuo ceremonijos pradžios. Tada vaikas įterpiamas į šriftą ir suvyniotas į kryzmą. Po to krikštynas krikšto marškinėlius perduoda kunigui, atliekančiam apeigas. Tėvas kūdikį įkelia į savo marškinius, o sakramentas paprastai baigiasi.

Ar reikia įdėti šriftą po įdėjimo į šriftą?

Krikšto marškinėliai vaikas po panardinimo į šriftą ir iki sakramento pabaigos. Po to marškinius galima nuimti ir paimti kūdikio namus į paprastus drabužius. Tačiau kai kurie tėvai surengia fotosesiją po apeigų ar šeimos šventės, kur naujokas yra jo krikšto kostiumoje.

Krikšto marškiniai negali būti plaunami. Jos kruopščiai išsaugota ir priskirta gebėjimui nuraminti kūdikį ir padėti jam susidoroti su liga. Daugelis motinų, kai vaikas yra blogai, padengia jį krikšto marškinėliais arba padaro jį pagalvę.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys