Moterų apranga ir avalynė

Vaikiškos šlepetės

Vaikiškos šlepetės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kada reikia šlepetės?
 2. Medžiaga
 3. Padas
 4. Veislės
 5. „Adidas“ modeliai
 6. „Crocs“ chameleonai
 7. Apžvalgos

Kada reikia šlepetės?

Kiekvienas tėvas nori užtikrinti sėkmingą savo vaiko ateitį, o didelių ir mažų pergalių pasiekimas tampa neįmanomas be gero imuniteto. Štai kodėl jums reikia rūpintis savo vaiko sveikata nuo vaikystės. Vienas iš efektyviausių būdų apsaugoti kūdikį nuo ligos yra plaukimas baseine.

Plaukimas padeda atsipalaiduoti raumenims, mažina nervų įtampą, atleidžia vaiką nuo streso ir pagreitina kūną. Jei nuspręsite duoti kūdikį prie baseino, atkreipkite dėmesį, kad be maudymosi kostiumėlių, plaukiojimo kamienų ir skrybėlių jums reikės įsigyti specialias vaikų šlepetes baseinui! Jie negali studijuoti be jų. Paprastos šlepetės draudžiamos dėvėti, nes pėdos patiria nepataisomą deformaciją net duše.

Standartiniai sandalai ir sandalai negali sukurti vaikams patogiausių ir saugiausių sąlygų, kad be gumos slapukų jūsų vaikų baseine laukia rimtų sužalojimų.

Medžiaga

Pagrindinis kriterijus pasirenkant vaikų batus baseinui - medžiaga. Jis turi turėti vandenį atstumiančią savybę, todėl galite saugiai pasakyti, kad odos, zomšos ir tekstilės modeliai neveiks. Vienintelė galimybė yra gumos arba poliuretano produktai.

Prieš pirkdami, labai rekomenduojama reikalauti iš pardavėjo sertifikatų, pagal kuriuos galite patikrinti gumos kokybę.

Galų gale, yra suklastotų medžiagų - jų tarnavimo laikas yra daug trumpesnis nei modelių, pagamintų iš tikrosios gumos, ir jie taip pat neigiamai veikia jautrią vaikų odą. Žemos kokybės slapus galima atpažinti pagal konkretų kvapą.

Padas

Šlapias grindis baseine yra pavojingas vaikams. Dėl slidžių plytelių vaikas gali slysti ir sunkiai sužeisti. Nuo to apsaugo guminius šlepetes. Grindų traukimas turėtų būti maksimalus.

Norėdami suprasti, ar vaiko modelis yra tinkamas aplankyti baseiną, pasukite gaminį ir atidžiai žiūrėkite, kur jis yra. Jei jis turi įspūdingą reljefo apsaugą, vaikas bus saugus, ir neturėtumėte užslėpti plokščio paviršiaus.

Leiskite vaikui pabandyti ant šlepetių ir papasakoti jam, kad lėtai judėtų koją ant grindų. Teisingas modelis neleis vaikui laisvai važiuoti ant grindų, visiškai užblokuodamas slydimą.

Veislės

Vaikiškų batų asortimentas yra įvairus. Kokio stiliaus prašysite aukščiausio lygio komfortą ir saugumą?

 • „Crocs“ turi didelę paklausą. Šis modelis panašus į šlepetės ir sandalų kryžių.

„Crocs“ patikimai pritvirtina koją, todėl gaminys jokiomis aplinkybėmis nebus skrendamas, net jei vaikas elgiasi pernelyg aktyviai. Papildoma kulno fiksacija suteikia tvirtą dirželį. Perforuotas apvalus pirštas pašalina menkiausią sužalojimo galimybę.

 • Daugelis tėvų nori skalūnų. Platus guminis diržas visiškai padengia koją ir tvirtai priglunda prie kojos.

Svarbiausia - pasirinkti tinkamą dydį, priešingu atveju modelis nebus laikomas. Išeinant iš baseino, vaikas gali lengvai dėvėti skalūnus, nes jose nėra tvirtinimo elementų, todėl vaikai nenori.

 • Flip flops laikoma pavojinga galimybe.

Jų dirželiai yra per ploni, jie negali atlikti pagrindinės funkcijos - laikyti koją.

Paplūdimiai atvyks į vietą tik paplūdimyje, nes nėra slydimo pavojaus.

„Adidas“ modeliai

„Adidas“ žavisi daugeliu klientų ne tik su suaugusiems skirtų sportinių batelių, bet ir mielų vaikų šlepetių. Kokie privalumai susieti pirkėjus su žinomos Amerikos bendrovės produktais?

 • Įmonės dizaineriai žino, kad netinkami batai gali sukelti neįprastą pėdos vystymąsi. Kad būtų išvengta visų rūšių problemų, jie prijungė profesionalius ortopedus prie gamybos proceso, kuris padėjo sukurti šlepetes kiekvienos anatominės savybės atžvilgiu. „Adidas“ ortopediniai slaptai padeda išvengti plokščių ir kulkšnies pažeidimų.
 • Labai svarbu vizualinis dizainas, o „Adidas“ sporto šlepetės atitinka šį reikalavimą. Modelių dizainas yra malonus akiai ir pritraukia vaikus ryškiais atspaudais. Slaptojo kūrėjai vengia banalių dekoratyvinių metodų, kad kiekviena batų pora atrodo originali. Produktai mergaitėms sukuria sudėtingą vaizdą, kuris atitiks kiekvieną mažąją princesę.

„Crocs“ chameleonai

„Crocs“ sandalai daugelį metų sužadina vaikų sąmoningumą. Kiekvienas nori gauti tokį modelį!

Ypatingas „crocs“ bruožas yra gebėjimas keisti spalvą. Pvz., Geltonos spalvos flip flops, veikiant saulei, bus žalios!

Spalvos pasikeičia vandenyje, o kai kurie pavyzdžiai net šviečia tamsoje.

Spalva po daugelio kontaktų su vandeniu neteks ryškumo.

„Crocs“ batai yra malonūs dėvėti, nes padas turi ypatingą reljefą lengvam masažui.

Sandalai tinka ne tik baseinui, bet ir reguliariams pasivaikščiojimams.

Modeliai yra pagaminti iš kvėpuojančios medžiagos, turinčios skyles vėdinimo efektui. Spalvos keičiančios „Crocs“ guminės šlepetės bus patrauklios visiems.

Apžvalgos

Tiek tėvai, tiek vaikai yra patenkinti „Adidas“ ir Kanados prekės ženklo „Crocs“ produktais..

Apklausos internetinių parduotuvių svetainėse aiškiai rodo, kad pirkėjai nerado vieno šlepetės trūkumo.

Iš gumos užsikimšę vaikai nesusižeidžia, todėl einant į baseiną tampa tam tikra šventė.

Vaikai žavisi žavingu dizainu, kuris padeda jiems išsiskirti tarp draugų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys